522
  • m1garand
    #440
    jó lenne folytatni
  • tutituti
    #439
    én játszottam vele még valamikor az ősidőkben.most visszaléptem,hál istennek a karakter megmaradt.eddig nem unatkozunk benne.
  • JethroHUN
    #438
    Szerintem nem igazán. Olyan mértékben elvan cseszve a játék, hogy nem igazán érdemes. Hivatalos forumon is elég nagy a felháborodás, de a fejlesztőket ez sosem érdekelte. Nagy bukás lesz így ez a játék a holnap megjelenés után.
  • tynike
    #437
    Hali
    Valaki még játszik vele ?
  • mrzoltan
    #436
    Hát eltart majd egy darabig az biztos.
  • DarkBlade
    #435
    Nagyon nem tetszik ez az új szintezős móka.
    Kevés xp a küldikért, amik ráadásul bejáratják az emberrel az egész térképet, azt kell egy küldnek fél óra.
    Szopás lesz így 1-nél több kasztot kimaxolni.
  • DarkBlade
    #434
    Ez a játék most is lagzik, mi lesz 10 nap múlva?
  • JethroHUN
    #433
    A Red5 megint megmutatta, hogy még azt is eltudják baszni ami alapból is elég rosszul volt megcsinálva. Új craft rendszer nevetséges. Van jó oldalai is, kivették ezt a röhejes 0-1000 minőségi rendszert és nem kell egyessével kikutatni mindent, hanem csoportosítva van. Csak sajnos elég idióta módon van az is megoldva az új fejlődési rendszernek ami rohadt gáz. Az előző miért nem volt jó? Csak balanszolni kellett volna, hogy ne 100 billiárd nyersanyag kelljen szintenként... A battleframe teljesítményét(mass, cpu, reactor) fejleszteni sokkal ésszerűbb volt mint ez a wow-os 0->40 szintlépés.

    De ez a telibe baszott craft... Az eddigi miért nem volt jó, hogy modulokat gyártasz lesz,(pl egy fegyverhez) különböző ásványok kellettek stb. Erre most
    alig kell bányászott alapanyag, mert az összes létező craftolható dolog, bontott(salvaged, zöld tárgy esetén 4 alapanyagból 3!! ilyen, a 4. meg elég rossz finomítási aránnyal kapható meg az ércből...) anyagból gyártható AMIT csak a mobok álltal (elég kicsi eséllyel) dobott szemétből kell finomítani... ergo a rohadt földet fogod fúrni mert 1000 meg 1000 szörnyet kell leölnöd csak azért, hogy bármit legyárthass. (jah és tegyük hozzá, hogy 2-3 fajtából amik ugye nem ugyanott spawnolnak)

  • JethroHUN
    #432
    100 dollár... haha ugyan már. Majd 29-én letöltöm megint. Talán januárban volt fent utoljára, fél óra erejéig. Kíváncsi vagyok mennyit fejlődött azóta a játék. Szerintem semmit se. :)
  • m1garand
    #431
    Elképesztő, megint eladják a játékot:
    http://www.firefallthegame.com/earlyaccess
  • m1garand
    #430
    X hónap után beléptem volt 11MB patch. A városokban nem töltődnek be a gépek, textúrák sem jelennek meg. 1 év alatt semmi se változott.
  • m1garand
    #429
    Jó kérdés. Ha már founder lettem, elvárnék valami fejlesztés és nem azt, hogy elveszik minden gyártott cuccaimat.
  • cikasz
    #428
    Sziasztok.
    Mi újság a játékkal?
    Történtek újítások?
  • DarkBlade
    #427
    Még most tűnt fel hogy 8 millió cucc fér az inventorym -ba, az normális?
  • DarkBlade
    #426
    Research pontokat a felesleges tárgyak szétbontásával lehet szerezni.
    Inventory -ban jobb egér gombbal kattintass a felesleges tárgyra és a salvage opciót választod.
  • Titan
    #425
    Óh, köszi...akkor neki is ugrok a fejlesztéseknek.... Apropó a research pontokat honnan lehet szerezni?
  • DarkBlade
    #424
    Pár napja kezdtem újra a játékot, és eddig úgy vettem észre, hogy csak a craftolt geart, és egynémelyeik loot -olt fegyót lehet javítani.
  • Titan
    #423
    Skacok! Hogy a fenébe lehet megjavítani a gear-t? A garázsban nem lehet rányomni a maintenance gombra..:( mi kell hozzá?
  • DarkBlade
    #422
    Valaki megtudja mondani mért lett full kopasz a karakterem?
    Meg hogy hol lehet a haját vissza rakni?

