2398
Resident Evil 6

  • Bandicoot
    #2277
    Nincs marhaság az se érdekel hogy mit vettél és mit nem. A 4-5-6 lejtmenet volt a sorozatban ez tény ami ellen köpködhetsz,attól az marad. Az viszont hogy az új rész nem RE játék az egy hatalmas fail, bármennyire is köpködsz ellene. Hálistennek visszaétrtek a gyökerekhez az eredeti trilógiához és fps nézetben de árad belééőle a RE játékmenet és hangulat RE cselekménnyel cuccokkal jelenetekkel.
    Sajnálj, én nem sajnállak hanem szánlak hogy egy ilyen agyatlan köpködő hater vagy nem több,akinek annyi esze nincs hogy kinyissa a szemét - bár azzal hogy neked az RE 6 ami a sorozat legalja - ami ismét tény a te állításaiddal ellentétben a RE 7-ről - tetszett asszem mindent elárultál a közönségnek.:)
    Höböböbö RE 7-nek csúfolt jték höböböböbö RE 7-nek csúfolt játék...
    Kár hogy BRKI aki egy kicsit sem elvakult idiótaként tekint a játékra és JÁTSZIK vele és ISMERI az eredeti trilógiát, majszolja az ujjait annyira RE lett a játék. Legfőbbképp a RE 3 Nemesis-re hajazva - amiben nohát az általad elitélt menekülős játékmód volt a játék java.:)

