850
  • Alexease
    #650
    Gondolom, az uj auto, ami valamkikor majd megerkezik, ilyen es hasonlo fizikaju lesz, csak nev nelkul, valszeg GP2 kategoriaban. Talan lesz patch is hozza, a kezmozgas es a shaderek miatt.
  • lac coo
    #649
    Hát, ha ugyanezt a fizikát megkapjuk NKP-ben, akkor az jó lesz ! :)
  • Alexease
    #648
    Talan, ha lenne benne normalis gumimelegedes, kopas, szemcsesedes stb, akkor nem tudnak ennyire megkinozni az autot, foleg ezekkel a durva rakormanyzasokkal. Persze, akkor sem lenne sokkal jobb a helyzet, akinek nagyon megy, annak akkor is menne;)
    Az OK, hogy csak a folyamatos qual miatt nincs tores, benzinfogyas stb., de azert megoldhato lett volna egy normalisabb rendszeru idomero. Pl. tankolhato benzinmennyiseg, ki mennyit szeretne, 1-5 korre, valaszthato gumitipus, es valoban, 2-3 kor utan mar hasznalhatatlan korok.
  • lac coo
    #647
    Nekem nem áll lábra az öt méteres féktáv, úgyhogy én tuti nem leszek még az első 500-ban sem :)))))Meg általában 180 liter (kiló?) benzinnel megyek, úgy élvezetesebb :)
  • dashed_
    #646
    30% off 48 oraig
  • mcmoha
    #645
    25-ik helyen van valaki.
  • Alexease
    #644
    Az elozo hetek egyikeben en lattam Magyart az elso 10-ben;) Mar nem emlekszem, ki volt az.
  • peti193
    #643
    hmmm...nem látok az első 10-ben HUN-t sajnos.Srácok gyerünk 56 elejét szaladjon már valaki :=)
  • lac coo
    #642
    Nekem alapból hiányoznak azért a megszokott nézőpont-szög és FFB beállítások.
    De valóban ha már ilyen is van benne miért nem rázza a fejet a kocsiban ülve is ? :)))

    Mondjuk ez már így is túl nehéz meg bonyolult arra amire kiadták :DDD
  • Alexease
    #641
    Az eredetihez kepest nem rossz, de az eredetinel, ez nem a pilota szemszoge, hanem a sisak tetejen a kamera. Azert dol ekkorat es ezert van ennyire magasan. Nem ertem, ha ilyet tud, akkor miert nem lehetett egyet "berakni" a sisakba is?!;)
  • lac coo
    #640
    Annyira hibátlan lenne az a helmetcam, ha nem lenne benne az az oldalra dőlés...!
    Nagy kár érte, teljes jól átjönnek a döccenések, minden, csak ehhez a dőléshez kevesen vannak hozzászokva....

    Ki kéne venni belőle ezt, meg kicsit lejjebb engedni és szuper lenne .
  • lac coo
    #639
    Kíváncsiságból én is megnézném, Massáé is nagyon szép, de az ufok úgy is agyba-főbe verik őket ! :DDDD
  • SirAlo
    #638
    Hat menni mentek vele mind a ketten mert videot is lattam csak az idejuk nincs fent
  • lac coo
    #637
    Szerintem nagy eséllyel senki nem ment vele !
    Nem mindegy? :)))))
  • SirAlo
    #636
    De nem ugy volt hogy alonso is menni fog vele?
  • lac coo
    #635
    Milyen kormány?
  • funk648
    #634
    Végre megvan a kormányom, csak azt nem értem hogy hol tudom beállítani az irányítást, hogy például melyik legyen a jobbra meg a balra meg a fék, mert azt a részt ott nem nagyon értem. Valaki elmagyarázná?
  • lac coo
    #633
    Hát azért csak nem hús-vér autó ! :))))

    Szerintem nagyon profi, naná, szép is lenne ha nem így menne ...

    Amúgy van ebben a játékban gumikopás ?
  • Alexease
    #632
    Azert 1-2x siekrult neki allora fekeznie es megcsusztatni a hatuljat;) De kontrollalta, vagyis valszeg szandekos volt;)

