70
  • cateran
    #70
    Te kevered a zero toleranciat a kutya kozonseges idiotizmussal...
    Zero tolerancia a BIZONYITOTTAN BUNCSELEKMENY ELKOVETOKRE vonakozik....a listaba vetel okkal-ok nelkul csak szimpla agyhalal
    A fene nagy toleramcia lathatoan nem mukdik..nem mondom, hogy a masik veglet jo lenne,de hatarosottan jobb (tedd a szivedre a kezed es mondd el melyiket valasztanad szivesebben: engedjuk vissza a szadista gyilkost a tarsadalomba,mert 2megjavult" vagy "adjunk neki meg 1 eselyt" illetve,"kovet a nyakaba es a folyoba vele" hogy tobbet semmi eselye ne legyen elkovetni barmit is...
    Ha jol emlekszem a sintoizmust jellemezte igy vki: " a kereszteny azt mondja:ha megdobnak kovel,dobd vissza kenyerrel! Ezzel szemben a sintoista azt mondja: ha megdobnak kovel,menj oda,tord el az illeto keset,hogy tobbet veletlenul se csinalhasson ilyet" Nos,nekem az utobbi jobban bejon....
    Valamint: a terrorizmus elleni harc,a pedofilizmus elleni harc,a warez elleni harc,a kommunizmus elleni harc,a foldonkivuliek elleni harc,az xy elleni harc mind-mind kamu duma..de valahogy kell a penzt pumpolni....
    Ilyen szempontbol a terrorizmus elleni harc a legzsenialisabb..a terrorista egy meg nem foghato valaki-valami,aki-ami titokban letezik,rejtve tevekenykedik es sosem lehet veglegesen elkapni..igy az ellenuk valo harc kb orokke fog tartani es egesz ido alatt lehet a szep nagy penzeket lenyulni ezen a jogcimen...amit idaig a hideghaboru adott a kulonfele titkosszolgalotoknak es hadi reszlegeknek,azt most a terrorista vette at...Cold War v2.0
  • Magiszter
    #69
    A nulla tolerancia a legjobb dolog: "Ha nem úgy gondolkozol mint én akkor halál rád!" régen is nagy divat volt, most is nagy divat.

    De ez a pedofília hiszti tényleg nevetséges. Még engem is régen meztelenül fotóztak az unokatesóimmal minden évben hogy mennyit növünk. Még a nagyanyám is mutatott képeket az ő idejéből hogy ez nem egyedi jelenség volt. Ha most látnák ezeket a képeket akkor a 300 fős rokonság kézen fogva mehetne a sittre. Ennyit prűdült a világ!
  • Mike at home
    #68
    aha, és ha nem buzilaci, hanem a tannéni lovagolna Pistikén?

    egyébként is államonként változik mit lehet és mit nem, mi számít annak , mi nem
    USA-ban, Angliában lassan szinte már minden
    most már nudista strand sem kell hozzá, elég ha lefotózol egy gyereket, akár a sajátodat is

    arról nem beszélve, hogy amikor diákok vádolják meg a tanárt, mert mondjuk meg akarja őket buktatni, vagy amikor az anya és az anyós összefog apuka ellen a gyerekelhelyezési perben - ez pl. tipikusan magyar példa
  • Mike at home
    #67
    naja
    aztán bemegy a 12- topikba, és benyögi a 11 éves kiscsajra, hogy sunáznám

    fiktiv világ a net
  • Mike at home
    #66
    így van. Sokkal nagyobb baj a gyermekbántalmazás, és hogy itthon ezt normálisnak tekintik. Sőt feleséget is lehet verni. A megrontásról meg anynit, hogy jóval valószinübb hogy valamlyik közeli családtag teszi, mintsem egy idegen, el lehet olvasni az idevágó szociológia értekezéseket
    persze nulla toleranciával ez nem nagyon megy, ítélkezni meg mindenki szeret
  • Mike at home
    #65
    hát éppen ez az, hogy nem csak azt figyelték mit csinál óra alatt, hanem hogy mit csinál otthon!
  • Mike at home
    #64
    gratulálok
    az agyatlan nulla tolerancia szuper dolog
    usa-ban is mennyire működik

