140
  • joki5
    #140

    Uwe bácsi megint belenyúlt a tutiba! Kicsit olyan mint kiszel tünde mindig tudja mit kell csinálni hogy beszéljenek róla. Kell ennél jobb marketing??
  • Jötün
    #139
    Szerintem Uwe Boll meg a holokamu mítosz megérdemlik egymást!

    Ui: Csak egy kávét kérek!
  • Rotyoka
    #138
    IMÁDOM A ZSIDÓKAT! ZSIDÓK ÜBERALLES! ŐK A FELSŐBB NÉP!

    Na ezt már nem törölheted, de remélem az iróniát érzed.
  • NEXUS6
    #137
    Miért nem veszitek ki a fórumot a cikk alól, nem olyan macerás, mint mindig törölgetni?

    Amúgy mi volt a koncepció?
    Boll + Auschwitz feldob, és az emberek nem kezdenek majd eszement módon zsidózni?
  • koschwarz
    #136
    az én kommentem azért törölték, mert a lenti törvényszöveget mertem kritizálni, szerintem semmiképpen nem antiszemita módon. remélem a kommentem visszateszik majd, ha az alkotmánybíróság megállapítja majd a törvény alkotmányellenességét, a szólás szabadságának korlátozása miatt.
  • sanyicks
    #135
    (nyugodtan törölheted, egy copy paste a jegyzetekből).f
  • Al Ashrad
    #134
    Szeretném megkérdezni, hogy az én kommentemet miért törölték? Ugyanis semmi szabályellenes dolgot nem tartalmazott.
  • Tower Guard
    #133
    Ez elég érdekes és elgondolkodtató.
    Ennek ellenére a 6 millióra hozták a törvényt.
  • Laza
    #132
    Ki a szent sz@r ad még ennek a bahomnak pénz, hogy filmet forgasson?
  • NEXUS6
    #130
    Amúgy idézet a wikiből:
    "Mivel a németek igyekeztek megsemmisíteni az auschwitzi tömeggyilkosság bizonyítékait, az áldozatok számát lehetetlen pontosan rögzíteni. Az első kísérletek, hogy összeszámolják a halottakat, a bűnösök, elsősorban Rudolf Höß vallomásán alapultak, aki a halottak számát 2,5-3 millióban adta meg. Ezt a túlzó számot és egy még magasabb 4 millióst a szovjet és lengyel hatóságok használták, 4 millió szerepelt a hivatalos emléktáblán is. 1983-ban George Wellers francia tudós volt az első, aki deportálási dokumentumokat használt fel az Auschwitzban megölt foglyok létszámának becslésére, ő 1,613 millió halottról beszél, ebből 1,44 millió zsidó, 146 000 lengyel. Nagyobb tanulmányt kezdett ugyanebben az időben Franciszek Piper, aki vasúti menetrendek adatait vetette össze a deportálások feljegyzéseivel, így 1,1 millió zsidó halottat, 140-150 000 lengyel áldozatot és 23 000 romát számolt. Ez a szám a jelenleg közel az összes kutató által elfogadott, ez szerepel a hivatalos emléktáblán is."

    Ez meg a hatályos jogszabály:
    „ 1978. évi IV. törvény 269/C.§:
    269/C.§ (1) Aki mások előtt
    a) a holokauszt történelmi tényét, pusztítását vagy az áldozatok nagyságrendjét kétségbe vonja vagy tagadja,
    vagy
    b) a holokauszt áldozatait e minőségükben becsmérli, vagy
    c) a holokauszt elkövetőit dicsőíti vagy tetteiket helyesli, vagy
    d) a holokauszt megismétlésére felhív,
    bűntett miatt három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő. (2) A büntetés öt évig terjedő szabadságvesztés, ha az (1) bekezdésben írt bűncselekmény elkövetésére nagy nyilvánosság előtt került sor, vagy az erőszakos cselekményhez vagy a köznyugalom súlyos megzavarásához vezetett . ”

    Súlyos!

