850
  • csige791
    #770
    nem lehet kibányászni a pályákat fva-bol, es belerakni netkarba ? Bár már van nurburgring de az fva-s jobban tetszik.
  • lac coo
    #769
    Online warezvédelem az lehetne, persze... Én sem értem ,főleg, hogy a kutya nem warezolja, nincs is tört cucc belőle ...
  • Alexease
    #768
    En sem ertem, miert nem engedik:/ Meg ha nem is teljesen offline, de egy bejelntkezes utan azert mukodhetne, online szolgaltatasok (versenyek) nelkul.
  • lac coo
    #767
    Iracing pályát-autót is így megvehetném, hogy utána "ingyen" használhatom itthon, 50 ropit már tuti ott hagytam volna ! De ha nem hát nem ....
  • lac coo
    #766
    Azért ez most nem olyan gondosan elkészített pálya mint az előző kettő !
    Texturák sem olyan gondosan fényképezettek, néhány object ordít az árnyékért...

    És leszedte a nagy kedvencemet a szép féknyomokat!!!! :(((

    Gumi mintha kicsit más lenne, de lehet csak az új setup miatt van ...
    De szuper, szokásos módon irdatlanul lehet kenni neki :DDDD
  • lac coo
    #765
  • Alexease
    #764
    Semmi, kozben rajottem, hogy hulye vagyok:DDD
  • Alexease
    #763
    Gondoltam, hogy valami olyasmi lesz;)
  • lac coo
    #762
    Mi jön ???
  • lac coo
    #761
    Bocs, csak közben rájöttem, hogy nem lehet csak a pályát leszedni, megint az egészet le kell, gondolom ( meg remélem ..) valami fejlesztések is bekerültek ! :)

    Kicsit lassan tölti, de a fele már megvan :DDD
  • Alexease
    #760
    Es jon Maranello is:)
  • Alexease
    #759
    Nem er torolni a hozzaszolasod:)
  • Alexease
    #758
    Gondolom, forditva mukodnek: eloszor megcsinaltak a fizetesi lehetoseget, es majd utana letoltest;) Kesobb (valszeg:P) le tudod majd tolteni;)
    Megyek, megveszem en is, ne csak Te erezd szarul magad:)
  • lac coo
    #757
    Hát hol van a pálya?
  • lac coo
    #756
    Zsííír!

    Jónak tűnik az a kerékvető ! :)))

    Honnan vannak a képek ?
  • Alexease
    #755


  • lac coo
    #754
    No..már csak kettőt kell aludni ....! ( Ha minden igaz ...) :))))
  • lac coo
    #753
    Hát pedig ezt illene tudnunk tesztelés nélkül is ! :DDD
  • Alexease
    #752
    Amugy a DIFF-EX-et kell allitgatni. Nem tudom melyik iranyba (kisebb-nagyobb), nem teszteltem.
  • lac coo
    #751
  • Alexease
    #750
    Igen, es abba az iranyba erdemes forditani kormanyt, amelyik iranyba kanyarodni szeretnel:) Elsore furcsa, de mukodik a dolog, meg lehet konnyen szokni;DDD
  • lac coo
    #749
    kormánnyal állítsam az első kereket, menet közben ? :D
  • bardocz
    #748
    A kormányt
  • lac coo
    #747
    Mit állítsak, hogy gázelvételkor illetve félgáznál jobban forduljon az autó ?
  • Jacek
    #746
    kerek a kerék:D
  • Alexease
    #745
    Az iR uj, keszulo gumifizikajaval kapcsolatban, itt-ott van egy kis felreertes.

    Az iR-hez nem azert keszul uj gumifizika, mert most nincs, nem jo vagy rosszabb az atlagnal, hanem azert mert egy-ket szinttel feljebb lepnek a mostani, atlagos, elfogadott tipusnal.

    Vagyis ha hasonlitani szeretnel, azt most kellene, mert most vannak "egyszinten" - legalabbis hasonlo koncepcios megoldason. Persze, igy is nehez, igy sem teljesen korrekt, mert masok az alapok. Vannak jobb, rosszabb megoldasok, tetszik, nem tetszik hozzaallasok.

    Az 1-2 (esetleg dinamikusan torzulo) csuszas gorbekrol mar le kell mondani, tovabb kell lepni: johet pluszba a torzulas, a profil es a felulet minoseg szamitas:)
  • lac coo
    #744
    Minek hasonlítani, nincs két szimulátor ami csak megközelítően egyforma lenne :D Egyik ebben jobb másik abban .....
  • csige791
    #743
    Igaziból akkor akarom majjd összehasonlítani, ha megjelenik az új gumi modell iR-ben. Akkor előfizetek 1 hóapra, és összehasonlítom a netKart és az FVA-t az iR-el.
  • Alexease
    #742
    Igen: AntiRollBar;)
  • lac coo
    #741
    Fújj ... :DDDDD

    Ez nekem teljesen jó, azért ami a lényeg azt elég jól belőtték gyárilag (szerintem) finomhangolni meg azért lehet fékkel, diffivel.
    Ami hiányzik az az FFB , nézőpont állítás és legalább egy szellemautó :)
    Meg kb két tucat pálya! :D
  • bardocz
    #740
    ARB az a stabilizátor?
  • Alexease
    #739
    Igen, ennel valszoszinuleg egyszerubb: iRacing Williams F31 Setups :))))

    Es ezekutan meg lehet allitgatni az autobol a pilimitert, a fekeroelosztast, 3 fele diffit, motorfek-erot, motorerot es/vagy kevereket vagy mit, valamint gazpedal vagy gaz allas mittudomenmit:P
  • lac coo
    #738
    FVA-ban a fix setup a legjobb ! :DDDD
  • Alexease
    #737
    Nehez vagy nem lehet osszehasonlitani korrektul. Mind a kettot elvezetes vezetni, de hat az iR-ben ott van a szep nagy korites;)

    Az FVA egyszeru es nagyszeru, az iR F1 meg brutalis es nagyszeru;) Az iR verziojahoz mar illene egy valodi F1-es kormany, mert annyi mindent lehet allitani az autobol (igazabol mint az igaziban):P A setup reszet mar messzirol erdemes csak nezni, mert az mar nem embernek valo:DDD
  • csige791
    #736
    Melyik a job az FVA F10-es vagy az iR FW31?
  • mcmoha
    #735
    19.9 euroert aruljak a kodot. ;)
  • ronnydown
    #734
    Itt találsz kódot hozzá:

    Link
  • CzUKi
    #733
    Sziasztok Lehet hogy hülyeség lesz amit kérek de nézzétek el nekem :D Most szedtem le a játékot és licensz kódot kér amit én nem tudok sehonnan szerezni. Szóval ti tudnátok esetleg adni , vagy megmondani hogy honnan tudok szerezni ? Köszönöm szépen. :D
  • lac coo
    #732
    És mit csinál a kettő 0 illetve 7-es állásban ? :))))
    ( Azt azért tudtam ,hogy diffi :)))) )

    Mondjuk most kicsit nehezen fordul lassításkor, merre állítsam ?
    Meg ez a köcsög kormány nem akarja bevenni ha valami billt állítok valamely gombjára ....
  • Alexease
    #731
    Differencialmu;) Az IN "gyorsitashoz", az EX a "fekezeshez" tartozo allitas (0–7).