    aztán a bizt. őrök ráhívják a zsarukat apukára, aki a saját gyerekét fotózza Thomason ülve egy plázában mert biztos pedofil

    arról is beszélhetnénk, hogy a drága nulla toleranciád hatására, az amcsi tizenéveseknek több mint a nagyede rajta van a szexuális támadó listán, amiről sosem lehet lekerülni

    pedofil hiszti, drog hiszti, terrorizmus hiszti
    stb, stb, bőven sorolhatnám

    tessék talán kicsit tájékozódni, aztán beszélni
  • Mike at home
    #63
    mások tudta és beleegyezése nélkül bizony még gyerkeket sem figyelhetsz meg
    még USA-ban sem,
    el fogja veszíteni az iskola a pert
    ennek az iskolának annyi
  • Mike at home
    #62
    Védjük... Aha.
    Ha nem veled köpdösök, hanem azt mondom, hisztéria az ami most van, akkor már védemen is őket
    olyan ez mint amikor azt mondtam, hagy vonulgassanak a buzik,
    egyből buzivédő lettem

    kicsit nézz talán utána, az elmúlt fél évben, kire miért hívták rá a zsarukat amcsiban, angliában
  • sathinel
    #61
    ? Vadásszunk rájuk? Szerintem sok ember nem találkozott még pedofil emberekkel vagy nem is tud róla, de ha tudna valsz tenne ellene. De nem kéne ezt is úgy használni mint a tenorista kifejezést. Mi lessz a következő? A gond hogy sok retardált már nem lát semmit csak ilyen embereket és ezeket akarja levadászni. A gond hogy ezek nagyrésze beteg mint ahogy volt is beszélgetés egy pedofil arcal aki vállalta hogy az és orvoshoz járt kezelés miatt hogy nehogy gond legyen. De a legtöbb a sok retardált miatt el sem meri mondani még az orvosának sem hogy gond van. Majd akkor lehet normálisan védeni a gyerekeket, ha ezek az emberek nem fognak rejtőzködni. De persze a sok barom miatt mind egyforma az is aki még nem bántott senkit és az is aki már sok gyereket molesztált. Pedig nagy a különbség a két ember közt.
  • tttttom
    #60
    Szerintem jól seggbe kell baszni azt aki megfigyeli a másik gyerekét webkamon át...Akii az enyimét megfigyelné én a suli laptopját törném el a fején.
  • balee66
    #59
    Hát, az én hozzászólásommal ez nem áll ellentétben, sőt egyet is értek veled valammenyire.
    Mondjuk, csak hogy közelit mondjak, ki lehet menni Bécsbe, mi van ott? Bizonyos kerületekben 300 méterenként 200-400 fős munkásszállós, dugig tömbe a törököktől kezdve lengyel, szlován, szlovék, magyar... ők építik fel az ausztriai házakat, ők szigetelik, ők burkollák,ők festik, ők csempézik, mert az osztrák nem végez fizikai munkát. És mégis, akár családosként is, pár hónap alatt össze tud szedni annyit, amennyiből egy alap kocsit meg tud vásárolni... a hülye magyarnak meg jobban megérni kijárni x*100km-re dolgozni, mint itthon bebuszozni 5/10/30/50km-re, a munkahelyre.
  • fortresscomm
    #58
    A második (figyelem: a második!) bekezdéseddel többé-kevésbé egyet is tudok érteni. Sok igazság van benne, akárhogy is kapálóznak ellene egy páran.
    A lényeg, hogy már nekem is baromi unalmas ez a mérték nélküli pedofílozás. Okkal, ok nélkül, jövet-menet elő lehet kapni ezt a "hálás" témát, amire "kötelező" ordítva, habzó szájjal ugrani. Mert ha nem, egyértelműen az vagy te is. Pont, mint a fasisztázás, antiszemitázás, magyarkodás... (És most nehogy valaki azzal jöjjön, hogy összehasonlítom a fentebb soroltakat a pedofíliával, mert nem azt tettem! Csak mint jelenségeket, és FEGYVEREKET hasonlítottam össze!)
    Nem tudom hány harmincas-negyvenes (férfi) van köztetek, de próbáljatok meg mosolyogni az utcán vagy egy játszótéren egy aranyos kisgyerekre! Azokat a tekinteteket nem fogod zsebre tenni, amiket kapsz, az biztos! Megsimogatni az arcát, vagy rákacsintani meg se próbáld, mert ott helyben meglincselnek. Pedig egy bizonyos kor után bizony előjön a (normális) emberből a nagypapa-hangulat, olyan szívszorítóan aranyosak. De manapság ezen érzések kimutatását már csak egy nő teheti meg!
    És miért? Mert ebben a (pedofil) kérdésben is átestünk a ló túloldalára, és már több kárt okozunk az állandó kiabálásokkal, mint "elijesztő hasznot"!
    Egyébként egy másik hsz-re: Igen, ezek beteg emberek (rendellenességgel élők, ahogy a homokosok is! Bizony, bizony, ők is!), tehát nem gondolom jó megoldásnak a "követ nyakba" módszert. Viszont a gyógykezelés sem megoldás, mert nem gyógyítható - egyik sem! Mi a megoldás? Halvány fogalmam sincs.
    A hírben szereplő iskola bűnöseit pedig böribe. Ez nem lehet vita tárgya!
  • Magiszter
    #57
    "egyre kevesebben vállalnak egyre kevesebb gyereket"

