868

Sons of Anarchy - Samcro
  • ForzaInter
    #828
    Annyit volt már hangoztatva ez "mindenki meghal és elnyeri a méltó büntetését" szöveg, hogy egy ilyen befejezés már csalódás lenne. Sutter azért ennél sokkal kreatívabb, remélem nem ez lesz a vége. Bár biztos, el fog hullani 2-3 fontos főkarakter, de sztem nem lesz nagy vérengzés.
  • Riddick21
    #827
    Az elkövetett bűneik miatt? Nem tudom, én nem látom ezt a fajta moralizálást Sutter munkájában, a bűnözőket a bűneikkel ugyanúgy a világ részének tekint, mint az átlagembert, tehát nem hiszem azt, hogy a végére úgy kerekítene igazságot, hogy mindenkit elszámoltat az éppen hatályos jogszabályok alapján.
    A saját világukban, a saját értékrendszerükhöz igazítva osztja a büntetéseket, vagy rendezi a sorsokat. Én látom a sorozatban a "szükséges rossz" fogalmát, Jax nem vétett akkorákat, de azért van már a számláján neki is, míg pl. Juice még mindig az évadokkal ezelőtti bűneit görgeti maga előtt ilyen-olyan formában.
    Nem bocsátkoznék találgatásokba, de szerintem nagyon javára válna az évadnak, ha 2-3 részen belül rájönne Jax, hogy Gemmát keresi. Persze nem tudom, utána még mi jöhetne, de ezért is nem én írom a sorozatot :)
  • Shiwo
    #826
    hát akkor a banda nagy része megy a börtönbe...
  • Riddick21
    #825
    :D
    (mennyire kézenfekvő poén és mégsem olvastam eddig sehol :D)
    Amúgy Suttert "ismerve" pont az lesz a lényeg, hogy nem ragad le a befejezés ilyen "ki hal meg és ki marad életben" dolgoknál, hanem megcsavarja azzal, hogy többen életben maradnak majd, mint várnánk, de igen keserű körülmények között. Pl. Gemmának sem lenne igazán komoly büntetés egy fejlövés.
  • Shiwo
    #824
    ami egyáltalán nem várható, az pont a happy ending... kivéve, ha David Labrava karaktere túléli a dolgokat, és őt láthatjuk utoljára..
  • SzinesGeza
    #823
    Nem. Én olyat várok ami egyáltalán nem várható.
    De az nem a #819-es. :)
  • Tikal #822
    Gondolom nem vársz happy end-et te sem...
  • Shiwo
    #821
    miért ? a The Shield-nek jó vége lett ? :D
  • SzinesGeza
    #820
    Inkább te ne írj forgatókönyvet. Nem lesz jó film belőle. ;)
  • Shiwo
    #819
    nekem az a gyanúm, hogy a klub jó része elhullik a végére, és a végén Jax megtudja, hogy az anyja volt a ludas, ő nyírta ki Tarát, miatta lett a háború, ami miatt a fél banda kihalt és fejbe lövi... majd letörten várja, míg eljön érte a rendőrség, miközben Unser és Juice nézi a jelenetet letörve..
  • Lord Mortanius
    #818
    Ha megölte volna, már mutatták volna ebben a részben. Sajnos nagy valószínűséggel nem /pedig én már nagyon várom azt a pillanatot :D/.
  • Tikal #817
    hát az nagy fricska lenne :D

    bár ha arra gondolok mi lett Vic Mackey-vel a Shieldben.. talán :)
    Utoljára szerkesztette: Tikal, 2014.10.11. 14:55:37
  • Tikal #816
    igaz, nem sok idő telt még el... gondolom innen egyébként is fel fognak pörögni az események.
  • Riddick21
    #815
    1 nap telt el, aminek kb. a feléig láttuk a történéseket, a nap vége már csak a montázsba fért bele, szóval akármi is lehet.
    Gondolom van valamennyi ideje a helyi rendőrségnek is, mielőtt az F.B.I. bekapcsolódik, illetve Linéket lecsukták, lehet, hogy összefüggésbe is hozzák őket.
  • ReszegKoldus
    #814
    Úgyse fogja megölni, de már azon se lepődnék meg, ha túlélné az egészet :D
  • ForzaInter
    #813
    Mondta a sheriff, hogy a szövetségeik nagyon rápörögtek az ügyre, tuti megérkeznek hamarosan.
  • Tikal #812
    Remélem nem öli meg... jobb szeretném ha Jax tenné meg :)

