214
Secret Files 3 - Geheimakte 3
  • Ironman2
    #214
    nincs nálam de mindegy,már nem kérdezek,majd boldogulok egyedül
  • IXEMGabeo
    #213
    azt nem írtam le, hogyan kell megszerezni azt:) festék biztos nálad van, de az önmagában nem elég a hangyához biztosan tapasztaltad
  • Ironman2
    #212
    spoilerbe vazze! a többiek érdekében!
  • IXEMGabeo
    #211
    hangyákat majd ragasztásos festékkel kell felszedni
  • Ironman2
    #210
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    a csörlő sem akar müködni a villáskulccsal,a hangyákkal se tudom mit lehet kezdeni
  • Ironman2
    #209
    eh,pont ezt akartam kérdezni,mi a faszt kell azokkal csinálni,már be fonom a hajamat.DDD spoilerbe légyszi!! ide oda rakosgatom az érzékelőket,de semmi
  • IXEMGabeo
    #208
    azt kb 2x, 3x használtam, egy helyen fogsz szenvedni majd. Szenzoroknál a dzsungelben...
  • Ironman2
    #207
    Jó csak ugye én nem vettem igénybe idáig a segitséget,igy vakon tapogatúztam a helyszineken.Úgy könnyü persze hogy nyomkodni kell a spacet
  • Ironman2
    #206
    LOL micsoda szöveg a szélzsáknál.DDDDDD
  • IXEMGabeo
    #205
    pedig ez rém egyszerű játék ám:) gyorsan végigvihető
  • Ironman2
    #204
    Nem az én idegzetemnek valók a kalandjátékok.Nem is lenne baj ha megtalálnák mindent a képernyőn
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    ,pl az első képen a rákot csak most vettem észre,elmentem mellette vagy húzszor
  • bogyoka
    #203
    Én már úgy játszottam vele :)
  • Ironman2
    #202
    Már magyarul is élvezhető a Sam Peters.Letöltés a magyarítások.hu-n
  • IXEMGabeo
    #201
    Végigvittem a Sam Peterst:)

    Nagyon rövid kb 2 óra volt körülbelül 4-5 helyszínnel, kevés szereplővel...

    tárgyhasználat ua volt és nem kellett olyan túl sokat gondolkodni talán a szenzoroknál volt egy kis logikázás a többi egyértelmű volt.

    Ez a Sam az a szöszke csaj, aki Indonéziában ragadt Maxxel karöltve csak ugyebár Max előbb elment.

    Végén 2 féle befejezés van egyik sem túl bonyolult:)

    Itt a vége. Ez a játék kiegészítőnek volt jó, de mindenesetre megvolt
  • IXEMGabeo
    #200
    kik fogják megnyitni és mit?:D
  • Ironman2
    #199
    Ja nemtudod átirni,mert nem vagy HG,akkor meg kérd meg a modikat írják át!
  • Ironman2
    #198
    Akkor ird át a topik nevét,mert meg fogják nyitni!
  • Ironman2
    #197
    Én már hajnalban elkezdtem csak nem emléxem semmire sem.DDD
  • IXEMGabeo
    #196
    új topikot nem nyitok neki:)

    ide jöhetnek a 4. résszel kapcsolatos élmények akkor:)
  • kjhun
    #195
    Pont, most jött ki.

    OFF!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    2013-10-18 18:48:18 GAMES Secret.Files.Sam.Peters-RELOADED DL 715.3MB | 15F
  • IXEMGabeo
    #194
    nem 2014 szeptembere az ominózus dátum?:O

    amúgy utólag is tényleg nagyon gyér volt a 3. rész:(((
  • Rayden02
    #193
    Secret Files: Sam Peters

    "Akik szerették Nina és Max kalandjait, azok újfent örülhetnek, hamarosan érkezik a negyedik rész, amellyel az alkotók ígéretük szerint igyekeznek kiküszöbölni a harmadik epizóddal okozott csorbát.
    Szeptemberben érkezik a Secret Files: Sam Peters

    A kalandjátékok stílusa manapság már nem olyan mostoha mint volt öt éve, sőt lassan úgy emlékezhetünk meg erről a műfajról, mint a szakma nagy túlélőjéről, hiszen rendületlenül jönnek az újabb és újabb harcosok, miközben a stratégia játékok szőrén szálán eltűntek, az űrszimulátorok pedig egyenesen kihaltak.

    A túlélésben pedig nagy szerepe van a németeknek, akik még ha nem is készítenek olyan fergeteges kalandokat mint a a megboldogult LucasArts, vagy a Sierra, de felismervén, hogy humorral nem hódíthatnak, eltolták a stílust egy komolyabb irányba, és így már kifejezetten jó játékokat tettek le az asztalra.

