413
S8500
  • Persze
    #253
    Hivatalosan a Kiessel tudsz , ott az alsó panel utolsó kis ikonja a frissítés, de nem minden esetbe lehet frissíteni , ezért vannak "más" lehetőségek is.
  • Japep
    #252

    Köszi, bekapcsoltam a szobába és 10 perccel később megjelent a fekete pötty, megtalálta... :)
  • Japep
    #251

    Hogyan tudok frissíteni? :)
  • Persze
    #250
    GPS: Mint írták igen lassan talál jelet eleinte, de frissítéssel ezt is javították/javítják.

    Ébresztés: A napokat is beállítottad hogy mikor ébresszen , mert alapból csak hétfőtől péntekig van beállítva.

    A dobókockás játék az számomra is rejtély volt de frissítés után az is rajta van + még 2 másik is alapból.
  • Japep
    #249

    Köszönöm. :)
    Akkor megpróbálom sokáig. Igen, volt, hogy kiírta, hogy rajzoljak egy 8-ast a levegőbe, nem sikerült szerintem... :D

    Amúgy ma ébreszteni akartam magam a telefonnal és nem sikerült - beállítottam, de nem ébresztett, pedig szerintem jól állítottam be. Szerencsére már olvastam ilyen "problémáról" és beállítottam egy másik órát is. Más tapasztalt már hasonlót?

    Még egy kérdés... :) Feltettem egy játékot a telefonra, de nem a Játékok "mappába" tette, hanem egy külön menüpontként - nem tudom beletenni? Ja, és van rajta gyárilag egy dobókockás játék, ami viszont nekem mindig csak wapra akar menni... ott meg semmi... :D
  • ba32107
    #248
    A GPS nagyon lassan talál jelet. Nekem első alkalommal egy hegyen, több száz méter magasan talált jelet... azóta meg már megtalálja a házban is. Szóval "be kell járatni". Próbáld meg tiszta időben, magas helyen, mindenféle interferenciától távol, és várj jó sokat (akár 20-25 percet is)
  • Japep
    #247

    Na ma sikerült wi-fin keresztül letölteni a Magyarország térképet és a magyar hangot.
    A térkép az működik, de nincs helymeghatározás... :S
    Mikor belépek, csak annyit ír, hogy "Pozíció lekérése...", ma vártam percekig de semmi... így gondolom nem működik a navigálás.
    Ha rámegyek, hogy 'Több > Tartalom letöltése > Navigáció : Autózás és gyaloglás' menüpontra, azon belül van egy olyan, hogy 'Világszinten', ha rákattintok, azt írja: 'Lejárat dátuma: 2011/02/13'.

    Valamit be kell állítani? Vagy nincs kapcsolat, mivel az akksi-szint alatti ikon szürke? Ehhez kell internetkapcsolat? Igaz wi-fivel sem működött... :S

    Így néz ki a program.
  • lac coo
    #246
    Nem, nem az.
    Megvenném ha tudnám ,de magyar bankkártyával nem lehet fizetni ....
  • Barnabyka
    #245
    Én csak fizetős verzióval találkoztam(hivatalos oldalon)..de gondolom neked nem az kéne (:
  • lac coo
    #244
    Hello !

    Valaki tudna egy linket adni a BIA és GT racing ill. a Modern combat sandstorm játékokhoz?

    Warez...
    Ha itt nem szabad ilyenről beszélni akkor elnézést, töröljétek!
  • Tetsuo
    #243
    VLC alap.. jobb mint barmelyik lejatszo.
  • Japep
    #242

    Köszi, viszi simán, nagy szép kép... :O :D
  • ba32107
    #241
    GOM Player viszi.
  • Persze
    #240
    Próbáld egy sima VLC-vel.
  • Japep
    #239

    Nekem PC-n nem sikerült... :D
    XP Codec Pack van fent, nem vitte sem a BS, sem a WMP, sem a DivXPlayer... :S
  • CybeRick
    #238
    Ja, de azt 720p-s HD felbontásban
    Mi ezzel a gond? Elég korrekt. És mobilnál jobban bevált ez a kódolás, mint a DivX. A visszajátszása sem probléma (Pc-n, media box-on).
  • Japep
    #237

    A telefon .mp4 videót készít - csak ezt a formátumot tudja?
  • Japep
    #236

    Köszi. :)
  • Persze
    #235
    Ki tudod kapcsolni a csomagkapcsolatot a beállítások > kapcsolatoknál, kiveszed a pöttyöt a csomagkapcsolat használatánál.
  • Japep
    #234

    A képet megoldottam, nem is értem, mit ronthattam el rajta... bocs. :S :D
  • Japep
    #233

