214
Secret Files 3 - Geheimakte 3
  • Rayden02
    #94
    Ma majd elakadok akkor tutira!
  • IXEMGabeo
    #93
    grafika olyannak tűnik amilyen volt, de nem ez lesz a lényeg! Ha kijön a game Rayden számítok rád, hogy összeegyeztessük a játékmenetet, hogy hol tartunk éppen meg ilyenek:D
  • Rayden02
    #92
    Pár újabb ép




  • IXEMGabeo
    #91
    jaj, de dögös
  • Rayden02
    #90

    To my beloved fans,

    I will return to the UK in Secret Files 3 on September 14, 2012! Right now I'm planning to visit North America in Fall 2012. See you soon!

    Love,
    Nina

    Forrás:Facebook

    Gondolom ez a megjelenés a valós!
  • Rayden02
    #89
  • Robi546
    #88
    Ha tényleg Június a meg jelenési idő akkor 1-2 hónap. :)
  • Pistike 007
    #87
    Várós!!
  • bogyoka
    #86
    Na végre valami jó hír. Már nagyon várom.:))
  • IXEMGabeo
    #85
    korrekt lesz:)

    1-et nehéz lesz überelni, a 2-t talán könnyebb:)
  • Rayden02
    #84
    Ezt elszúrtam!
  • Rayden02
    #83



    Megjelenés 2012 júniusára esedékes!
  • IXEMGabeo
    #82
    nem lesz ez rossz, jó látni, hogy nem fog sokat változni a koncepció:) a sztori és a játékmód/tárgyhasználat amiben újdonságot várok
  • Robi546
    #81
    Köszi a videót + a hírt.
  • Malakai
    #80
    Igen, a nagy része szerintem concept art (nem mintha nem 2d-s hátterek lennének a játékban :)), kettő van közte talán ami ingame már renderelt verzió, a második és a negyedik.
  • bogyoka
    #79
    Köszi, hogy megmutattad nekünk.
    A képek alapján már látom előre, hogy lehet majd ott keresgélni dolgokat:)

    Már nagyon várom, hogy megjelenjen a játék.:)
  • Pistike 007
    #78
    Ezek a képek csak ilyen festmények csak ugye?:D
  • Malakai
    #77
    Megjelenés valamikor jövőre.

    Story Trailer (nemtudom levett videók valamelyik-e ez), valójában interjú, nem igazi trailer, de a sztoriról:


  • Robi546
    #76
    Na van valami hír a játékkal ? Megjelenés,képek,videók,stb ?? :D :SS
  • IXEMGabeo
    #75
    az másnál is baj volt, szerintem bug...ezért kell 2 mentést csinálni. Sok hiba és fejetlenség van mondjuk a 2. részben, hiába irányítunk 4 karaktert...
  • Rayden02
    #74
    Ha már a videó alapján nem sikerül,akkor ott elég nagy bug lehet!
  • MoRT2195
    #73
    Már megoldódott, csak annyi volt, hogy az az iránytű végül is egy kép, és meg kellett keresnem a játék mappájába ezt a képet, rámentem, hogy szerkesztés és painttel elmentettem, bármilyen módosítás nélkül és jó is lett :D Azóta már végig vittem a játékot :)

    Most egy másik gondom van, a 2. résszel.
    Amikor a hajó süllyed, ott akadtam el. Már mindent megcsináltam (tudom mert utána néztem róla vidit is), de nem enged tovább. Megvan a levél, leszedtem a testéről azt a nagy fém szart, meg ki is nyitottam a kifele vezető ajtót, de nem megy tovább. Hiába megyek oda a csávóhoz, ugyan azt mondja mindig. Na erre valami megoldás? Már harmadszorra próbáltam meg azt a pályát, lehet előröl kezdem a játékot ha nincs más megoldás.
  • Rayden02
    #72
    Nekem ezzel a magyarítással tökéletesen működik a játék,az 1.3-as patch is fel van rakva!Ha esetleg az előbb belinkelt magyarítás van fent,és a javítást nem tetted fel,akkor valószínűleg ez miatt fagyhat be!
  • Rayden02
    #71
    Az iránytű sajnos nagyon fontos,Lehet hogy magyarítás tesz be,neked melyik verzió van fent?Talán ez?
  • MoRT2195
    #70
    Látom itt van élet nagyjából. Erről a kalandjátékról nem hallottam még, csak a napokban a 3. részről néztem vidit és megtetszett. Elkezdtem az első résszel játszani, nagyon jó játék, csak 1 gond van vele. Itt ha rákattintok az iránytűre kidob egy ilyen hibával:




    Ez mi akar lenni? Eddig tökéletesen ment a játék, egy hiba sem volt, de itt kidob ilyennel. Vagy esetleg ezt nem muszáj megnézni? Magyarán lényegtelen tárgy, csak ott van dísznek. Ha fontos az az iránytű akkor ez ellen a hiba ellen mit kell tenni?
  • Rayden02
    #69
    Hát az a rész engem is!
  • bogyoka
    #68
    Na igen, az a temetős kikészített, de nálam akkoris ez a favorit.:)
  • IXEMGabeo
    #67
    szerintem a Secret Files 1 az EPIC kalandjáték...

    2. része már könnyebb és rövidebb volt, illetve sok volt az idegesítő fejtörő pl a párizsi temetőben azt se tudtad mi alapján kell nevet és évszámot keresni, vagy a prizma játékok...
  • bogyoka
    #66
    Nálam is, már gondolkoztam, hogy újra végigjátszom az első résztől, pedig nem szeretek kétszer játszani egy játékot, de ez más, no meg a Syberia.
  • Rayden02
    #65
    Nálam eddig ez a "favorit" a kalandjátékok közül!
  • Rayden02
    #64
    Szerintem is,remélem majd ezt is faxán lefordítják a lelkes honosítok!
    Remélem nem lesz majd gigszer!
  • bogyoka
    #63
    Hű ez nagyon jó lesz, akciódus lesz. Már nagyon várom.:)
  • IXEMGabeo
    #62
    tyű ez jónak tűnik nagyon:) Ninának de szép kibontott haja lesz:)
  • Rayden02
    #61
  • Rayden02
    #60

  • IXEMGabeo
    #59
    ja várjuk szépen
  • Robi546
    #58
    bár igaz hogy akció az a 1-2 részben is volt. (bocs a dupla posztért.)
  • Robi546
    #57
    http://games.gamepressure.com/game_info.asp?ID=15007

    Igen, 2012-ben fog ki jönni ha jól tudom. :( Egyébként ott van hogy:
    age requirements: 16+ ha 16 éven felülieknek van akkor tuti hogy lesz benne valami akció :DDD
  • Rayden02
    #56
    Sajnos csak 2012-ben fog jönni!
    Info
    Csak ne legyen igazam!
  • IXEMGabeo
    #55
    idénre sztem ki kell jönni. 2. rész, ha jól emlékszem 2008-ban jött ki...