    Már csak azt kéne tisztázni, hogy mi az a szám, amit soh, semmilyen körülmények között pláne nagy nyilvánosság előtt nem szabad kimondanunk! Ne adj isten jelentsük föl, a tábor helyén létrejött múzeumot, mert ők saját maguk is jelentősen csökkentették ezt a számot!?
  • NEXUS6
    #129
    Na vazze most akartam elolvasni a kommenteket!
    Faxa!

    Azért van kis érzésem, hogy némelyik hsz nem kicsit volt törvénysértő.

    Képzelem szegény Uwe mennyit fog ülni, ha megcsinálja a filmjét!
  • Tower Guard
    #128
    Szavazásnál kellene egy olyan választási lehetőség, hogy sajnos láttam legalább 1-et láttam
  • Tower Guard
    #127
    "kitöröltek"
    De folyamatosan az én kommentjeimet is.
    MONDD MÁR MEG MI A JÓ EBBEN?
    NEM TAGADTAM A HOLOKAUSZTOT, CSAK A VÉLEMÉNYEMET LEÍRTAM HOGY KICSIT TÚLZÁS HA ENNYIT FOGLALKOZNAK VELE---> AZONNAL TÖRLÉS
    EZ MI???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
  • Tower Guard
    #126
    Srácok!
    Figyeljétek már mennyi kommentet kitöröltem?
    Na ez a szólásszabadság vagy mi a picsa?
  • Ferrer
    #123
    Na jó, én lépek. Bocs, ha úgy látszott, hogy sértegettem a sci-fi világotokat, nem volt szándékos.
  • Mat666
    #108
    Rendben van abba hisztek amibe akartok vagy amibe kényelmeseb nekem aztán tök mindegy na meg nem mind ha számítana ezzel be fejeztem további jó írogatást
    szevasztok.
  • Willenbrock
    #101
    Erről egy vicc is eszembe jutott

    Auswitzban az SS őr odaszól egy fogolynak:
    -Van a maga számára egy jó és egy rossz hírem,melyikkel kezdjem?
    -Kezdje a jóval.
    -Maga holnap szabadulni fog.
    -És mi a rossz?
    -A kéményen keresztül...
  • sanyicks
    #93
    10 ember és 1 millió között pont 999990 a különbség...
  • Mat666
    #89
    Ja és még valami. Ha a szövetségesek tudtak ezekről az ún. haláltáborokról (CIA légi felvételek), miért nem csináltak abszolút semmit, hogy megállítsák?

    Mégis mit csinálhattak volna bombázzák le vagy mi a félszabadításhoz száraz földi egységek kelletek te nagy okos amit mégis tettek amint oda értek a háború vége fele.
    Amúgy megjegyzem a 2.Világ háború alatt az USA-nak Office of Strategic Services röviden OSS látta el ezt a feladatot a CIA-ét 1947 szeptember 8 hozták létre ennyit a történelem tudásod hozz.
  • Mat666
    #88
    Tudod az a vicces benned és a te nézeteidet való emberekben hogy minden bizonyítékot legyen az fizikai vagy bármilyen más bizonyíték vagy figyelmen kívül hagynák vagy le tagadják vagy lekicsinyítik miközben ők semmilyen meggyőzőbb bizonyítékkal nem rendelkeznek.

    Ugye ismerős jó jó meghalt egypár ember de nem is annyi csak kitaláció kérdem én tőled hány embernek kel meghalnia ahhoz hogy az igazságtalanságból igazság legyen 1 embernek ezernek 1 milliónak még is mennyinek? Szerinted az rendben van hogy embereket ki telepítenek az otthonaikból elvesznek tőlük mindent tulajdonaikat jogaikat majd az életüket szerintem nem és kurvára mindegy hogy 10 emberöl beszélünk vagy milliókról ja és csak hogy tud ugyan ezzel a dumával védekeznek azok is akik Magyar testvéreinket lemészárolták a délvidéken.


  • vg
    #65
    Engem nagyon érdekelne ez a Auschwitz film, az előzetes eléggé érdekes. Uwe Boll-nál számos szarabb rendező van, nekem csak a House Of Dead filmje nem tetszik, az is csak a szar játékbevágások miatt, bár a játék is egy kalap szar volt. A többi filmje egyszer nézhető.
  • Pares
    #62
    Brutális és kegyetlen eseménysorozat? Mondjuk mint maga a II. Világháború?

