850
  • Solt
    #850
    Kár lenne, ha veszendőbe menne... én nem szeretem ezeket az "űrautókat", de ezt nagyon eltalálták... nagyon élvezetes volt.
  • lac coo
    #849
    Kunosnak ehhez nem sok koze van, Ferrari sajat promo cucca volt....
    De nem tudok semmit, jo par napja lattam virtualm en a hirt, csak most jutott eszembe.....
  • Solt
    #848
    :(((

    Feldobhatnák steam-re az netkar proval együtt...
  • lac coo
    #847
    Eddig ugy nez ki nem, nem indul offline, talan kesobb lesz valami javitas hozza ...
  • Solt
    #846
    Bezárta? Akkor nem is lehet használni többet? :(
  • lac coo
    #845
    Ferka bezárta mókát, jó cucc volt, sokat mentem vele !
  • Gerdai
    #844
    Üdv! Van egy eladó Netkar pro kódom és egy Ferrari Virtual Academy kódom. A NKP-ért 1000 Ft-ot kérek. Az FVA-ért 1500 Ft-ot. Akit érdekel, az írjon privit!
  • Solt
    #843
    Ennyi... :D
  • lac coo
    #842
    Hát mondjuk én is tűkön ültem, igaz-e :DDDD Kb tökömet nem érdekli :)
  • Solt
    #841
    Igen... :) Marhára fel lettem tüzelve vele... :D
  • lac coo
    #840
    Más is kapott levelet, hogy élőben kérdezhet Alonsotól video chat-en ?
  • Alexease
    #839
    Mar "csak" 9.90EUR a program. Egy Ferrari maniasnak mar kotelezo darab:) Lehet hogy nincs online sem AI, de megis liszenszelt, jo fizikaval, 2db F1-essel a 458-assal, 3db scannelt palyaval.
  • Alexease
    #838
    30% kedvezmeny a programra, Alonso Sepang-i gyozelme alkalmabol:))))))

    http://racesimcentral.com/2012/03/ferrari-virtual-academy-f1-win-promo-30-discount/
  • MerlinW
    #837
    Dehogy kell AI. Multi kell!:)
  • GPx8
    #836
    Kéne hozzá egy jó AI! (Sajna Kunos soha nem fog ilyesmit készíteni...)
  • Alexease
    #835
    F1-es technika: valto, kuplung, e-diffi, brutal gumik, extra alacsony - zart kasztniban;)
  • lac coo
    #834
    Hát kipróbáltam, nekem így elsőre úgy tapad a az autó mint az állat, alig lehet megforgatni :)
  • lac coo
    #833
    Jah, már látom, töltöm :)

    Azért nagy öröm ez, végre egy igazi ( "GT") kasztnis autó NKP engine alá !!! :DDD

    És ezt a fennt lévő FVA-ra telepítem ,vagy külön ? Bár gondolom rájövök :)
  • Alexease
    #832
    Ez egy frissites, uj tartalmakkal;) 1.4-es verzio.
  • lac coo
    #831
    De ez nem a régibe egy frissítés, hanem egy különálló dolog?
  • Alexease
    #830
    Ha a korabbiak megvannak (gondolom:P), akkor persze csak az ujat kell megvenni.
  • lac coo
    #829
    Vá!

    gondolom elég megvenni az olcsóbb packot is ?
  • Alexease
    #828
    http://www.ferrarivirtualacademy.com/game/it/download.jsp
  • SirAlo
    #827
    Valahol lehet a force feedbackot allitani ebbe a jatekba? Setup-nal nincs semmi FFB beallitasi lehetoseg
  • kifli
    #826
    várom
  • MerlinW
    #825
    Majd értesítjük:))
  • kifli
    #824
    Sg Gp inkább :D

    Amúgy jövök csapatfőnöknek, vagy pilótának XD
  • SirAlo
    #823
    Megvesszuk a dolgokat es epitunk egy forma1 autot;) a csapat neve SG Racing Team lessz :D
  • MerlinW
    #822
    Jah, én is megkaptam:)
  • mcmoha
    #821
    A Ferrari azt hiszi baromi gazdag csavo vagyok.:) Most kaptam emilt, hogy vehetek F1 dugattyut 350 euroert vagy V10-es fotengelyt 3800-ert.:D
  • pointer4
    #820
    Olvasgass
  • Varga10
    #819
    Ez jó kormány? http://ipon.hu/webshop/product/_thrustmaster_ferrari_gt_experience_3in1/165624
  • Varga10
    #818
    Hülyebiztos :D ez tetszik :D

    Még egy korrekt kormányt ajánljatok már nekem olyan 10-15 környékén. Nem kell nekem semmi extra csak legyen jó, megbízható. Volt nekem egy, de a kormány része meghalt nem ment egyenesen sem, jó volt az, pedig nem tudott semmi extrát: fék, gáz, kormány; rajta egy pár gombbal.
  • MerlinW
    #817
    Csak a kártya adatait kell megadnod, és a fejlesztők bankja elintézi a te bankoddal. Persze ha kérdezősködés helyett rákattintasz a vásárlás gombra és regisztrálsz, látni fogod mit kell megadni.

    Minden online vásárlásnál:
    név,
    cím,
    bankkártyaszám (nem a számlaszám, hanem a kártyáé),
    3 jegyű cvc kód (ha van),
    ill esetenként telefonszám (amit a bankod használ, probléma esetén).

    Ezek után egy kattintás és a bankol fél perc alatt elintézik a tranzakciót, amiről "hivatalos" e-mailt kapsz, illetve megjelenik a számlatörténetedben, mint minden egyéb kártyaművelet.

    Miután a bankok intéznek mindent, a weboldal semmit sem lát ebből, teljesen kockázatmentes a dolog. Én is megvettem, illetve Steam-en is ugyanígy vásároltam 130 játékot az évek során. Nem lehet elrontani, teljesen hülyebiztos.
  • Varga10
    #816
    Oké, van olyan bankkártyám. És meg kell adni a számlaszámot? És onnan levonja a pénzt? vagy utalni kell?
  • MerlinW
    #815
    kiválasztod a csomagot ami neked kell, majd kitöltöd az űrlapot, és annyi.
    Főoldalon most van 30%-os kedvezmény kupon kód

    Online fizetésre alkalmas bankkártyára van szükséged (Visa, Master, stb)
  • Varga10
    #814
    Hali!

    Lécci mondjátok már el hogy ti hogy vettétek meg a játékot és hogy fizettetek. Bankon keresztül mit kell intézni meg ilyenekre gondolok. És még ajánlhatnátok egy jó kormányt ami kb 10 és 15 ezer között van. Nem kell semmi extra, legyen kormánya, legyen hátul két gomb fel meg leváltáshoz, meg 2 pedál és ami persze megbízható. Volt nekem egy logitech kormányom annak idején 12 ezerért vettem de elromlott már nem lehet egyenesen menni vele.
  • MerlinW
    #813
    Akció van, 13 tallérért megvettem a két pályát is.
  • b-type
    #812
    sztem simán megoldhatná, de ez a Ferrari játéka...az van amit ők akarnak, és most ezt akarják :)
    Nem egy teljes értékű játék, de különlegesség.
    ..és mindenki maga dönti el hogy kell neki vagy sem, gondolom az email sem könyörgésképpen született meg, csupán egyszerű feltérképezése az igényeknek, semmi falrengető.
  • kifli
    #811
    értem hogy nem vették meg sokan (valszeg ha lenne benne egy tetves multi, hogy egyszerre 5-en gurulnak a pályán megvennék többen, mivel ez netkar-ba már megoldott, nem lett volna nagy dolog ebbe sem beletenni)