2398
Resident Evil 6

  • Hexex86 #2237
    Lehet, hogy nem Te vagy a célközönsége nem? :P
    Mondjuk nem toltam annyira sokat, de elég érdekes stílusa van, de tetszik egyenlőre.
  • grebber
    #2236
    Túlélő horror... Kb csak az acsivadászokat érdekli a sok felesleges szar. Vadásznak rád azt meg rejtvényeket oldjon meg az ember ja meg a kis fagyott pélomat azt. Ez a bullshit inkább hogy ilyen szarokat raknak be időhúzásnak.
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2017.01.24. 22:05:04
  • Bandicoot
    #2235
    Bullshit.
    Jóval inkább RE mint a 4-5-6. Ez azon túl hogy fps,sokkal inkább a RE1-2-3-ra hajazó kaland túlélőhorror.
    A nem sietett 6 óra alatt pedig komplett bullshit. MINDENHOL 10+ órát írnak. És akkor még csak 1 megnyerést láttak. És pláne nincs megoldva minden (lásd a demo-t amiben ha magad akartad megoldani a titkot,több órát is igénybe vett - feltéve hogy egyáltalán meg tudtad oldani).
    De jól végignézhetted mert az ELSŐ komolyabb jelenetnél (cirka 30 perc addig) kiderül hogy itt rohadtul nem csak egy pszicho családról és a gyomorforgató dolgaikról van szó. De éjféltől nyilván 6 órán át ott ültél - főként hogy reggel 5-kor aktiválták...

    Pont olyan hosszú mint a régie RE részek,nincs ezzel semmi gond. És hálistennek nem a gagyi akciójáték vonalat követték.
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.01.24. 21:11:21
  • wesker24
    #2234
    +1 Elöre tudtam hogy ez lesz majd olcsón jóárasitva vesszük de addig SKIP !
  • Shep
    #2233
    Pont ettől féltem, így viszont marhára nem éri meg az árát, majd ha ez is lemegy 3-4e-re akkor, addig meg van más.
  • wesker24
    #2232
    Totálisan egyet értek éjfélkor végignéztem a teljes Res Evil 7-et is semmi köze nem volt a régi Res Evilek-hez, csak a nevében Res Evil ennyi, és a csaj ráadásul nem is sietett és 6 óra alatt végignyomta az egészet, inkább hasonlit az Outlast +Pt+ Silent Hill + Texas Chainsaw Massacre Story-ra , Jack és elmebeteg családja minden csak nem ijesztö és félelmetes, inkább undorító és gusztustalan gyomorforgató, kösz de ez nekem nem horror.
  • grebber
    #2231
    Az nem baj ha rövid legalább gyorsan végig lehet vinni azt jöhet más

    Persze nyilván a full is televan idehúzó faszságokkal mint a demo ami kurvára nem életszerű..
    "Vadásznak" ránk és akkor még kutatni fogok rejtélyek után aha tök valóságos. Szóval a plussz ótvarok kicsit sem érdekelnek.
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2017.01.24. 11:24:41
  • wedge31
    #2230
    Most nézzek belöle végigjátszást de eddig resi feelinget még nyomokba se láttam, ráadásul állitólag 6-7 óra alatt kipörgethetö...
    Ez a beteg család meg minden csak nem félelmetes, leginkább undoritóak az meg nálam nem horror.
  • grebber
    #2229
    Resident Evil 7

    CGMagazine - 9/10
    Destructoid - 10/10
    EGM - 9.5/10
    Game Informer - 8.5/10
    Gamespot - 8/10
    GamesRadar+ - 4.5/5
    Giant Bomb - 4/5
    The Guardian - 5/5
    IGN.com - 7.7/10
    Paste Magazine - 9/10
    PCGamer - 90/100
    Polygon - 9/10
    Push Square - 8/10
    Shacknews - 9/10
    Telegraph - 4/5
    USgamer - 4/5
  • grebber
    #2228
  • grebber
    #2227
    Resident Evil VII - tele a net spoilerekkel, legyetek óvatosak!
  • grebber
    #2226
    Resident Evil 7: ezt tartalmazza a Season Pass
  • grebber
    #2225
    Hátha valakit érdekel. Kint a Resident Evil 7nek csufolt akárki demoja

    DEMO
  • grebber
    #2224
    December 19-én jön PC-re a Resident Evil 7 végső demója.
  • Seth
    #2223
    Az mindenkepp jon, mar dolgoznak rajta.
    Ez a 7 meg szerintem az fps nezeten kivul siman hozza a regi resik survival hangulatat
  • wesker24
    #2222
    Igy van ha a Resident Evil 7 bebukik akkor jön a a Resident Evil 2 Remaster ami tuti óriási siker lesz.
  • grebber
    #2221
    Nem gáz capcom ezért csinált biztosítékot magának a régi része HD kiadásával amik milliós eladásokat hoznak...
  • wedge31
    #2220
    Egyelöre nem nyügözött le amit mutattak ebböl a részből, a resihez semmi köze az már most látszik, SH-nek meg nem elég beteg...csak nehogy a két szék között a földre essen a koncepció.
  • grebber
    #2219
    Resident Evil 7 20 perc gameplay Egyetlen jó dolog lesz ezzel kapcsolatban talán lenyomja jobban a Resi 6 árát...
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2016.12.01. 13:18:04
  • grebber
    #2218
    Resident Evil 7 - újabb videóduó
  • grebber
    #2217
    A Capcom a Resident Evil 7 Steam-oldalán rántotta le a leplet a játék minimum -és ajánlott rendszerkövetelményéről.

