2681
Neverwinter MMORPG
  • JethroHUN
    #2121
    Mondjuk igaz, nincs még annyi órám, h kijelentse amit írtam. Egy másik perfect world-ös csodából indultam ki. Blacklight, ott felszerelni magad (permanens cuccokkal) több mint a BF3+prémium.
  • Sheol
    #2120
    AD-ért is lehet ZEN-t venni, legalábbis a Nagy Neverwinteri Gazdasági Válság előtt lehetett.
    Már majdnem megvolt az 500 ZEN-em, ami a két új slotra kellett volna.
  • diegho™
    #2119
    Dollárt a gyengék költenek a játékra, az okosak simán megélnek dollár nélkül is (a még okosabbak pedig dollárt vesznek ki a játékból). Nem mellesleg ez a játék pont az, amire 1ft-ot sem kell költeni! Vegyünk például engem. 1 hét alatt 60-as lettem, 9k GS-on van, ha nem lett volna a rollback már 9500 lenne, mert pont nagyon jókat dropoltam, de majd visszaszedem. Ráköltött pénz: 0ft. Nem is értem minek költeni?! Főleg mire?!
  • JethroHUN
    #2118
    Van egy ilyen dobozom Most komolyan csak zen-ért lehet kinyitni? Akkor mi a francért van egy tucat fajta currency ha ígyis-úgyis dollárért lehet csak felszerelni egy karaktert... mekkora kibaszott lehúzás ez a gém. Ha utána számolnánk, biztos kijönne, h 10-20x annyit kell erre a játékra költeni mint bármelyik másikra.
  • KaBuTo666
    #2117
    Nem örültem neki, de szerencsére csak 4 órámat vették el.
    Akik használtak exploitot azokra ban vár. :D
  • undY1ng #2116
    Akkor ennyi volt? :D Én se számítottam ekkora rollbackre, de hogy mocskosul elvitte a kedvemet az is biztos...
  • foxxi
    #2115
    És az pont olyan lesz ami az ég világon semmire sem jó? Amugyan: bakker, most kellett volna elköltenem a Zenem - visszakapnám
  • KaBuTo666
    #2114
    Majd kapunk jutalmat a kellemetlenségért.
  • pluhi
    #2113
    Hehe, gondoltam én nem szivok sokat, csak benn volt a csőben egy bányász meg ilyesmi, de oda tolta vissza, hogy még az előzőt is ki kellett szedni, szal 18 óra restart:D
  • teddymac
    #2112
    Server on
  • diegho™
    #2111
    Ez a rollback nem egyedi eset. Archlord-al játszottam korábban. Először a codemasters csinálta, aztán megvette a webzen. Amikor elkezdődött a webzen-en a játék (volt 2 hónap szünet), volt egy ha jól emlékszem több napos rollback is, ott pedig nem béta volt a játék, hanem már évek óta live. Engem csak az dühít, hogy tényleg 3 nagyon jó cuccot bukok miatta, holott egyetlen bugot sem használtam ki.
  • Fpocok
    #2110
    Csak maguknak köszönhetik a készítők.
  • l3alF1aKe-
    #2109
    csak ez az egy térkép adott kb 3 óra játékkal 5 szintet majdnem. Csak közben nem szórakoztat a játék, hanem felidegel néhány mobképesség. Nameg a végén a farkas tanya, olyan kiegyensúlyozatlan, hogy még ilyet nem tapasztaltam sose, pedig nem ez az első cryptic es játékom.
  • pluhi
    #2108
    Azért egy ilyen 7 órás rollback az epic fail kategória, visszafizetni az összes zsét, ami ez idő alatt jött be, kismillió ticket és egyebek. Hát nem irigylem a staffot. Más részről igy jár, aki beta szintű játékért pénzeket szed be (na meg, aki fizet érte).
  • diegho™
    #2107
    1 to 10 az kb 2 óra nekem, tegnap 11 körül kezdtem egy kis karaktert, 2 kor kezdődött a skirmish, ha jól emlékszem, előtte már majdnem 1 órát várnom kellett, hogy ne lépjek nagyobb szintre és közben ebédeltem is. Magas szinteken is nagyon gyorsan lehet fejlődni, 2-3 küldetés 1 szint, de pvp-ben is jön az xp.
  • hunvarlan
    #2106
    Hát sajnálom hogy nem lehet játszani vele pláne most amikor az ember rérne....
  • zenoka
    #2105
    1 to 10 :)
  • Gear
    #2104
    7 óra alatt 10 szint , na ne:)
  • l3alF1aKe-
    #2103
    Én meg kisebb leszek vagy 10 szinttel. Ráadásul az eddigi számomra legidegesítőbb részen voltam, icespire peak vagy mi. Sztem nem állok neki újra.