    Köszi szépen. :)
    És ha csatlakozom egy wi-fihez, onnantól ha netre megyek a wi-fiz használja mindig, vagy be kell állítani valamit? Mert nem akarom, hogy pénzért menjen fel az előfizetésem rovására.
    Nem lehet valahogy letiltani a fizetős netet a telefonon? :D

    Még egy kérdés... :) Bocsi. :D
    Én tudok számítógépen olyan "dinamikus háttérképet" csinálni (amit ugye oldalra lehet vinni alaphelyzetben)? Azaz ha van egy háttérképem, és megvágom arra a méretre, amire kell, és feltöltöm nekem csak sima kép lett és még össze is vitte kisebbre... :S
  • ba32107
    #232
    #227: ezt sajnos nem tudom, nézz utána neten
    #228: a térképhasználat ingyenes, csak a navigálásra van a 30 napos korlát (tehát az útvonaltervezésre)
    #230: a wifi ingyenes, feltéve hogy tudsz rá csatlakozni. Tehát ha találsz egy nyílt wifi hálózatot, akkor semmit nem kell fizetned :)
  • Barnabyka
    #231
    a Wi-fi mindíg minden körülmények között ingyenes (: (komolyan.)

    Én úgy tudom, hogy Wi-fi használat esetén a programért kell fizetned, amit köteles a program jelezni, hogy ha továbblépsz akkor esetleg fizetős oldalra kerülhetsz. Ha pedig a Wifi hálózat szakad meg és nem sikerül újracsatlakozni akkor a telefon rákérdez, hogy engeded-e használni a csomagodat és csak akkor folytatja a 3G segítségével ha Igen-re nyomsz.
  • Japep
    #230

    Ugye jól tudom, a Wi-fi az ingyenes? Ezt tudom, de erősítsetek meg... :D
    Ma kipróbáltam a plázában, és gyors, nagyon jó, és bármit tudok vele nézni. :)

    Ha a navigációs rendszerhez töltök le valamit, ha fizetős lenne, csak jelezné nem, hogy folytatom-e? Csak nem terhelik meg az előfizetésemet... :S
  • Barnabyka
    #229
    Bocsi a tripla post miatt.

    Abba kéne segítség, hogy a telóhoz milyen bluetooth headset-et ajánlanátok?.. néztem párat de egyáltalán nem értek hozzá
    Köszi előre is.
  • Barnabyka
    #228
    Nah erre kiírta a telefon, hogy ön "örökös licencet kapott Magyarország térképhasználatára" Gondolom ez azt jelenti, hogy nincs itt semmi féle 30napos dolog, vagy ez csak maszlag? O.o
  • Barnabyka
    #227
    Fúú köszi, nekem így sikerült is megoldani a navigáció letöltését. Én is köszi még1x (:
    De akkor ehhez még1 kérdés, ha lejár a 30napos használati idő mennyibe fog kerülni kifizetni és mennyi időre?
  • Japep
    #226

    Köszi szépen.
    Akkor amint tudok bemegyek a suliba, ott van. :)
  • ba32107
    #225
    Még valami, nézegettem ugyanott a térképeknél a 3D és felfedezés menüt. Ott is letöltöttem a magyarországot, és ott már követelte hogy várásoljam meg a licenszt, stb, nem is tudtam megnézni. A normál térképnél ez nem volt, szóval biztos hogy az ingyenes.
  • ba32107
    #224
    Használj wifit! Ha otthon nincs, akkor keress egy helyet ahol van ingyenes hotspot. A wifi ingyenes. A navigációs programhoz pedig le kell tölteni a térképet (ezért külön nem kell fizetni, csak az adatforgalomért, ezért kell a wifi, mert a térkép nagy, 80 mega talán, de lehet hogy nem emlékszem jól). A térképet bármikor tudod nézegetni, a 30 napos korlát csak a navigációra van (de ez használati 30 nap, tehát ha nem használod, nem lépsz be az alkalmazásba, akkor nem pörög a számláló).

    Letölteni úgy tudod, hogy a navigációs programban rámész a Több-re, ott Tartalom, Térkép, Autótérkép. Itt megkeresed Magyarországot, és le lehet tölteni (ELVILEG ez ingyenes, legalábbis nekem nem vont le pénzt. Tehát a térképért nem kell fizetni, és ha wifin töltöd, az adatforgalomért sem).

    A mobilnetes dolgokban nem tudok segíteni, én nem használom.
  • Japep
    #223

    Így, hogy mindent kikapcsoltam, így működik. :)

    A Samsung Appsre, ha telefonon megyek fel, pénzbe kerül - de ha a Kiessel megyek fel, akkor az úgy ingyenes ugye? Mert ahogy látom onnan lehet letölteni pl játékokat, témákat...

