2398
Resident Evil 6

  • grebber
    #2318
    "A Resident Evil: Village is ott lesz a Tokyo Game Show felhozatalában. Egész pontosan szeptember 27-én láthatjuk majd újra a játékot"
  • grebber
    #2317
    Így kezdődik majd a Resident Evil Village?
  • grebber
    #2316
    Resident Evil Village – Szivárogtatás a sztoriból és az ellenfelekről
  • grebber
    #2315
    Hamarosan újra láthatjuk a Resident Evil VIII-at?
  • grebber
    #2314
    Már megy a parasztvakítás rendesen....

    Resident Evil 8 – A jelenlegi konzolok egyszerűen túl gyengék voltak hozzá egy bennfentes szerint
  • grebber
    #2313
    Jövőre érkezik a Resident Evil Village

  • grebber
    #2312
    Resi 7 Ms Store USA 4.99$ play anywhere cím jó pc-re is

    Resi 7 Gold Steam key 11.32euro
  • jan5650
    #2311
    Skacok, ez mi: https://www.youtube.com/watch?v=xbDDGK5WLew

    Nem játszottam még végig a játékot (még csak a nagyapót, meg a kiscsajt öltem meg), de jól gondolom, hogy ezeke nem a fő küldetésszálból való jelenetek? Ez valami DLC? vagy valami extra mód?
  • Shep
    #2310
    Rájöttem ,hogy marhára idegesítő ez a játék, mert emberünk úgy mozog, mint aki végelgyengülésben szenved, olyan mintha folyamatosan lassított felvételt néznék.
  • Voltan
    #2309
  • Shep
    #2307
    Kipróbáltam, nekem bejön, pedig a demo nem tetszett. Igaz nem Resi de talán nem is baj, viszont a név választás tényleg fura így.
    Utoljára szerkesztette: Shep, 2017.01.31. 00:03:27
  • Vincentcloud
    #2306
    Valahol értem a reakciód, számomra is zavaró az elnevezés, de ettől függetlenül egy jó játék
  • Ironman2
    #2305
    Akkor nem lenne Wesker a neved!
  • Seth
    #2304
    Triviális dolgok. Ezért cikket írni
  • grebber
    #2303
    Dolgok, amiket nem árul el neked a Resident Evil 7
  • grebber
    #2302
    Nem érdekel a grafika demóból tudom milyen ...végre egy értelmes engine ami nem ótvar szar és nem kell neki nasa gép. Az meg hogy a videoban milyen a minősége nem zavar. Gépemen úgyis fullmaxba tolom majd.
    VR-eset kezdtem el így azt is nézem majd végig ahogy haladnak vele.
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2017.01.28. 11:10:07
  • Seth
    #2301
    Csak ne a VR videot nezzed. Gyengebb grafot latsz ,a szokasos vr anomaliakkal, lebegő, levagott vegtagok, a videok ablakban futnak, oda is nez ahova nem kene, etc. Baromi elmenyrombolo
  • grebber
    #2300
    Csak annyira van köze hogy benne van... amit mondtak hogy nem lesz ..kit érdekel haladjunk.
  • Bandicoot
    #2299
    Maga a demórész és a menete cirka 5 percig van benne + a kazettája még max 5p.
    Ezt leszámítva totál más helyszín totál más játékmenettel.
    A gameplay egyazegybe RE eredeti trilógia fps nézetben. + ritkán jumpscare-ek megfelelő mennyiségben. És a gameplay elemek is 1/1 RE eredeti trilógia. Semmi köze az egésznek a Demóhoz, fél-1 óra game után miután lezajlik a "prológus" ez a napnál világosabb.
  • grebber
    #2298
    Úgy promozták a demót semmi nem lesz belőle a game-ben ahhoz képest szinte tökéletesen ugyanaz volt benne..

    Előkerestem így volt a hírekben "ami a demóban van, az nem lesz benne a végleges játékban" Igaz nem ugyanolyan körítéssel de benne van mégis.Mondjuk ezzel semmi baj csak megemlítettem.
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2017.01.28. 09:21:40
  • Bandicoot
    #2297
    He?? Az első max 1 órát leszámítva full más mint a demo.
  • grebber
    #2296
    Nem szoktam ilyenre vetemedni ,de mivel kb 3+ év múlva lesz csak megvéve a játék így ezt végig fogom nézni.
    Szerencsére mire meg lesz véve el is felejtem. Amúgy se zavart engem soha ha egy filmet vagy játékot úgy játszok, hogy csutkára tudom miről szól mert előtte fullosra elolvastam róla mindent.
    Ez az első ilyen game amit elsőnek csak végignézek majd.Kiváncsi voltam a demó után mi is lesz ez mivel a demót úgy ajnározta a capcom hogy benne se lesz a teljesbe... ahhoz képest szinte egy az1be full ugyanaz van benne mint a demóban.
    Szóval végignézem a The VR végigjátszását azt várjuk a Humbleba kerülést
  • jarlaxxe
    #2295
    Tökéletesen átadja, ugyanaz mintha valaki mellett ülnél és nézed, hogy játszik.

