214
Secret Files 3 - Geheimakte 3
  • bogyoka
    #174
    Na ugye

    Szerintem is rövidre csinálták én is sajnáltam, hogy vége lett.
  • IXEMGabeo
    #173
    Meg kellett cserélni jól mondod azóta már a lézereknél járok:)

    Szomorú vagyok, hogy a végénél járok ezekszerint. 1 és a 2 is lényegesen hosszabb volt:(
  • IXEMGabeo
    #172
    Ja ott az elején Nina megemlíti, hogy bizonyos hőfok kell neki, hogy kinyíljon a kép mögötti safe egyébként véletlenszerű az egész...most érted miért pont a lávalámpa és az akvárium, az, ami üzemelt közben. Nem vagyok sajnos fizikus, hogy tudjam ezt.:) Sajnos a szimbólumos, a kő lépegetős feladványok is hogy is mondjam elvont logika kell hozzájuk.

    Egyedül az "álomban lévő" betű kirakósra jöttem rá magamtól, meg talán a másik múzeumban lévő kirakós volt könnyű.
  • bogyoka
    #171
    Jónak kell lenni, én úgy csináltam és kinyilt az ajtó.
    Két római I-es van, talán nem jó helyre rakod a szemet, azt hiszem a jobb oldalra kell.
  • Evoluti0N
    #170
    Tegnap kezdtem el játszani. A múzeumos résznél, ahol a falon levő képet "ki kell nyitni" van valami logika? Össze-vissza kapcsolgattam mindent és egyszer csak sikerült, de nem jöttem rá, h miből lehetne rájönni emígy, h mit kell bekapcsolni.
  • IXEMGabeo
    #169
    [spoiler ] [/spoiler ]

    szóköz nélkül így lehet
  • IXEMGabeo
    #168
    akartam már kérni



    ketté közé lehet beékelni és rendben is van, de semmi gond a többség az első pályákat végigvitte [gondolom én]
  • GameOne
    #167
    Bocsi amúgy hogy így kidobtam a videót, nem tudom itt lehet e azt spoilerezni. Az első pálya szerepel a videóban, szóval óvatossan nézzék azok akik nem jutottak még át rajta ha segítség kell akkor meg ott van :)
  • IXEMGabeo
    #166
    Eye az jó volt:D

    Egyébként pedig nem jó bogyóka:/ Átnézem újra, de sajnos nem fogadja el, ahogy nézem
  • GameOne
    #165
  • IXEMGabeo
    #164
    attól függ mi az a minden, ami megvan. kihúztad az ajtó alól a faxolt üzenetet? azon van Emre száma
  • bogyoka
    #163
    Leírom, a dagger nem a 3-as, én is azt hittem.:D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Compass III. Eye I. Dagger IV. Brush I. Mars V. Vénus IX. Pistol II. Skull VI.
  • lacica
    #162
    Potbelly Hill, Turkey-ben már minden megvan,miért nem tudok telefonálni???
  • IXEMGabeo
    #161
    dagger nyilván a 3-as, a paint brush nyilván Da Vinci képe...és a többi?
  • IXEMGabeo
    #160
    na bogyóka pont most tartok ott:) Nem tudom mi logika alapján kell ezt is, de te miképp csináltad meg?
  • bogyoka
    #159
    Most várom a Tomb Raidert.:)
  • bogyoka
    #158
    Óóó, már vége. Nekem rövidnek tünt, de nagyon jó volt.
  • bogyoka
    #157
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ott majd halat kell a sisakba tenni, és úgy tudod a macskát befogni, és majd kiengedni a középső kapun.
    Valószínű lehet, hogy ott tartok, nem tudom a pálya nevét, van egy kép, és sorban vannak emberek, és ahhoz kell a szimbólumokat megtalálni, de nem stimmel a keréken a szám, nem tudom sorba rakni a végén.
  • IXEMGabeo
    #156
    hmm ötletes elemeket pakoltak bele:) Sok sok jelenet álomban is játszódik, ami érdekes, azt most nem árulom el hol nehogy elrontsam az élményt.

    Bogyóka: Most tartok Santorininél. Ez a tengeralattjárós zöld kő keresés ötletes volt, most viszont teljesen logikátlan szimbólumokat kell összeállítani:) Nem tudom, hogy itt tartasz-e.
  • IXEMGabeo
    #155
    ááá hagyjad zsozsó megoldottam:) Hihetetlen, hogy a felirat alapján erre pont nem gondoltam, de megvan
  • IXEMGabeo
    #154
    Elárulhatnád mi a fenét kezdjek a cicával Firenzében:) Káposztát nem akarja elfogadni, a sisakot sem lehet a fejére tenni. Minden tárgyat megpróbáltam kombinálni, mindenütt valami újat csinálni, hogy kövessem Al Nasr-t. Mit hagytam ki szted?:) Írd le spoilerben!
  • bogyoka
    #153
    Nincs még az a rész meg a youtuben, már néztem. De várok.
  • lacica
    #152
    THX.
  • IXEMGabeo
    #151
    előttem jársz jócskán, ha valami végképp nem megy ott a youtube walkthrough:)
  • IXEMGabeo
    #150
    hmm, ha ott a lakásban vagy akkor nyomj egy jobb klikket a hátizsákra és ott lesz egy irat asszem:) Lakás nem nehéz, Ausztrália pontjait kell majd bejelölni a lap alapján
  • lacica
    #149
    Berlin???Hátizsákot felvettem de nem tudok mit kitalálni.Help!!!!??
    Előre is köszi.
  • bogyoka
    #148
    Nagyon szívesen, örülök neki
  • Ticsy
    #147
    jó lett
  • Ticsy
    #146
    köszi
  • bogyoka
    #145
    User/név/Documents/ SecretFiles 3 mappában van a Save, oda tedd be.
  • Ticsy
    #144
    hova teszi a mentéseket?
  • Ticsy
    #143
    Köszi megkaptam mindjárt nézem hogy jó e
  • bogyoka
    #142
    Küldtem
  • Ticsy
    #141
    köszi előre is
  • bogyoka
    #140
    Én nekem el van mentve, akkor megpróbálom feltölteni neked jó?
  • Ticsy
    #139
    Na ha valaki mentett 1et a szobros után akkor megkérném küldjön 1t [email protected]
    mert a rítmust nem igazán találom el :(
  • bogyoka
    #138
    Most a segítségeteket kérném, mert hiába csinálom logikailag a dolgot nem megy, nem értem.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ott tartok, hogy a felső késorról kell a szimbólumokat beállítani a körön, az 5-ig megy, aztán nem tudom hova rakni a 7.-es és a 8-ast, mert IX van, de 8-as és 7-es nincs a körön. Nem tudom egyszerűen beállítani.
  • IXEMGabeo
    #137
    Pedig tényleg egyszerű, mert megnyomod a jobb oldalit kicsit nyomva tartod talán 1,5 másodpercig aztán rögtön nyomd a bal oldalit azt is tartsd nyomva, majd jobbra és így tovább, amig nem lesz akkor lendületed, hogy felkapaszkodj
  • Ticsy
    #136
    ha valaki túlment ezen a pályán és van mentése megköszönném nem szeretnék lemondani erről a Gameról de szenvedni se
  • Ticsy
    #135
    Szia IXEMGabeo ! köszi :)