    Sok minden változott mióta utoljára játszottam, de ez durva.
  • mrzoltan
    #421
    Köszi!
  • m1garand
    #420
    Köszi!
  • maross
    #419
    Firefall amd operator bundle (60$). Ha nem hosszabbitjak, ma lejarnak.

    8SZWS-ZTNGS-DG3K2-V653U-JDYNR
    THWC3-8Q9BV-LD33Q-TQB2C-5L3TB
    NT3DX-XVPX5-9XHYD-LATB4-VF3NZ
    H4BDJ-RDH7B-X7BP5-6H8G8-AP7U3
    KYUVY-DMNPA-NXME6-SE7RB-AKCXP

    4ZD8S-JW47L-G6H3D-TCDHR-296V7
    HSV34-Q5FDM-7CD2E-RX2DP-2JMN6
    3SAN5-7YD3C-KP2GS-PMUDR-42MH3
    3D5KX-52PSX-TDGUD-SGPYM-S5Q5W
    B622H-RZCQK-ZN2BL-LDRT3-XE5NP

    Have fun. Udv, Maross.
  • m1garand
    #418
    Nektek is 5-10sec késéssel tölti be a printert... stb.-t?
  • m1garand
    #417
    Csak ha már pénzt szedtek ekkora wipe-ot azért nem kellett volna csinálni. A fájdalom díj meg egy nagy semmi.
  • tomonor
    #416
    Szép volt vagy nem, amíg ott van a béta jelzés a verziószámnál, addig szabad nekik.
  • m1garand
    #415
    Nem is szívesen játszom vele. Ez csúnya volt, a kb. fél évenkénti törlő patch-el ki van tököm.
  • tomonor
    #414
    Lesz még itt wájp ;)
  • cikasz
    #413
    Na rájöttem :) Az összes peccs előtti cuccot nem lehet használni :D
    Csakis szétszedni tudod kutatási pontért :D
    Viszont olcsón lehet craftolni, nem kell minden szirszar csak amit bányászol.
  • m1garand
    #412
    Ja és elvettek minden fejlesztett cuccot, 2-3 karakterem fullos volt és most zöld 500 szart adtak helyette. Még egyszer ennyi időt nem rakok bele a játékba.
  • cikasz
    #411
    Mi lett ezzel a játékkal? :)
    Gondoltam belépek megnézem mizu. A garázsban egyik karakterhez sem tudok tenni semmit. sem fegyvert se semmit. Ezt miért?
  • tomonor
    #410
    Januárba jön a következő milestone patch, az hogy "játszható" az relatív. Most is több ezren játsszák jelenleg, rengeteg magyar is.

    Az, hogy mikor lesz a játék érdekesebb egy szimpla grind-fesztnél, valószínűleg 2015 vége fele.
  • m1garand
    #409
    Nálam egyenlőre szünet ez a game. Nyár óta semmi komolyabb előre lépés nincs. Mikor lesz ebből komolyan játszható játék?
  • tomonor
    #408
    Phiton szerzett a magyar közösségnek egy TS3 szobát.

    Infó:
    Elison Ts szerver, IP: 91.226.89.166
  • tomonor
    #407
    Ne nézd a korábbi verziókat, mert akkor még nem volt kiforrott a balansz. A zöldnél jobb minőségű anyagokat sosem intendálták arra, hogy gyakoribb legyen a mostani állapotuknál. Ez lesz az, ami majd mozgatni fogja a player marketet, ugyanis a liláknak magas, a narancsoknak pedig csillagászati áruknak kell, hogy legyen.
  • m1garand
    #406
    Korábban jobban akadt kék, de nem is emlékszem mikor.
  • tomonor
    #405
    Sose a mennyiséget nézd, az teljesen mindegy. Mindig a minőség a fontosabb.

    A mennyiséget szabályozhatod azzal, hogy milyen thumpert állítasz a node-ra.
  • Pra
    #404
    én hanyagolom a bányászatot.
  • m1garand
    #403
    Egy fél óra után, nem találtam 50%-nál kisebb föld vs. anyag területet. Nincs semmi értelme keresni se.
  • tomonor
    #402
    Nem. A nyersanyagkiosztás sosem ugyanaz. Továbbá a zöldnél jobb minőségű anyagokért meg kell küzdeni (magyarán, keresni kell mint az állat, mert ritkák).
  • Pra
    #401
    én azt vettem észre,h magasabb minőségű anyagokat kapok missziók után.