  • Gear
    #2102
    A jelenlegi infók alapján addig amíg nem végeznek a javítással, adat gyűjtéssel. Twitteren és FB-n folyamatosan tájékoztatják a népet.Figyelgesd te is.
  • teddymac
    #2101
    Meddig lesz offline ?
  • diegho™
    #2100
    Ez eléggé kiborít, mert nagyon jó droppom volt és 3 olyan dolgot is találtam, amiket használni akartam. High Vizier nyaki, valamilyen grand izé talizmán és egy nagyon jó öv, ezek mellé jött a 12k glory.
  • Fpocok
    #2099
    Csak? Kevés.
  • Ackronikon
    #2098
    Jaja csak azt nem látom hogy mikori státusz lesz. Tegnap reggeli vagy tegnap előtt éjszakai? PDT time 5.20-12.20 közötti progresst törlik
  • diegho™
    #2097
    Rollback lesz. Szuper hogy 12k glory és 2 pirate king drop ugrik.
  • Ackronikon
    #2096
    Ez a crash vagy bug v error jókor jött, bár még nem tudok kiigazodni, hogy mikor lesznek szerverek de még nincsenek és nagyon úgy néz ki hogy talán csak este lesznek :( és persze mára nincs semmi programom csak ez ..lett volna remélem hamar megoldják
  • HyperMonkey
    #2095
    Eszméletlen hangulatos Control Wizard PvP video durván király zenével :)
  • Myselor
    #2094
    great weapon champion vagy micsoda.de a control wizardot is kipróbáltam.igazán egyik se fogott meg ez a baj.de néztem mindet kb.de az elsővel vagyok 12
  • KaBuTo666
    #2093
    Milyen classal játszol?
  • Myselor
    #2092
    értelek,hát majd meglátjuk nállam milesz .igazából a pala nagyon hiányzik nekem xd
  • KaBuTo666
    #2091
    Én elvagyok egyedül még low lvl-n, legalább a játékra figyelek és magam sok mindent megtanulok mint hogy 5 perceként feltegyek egy kérdést, majd max szinten keresek guildet. :)
  • Myselor
    #2090
    nem a help kell.csak egyszerűen közösség.társaság akivel később mehetek raidelni stb.a fejlődéssel nincs bajom felfejlödtem én wowban is terában is nem 1 karakterrel:)
  • KaBuTo666
    #2089
    Sok solo questhez kellene segítség? Nyilván könnyebb lenne partyban, pedig így is gyorsan megvan a 60 lvl. Gondolom 10 éve még nem mmorpgztél...akkor nem volt ennyire tartalmas egy mmorpg, farmból állt az egész, nem léptél naponta 5-10 lvl, volt hogy 2-3 hétig farmoltál 1 lvl szint miatt. Na azok voltak az idők, ott meg kellett küzdeni. Persze az ember azóta változott, én se bírnám már azt a sok farmolást most, de akkor egyszerű a mentalitás...ha nem tetszik ne játssz vele, van ezer másik mmorpg, multiplayer, singleplayer játék vagy a mario. :D Jó pár free mmorpg-t kipróbáltam, nem sokáig kötött le, viszont ez leköt. De ízlés kérdése. :)
  • Myselor
    #2088
    az a baj hogy egyedül nem szórakoztat annyira,még ne mvagyok 60
  • KaBuTo666
    #2087
    De ha 60 lvl-ig szórakoztatott a játék, már megérte...főleg hogy ingyen játszottál vele...főleg hogy béta állapotú...
  • Myselor
    #2086
    értelek,na de hogyha 60as leszek és csak nézelődök,semmi fix csapat,akkor nemsokat ér sajna:) terát is most ezért untam meg,senki nincs nagyon a guildben,értelmetlen
  • Terawatt
    #2085
    Egybe kéne olvadni akkor. /Mondom úgy, hogy nem dragonon vagyok, csak ötlet/
  • Fpocok
    #2084
    Ezen nem csodálkozom. Mi is voltunk kezdéskor vagy 15en, aztán márcsak páran vannak aktívak.
  • diegho
    #2083
    Kis karakterek vannak többen is, nem tudom hányas vagy, nekem a fix 60-as csapat hiányzik.
  • HyperMonkey
    #2082
    BTW lehet hogy ez csőjáték, meg kevés a szabadság, nem tudsz elmászkálni ide-oda, de valamiért mégis akkora hangulata van hogy kész.