    Mivel egyre kevesebb a pénzed és az is egyre kevesebbet ér. Ahol meg egy ember is alig bírja eltartani magát a havi 70-ből ott nem fog még gyereket is bevállalni. Sajnos a hazai helyzet az hogy 2 ember keresetéből lehet fenntartani egy átlag lakást. Tudom mert nálunk is ez a helyzet.
    Havi nettó 200 ból alig lehet kijönni. És nem fizetünk kölcsönöket, nem eszünk kaviárt homárral és járunk 600-as bömössel. Tömegközlekedés, tisztálkodási szerek, kaja, rezsi, meg az eseti kiadások. Hipp-hopp már ugrott is 200 ezer. Tehát ahhoz hogy bevállalj gyereket (ugye ez alapból 2 szereplős felállás), minimum havi nettó 300-at meg kell keressetek egy 2 szobás lakásban. Úgy hogy nem fizetsz havi 50-90 ezret még a felvett és már dupla annyiba kerülő bankkölcsönért.
    Nah ezért vállalnak egyre kevesebben gyereket. Majd ha a fizetésed felét nem az állam kapja meg. Majd ha egy átlagos panellakás rezsije nem lesz a minimálbér 3/4-e, a tömegközlekedés meg 10000 forint. Majd ha nem lesz a lakosság 10%-a munkanélküli, a másik 90%-a meg minimálbérre bejelentve, vagy még arra se. Majd ha nem kell a felvett 5 millió kölcsönre 11-et visszafizetni a banknak, majd ha úgy találhatsz munkát hogy nem kérnek 2 beszélt nyelvet és 2 diplomát meg 5 év tapasztalatot, akkor nagyobb lesz a gyerekvállalási kedv. Ami egy egészséges társadalom alapja szerintem. Mivel az elöregedő államban ugye a kiadások egyre csak nőnek (nyugdíj fizetés, de bevétel nuku). Ezért kellene azt csinálni hogy aki dolgozik, de gyereket is szeretne azt állambácsi megtámogatná. Kérek mindenről számlát ha ez kell, de akkor fizessék a gyerek fenntartását és neveltetését, vagy legalább is egy részét. Ha ezt nem tudják vállalni akkor teremtsenek olyan gazdasági helyzetet hogy két felnőtt átlagkeresetéből megoldható legyen a dolog.

    Tudom off, de mielőtt ilyeneket írogat valaki azért gondolkozzon el ezen is.