    A mai világban egy okos ember már nem vesz meg játékot gameplay / walkthrough nézés nélkül egyébbként komolyan megszívhatja, mert nem ritkán más a végtermék mint amit elötte igértek, lásd No Man's Sky.
  • Bandicoot
    #2294
    Lol a youtube nézés aztán átadja milyen egy játék főként egy horror...pfff...
  • lwb
    #2293
    Inkább az atmoszféra ijesztő, mint a játék. Elég kevés a jumpscare, de az atmoszférája a háznak és a környékének nagyon ott van.
  • KaOz
    #2292
    haha, az lehet :D
    Youtube-ot nem akarok nézni, nekem elveszi az élményt.
    Bár anno a resi 1-nél is beszartunk amikor a kutyák beugrottak az ablakon :D
  • grebber
    #2291
    Még csak 2 órát néztem belőle (youtube-on). Ez alatt 1 olyat láttam ami miatt meg lehetett ijedni.... ~ 10 órás a game szóval biztos lesz benne talán még 1-2 db.Félelem szempontjából eddig nem vészes. De mint írtad másképpen reagálunk lehet te ez alatt a 2 óra alatt 3x cserélsz pelenkát nem tudom.
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2017.01.27. 22:46:38
  • KaOz
    #2290
    Ez van. A jumpscare- részeket nem bírom. Mivel nem vagyunk egyformák, gondolom nem árulok el nagy titkot hogy másképpen reagálunk dolgokra.
    A resikben korábban nem volt, ( végigtoltam 1-2-3-4-5 ) legalábbis nem olyan mint az Outlastokban. Kb addig is játszottam azt :D
    Köszi a választ így viszont pontosítom a kérdést.
    Mennyire jellemző az RE 7-re a jump scare?
    Utoljára szerkesztette: KaOz, 2017.01.27. 22:36:57
  • grebber
    #2289
    Outlast féle ijesztős? Mesélj kérlek..... ha abban neked volt ijesztő szerintem bele se kezdj a Resi 7-be mert a menüben összefosod magad (outlastban is kb annyi ijesztő dolog volt kb)
    Outlast elején volt 1-2 jumpscare azt game over a "ijedtségnek"..
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2017.01.27. 22:25:04
  • KaOz
    #2288
    Skacok, mennyire van tele Outlast féle ijesztős részekkel?
    A Resident név miatt venném de az Outlastot nem bírta az idegrendszerem. :D
    Youtube videókat nem akarok nézni az élmény rontása miatt.
  • lwb
    #2287
    A resi1 átlag végigjátszási ideje fősztorit nézve: 7 óra, a resi2: 5 és fél óra, a 3: 6 és fél óra. Csak a lövöldékebb 4-5-6 volt hosszabb, a régi horrorjátékok nem.

    Itt látsz statisztikákat:

    https://howlongtobeat.com/

    A resi7 8 órájával egyáltalán nem számít rövidnek a sorozatból. Nyilván a kevesebb akció, QTE és instadeath részek miatt kevesebb az újrajátszott rész, mint a 4-5-6-ban, de a régi resiknél semmivel sem rövidebb a játék.
  • Bandicoot
    #2286
    Nincs itt pártoskodás. Én azt írom a többiekkel egyetemben ami valós - és én játszok is a játkkal úgy írom,miközben az eredeti RE trilógiát imádom a mai napig.. Ezzel szemben Wesker úgy hogy 1 percet nem játszott össze vissza valótlanságokat állít és fingja sincs mi van a játékban.
    Tipikusan az a fajta idióta mint a metacritices sértődött 0 pontozók akiknek figngja sincs róla hogy ez a játk bár egy család áll a középpontban és zombik nincsenek mégis kőkemény RE játék játékmenetben,élményben,eseményekben,megoldásokban, mindenben, kemény utalásokkal az umbrella-ra, és egyéb RE dolgokra - és igen itt is egy vírus van a középpontban csak emberünk idáig nem jutott el mert látott a játékból egyetlen láncfűrészes jelenetet az első 30 percben yotube-on és elkönyvelte hogy ez egy agyatlan slasher horror by amerika. Ami már csak azért is erős mert a RE 6 meg tetszett neki - a sorozat legalja az agyatlan hent játékmenetével.:)
    Úgyhogy nem. Ez a lény ennél nem okosabb. Tipikus troll aki köpköd mert nem tetszik neki valami. Csak állandóan belefut a fail esőbe.:)