    Hát nézegetem a navigációt, de nekem nem változik, bármire megyek... :S
    Van olyan, hogy felakar menni netre, de mivel nincs rajta pénz így nem megy. Meg vannak menüpontok ami mellett bevásárlókocsi van, gondolom az is megvevős dolog. Ha egy hónapig ingyenes, akkor még próbálkozom és neten is olvasok. :)

    A T-mobelinál vettem a telefont. Elvileg kaptam 3 hónapos ingyen NET40-es csomagot. Amikor felmegy a telefon a netre, akkor mégis fizetnem kell... :S Akkor mi ingyenes? A web'n'nwalk? Azért kérdezem, mert már nem merek próbálkozni sem. :)

    Köszi szépen az eddigieket is, meg hogy ezután is zargathatlak a kérdéseimmel. :D
  • Persze
    #222
    jo sikerült elrontani a linket : samsungwave.hu

    De nyugattan tedd fel a kérdésedet segítek ha tudok.
  • Persze
    #221
    Hát ha a menü gombot (középsőt ) hosszan nyomod akkor kijön egy feladatkezelő ahol betudod zárni az éppen futó alkalmazásokat, és itt bezársz mindent kivéve a kezdőképernyőt (amit nem is lehet) és a widgetek (ez futhat továbbra is ), és ezután újra csatlakoztatod és felismeri a Kies (elvileg).

    A navigáció pedig elvileg működnie kellene mivel 30 napig ingyenesen használható , ezután csak "nézegetni" tudsz , navigálni nem fog, hacsak ki nem fizeted, amit csak egyszeri költség. Esetleg leszeded a Route 66 programját és szinkronizálod vele esetleg ráteszel Magyarország map-ot.

    Esetleg ezeken az oldalakon szétnézhetsz: URL=http://samsungwave.hu]samsungwave.hu[/URL] illetve mysamsungwave.hu .

    Én ezeket ismerem.
  • Japep
    #220

    Hát visszalépek készenlétbe (megnyomom a jobb alsó gombot) és úgy próbálom - az úgy nem jó?

    Aha, teljesen rázoomolok, annál jobban nem engedi (5m-ig) és semmi... :S


    Nincs egy oldal, ahol részletesen le vannak írva a menüfunkciók? Mert úgy érzem sok kérdésem lesz még... :S :D
  • Persze
    #219
    Navi: Ha teljesen rázoomolsz akkor se jelenik meg részletesen ?

    Kiesnél minden futó alkalmazás le kell állítani a telefonon és akkor csatlakoztasd illetve nem telepített fel semmilyen usb meghajtót ?

  • Japep
    #218

    Na megvettem a telefont.
    Lenne pár kérdésem:
    - össze akarom kötni a számítógéppel (képeket, zenét, videókat akarok másolni oda-vissza). Letöltöttem egy Kies nevű programot, de ha összedugom őket akkor az csak folyamatosan annyit ír, hogy csatlakozás és semmi sem történik (Samsung Kies módban). Ha háttértár módban csatlakoztatom, akkor pedig a sajátgépen megjelenik 2 meghajtó, de bármelyikre kattintok annyit ír, hogy "I/O eszközhiba..."... Hogyan kell ezt csinálni?
    - a másik, hogy láttam van benne navigáció. Belépek, de elég nagyon, Mo-ról pl 5-6 város van csak és azok is csak ponttal feltüntetve... fizetni kell a jobb, részletes térképekért, vagy nem jól állítom be?

    Biztos lesz még pár kérdésem, de most gyorsan ennyi... bocsi előre is. :D
    Köszönöm.
  • Barnabyka
    #217
    Sziasztok, most vettem új Wave-et és még nem igazán értek a samsung apps-os programokhoz. Kérlek titeket, ha tudtok ajánljatok párat lehetőleg leírással, hogy mire jó..köszi előre is.
  • sz4bolcs
    #216
    Eddig, ha zenét hallgattam, a billentyűzárt akármelyik gombbal föl tudtam 'félig' oldani, most csak az oldalsó gombbal lehet...
  • sz4bolcs
    #215
    Frissítettem firmeare-t JI5-re.
    Az első, ami a feltűnt, a dupla billentyűzár... omg, hogy mekkora fasság, van valami funkcionális dolog, amin sikerült pozitívan változtatniuk?
  • sz4bolcs
    #214
    Van olyan normális webböngésző, vagy frissítés wave-re, ami tudja tördelni a szövegeket?