850
  • lac coo
    #810
    Hát ha ezt is 5 millióan veszik meg, ez is 5 forint lesz !
    De amíg 500-an, addig ez kifejezetten olcsó , és szerintem semmi haszon nincs rajta ...Szóval nekünk nagy öröm, hogy ez is van .
  • kifli
    #809
    Ő sem kéri hogy ingyen adják, csak kevésnek találja azt amit a pénzéért kap. Szóval az oké hogy netrank van, de azért az nem egy teljesértékű multi :)

    Single-ben is csak egyedül gurulhatunk.
    30eurót nekem már nem ér, annyiért veszek egy arma 2-t vagy arma 2 oa-t.
  • lac coo
    #808
    Én pl. nem adnék egy fillért sem egy RTS-ért, mert nagyon nem köt le, de attól még nem kívánom, hogy ezért ingyen adják ! ;)

    Ennyi, ha nem tetszik ok,ennek ellenére továbbra is azt mondom hogy teljesen jó áron adják, főként mert tudom ki és miért csinálgatta ....
  • MerlinW
    #807
    A 20€-os Mugello + Nurburg pakk reális, ha a továbbiakban nem kérnek pénzt semmiért. Így a játék értéke ~30€. Miután 0 AI, 0 ellenfél, csak egyedül kolbászolhatsz a pályán, engem nem fog sokáig lekötni, tehát nekem max ennyit ér. Persze ez szubjektív, sokan másképp gondolják. Lehet, hogy megveszem valamikor a plusz pályákat, mert kíváncsi vagyok, de én inkább az életteli LFS-t választom.
  • lac coo
    #806
    És mi a reális összeg ? :)
  • MerlinW
    #805
    Nem akarom én ingyen. Egyben akarom reális összegért.
  • lac coo
    #804
    Szerintem semmi baj nincs, hogy pénzért adják, az ár is teljesen korrekt !
    vitázni nem érdemes rajta kinek mi a sok, de ez az összeg , főleg külföldi viszonylatban aprópénz ...

    Akinek menő PC-re telik annak ez sem okoz gondot, aki meg ingyen akarja, az így járt ! :DDD
  • bardocz
    #803
    De azért ez elég komoly, hogy közvélemény kutatnak, más játékokban ez azért nem olyan szokásos.
  • mcmoha
    #802
    En is valami ilyesmit akartam valaszolni de aztan inkabb nem irtam semmit.:)
  • MerlinW
    #801
    Kaptam egy levelet a készítőktől, hogy látják nem vettem meg a pályákat, csak az alapjátékot, és kérik hogy írjam meg nekik, miért. Megírtam, hogy a játék szuper, de nem fogok minden szaros textúráért fizetni nekik:) Majd ha összegyűlik sok anyag és egyben árulják, akkor megveszem. Addig húzogassanak másokat:)
  • Pitti
    #800
  • Solt
    #799
    Te meg egy talicska kanmajmot, oszt akkor egál vagyon... :D
  • pointer4
    #798
    Mind a kettő lecumizhat egy Haribo tevét, a loadcell test kábeleitekkel együtt :P
  • Pitti
    #797
    Igaza van Soltnak a loaedcellt fordítva KELL bekötni, én pár hónapja fordítottam meg és azóta semmi bajom vele, nem kell driverben inverz tengely, nem kell kalibrálgatni többet soha, tökéletesen működik ahogy kell
  • Solt
    #796
    Nyazsgem Melák... csak úgy működik!!! :D
  • pointer4
    #795
    Akkor pedig a válasz, "Matek órán, csöndben, hogy a tanárt ne zavarja." :D
    Se Solt nem ilyen leleményes, még egy loadcell elektronikát is csak fordítva tud bekötni :D
  • Solt
    #794
    Epekedve vártam, hogy ezt az észrevételt ő teszi meg, és akkor jött volna a nyelvtani kioktatás az írásmódja miatt! :D
  • Alexease
    #793
    A kerdes szerintem a "hogy" es nem a "hol" volt, de a lenyegen nem valtoztat, igazabol meg irni sem tud rendesen;P
  • pointer4
    #792
  • lac coo
    #791
  • Solt
    #790
    Matek órán!
  • palinho96
    #789
    törttel, h. leeht játszani???
  • lac coo
    #788
    Arra, csak kicsit el volt tévedve ! :DDD
  • VO101 tvr
    #787
    Ha nem tévedek, a netKar KS2 autójára gondolsz.
  • Alexease
    #786
    Tobb csomagban lehet megvenni, nezz korul az oldalukon.
    Ha warez kell, akkor eltevedtel...
  • Varga10
    #785
    Csá!

