33
  • Julius Caesar
    #33
    A BP amúgy nem Brit? (Brittish Petrol).

    Kara kán:

    Kötelezővé teheted az amcsiknak a székelyhimnuszt, max leszarnak.

    Igazuk van, én is lekakálom a texasit.
  • jaspercry
    #32
    Hátha ha ott lennél kénytelen lennél!

    Dolgozzzzááá
  • jaspercry
    #31
    " hogy a bányászok a rendelkezésére álló 2 kilométeresre becsült alagútban akár a szakmájuknak megfelelő tevékenységeket, például talajkutatásokat is végezhetnek. "

    Azt akarjátok ,hogy kimentsünk,dolgozzá vazé,hogy van e értelme oda leásni? ,mert ha nincs ott rohadsz meg lenn
    dolgozzááá!!!!
  • djw
    #30
    iphone + wifi internet és máris mehet az intenzív szakképzés és mire előjönnek, képzettebbek lennének, mint sok okj-s magyar...
  • flashpointer
    #29
    ehh akkor lennének csak igazán problémák, meg kerülnének elő a csákányok : )
  • djhambi
    #28
    Nincs magánszféra, nincs magánélet, se nők... (Ha legalább egy csaj bányász lenne, az nagyon jól járna, még akkor is, ha bányarém. )
  • Kara kán
    #27
    Küldjünk nekik ilyen almát!
    Mellesleg, nem is lenne rossz ötlet, ha nekem is dupla számú kromoszómám lenne. Még türelmesebb lennék a primitív fórumozókkal.
  • Kara kán
    #26
    Elvileg a Kudzu ott terem.
  • Gerygrey
    #25
    Lehet még itt gebasz...
  • Kara kán
    #24
    Én simán kibírnám.
  • Retechegér
    #23
    o-ó amcsik segítenek... azok még egy kupolát se tudnak rátenni egy kőolajvezetékre, akkor ott meg majd beomlasztják az egész bányát a jótanácsaikkal...
  • neoG
    #22
    #1: "Megható film egy sikeres mentőexpedícióról"
    #2: "Megrázó film egy kudarcba fulladt mentőexpedícióról"
  • menetrend
    #21
    Fő az optimizmus ugyebár.
  • vg
    #20
    Várjuk ki a végét, nem biztos, hogy happy end lesz a vége!
  • kukacos
    #19
    Vicces, hogy ha a fejükre omlik a föld, egy rövidhír lennének a külföldi hírek rovatban. Kit érdekel néhány chilei bányász halála?

    Kíváncsi vagyok, hogy amikor majd kiszedik őket, kezet fognak a dagadt bányaügyi miniszterrel, meginterjúvolták őket a nyugati műsorok (akik vért izzadnak majd, lásd http://www.youtube.com/watch?v=sw8ZL_gcTSM), lecsillapodik a zaj, és végre hazamennek a tehénszaros pueblóba vagy a városi nyomortelepre, hogyan fogják magukat érezni.

    Remélem, legalább a PSP-ket megtarthatják majd.
  • Crane
    #18
    A megfilmesítés jogairól már tuti tárgyalnak.
  • Amergin
    #17
    Én ezt küldöm nekik:
    Páp-tidudi-dám
  • Lmntal
    #14
    Miért nem valami itteni "hazait" küldesz? Te se örülnél, ha bennrekednél a 4-es metró alagútjában, és egy chilei Bódi Gusztit küldene Neked... :)
    Amúgy az SG felirat az jogos :))
  • Molnibalage
    #13
    Hír.
  • Voronyezs
    #12
    Attól félek szvsz hogy ha egyszer az egyiknél lefő a kávé, és esetleg elkezdi szavaival-tetteivel bántani a többieket(pl csákánnyal küldi el mindegyiket a k.anyjába),akkor nehogy magával rántsa a többit...

    De bízom benne h kemény csávók(legalábbis emo-s nemigen lesz köztük),és kiröhögik a földet h nem tudott velük kibaszni...
  • shaba23 #11
    Még pár hét és nagyon meleg lesz odalent
  • NIBI
    #10
    Nem mindegy milyen táncot járnak.
    Még a végén azért omlik rájuk a föld...
  • Kara kán
    #9
    Ezt küldöm a chilei bányászoknak:

    <== A bal alsó sarkot figyeld!
  • Kara kán
    #8
    Bezártság, emberi konfliktusok, erőforrások szűkössége ....estébé.
    Nem olyan eccerű az, ám.

    ÉN TOVÁBBRA IS EZEN RÚGÓZOM, HOGY A DAL, A NÓTA, sőt a tánc is AZok, amelyek roppppantul tudják szinkronizálni, összekovácsolni az embereket. Nagyon meglep, hogy az űrállomáson ezt nem gyakorolják.

    De, ha elkezdik alkalmazni, KIZÁRÓLAGOS JOGOKAT TARTOK FENT, ÉS ÉN SZABOM MEG A REPERTOÁRT. EZT KOMOLYAN MONDOM!!!!!
    (Kötelező lenne pl. a Székely himnusz énekése az amcsiknak is. :-)

    A csilei bányászokkal elnézőbb lennék. Ezek a dél-amcsi latinok nagyon belopták magukat a szívembe, ilyesmikkel.
  • Kara kán
    #6
    Kamerát már lejuttattak, most már csak képernyőt kellene levinni.
    nem könnyű, mert csak szűk lyuk van, amit a fúrófej csinált, de ezek a nagy tudósok állítólag feltekerhető képernyőt is kikísérleteztek már, hát akkor tessék bevetni!
    Ha az AV kapcsolat duplex, akkor már sok mindent ki lehet találni.
    Át vehetik a leleményes magyarok egyik híres találmányát: "Szív küldi szívnek" vagy "Önök kérték - örök érték". Lehetne üzengetni!
    Akár ilyen gyönyörű dalokkal is, mint ez: Égszínkék szemek...
  • Kara kán
    #5
    A bányavállalat gondolom azért fizeti az órabért.
  • Kara kán
    #4
    Édes emlékek...
  • syn7h37ic
    #3
    Toljanak le néhány kamerát, és irány élő adásba. Ez a valódi valóságshow
    Viccet félretéve, nem lehet egy leányálom odalenn annak tudatában, hogy jó sokáig maradniuk kell még.
  • Kara kán
    #2
    Az alagutat ne nagyon piszkálják, mert újabb omlásokat okozhatnak.
    Szerintem, lehetne kártyázni, csapdlecsacsit játszani, rózsafüzért imádkozni, bírkózni (versenyeket rendezni), szaunázni, csoportterápiát folytatni, fekvőtámaszokat és guggolásokat végezni, énekelni (!) - pld. azt, hogy Dulcemente me recuerdas - és csettelni a kívülállókkal. A végén úgy megszeretik, hogy fel sem akarnak jönni ebbe a pokolba.
  • moikboy
    #1
    Hát aki bányásznak megy az eleve keménytökű férfi kell, hogy legyen, szóval én hiszek abban, hogy a chileiek állni fogják a sarat minden fronton amíg kihozzák őket.

    Szerintem a mai átlagemberek nagy része már egy sima munkahét után besokallna egy mélyművelésű bányában...