    Amúgy meg most komolyan, mi a franc történik itt.. 16 ember halt meg, de nem nagyon történt semmi a rendőrség részéről. 16 emberes mészárlások Mexikóban vannak, ott lehet leszarják már, de egy kisvárosban az USA-ban? FBI sehol?
  • StrikeFor
    #811
  • ReszegKoldus
    #810
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Jó volt Gemmát így látni az epizód végén (ennél jobb már csak úgy lenne, ahogy Tarát lehetett látni az előző évad végén )
  • Micsu
    #809
    nekem egész rész alatt a wtf this shit kifejezés volt az eszemben

    spoiler:

    mikor Tiget is meglőtték, a csapat lazán beszélgetett a 2 fekával mikor a társukkal meg ki tudja mi van
    Nero is olyan vehemenciával írtott az akval mindha valami törés lett volna az életében mikor az előző évadban még a nagy igazságosztót játszotta, mitől lett ez a fordulat
    a vége ütött bár tudjuk ki köpöttt

    dramaturgiailag ez a rész nálam nem ütött igazán
  • ForzaInter
    #808
    ha egy ilyen mészárlás után se néz le az fbi akkor elég nagy a baj sutter-nél.::D
  • Tikal #807
    hát nem tudom, szerintem ez már sok...egy ilyen mészárlás után FBI hajtóvadászatnak kell lennie, szóval nem tudom, mit akarnak ebből kihozni, de engem már ez a bosszuljuk meg a bosszút nem érdekes, valahogy nem is érzem jónak ezt az irányt..
  • StrikeFor
    #806
    S07E04 !!!!!!!!!!!!! URAMISTENBAZZE!!!!!!!!!!! NEEEEEEEEEE
  • Quantumleap
    #805
    Én befejezném, de ő nem bírja ki, hogy ne kezdje újra. És szerintem én csak ugyanazt a színvonalat tükrözöm vissza.
  • ForzaInter
    #804
    színvonal megvan:D
  • Quantumleap
    #803
  • StrikeFor
    #802
    bazz :P

  • Riddick21
    #801
    Már előre röhögök: a bohóc megint nem fogja érteni, hogy mi miért történik :D Mindegy, nagyon durva és nagyon jó rész volt! Persze egyre beljebb kerülünk a mocsokba, egészen szélsőséges szarzuhatag várható, de tegye fel a kezét, aki Tara halálakor nem tudta, hogy kurva világ lesz!
    Na, ugye! :)
    (utolsó dal hatalmas telitalálat megint)
  • Shiwo
    #800
    he..he..happy..
  • SzinesGeza
    #799
    Nna, ez is tükröz egy színvonalat.
  • ForzaInter
    #798
    Nálam Jack, ja vagyis Jax.
  • Quantumleap
    #797
    Nem szándékoztam hozzászólni a 7x02 előtt, de most mégis meg kell tegyem. Ezen a honlapon rájöhetsz, hogy ki lennél a SOA univerzumból. Nekem Juice jött ki.

    http://www.whichblankareyou.com/q/which-sons-of-anarchy-character-are-you
    Utoljára szerkesztette: Quantumleap, 2014.09.14. 20:30:14
  • ForzaInter
    #796
    azért a spicliskedés elég ciki, a soa-ban ezért mi járna..:D

    amúgy nem a logikátlanságokkal volt baj, az nem nagyon volt, csak hát figyelni kéne. a fő baj a túlnyújtott játékidő, a már felesleges zenés montázsok, az túlzott erőszak, és az önismétlés, sztem.. de amúgy azért messze nem volt olyan rossz az évadnyitó amilyennek egyesek beállítják, én azért bizakodó vagyok továbbra is az évaddal.
  • Quantumleap
    #795
  • SzinesGeza
    #794
    Az égő az, hogy nem veszed észre: egyedül vagy a "nézőpontoddal"!
  • Micsu
    #793
    azzal semmi gond nincs hogy nem tetszett a rész, csak éppen pont olyan dolgokra hivatkoztál amiket igazán fel se fogtál
  • Quantumleap
    #792
  • StrikeFor
    #791
    ha tennél egy szívességet akkor majd a 7x13-ra gyere vissza! KÖSZÖNÖM
  • Quantumleap
    #790
    Felőlem rendben, úgy veszem, hogy a levegőbe lőttél.
    Addig inkább hozzá se szólok, amíg le nem megy a 7x02.
  • Janika114
    #789
    Mi lenne ha lezárnátok végre a témát? Úgyse fogtok egyezni bármit írtok egymásnak. Ne ettől pörögjön már a topik.