    Minimum:

    OS: WINDOWS 7,8,8.1,10 64-BIT
    Processzor: Intel Core i5-4460, 2.70GHz vagy AMD FX-6300 vagy jobb
    Memória: 8 GB RAM
    VGA: NVIDIA GeForce GTX 760 vagy AMD Radeon R7 260x
    DirectX: DX11
    Additional Notes: Mivel a játék még készül, simán megváltozhat ez a gépigény.


    Ajánlott:

    OS: WINDOWS 7,8,8.1,10 64-BIT
    Processzor: Intel Core i7 3770 3.4GHz vagy hasonló AMD vagy jobb
    Memória: 8 GB RAM
    VGA: NVIDIA GeForce GTX 960 vagy AMD Radeon R9 280X vagy jobb
    DirectX: DX11
    Additional Notes: Mivel a játék még készül, simán megváltozhat ez a gépigény.

    Utoljára szerkesztette: grebber, 2016.09.22. 10:47:41
  • grebber
    #2216
    Resident Evil 7 - Íme a történet nagy vonalakban
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2016.08.27. 00:54:23
  • grebber
    #2215
    Ízlések.... első 10 perc jó volt a 2 db jumpscare miatt azt onnantól meh
  • wesker24
    #2214
    Jaja az Outlast jó kis game volt főleg a Whistleblower DLC !
  • IXEMGabeo
    #2213
    Outlast az azert fasza game volt
  • wesker24
    #2212
    Ez már közel sem a megszokott Resident Evil, ez inkább már Silent Hill és Outlast keveréke, ahogy elnéztem ennek már semmi köze a Resident Evilhez.

    A Silent Hill az egyik legjobb játék az Outlast is jó játék de csak a saját maga kategóriájában, ez már nem a szokásos Resident Evil amit megszoktunk.
  • grebber
    #2211
    Jó a szart n+1. bújócska eddig semmi para.
  • IXEMGabeo
    #2210
    ez nem tunik igazi RE-nek...

    Silent Hill, Outlast kategoria...maguk nemeben jok, csak ez nem Resi
  • grebber
    #2209
    Gamescom 2016 - Resident Evil 7 trailer és képek érkeztek
  • Boszi90
    #2208
    Akkor nála nem csak én haltam meg 40+ alkalommal mire végg tudtam vinni egyszer? :D Eléggé lehúzta az eredményemet azon a pályán az az egy szakasz :S
  • Maxtreme
    #2207
    Aha, akkor jól éreztem én hogy könnyebb lett :)
  • wesker24
    #2206
    Azóta már kijött hozzá egy két patch, és javítottak rajta hogy ne legyen olyan rohadt nehéz :D.

    Amugy igen Chris kampányában a HAOS elleni menekülés az igazi rémálom volt :D.
    Utoljára szerkesztette: wesker24, 2016.06.26. 10:53:58
  • Maxtreme
    #2205
    lol ezt most vagy javították, vagy fejlődtek a reflexeim :D
    Elsőre sikerült :))

    Jah, így kb 3.5 év után ismét előszedtem.. kb rettegtetem ettől a résztől a rossz emlékek miatt :D
  • grebber
    #2204
    Resident Evil 7 - búcsút inthetünk a QTE-knek
  • wesker24
    #2203
    Ahogy néztem a streamet még senkinek se sikerült előhozni a negyedik endinget, mert 3 teljesen más ending megvolt, de tovább eddig még senki sem jutott.
  • Shep
    #2202
    Daylightban is ez lett volna a koncepció, "nagyon" jól működött, bár azért ez mégiscsak a Capcom, talán jobban sikerül nekik.
  • wesker24
    #2201
    Akárhányszor játszod újra minden másképp lesz pl, az első végigjátszásban, zárva volt az éjjeli szekrény, de a második végigjátszásban már találtál egy Lockipicket ami azt az éjjeli szekrényt nyitotta, és találtál egy fejszét, és igy tovább minden végig játszás sortán sokkal többet tudsz meg és sokkal messzebb jutsz ahova eddig nem tudtál bemenni.
  • Shep
    #2200
    Magyarul: nem volt elég ötletünk egy 10-12 órás kampányhoz így csináltunk nektek 5-6 db, 2-3 órás ugyanolyat .) Na jó, majd meglátjuk mi sül ki belőle, de tartok tőle, hogy nem lesz egy The Evil Within.
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2016.06.14. 16:49:30
  • wesker24
    #2199
    Ahogy elnéztem itt is multiple ending van attól függ mit csinálsz a játékban ezt nem elég 1x végigvinni, ezt többször kell végigvinni hogy értsd miről is van szó,
  • Shep
    #2198
    Az rendben van ,de nem hinném, hogy a végleges, meg TPS lesz és akciós és nem ilyen belsőnézetes csoda.