214
Secret Files 3 - Geheimakte 3
  • bogyoka
    #54
    Én úgy látom ott van, hogy PC, szóval arra is ki fog jönni.
  • Robi546
    #53
    Hali!

    Srácok nem tudom ki vette észre de nézzétek meg: http://games.gamepressure.com/game_info.asp?ID=15007

    Ott van hogy: Platform: Nintendo DS <- és nincs ott hogy PC ezek szerint csak Nintendo DS-re lesz?????? :S
  • IXEMGabeo
    #52
    alapból nem hiszem, hiszen a 2. rész is német volt, de biztos lesz hozzá magyarosítás...
  • Desiderata #51
    és magyar lesz alapból? angolul nincs kedvem hozzá
  • Pistike 007
    #50
    wii re is hmm
  • IXEMGabeo
    #49
    új info

    jól mondtam 2011-ben biztosan jön a game
  • Malakai
    #48
    Beszélgessünk... :)

    Egyébként meg megspájzolod a düznyit és prézliszerrel hapcingolod a sompályzlit!
  • IXEMGabeo
    #47
    ez most hogy jött?:D
  • bogyoka
    #46
    elzárom
  • Malakai
    #45
    Mit csinálsz akkor, ha a gázölömbérből nem szityál a gagyó?
  • bogyoka
    #44
    beszélgessünk:))
  • Pistike 007
    #43
    addig beszélgessünk!
    :DD
  • IXEMGabeo
    #42
    sehol még el sem készült, de a topikot jó előre megnyitottam mivel találtam róla infót, készül a 3. rész biza...kb 2011-ben fog kijönni az is fix...
  • gasparta
    #41
    Játszottam én már a játékkal csak nem voltam tisztába, hogy van neki harmadik része és nem voltam benne biztos hogy ez is az.

    de azért köszönöm a megerősítést, és honnan lehet letölteni? valaki ebben is segítsen.

    köszönöm!
  • IXEMGabeo
    #40
    ez jó, hogy tévedtél akkor be a topikba, ha nem tudtad?:D
  • syberia2
    #39
    secret files
  • gasparta
    #38
    Sziasztok!

    Meg tudná nekem mondani valaki hogy ennek a játéknak ami a képeken van hogy mi a címe.

    előre is köszi
  • bogyoka
    #37
    Ja, képzeld, ez puzzleból jött össze, először én is egyből a Titanicra gondoltam:D
  • IXEMGabeo
    #36
    ez lol olyan, mint a Titanic és közben a SF3:D milyen poén már...viszont ha ilyen csúcs grafika lesz ahogyan le van festve a 2 főszereplő arca akkor sztem igényes lesz a 3. rész
  • bogyoka
    #35
    Ez jött ki a Lost Horizon játék bónuszában:))

  • IXEMGabeo
    #34
    kicsit nagyon rajzfilmes:) meglátjuk, a SF3-ról nem nagyon van hír
  • zzeN
    #33
    Kijött egy újabb point'n click: A New Beginning.



    Jónak tűnik.
  • IXEMGabeo
    #32
    egy picikét egyetértek, amúgy akadtak benne szép részek, mint pl a hajó és az indonéziai rész is...kicsit kevésnek éreztem és a sztori se volt az igazi...Tunguska azért mégiscsak megtörtént esemény volt, a Puritas Cordis pedig egy kitalált baromság:D:D nem is tudtam igazán beleélni magam, csak azért nyomtam végig, mert Nina azért mégiscsak okos, meg csinos is:D, na még a hangjába is belekötöttek és el is szúrták:D, viszont Maxet marha jól megcsinálták a 2-ben...
  • zzeN
    #31
    Viszont a 2 szvsz akkora egy szar lett, visszafejlődés az 1-hez képest.
  • Slayerboy
    #30
    Still Life az fasza! :)
  • bogyoka
    #29
    Nem kell odafigyelni, hogy milyen korszak, én sem szeretem a 18-19. századot, de Alter Egoban egyáltalán nem zavart, jó volt a történet.:)
  • IXEMGabeo
    #28
    akkor nem tudom mivel kevertem...
  • Malakai
    #27
    Nem, Broken Sword modern korban játszódik, bár konkrétan nem emlékszek, hogy mikor, de valamikor 80-as, 90-es években.
  • IXEMGabeo
    #26
    Broken Sword...az nem izgat valahogy, gondolom az ilyen középkori játék:) engem mondjuk az Alter Ego valahogy ezért nem tud izgatni, mert a 19. század végén játszódik az a korszak nem köt le...