  • Pares
    #61
    És még hogy én vagyok a buta.
  • koschwarz
    #58
    szerintem boll egy olyan alien, mint amilyenek a men in black-ben érkeztek a földre lakni, és embernek álcázzák magukat. csak ez lehet az egyetlen ésszerű magyarázat a "tehetségére" és arra, hogy minden egyes egyértelmű bukás után is mindig kap pénzt a következő filmjére. valószínűleg a "bevándorló idegenek a filmművészetért" alapítvány támogatja titokban.
  • grebber
    #53
    Far Cry 2-öt a népnek!!!!
  • Zoliz
    #52
    Bollt már be kéne tenni egy koncentrációs táborba őrnek, hátha elhallgat már, az egész tizenéves korosztályt veszélyezteti a Mónika showba illő filmjeivel..
  • Tower Guard
    #51
    HAHAHAHAHA%
    UWE BOLL MEG AZ AUSHCHWITZES TÖRTÉNET LEGALÁBB ÖSSZEILLIK
  • Tetsuo
    #48
  • Skynet
    #47
    Láttam a House of dead-et,a Bloodrayne 1-et az alone in the darkot, a király nevébent és gyakorlatilag 2 dolog hagyott mindezekből bennem nyomot.
    A House of dead ultragagyi vágásai (lő a csaj pisztollyal vált a kamera hullik a zombi visszavált a kamera a csajra erre pisztoly helyett shotgun a kezében és felhúzza)+ atomszánalom matrix lassított golyóeffektusos pörgőkamerás szarsággai, és Kristana Loken erotikus jelenete a BR-ben...:)
  • Al Ashrad
    #46
    De bénák vagytok... én láttam a Bloodrayne 1-2őt, a Tunnel Ratset, az Alone in the darkot, a dungeon sieget, a postalt és tuti megnézem az Auswitzet is. A szavazás szerint a többség még 1 db filmjét sem látta... Szomorú.
  • bippo
    #42
    A trailer alapján nem ez jött le, hogy ez lenne a cél. Vagy csak simán ennyire szar, hogy nem tud átjönni.
    Meg hát nála ezt nehezen tudom elhinni.
    Arra ott a dokumentumfilm-kategória.
    De Uwe Bollnál ezt inkább öncélúnak érzem. És itt jön képbe, hogy pont ez a nagyképű pöcs játszik el egy flegma német katonát, németként.
    Valahogy nem fér össze nekem ez az ember és ez a téma. Főleg ilyen Postal meg House of the Dead filmek után. (meg közben megy a náciaprítós másik filmje).
    Valahogy hiteltelen.
  • NEXUS6
    #41
    "Akkor lehet, hogy csak velem van baj. Amikor ilyen naturalista módon van ábrázolva, mindig csak az jut eszembe, hogy ez valóban megtörtént."

    Őööö, mert nem pont ez a cél?
  • vg
    #40
    "tényleg igaz hogy szekeres viktor = sorozatjunkies winnie???"

    Valószínűleg igen, de ha nem, akkor is winnie-t ki kellene tiltani erről a fórumról, mert mindenkivel csak kötekedni tud. Pontosan olyan stílus, olyan okoskodó mint a fenti rendező.
  • alienslive
    #39
    off:
    Sz.V. nem egyenlő winnievel

  • slickboy
    #38
    Teljesen korrekt a trailer.
  • neoG
    #37
    Nem bizonyított, de akármikor megjegyzi neki ezt valaki, akkor többet nem jelentkezik az adott topicban.
  • pozsoka
    #36
    A lényeg, hogy ezt a filmjét fogják a legtöbben megnézni, a nagy bevétel garantált.
  • Tetsuo
    #35
    Nemet rendezokent nem is, hiszen kb beszelni is tilos rola. Mindenesetre cenzura nelkul nem foghat hozza az ember sok orszagban, az biztos.
  • Justil
    #34
    mér, mit tettek?
  • Justil
    #33
    Gyerekek, a trailert nem néztem meg ugyan, de tuti, hogy a Srpski filmhez képest esti mese. Amazt most néztem meg délután, hát öö...pfff :)