    "Összelopkodva közismert játékokból"
    Ez is fail mert ennyi erővel minden FPS a másiknak a "lopása"...Továbbá annyira jól sikerült ez a "lopás" hogy történetesen a gameplay elemek még ha fps mód is megegyeznek a RE1-2-3-ban látottakkal...:D
    Jól meglopta magát a capcom.....:)
    Megy a köpködés mert nem egy idióta akciójáték lett belöle, hála az égnek.:)

    Utoljára szerkesztette: Bandicoot, 2017.01.25. 22:10:45
  • Bandicoot
    #2285
    Azt mondta odaát az okos hogy a régi részek legalább vírusról szóltak nem agyatlan slasher horror movie - ismét csak megerősítette hogy FINGJA nincs miről is szól a RE 7 és mi van benne csak fröcsög... :D
    Mekkora fail Wesker gyerek..:D
  • Voltan
    #2284
    Ja, amúgy a 2282-es hozzászólás neked is szól ám :) Szakadjatok le az ostoba hülye parttalan vitáról.
    Okosabbak vagyunk ennél, na :)
  • KaOz
    #2283
    Hihetetlen, hogy mindenhol van egy agyatlan madár. :)
    Akik tolják, nyomathatják a vélményeket. Én kíváncsi vagyok nagyon.
    Játszottam az 1,2,3,4,5 és most a 6. részt nyomatom de már inkább szenvedés, mint az 5 és a 4 volt, viszont az 1 remake-t vagy háromszor vittem végig, na az frankó. Ha ez élményben megközelíti, ok. skacok, jöhetnek az élmények.
  • Voltan
    #2282
    Meg ott van az a tábor, ami a józan észt képviseli, és azt ugatja, hogy teljesen ostoba és parttalan a vita erről az egészről. Ez lennék én.
    Pillanatnyilag ott tartunk, hogy egyikőnk sem játszotta a játékot, csak a köpködés megy. Próbáltam a mérleg nyelve lenni, és némi racionalitást csöppenteni a vitába, de már megint csak magamat okolhatom a hülyeségemért.

    Screw you guys, I am going home
  • wesker24
    #2281
    Felőlem írhatsz amit akarsz leszarom. felesleges veled vitatkozni mert semmi értelme az hogy neked bejön meg másoknak a Resi 7 hát egészségedre, szerencsére nem csak én vagyok egyedül aki szerint ez a játék már nem a régi Classic Res Evil-röl szól. és igen a Capcom-ra vagyok dühös mert csinált egy játékot ami jó lett, össze lopkodva más közismert játékokból és ráerőltették a Resident Evil nevet, hogy minél nagyobbat kaszáljanak ennyi. Felőlem írhatsz akármit úgyse fogsz tudni meggyőzni hogy ez vissza tér a gyökerekhez jah persze inkább nagy részt az Outlasthoz tér vissza. Fogadd el hogy két tábor van van akinek bejön ez a játék és isteníti milyen fasza játék lett egészségükre, meg van a másik tábor aki szerint köze nincs a Resihez ennyi. Ugyse fogjuk tudni egymást meggyözni arról hogy ez igy van szóval részemröl End of story.
  • Bandicoot
    #2280
    Ha csak egy percig is kihúzná a fejét a seggéből látná hogy azt leszámítva hogy nincsenek zombik,bizony kemény RE játék az egész RE elemekkel RE cselekménnyel és RE eseményekkel telis telis tele, csak persze nem tetszik hogy az agyatlan akcióból ami a RE 6 lett visszatértek a keményvonalas horrorba. Végigpörgetett egy 6 órás videót és elkönyvelte: ez szar.
    Hiteltelen minden sora. El lehet ovlasni a véleményeket normális fórumtársaktól akik tolták a részeket. Nem véletlenül beszélgetünk odaát arról mennyi "fanservice" beütés van a játékban.:)
    Dehát a régi RE részek nem rugaszkodtak el a valóságtól...Szakadok..
  • Bandicoot
    #2279
    "nem rugaszkodtak el a valóságtól"

    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

    Igen, végülis a zombik,hunterek és egyéb vírusos lények hétköznapjainkban tök általánosak...:D
  • Voltan
    #2278
    Igazából, mint írtam, tök felesleges ezen rugózni. Te nem az új játékra vagy dühös, hanem a Capcom-ra, akik azon a néven adták ki, amin. Ez az új cucc, bármi is legyen a neve, minden jel szerint egy ragyogó játék lett, és ez üdvös.
    Hogy miért kellett ráerőltetni a franchise-t, az már más kérdés, de a lényeg, hogy egy jó, friss játék született, ami vagy érdekel valakit, vagy nem.
    A hozzászólásaidban mindenesetre nem a játékot kéne osztanod, hanem a Capcom-ot, de azt is minek, mert simán lehet, hogy a következő résszel meg úgy térnek vissza, hogy az igazi besza-behu RE lesz.

    ENY-NYI-KE