    Utálom amikor egy játék topikját olyan troll szarja szanaszét aki másra képtelen csak az agyatlan köpködésre amit bármikor meg lehet cáfolni - főként úgy hogy napokon keresztül köpköd anélkül hogy a játék meglenne neki.
  • wesker24
    #2276
    Van akinek tetszik az akció irány van akinek nem, még ha el is ment akció irányba még mindig maradtak a Res Evil világban egy jól felépített story-val és nem rugaszkodtak el a valóságtól mint a Resi 7-ben és csináltak belőle egy amcsi slasher Gore Horror Game-t.
    Utoljára szerkesztette: wesker24, 2017.01.25. 20:21:14
  • wesker24
    #2275
    Én az összes eddigi Resident Evilt megvettem ami csak létezik és végignyomtam mindet IN Depth- Run-ban, szóval én is tudom mi folyik a Resident Evil-ben, az hogy fingom sincs róla az marhaság mert mindet tudok a Resident Evilröl amit csak lehet, ök megvették tegyék egészségükre én biztos nem fogom megvenni mert annyit nem ér az egész, aki számára a Resi 7-nek csúfolt játék jelenti számára az igazi Res evil hangulatot azokat csak sajnálni tudom ennyi, ha egy értelmesebb névvel adták volna ki ls nem a Res Evil nevet adják neki akkor talán még én is megvettem volna. Akik meg tolják a játékot tegyék jó játékot nekik van ezer más játék ami sokkal jobb ennél a Resi 7-nek csúfolt játéknál, nem kötelezö megvenni, aki megvette egészségére.
  • Hexex86 #2274
    Na erre lettem volna kíváncsi elsőre is! ;) Köszi!
    Hát valóban nem jön be nekem az a full akció cucc. alap 3 rész tetszett. A 4. is pedig ott már elindult az újítás.
  • wesker24
    #2273
    Persze hogy tetszett még jó hogy, a Classic Res Evil Trilogy az volt ám csak a Survival Horror, de ugye újítani kellett mert ugye ugyanzat nem adhatták le még 1x igy változtattak rajta, és igaz elment az akció irányába és már nem éppen a Survival Horror hangsúlyon volt a szó de kaptunk egy egész jó story-t az hogy kicsit átm,ent akció lövöldébe ki nem szarja le van akinek bejön van akinek nem. és ott van a Res Evil 6 mindenki szerint pocsék lett. magasról leszarom ki mit mond ha nekik nem tetszik az egyéni szoc probléma ennyi. a Res Evil 6-ban legalább kaptunk 4 lebilincselő story-t ahol a story időeltolódásokkal egybe fonodott és a végére kaptál csak össz képet hogy mi is van. Leon kampány az egész jó volt mert (abban legalább volt Horror is) Chris (az full kació volt) Jake volt a kedvencem ( mert az egytöl egyik a régi Classic Res Evil 3 volt).
  • Bandicoot
    #2272
    Ez már végképp mellérizsa amit tolsz.
    ŐK megvették. Tolják. Régi RE játékosok, ki is fejtették,de ja te fogadni mersz nem is tolták,ezért taglaljuk épp mi minden egyezik...:D
    TE nem vetted meg. Köpködsz videók alapján úgy hogy látványosan fingod sincs róla meg hurrogod hogy nulla RE miközben tele van RE utalásokkal,cselekménnyel. Egy vicc vagy és az is amit művelsz. Hiteltelen minden megnyilvánulásod a témában.
    Nem linkelek többet aki benéz az így is látja hogy itt 1-2 ember de főként te köpködsz totál alaptalanul míg mások akik régi és új részekkel is tolták milyen véleménnyel vannak miközben tolják a játékot. Ahogy rengetegen netszerte de még tesztekben is kifejtették,ez a klasszikus RE trilógiára hajaz. És telis tele van RE utalásokkal, mindennel. Hogy neked nem jön be de a 4-5-6 az igen..A 6 aaaaz resident evil...Loal.....Önmagad paródiája vagy. Ennyike.:)
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.01.25. 20:14:10
  • Hexex86 #2271
    Öööö no offense. Nem feszíteni akarom ezt a dolgot, hanem csak tényleg kiváncsi vagyok.
    Neked tetszett az 5-6?
  • wesker24
    #2270
    Hát egészségedre van akinek az akció játékok jönnek be ennyi, a Resi 7 egy jó játék lett volna ha nem a Res Evil nevet kapja ennyi, mert mint különálló játék egész jó, de mint Res Evil pocsék.
  • Hexex86 #2269
    Mondjuk mindenképpen inkább a Resi 7 mint a Resi 5-6 :P
    Az 5nél is örjöngtek az emberek, hogy mit csináltak a sorozattal? Főleg a 6. rész volt borzalmas.
  • wesker24
    #2268
    Ez csak két ember a sok közül és fogadni mernék hogy nem játszottak azokkal a játékokkal amiböl a Capcom össze lopkodta a Resi 7-et, igy viszonyítási alapjuk sincs, az hogy vant bent Green herb, meg First Aid Spray meg mentési Pont. meg néhány Puzzle elem ettöl még nem Resi ez édes kevés, a Res Evil sosem a Hide And Seekröl szólt, hanem egy jól felépített Virus story-ról ahol elszabadult a pokol. itt hol látsz ilyet sehol se, az hogy vissza köszön néhány apró Res Evil elem az szart sem ér, inkább csak egy Texas Chainsaw Massacre clone az egész, a régebbi Res Evil-ek teli voltak jobbnál jobb változatosabb szörnyekkel, Resi 7-ben mit kaptunk kaptunk egy darab nyamvadt szörnyet és egy elmebeteg családot, NO Thx de ezt már láttam máshol nem egy játékban szóval nem újdonság.

    De linkelgethetsz ide akármennyi véleményt is nem változtat azon hogy ez már nem Res Evil az hogy pár ember úgy gondolja hogy ez Res Evil hát csak sajnálni tudom öket, az már az ö bajuk.
  • Bandicoot
    #2267
    És egy MÁSIK.
  • Bandicoot
    #2266
    Vélemény és folytatása olyan fórumtárstól aki már letolta és nem csak köpköd a vakvilágba. Ennyit arról is hogy ez nem RE, meg semmi köze.:)
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.01.25. 18:06:55
  • wesker24
    #2265
    Azok már teljesen felejtősek a Capcom szépen kukázta az összes közkedvelt Resi Character-t és a story-t is szépen lehuzta WC-n mert minek, és hogy miért Resi 7 mert tudják hogy ez húzó cim és a Resi 7 névvel nagyot kaszálhatnak hogy eltudják adni a játékot, eleve azt kellett volna már az elejétől csinálni hogy egy alternatív vagy egy Spinoff címet adni neki azt jó van.