    A többivel egyetértek. Csak sajnos olyan ez az ország hogy még a keveset se becsülik, hanem kurtítják.

  • balee66
    #56
    Jól van na :)

    Az fura egyébként, hogy míg internetes fórumokon az emberek a "kitaposom a beledet köcsög pedo", és "akasszuk fel!" és "húzzuk karóba!" szintű reakciókkal válaszolnak egy-egy ilyen, és ehhez hasonló hírre, addig a való életben a többségük nem tesz semmit.
    Természetesen nem azt kérném, hogy húzzák karóba, vagy akasszák fel a pedofilokat, de mégis csak tehetnének ellenük, ha akarnának (hozzátenném, állampolgári kötelességük is!). Nem a pedofilok miatt, nem azért hogy meg legyenek büntetve, hanem a gyerekekért. Úgyis fogyatkoznak a magyar családok, egyre kevesebben vállalnak egyre kevesebb gyereket, azt a keveset meg kellene becsülni, és nem tönkretenni...
  • droidka
    #55
    "Abban is egyetértek, hogy a pedofíliánál vannak jóval súlyosabb bűncselekmények is"

    - Na nem érdekel ezt a poént már nem bírom kihagyni, ne haragudj: :D

    Bocs, de szerintem nyilván téged sem vigasztalna az, ha miután meglovagoltatna téged buzi laci és valaki ezután azzal próbálna meg nyugtatgatni, hogy "-Ne sírjál Pistike, a pintérsándor-féle olajszőkítés* meg a gyurcsótány által Indonéziában négymilliárd dolláros(4mrd USD!!!) fegyver, drog, stb. befektetés* az sokkal súlyosabb bűncselekmény, mint holmi pedofília...

    Bocs, de ezt a poént már nem lehetett kihagyni:).

    *részletek: postaimre.com

  • balee66
    #54
    Igazad van, inkább úgy mondanám, az egy darab személy ellen (pontosabban kiskorú ellen) elkövethető bűncselekmények közül sem a pedofília a legsúlyosabb (csak az egyik legsúlyosabb, de a családon belüli erőszak szintén súlyos - még ha nem is mindig jár szexuális abúzussal -, és jóval gyakoribb is).
  • droidka
    #53
    Nyilván nem akarok vádaskodni, de pont Stephen Kingről hallottam csúnya pletykát, aztán hogy ennek van-e alapja vagy csak mocskolódás, azt nem tudom. Hogy ő is egy sza(r)badkőmúves sátánista makkfej, azoktól pedig minden kitelik. Lásd Mo. utóbbi hatvanöt évének politikai vezérkara.
  • droidka
    #52
    "Abban is egyetértek, hogy a pedofíliánál vannak jóval súlyosabb bűncselekmények is"

    - Már ne haragudj, nem akarok én mindenen kötözködni, de a fenti azért az egy eléggé ügyefogyott mondatnak tűnik...

    Fogalmazzunk úgy, hogy MÁS KATEGÓRIÁBAN persze hogy vannak jóval durvább bűncselekmények, pl. háborús bűnök, népirtás, abortusz állami propagálása és támogatása, államok eladósítása, stb. De az én szememben pl. a magyar történelem meghamisítása az súlyosabb bűncselekmény, mint az ország tervszerű eladósítása...

    De amikor egy darab személy ellen elkövethető legsúlyosabb bűncselekmények kategóriájában gondolkodunk, akkor a pedofília -a gyilkosság mellett-, nyilván az egyik a legsúlyosabb elképzelhető bűncselekmény, szerintem.
  • droidka
    #51
    "Zero tolerancia a pedofilia eseteben,ha mint buncselekmeny tortenik...nem kell borton,plane nem terapia esrehabilitacio meg anyamkinja..felesleges ido es energiapazarlas,kovet a nyakaba,aztan a folyoba vele...a rehab es terapia meg mehet az aldozatnak..."