    majd azért meggondolom a Still Life, amit mondtál annak a kipróbálását illetve a Mata Harin agyalok még...
  • bogyoka
    #25
    Erre kíváncsi vagyok a Black Mirror 3. részére, remélem jobb lesz, mint a 2. részemről.:)
    Most fogom játszani a Broken Sword újabb kalandját, bár azt írtam, hogy nem szeretem a rajzolt játékot, de ez mégis megfogott:)
  • IXEMGabeo
    #24
    már idén jön a 3. része?:D előbb elkezdték a projectet, hogy már szinte egyidőbe kiadják a 2. résszel? alig lesz eltérés a két időpont között, nem semmi milyen gyorsak...ha így áll a dolog remélem minőségi 3. részt kapunk, rohadt kíváncsi vagyok mit lehet ebből még kihozni:D Darren az egyetlen Gordon vajon gonosz marad-e

    egyelőre új hír nincs a SF3-ról
  • zzeN
    #23
    Szerintem is jobb volt a Tunguska, mint a 2. Idei kedvencem a Black Mirror 2, még idén jön a 3. része, várós:). Próbáltam még a 15 days-t(nem fogott meg), meg az Alter Ego-t(ez már jobb). Az örök kedvenc a Syberia.
  • IXEMGabeo
    #22
    Hitman nagyon jó, sosem csalódtam benne egyedül az 1. rész az ami nem jött be, de a többi zseniális
  • IXEMGabeo
    #21
    4. az a legelső kalandjátékok egyike 1993-as DOS-os programmal futott, ingyen letudod szedni pár mega az egész játék, de annál nagyobb élményed lesz:D, próbáld ki a DOTT-ot, kíváncsi vagyok mit szólsz hozzá és hogy hányszor akadsz el benne...tényleg a kalandjátékok alapja, a játékélmény a hangulat zseniális és 1993-hoz képest isteni grafika...
  • bogyoka
    #20
    A 4.-et nem hallottam, nem ismerem, meg a Lost sorozatokat sem.
    A Medal Of Honorral játszottam, és nagyon tetszett, meg a Hitman is.:)
    Still Life-val nem játszottál? Azt nem érdemes kihagyni, ott is törheted a fejed:D
  • IXEMGabeo
    #19
    Mata Harit kipróbálom, engem érdekel a töri...amúgy nagyon szívesen látnék valami időutazós kalandjátékot mint mondjuk a Tentacle-os volt:D

    amúgy pedig bírtam még a Lost sorozatot, abból csináltak egy kaland játékot az elég gyér lett:), ha van kedved kipróbálni és értékelni akkor a grafika miatt ajánlatos, de amúgy pedig, ha nem láttad a sorozatot nem érdemes kipróbálni, mert amúgy rém egyszerű game lett az Ubisofttol

    Lost Via Domus, ha érdekel;)
  • IXEMGabeo
    #18
    tudod én mindenevő vagyok, még a leggagyibb game-el is eljátszogatok...

    Kaland gamek közül

    1. Syberia 1-2.
    2. Black Mirror 1-2.
    3. Secret Files 1-2.
    4. Day of the Tentacle

    ezeken kívűl a Still Life-ra kíváncsi lennék...

    kedvencem jelenleg a Split Second autós, Singularity FPS, Alpha Protocol is tetszett régen a Medal Of honor volt a kedvenc, egy időben a Call of Duty sorozat a 2 és a 4 abból is, és bírom még a Batman Asylumot is...

    ezenkívűl az egyik legnagyobb kedvencem amibe vannak logikai vonások, harcok, játékos/karakter, fegyverek fejlesztése is az a Star Wars Kotor 1-2.
  • bogyoka
    #17
    Én is örülök.:D
    A végigjátszáshoz csak végszükség esetén nyúlok, szeretem én megfejteni a dolgokat, és úgy mint Te, csak akkor nézem meg, ha már semmit nem tudok csinálni.
    Neked van valami kedvenc játék még?
  • IXEMGabeo
    #16
    örülök, hogy még vannak olyan emberek akiket nemcsak az olykor buta FPS, meg TPS érdekel, hanem bírják a kalandgame-ket is:P sztem ezeknek a játékoknak van a legjobb történetük, az angol tudást segíti, és segít abba, hogy gondolkodj...viszont sztem egy olyan rész, ahol elakadsz nem szégyen megnézni a végigjátszást én pl csakis akkor szoktam, ha nem látok leírást egy logikai kirakóshoz, vagy, ha 50x átjártam a terepet és semmi tárgyat nem találok, akkor úgy vagyok vele minden logikus volt, de mégis hiányzik valami, tehát megnézem...ez igazából csak egy kis kiegészítés:P
  • bogyoka
    #15
    Ott én is sokszor elakadtam az indonéziai résznél, de tetszett.
    Volt a Mata Hari, de az tán nem olyan nagy játék mint ezek, ott a tánc nem akart menni.:D
    Na a Syberia nagy kedvencem még, én gyönyörű játéknak tartom, a 2. részben tetszett nagyon a kutyaszerű valami.:D