    Ami az első hat részben volt azt el is felejtheted szépen felépítettek egy történet azt hirtelen félbeszakad befejezetlen maradt dobták az egész story-t a kukába. Még hogy a 6 folytatása nevetséges akkor ilyen módon az Outlast is simán lehetne a Resi 6 folytatása.
  • wesker24
    #2264
    Eszem ágában sincs megvenni mert még annyit se ér az egész, hogy pénzt adjak ki érte, ami a Steam értékelést illeti a reviewek nagy része First Impression alapján amikor még csak az Intro-t játszották végig, alig van értékelhető Review aki komolyan játszott a játékékkal, olyanok értékelnek akik megvették, aha értem és már irják és a reviewt amikor még csak az Intro-t játszották végig, First Impression alapján, az összes eddigi Resi TPS volt most váltottak FPS-re egyértelmű a felháborodás, és ami a monster kínálatot illeti az meg egyenesen siralmas egyetlen Szörny fajtával szúrják ki a szemünket az is a Molden és azt is a Resi 4-böl lopták (Regenerator), Jack és elmebeteg családja az meg egyenesen Texas Chainsaw Massacre copy. Fogták az összes közkedvelt horror játékot és eladták Resi 7 néven ennyi.
  • Bandicoot
    #2263
    Itt csak te vergőddsz hülyeségeken. Ennyi erővel egy veteránnak meg az eredeti trilógia részek 5-6 óra. Bumm.
    Vicc amit művelsz különösen hogy megint olyan ember köpköd tele egy játék topikot ami meg sincs neki. :)

    Steam értékelés - legalább olyanok értékelnek akik megvették. Nem meracritic szint ahol szintén pozitív a visszhang csak párctroll szórja a 0 pontokat olyan komoly érvekkel mint : No tps? Shit game! 0/10!"...
  • TBTPumpa
    #2262
    Akkor ez miért 7. rész?
    Miért nem reboot vagy valami alternatív szál?

    Mert biztos tök jó játék ez, és hogy kell egy valamirevaló VR játék + $$$ony $$$egítsége miatt kell a PS VR exkluzivitás, csak nem értem a számozást. Elvileg folytatás lenne, méghozzá az első hat rész folytatása.
    Resident Evil (PS) VR Experience vagy Resident Evil: Jumpscare Adventures találóbb lett volna címválasztásnak.

    Korábbi karaktereket mikor hozzák vissza, vagy azok már totál felejtősek?

    Kár érte... :(
    Utoljára szerkesztette: TBTPumpa, 2017.01.25. 12:14:09
  • wesker24
    #2261
    Ugyan már az összes Classic Res Evil karaktert kukázták a storyval együtt, az egész Res Evil 7 egy Hide and Seek szisztémára megy.
  • TBTPumpa
    #2260
    Ada bőrnaciban van ismét? Egyátalán szerepel benne Ada?



    Ha igen, instabuy.
    Ha nem, skip.
  • wesker24
    #2259
    Hét ez az nem szorult volna rá a Resident Evil névre, mert Standalone játékként kiváló csak kellett egy húzó cim amivel eladhassák a játékot ennyi.
  • Voltan
    #2258
    Hát, ezt már megértem, hogy kissé visszás, valóban.
    Én is csodálkoztam, hogy miért ragaszkodnak hozzá. - persze gondolom, így többen megveszik, hiszen húzónév.

    Csak közben meg tényleg úgy tűnik, hogy annak, ami - nagyon is jól sikerült, szóval nem szorult volna rá az RE névre.
  • wesker24
    #2257
    Az igaz hogy egy Casual Playernek a Resi 7 lehet 10 óra de egy Resi Veteran simán letolja 8 óra alatt ugy hogy mindent megtalált, az hogy meg 13-15 óra hát nem tudom mi a francot csinál a játékban ?
  • wesker24
    #2256
    Semmi bajom nem lett volna az egésszel egy szavam se lett volna ha teljesen más névvel adják ki a játékot, mert eleve ugy kellett volna kezdeni hogy más néven adják ki a játékot mint valami SPINoff de nem inkább felhasználták a Resident Evil nevet hogy minél többet adhassanak el belöle, és csináltak egy játékot amit ugy raktak össze más más horror játékokból.
    Utoljára szerkesztette: wesker24, 2017.01.25. 11:26:31
  • Voltan
    #2255
    Őszintén nem értem a fröcsögésed...
    A steames értékeléseken kívül a nagy gamer site-ok is mind jó pontszámokat adtak rá.
    Az, hogy valaki végigvitte 10 óra alatt, sőt, más másodjára 6 óra alatt, az egy dolog, attól még egy ráérősebb játékos számára lehet ennél több is. Tény, hogy valszeg nem több 13-15 óránál, de az első resik sem voltak ennél hosszabbak.