    -Ne érts félre, nem akarom védeni a bűnözőket, de állítólag sokszor a gyerekként molesztált áldozatokból lesz felnőttként pedofil. Bár ezt nem tudom, hogy ez mennyire van a libsipropaganda miatt esetleg elferdítve ez, hogy sajnáljuk a bűnözőket. Meg hogy volt-e ezzel kapcsolatban valami megbízhatóbb statisztika?
  • balee66
    #50
    Én egyetértek abban, hogy amíg gondolatok és fantázia szintjén működik a dolog, addig ne büntessük.
    Abban is egyetértek, hogy a pedofíliánál vannak jóval súlyosabb bűncselekmények is, és ha már a gyerekeknél tartunk, akkor beszélhetünk a gyermekbántalmazásról, ami jóval gyakoribb, mint a pedofília (nyilván az a legrosszabb, amikor a kettő együtt jár).
    Azt remélem tudjátok, hogy pedofília esetében gyakran szó sincs erőszakról, a kisfiú/kislány önként megy bele a "játékba", mert gyakran olyan ember próbál a gyermekkel szexuális kapcsolatot teremteni, akit a gyermek ismer, megbízik benne, esetleg szeret is.

    És azt tudtátok, hogy Nagy Britanniában hetente 2, Ausztráliában 4, az USA-ban 16 gyermek hal meg bántalmazás, vagy elhanyagolás miatt, míg MO-n évente kb. 30 gyermek hal meg emberölésnek tekinthető eset miatt, ide értve az újszülött gyilkosságot, és a gondatlan veszélyeztetést is?
    Azért (is) veszélyes a gyermekbántalmazás, mert rendkívüli mértékben károsítja a gyermek testi, lelki és pszichés fejlődését. Tény, hogy a prostituáltak 96%-án gyermekkorában valamilyen szexuális erőszakot követtek el, a bebörtönzött személyek 78%-a pedig bántalmazott gyermek volt!
    A "legjobb" az egészben, hogy a gyermekbántalmazásoknak csak kis részére derül fény: egyetlen kiderített esetre kb. 30 fényderítetlen eset jut!
    Pedig ez sokkal inkább ott van a környezetünkben, mint a pedofília.
  • sathinel
    #49
    heh most apple engedte nekik vagy feltörték a rendszert? :D mindkét eshetőség elég szép fényt vet a hiperszuper feltörhetetlen, felhasználókat védő szervezetről:DDD

    Köcsög dolog valakinek a gépét megtörni mertt így valsz akkor az adatokat is símán megnézhetik ha már a vebkamerát is tudják irányítani. Na így lehet szép és izgalmas állást keresniük a pedofiloknak akik így meg tudják mindíg figyelni a leendő áldozatot.
  • kvp
    #48
    Csak at kellene nezni a felveteleket. Ha talalnak koztuk olyat, ami a torvenyek szerint tiltott, akkor az egesz iskolai vezetes bunos. Ha egy szulot buntethetnek, mert ruha nelkul fotozza a fel eves gyereket, akkor egy iskolai adminisztratort miert ne buntetnenek, ha gyerekekrol keszit tudtuk es szuleik tudta nelkul meztelen kepeket. Ha ez bebizonyosodik, akkor az iskola vezetesere ugyanazok a torvenyek ervenyesek, mint a tobbi hasonlo bunszovetkezet vezetoire. Miert kellene pont veluk kivetelezni? Mondjuk europaban /ha jol emlekszem nemetorszagban/ mar ul hasonlo tett miatt egy ember, tehat van ahol normalisabban allnak a dolgokhoz.
  • Gamecube86
    #47
    Valószínűleg elírtam a mondandómat. A lényeg az hogy pedofíliáról beszélni egy ilyen ügyben egy az egyben ugyanaz mint gyilkost kiáltani arra aki counter strike-ozik.
  • TreDoR
    #46
    Te melyik cikket olvastad?