    Amugy en a kormanyt, ugy hogy szinkronban van a jatekbelivel, nagyreszt 90 fokig forgatom, annal nem kell tobb, afelett mar radiroz (lehet, hogy egy egeszseges radirozas azert nem artana:P). Egyhelyen van 180kornyeken. De a visszajatszasban sem mutat nekem tobbet. Igaz, nem sok visszajatszast neztem:)
  • lac coo
    #631
  • Jacek
    #630
    oo megy az ido:) eltelik , idegesitem oket(kocsog vagyok)
  • Solt
    #629
    Láttam! :D Döbbenet figurák vannak! :D Némelyiknek be kéne kopizni a pár héttel ezelőtti felhőtlen optimizmust... belém égett pár mondat: "Tán ott voltál a fejlesztésnél, hogy tudod előre, hogy arcade? Még meg sem jelent, de már előre fikázzátok, szánalmas" Utóbbi egy szóval egyetértek! :D
  • lac coo
    #628
    Az az, sokszor megnéztem ,van ,hogy rakoncátlankodik az autó, de azt is végtelen profizmussal, kisújjból kezeli !
  • Solt
    #627
    Nem "hiaba tekeri tul a kormanyt", hanem nem tudná túltekerni kormányt! Neki vannak fizikai határai élőben, ellentétben a gép előtt ülőkkel akik 0 ffb mellett, nem lineáris kormányzással század másodpercek alatt rántják egyik végpontból a másikba a kormányt...

    Massa ( vagy aki vezet a nevében a videón ) láthatóan úgy megy, mintha élőben kéne abszolválnia a kört... mindezt kurva gyorsan, és halál pontosan! Szóval bárki is az, le a kalappal... nem csak az idő, hanem a stílus miatt is...
  • lac coo
    #626
    Nem is értem mit küzdesz velük, úgysem érdekli semmi őket csak hogy milyen a grafika .
  • Jacek
    #625
    En ott randalirozom: unalmas a melohely
  • Nightt
    #624
    Igen, mert o az igazi autonak hiaba tekeri tul a kormanyt, igy lehet egy igazi autot gyorsan vezetni, grat neki!
  • Solt
    #623
    Belenéztem a most megjelent F1 SZIMULÁTOR topikjába... csak ennyi lenne a megjegyzésem:
  • lac coo
    #622
    Igen valami ilyesmi, nem egy replayt láttam már az évek alatt, pár ezer kilométert NKP-be is beletekertem már, de az a kör egész egyszerűen gyönyörű !

    Halálpontos féktávok, lágy kormányzás, nincs orrtúrás, pont annyi a géz-fék hogy ne legyen se alul se túlkormányzott, ahogy kicsit is stabilizálódik az autó kanyarból kijövet abban az ezredmásodpercben lecsap a gázpedálra. Én el vagyok ájulva tőle!!!
    Eddig amikor ilyen szép autózást láttam az lassú is volt, ez meg megcsinálta ugyanígy csak rohadt gyorsan !

    ( Aztán persze lehet nem is Massa ment vele ...:)))
  • bardocz
    #621
    Pontosan ez.
  • Solt
    #620
    A hangsúly azon van, hogy maszatka úgy megy kurva jó időt, hogy nem koppanásig tekeri a kormányt minden kanyarban... ergo "autózik"... úgy megy, mint akinek vannak fizikai korlátai... az ufók meg hirtelen koppig rántott kormánnyal teszik ugyanezt úgy, mint akinek láthatóan nincsenek fizikai korlátai... Szerintem ez lenne a mondanivalójuk...
  • Nightt
    #619
    Ez is el lett magyarazva, keress vissza.
  • lac coo
    #618
    Akkro a massa körben miért jól mutatja ? :))))
  • Nightt
    #617
    A kormanytekerest rosszul mutatja, de ezt mar parszor leirtak...
  • SirAlo
    #616
    Lehet, olyan idoket igazi autoval soha nem tudnanak menni, birnam ha egy igazi autoval is ugy tekernek a kormanyt :D:D
  • lac coo
    #615
    Lehet csak bemesélem magamnak, vagy nem értek hozzá, de Massa köre szerintem igen szépre sikerült!

    Néztem videokat jobb időkről YT-on, de ott tényleg ufo stílusban mennek jobb időket, az övé meg teljesen autós . Más alátekeri a kormányt kanyarokban aztán valahogy befordul, Massánál nem igen van ilyesmi .
  • lac coo
    #614
    Azért próbálkozzál, megoldod te azt, ahogy ismerlek ! :DDDDD
    Jah, Kunos jókat talál ki, csak lusta normálisan kikísérletezni, befejezni.
    Mint a legelső NKP-s hang, az sem volt rossz ötlet, csak talán kicsit több melót igényelt volna .
  • lac coo
    #613
    F2 az más, nem "Döcög" :))))

    Pedig nagyon zsír, elég félelmetes lenne ahogy rázkódik :((((
  • Jacek
    #612
    F2:)
  • Alexease
    #611
    Sajnos nem:/ A kamera file-ok az autohoz tartoznak, az meg eleg jol le van vedve. Nekem is az a kamera tetszene vezetes kozben, de tul magasan van es tul sokat, dinamikusan dol:/ Igazabol az Alonso-s sisak kamerat probalna szimulalni, ami a siakja tetejen volt.

    Ez is olyan Kunos, csinal valamit, ami jo lenne, de ez is felkesz, nem atgondolt;D