    Az meg, hogy nem igazán resident evil, nos, ez már több, mint 10 éve igaz a sorozatra, ezen kár fennakadni. A 4-5-6-Rev stílust már nagyon ideje volt felfrissíteni, én személy szerint nem bánom, hogy megtették.

    Innentől meg már az egész ízlés dolga, ezen rugózni meg nettó faszság, mindkét oldalról nézve is.
  • wesker24
    #2254
    Talán nem ártana megnézned ezt a képed mielőtt hülyeségeket beszélnél össze vissza !



    Ami a steam értékelést illeti azt lószart se ér mert még egy 10 éves is értékelheti a játékot szóval a steam review-ek nem érnek szart se !

    Talán ha utánaolvastál volna hogy miért olyan pozitiv a fogadtatás, mert a playerek nagy része Amnesia/Outlast /Silent Hill/Condemned fan ennyi. Ugy látszik azt is elfelejtetted hogy a Resident Evil-t két részre osztjuk van a Classic Trilogy és van a Modern Action Trilogy, van akinek a Modern Action Trilogy jön be, az hogy neked nem jön be ki nem szarja le, egyéni szoc probléma, hiába is vergődsz a Resi 7 akkor sem Resi, ahogy a Resi 4-5-6 sem volt az.
  • Bandicoot
    #2253
    Attól hogy angol szöveggel próbálod nyomatékosítani a mondandód (ovi), még fröcsögés marad.:)
    Senki nem állította hogy ez a true resi. Csak hogy a 4-5-6 -nál jóval Resibb. És bizony jóval Resibb.:)
    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.01.25. 08:04:55
  • Bandicoot
    #2252
    Fél világ fikázza : - nem csak pár szerencsétlen idióta próbálja megmagyarázni hogy ez nem RE meg fos meg rövid.
    A fogadtatás, userek véleménye és tesztek java eközben full pozitív.
    10 óra hogy megtaláltál mindent? Nem. 10 óra első blikkre. Rohadtul nincs meg minden. És a régi RE részek sem voltak hosszabbak. De vergődjetek.:)
    Mi élvezzük, várjuk a következőt ugyanebben a formában.:)
  • grebber
    #2251
    Egész sokat olvasgattam mindenfelé és elég érdekes ez a "Resident Evilség" talán soha ennyire egy game sem osztotta meg az embereket. A fél világ fikázza (mi is) hogy ez egy fos nem RE. A másik fele meg isteníti ,hogy végre megint igazi RE
  • wesker24
    #2250
    A Res Evil 7 nagy része Hide and Seek kösz de ez már rég Nem Res Evil !
  • wesker24
    #2249
    De játssz csak vele nyugodtan ha neked bejön ez az Outlast/Condemned/Silent Hill clone, egészségedre, a Res Evil 7 már régóta nem Res Evil soha nem volt az, a TRUE Res Evil az a Classic Res Evil trilogy end of story.
  • wesker24
    #2248
    " De éjféltől nyilván 6 órán át ott ültél - főként hogy reggel 5-kor aktiválták "

    Látom fogalmad sincs az egészről hallottál már arról hogy Resident Evil 7 early copy, a streamerek már jóval elöbb megkapják a játékot mielőtt a Worldwide verzió kijönne, és igen ennek már semmi köze a Resihez, inkább hajaz az Outlast/Condemned/Silent Hill-re mint sem a Res Evil-re, Resi 7 is just a game what capcom have slapped the resident evil name onto for sales.

    És a játék max 10 óra Normalon úgy hogy mindent megtaláltál, és semmi köze a régi Resikhez, mert az egyetlen Monster akivel szembe találkozol az a Molder = Regenerator, és Jack és elmebeteg családja, az hogy van benne mentési rendszer meg használhatsz First Aidet meg harcolhatsz benne az egyáltalán nem Resi.