    Azt a verziót amiben mugello is benne van azt csak meg lehet venni? nemlehet valahogy úgy megcsinálni mint a fioranos verziót?
  • b-type
    #784
    bszki hogy élvezi :DDDD
    Ezért érdemes szimezni, a beleérzés, az hogy ott ülsz...a pálya az autó..
    Nekem is a nyóctengelyes feeling ugrott be, esetleg egy markoló..
    Százpontos.
  • Alexease
    #783
    Ez az uj auto, mar csak cockpit ranezesre is, kicsit elmarad az elozoektol. A korabbiakat, latszik rajtuk, valodi, letezo autok utan csinalta, meg az elejen, igazi versenyzok segitsegevel. Ennek a kinezete inkabb mar csak kitalalt;)

    Persze, ettol meg mehet jol, lehet elvezetes, mert akarmelyik programban, akarmelyik autot modellezik le, ugy is lesznek elteresek.

    De a gumit (kinezetet) sem ertem?!:/ Eleg szarul nez ki, ez a tukor sima "valami". Ha mar slick, miert nem lehett atvenni az FVA-bol a gumit?!

    De beinditani sem tudtam;D Nem talaltam a "muszerfalon" a gombokat, semmire sem reagalt;) Maradt a kicsit visszafejlodos, bar kenyelmes, automata cucc...

    Ez persze, ez egyelore csak az elso "ranezeses" tapasztalat, meg egy centit nem mentem vele;))))
  • Solt
    #782
    Óóó... édes Istenem... nem is mondok inkább semmit.
  • SirAlo
    #781
    Szerintem ez sokkal jobban megy;)
  • SirAlo
    #780
    + ahogy latom segitsegekkel megy:D
  • SirAlo
    #779
    De hogy lehet igy gyorsabb? meg az ivekrol is lecsuszik sokszor , szerintem nem gyors
  • ronnydown
    #778
    Pedig jó, hiszen a G27 úccse tud többet, mint 40 fokos kormányszögben működni, pláne FVA alatt!
  • lac coo
    #777
    Hát hogy ebben mi az élvezet azt nem értem, de pont emiatt tuti csak ezért így játszik mert így gyorsabb ....
  • Alexease
    #776
    Sajnos ez van:/
    No FFB, elvetemult kormanyszog, es MarioKart szintu hozzaallas;D Es az ilyenek, online is toljak, versenyben, tomegben, mas programokban, es nem erted ha kiutnek, hogy ezt miert csinalta?!:))) De O sem, hogy Te meg miert voltal utban:) De azert elhiszi, hogy O milyen kiraly:)

    Ha van kiskapu, akkor "ezek" tudat alatt megtalaljak;)

    Amugy, nem akarom igy ismeretlenul megserteni a pilotat, de ez valami mongoloid-idiota, nem birom abbahagyni a rohogest;DDDDDD
  • Palinko
    #775
    most nem ezért vagy azért de ennek így nem sok értelme van.
  • bardocz
    #774
    Ez teherautót vezet?
  • lac coo
    #773
    Valami ilyesféle stílusban mennek az ufok ? ( No nem mintha én végig tudnék menni akár egy kört is ...)



    http://www.youtube.com/watch?v=6AcWyZWUGBA&feature=related
  • lac coo
    #772
    Igen azt tudom de kb az még beta verziónak sem jó, a mostanihoz képest ! :)
  • Jacek
    #771
    ööööö van:P de egy korai darab:) kb semmire nem jo