    A Secret Files sorozat pedig talán a legjobb példa erre, hiszen immáron a negyedik rész kopogtat az ajtónkon. Az Animation Arts azt is közzé tette, hogy ez a rész egy Spin-Off lesz, melyben nem Nina és Max kalandjait követhetjük nyomon, hanem a második részben feltűnt újságíró lányt, Samet segíthetjük. A játék idén szeptemberben jelenik meg letölthető verzióban, rendkívül pénztárcabarát, 10 eurós áron. "

    Ez a hír már egy hónapos,már kijött a játék!
  • Desiderata #192
    én 10 órát játszottam vele
    több vége is van?
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nálam a vezérlőben felrobbant a két gonosz, közvetlen kikapcsolás előtt
  • IXEMGabeo
    #191
    borzasztó rövid a game kicsit csalódni fogsz benne. Meg sem közelíti elődeit:)

    Talán a befejezés meg a döntési mechanizmus, ami pozitívum, de ezek se nagyszámok...

    syberia: Nem emlékszem:D
  • syberia2
    #190
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nektek milyen befejezés lett? Állítólag 4 féle van
  • Rayden02
    #189
    Én még nem is játszottam vele,gondoltam megvárom a magyarítást,de hogy ilyen gyorsan kijött,el sem hiszem!
  • bogyoka
    #188
    Most kezdtem el, szerintem nagyon jó:) Így értem, hogy mi a lényeg.
  • IXEMGabeo
    #187
    és milyen úgy?:)

    Bár a fordítóktól függ
  • bogyoka
    #186
    Én újból elkezdtem játszani, így magyarítással:))
  • bogyoka
    #185
    Secret Files 3 magyarítás letölthető
  • IXEMGabeo
    #184
    nem lett rossz az külön hihetetlen, hogy a nagyítót te is 80x használtad:D
  • bogyoka
    #183
    Pff, nem így akartam linkelni:D
  • bogyoka
    #182
    Végre sikerült fotózni:D Nem a legjobb eredmény, mindegy, jót játszottam:D

  • bogyoka
    #181
    Egyszerűen nem tudom lefotózni az eredményem, fraps-ot használok és nem csinál képet.
  • IXEMGabeo
    #180
    Eredmény

    PNG fájlok...pff...
  • IXEMGabeo
    #179


    Remélem betette a képet
  • IXEMGabeo
    #178


    Itt van az én eredményem.:) Nagyítót elég sokszor használtad hallod-e:) Meg fura, hogy jóval többet mászkáltam ennek okán:D
  • IXEMGabeo
    #177
    Kivittem a 3. részt.

    Nos azt kell, hogy mondjam, hogy ezt a játékot pokoli módon összecsapták. Kezdve onnan, hogy az egész túl rövid, egy egy helyszín volt összvissz az adott országból, ahol alig kellett a tárgyhasználatot erőltetni. (arról már ne is beszéljünk mennyire elmaradt az 1. rész történetétől és logikai feladványaitól.) Ahogy a 2. részben is zömében logikátlan mini játékok kerültek elénk, a robot harc az egyszerűen nevetséges volt.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Habár álom volt, de Florence illetve a San Franciscoi múzeum voltak azok a helyszínek, amik emlékeztettek a régi Secret Files féle játékmódra, amik igazán gondolkodásra késztettek.


    Történet befejeztével a fő gonoszok egy robbanással el lettek intézve, ami megint csak nem tetszett ugyanakkor mindenkiről kaptunk egy rövid leírást mi lett az egész Deuterriumos robbanás után...Emre holtteste elő se került, ami szintén röhejes, hogy csakúgy otthagyta Ninát a kocsiban:D:D Igazán rendes.

    Az a véleményem, hogy baromira nem tudtak mit kitalálni már a készítők, valahogyan le szerették volna zárni az egészet, ráadásul a tárgy használattal kevésbé késztették az embert gondolkodásra lényegében tárgy is alig volt. Sajnos a Black Mirror 3. része köröket ver a Secret Files 3. részére pedig annál is azt mondtam, hogy az 1. részt semmi sem tudja űberelni mégis pofás kis játék lett a 3. kellő hosszúsággal és remek történet lezárással.

    Grafika nagyon szép, de igazából pont az nem szempont ilyen és ehhez hasonló kalandjátékok esetében.:(

    Ha osztályozni kéne ez a játék 10/5-t érdemelne sajnos:(
    Nina karaktere néhol humoros volt, Max is a vége fele azért szerepelt 1-2 jó helyszín, tengeralattjárós keresgélős játék pl. tetszett, a múzeum féle minigame tetszett, az irányítás teljesen jó, Több karakterrel lehetett lenni mégha rövid ideig is. Ezek húzták fel a játékot, de, ahogy zsozso is mondta az 1., de még az általam kissé szidott Puritas Cordis is mérföldekkel jobb a 3. résznél, amit epekedve vártunk:(
  • bogyoka
    #176
    Most nem tudom hol tartasz. Az ásatásnál? Mert ott nincs fiók.:D
    Viszont Turkeyban ott a faxot kell megtalálnod.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ha megvan a kerékpárküllő akkor az első bódé ajtaja alatti résből kell előhúzni a faxot.
  • lacica
    #175
    Melyik ajtó alól???A fiókból kivettem mindent a számot is látom,mégsem tudok telefonálni!