    Szóval akár tetszik akár nem ez a játék Max 10 óra és nincs benne több és akkor már mindent láttál, már a megjelenés elött voilt egy Footage arról hogy a játék max 10 óra és ezalatt már minden megtaláltál amit csak lehet.

    A régi Classic Res Evil Részek na meg az újabb Resi részek is sokkal hosszabak mint a Resi 7,
  • Artapapa
    #2247
    Hali, itt jó áron van a Resident Evil 7:https://www.instant-gaming.com/igr/gamer-7aeaeb/
  • grebber
    #2246
    Nem igazoltam a szavad ,mert hazugság amit írsz.

    Amibe nem kezd bele az ember az nem egyenlő azzal ,hogy "1 rejtvény amiről nyilvánvalóvá vált hogy túl magas"
    Kijött a demó letoltam 3 endinget unistaláltam felmentem netre szarozni ,hogy egy fos akkor láttam ezt a rejtvényt ,de mivel már törölve volt nem néztem meg.
  • Bandicoot
    #2245
    Kösz hogy igazoltad minden szavam.
  • grebber
    #2244
    Te biztos jobban tudod hiszen itt áltál mögöttem amikor végigvittem a demót..
    Full endig? Pont leszarom az milyen volt kijutottam a házból más nem érdekel.. Amúgy 3 endinget néztem ,de kár volt rá az a 3x 15 perc ..lepra az egész.
    Ugyse győzzük meg egymást de kurvajó veszekedni

    Utoljára szerkesztette: grebber, 2017.01.25. 00:09:16
  • Bandicoot
    #2243
    Totál más nézni és tolni egy ilyen játékot.
  • Bandicoot
    #2242
    Magyarul fingod nem volt hogy kell megoldani és kinézted netről. Máskülönben bullshit amit írsz tőled megszokottan. Gőzöd nem volt az egészről tök nyilvánvaló - főként hogy csak azt megoldva kaptad a full endinget. De ja csak acsibuziknak.
    Hiteltelen okoskodás tőled megszokott módon és formában egy játékról amivel egy percet nem toltad a demot leszámítva amiben gyakorlatilag szinte semmi nincs csak 1 parajelenet meg 1 rejtvény amiről nyilvánvalóvá vált hogy túl magas...
  • wedge31
    #2241
    Én már régóta ezt mondom, itt ugy is mindenki magasról szarik a másik véleményére...
  • grebber
    #2240
    "Látszik hogy hallovány lila fingod nincs az egészről" Letoltam a demonak vélt ótvart. Direkt az ilyen beugatások végett amit művelsz letoltam sokféle befejezéssel.
    És igen kőkemény bullshit és időhuzás amik voltak benne. Megmondom őszintén ha ez a valóság lenne akkor inkább választanám a megdöglök a házban véget mintsem jelentéktelen lószarokat keresgéljek... 0 realitás alapja van. Ilyet a valóságban senki nem csinálna amiket ebben kell. Mondom acsibuziknak jó másnak nem.

    Amúgy meg ezek a játékos topikok sosem arról szólnak ,hogy csak az írhat aki befosott a játéktól ,mert annyira jó neki....szerencsére ilyen nincs.
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2017.01.24. 22:55:59
  • jarlaxxe
    #2239
    Felesleges benézni abba a topikba is, sokkal jobb ha walkthroughot néz valaki ott nincs se fröcsögés se segnyalás csak a tények.
    Utoljára szerkesztette: jarlaxxe, 2017.01.24. 22:54:16
  • Bandicoot
    #2238
    Látszik hogy hallovány lila fingod nincs az egészről, de nyomod az észt. Vagyis próbálod, mert a rejtvény neked bullshit meg időhúzás -nemmintha régi részekben nem lett volna - de nem is baj amekkora ésszel irogatsz ideoda ez max netes walktrough alapján menne.:)
    Akit érdekel milyen a játék nézzen be a konzolos ps4 topikba ott tolják a véleményeket róla. Ez a topik meg maradjon a fröcsögò szerencsétleneknek akiknek fingjuk sincs az egész stuffról látványosan.