    "a Lower Merion School munkatársai arra használták fel a technikát, hogy a nebulók tudta és beleegyezése nélkül a Macbookok webkameráival felvételeket készítsenek róluk, akár úgy is, hogy a gyerekek otthon voltak"
  • Gamecube86
    #45
    Szerintem pedig amíg a dolog fantázia szintjén mozog senkit sem szabadna elítélni.
    Ennyi erőből letartóztathatnának minden második gyereket mert erőszakos játékokkal játszik, hisz gyilkos is lehet belőle. A Japánokat meg ne keverjük már ide könyörgöm, akármelyik másik kultúrát ki lehetne emelni amelyik nem felel meg az európai értékrendnek. Mert hogy ugyebár erről van szó. A Hírrel kapcsolatban az egyetlen dolog amit hibának tartok hogy nem közölték a kölykökkel. itt most nem arra kell gondolni hogy azt figyelték a tanárok hogy na vaze pistike juliskával kefél vasárnap. Arról van szó hogy megfigyelték mit tesznek az órák alatt. Nem azt mondom hogy ez helyes de innentől kezdve a vitátok tárgya alaptalan.
  • hdo
    #44
    ex-has ... ezen felröhögtem! xD

    Egyetértek! :)
  • cateran
    #43
    Amiben nem ertek egyet: Az iroi fantazia:) Van epp eleg hatteranyag mar (foleg japanban)hogy azokat tanulmanyozva ex-has modszerrel irjon/rajzoljon pedo es egyeb perverz dolgokat.
    Amiben egyetertek:Zero tolerancia a pedofilia eseteben,ha mint buncselekmeny tortenik...nem kell borton,plane nem terapia esrehabilitacio meg anyamkinja..felesleges ido es energiapazarlas,kovet a nyakaba,aztan a folyoba vele...a rehab es terapia meg mehet az aldozatnak...
  • hdo
    #42
    "Tehát ha én most ide írom hogy "És akkor elmentem a közértbe és atombombát robbantottam a zöldséges pult mellett." akkor bizonyára meg is tettem. Vagy egy titkos vágyam hogy megtegyem. Nem, kizárt hogy csak egy fikciót egy teljesen légből kapott fantazmagóriát fogalmaztam meg."

    Értem. Szóval mivel elejétől a végéig fikció az egész, az sem pedofil aki írja/rajzolja és az sem aki olvassa/nézi ... szerinted ... de ezzel nem értek egyet.

    De mivel elértünk a nézetbeli eltérésünk magjáig, innentől már vitatni sem érdemes, mert te megfogalmaztad az álláspontod lényegét, én meg azt hogy ezzel nem értek egyet, mert szerintem fiktív vagy reális, pedofíliánál nulltolerancia jár! Kár hogy nem egy velem azonos gondolkodású bírót kapott az ügy. Kapnának összesítve párezer év börtönt!
  • Magiszter
    #41
    Félre érted! Mi csak a valóság és a fikció közötti nem elhanyagolható különbséget próbáljuk magyarázni, amit te láthatólag nem értesz. Szerinted aki gondol az rögtön cselekszik is. Aki ír valamiről az biztosan átélte, megtette, vagy meg akarja tenni. Tehát ha én most ide írom hogy "És akkor elmentem a közértbe és atombombát robbantottam a zöldséges pult mellett." akkor bizonyára meg is tettem. Vagy egy titkos vágyam hogy megtegyem. Nem, kizárt hogy csak egy fikciót egy teljesen légből kapott fantazmagóriát fogalmaztam meg. A te logikáddal engem azonnal börtönbe kellene csukni, mert atomot akarok robbantani a zöldségespult mellett. Bizonyítékod is van, mert elírtam, itt olvasható.
    Holott ez nem így működik. Az hogy leírok valamit nem garancia arra hogy valaha is meg akarom cselekedni azt amit leírtam. Az hogy elképzelem ahogyan szétverem a főnököm fejét, mikor valami olyat mond, nem jelenti hogy valaha is meg fogom tenni. Az emberi fantázia végtelen, de aki nem teljesen hibbant az képes elvonatkoztatni és a valós következményeket mérlegelve eldönteni hogy a fantáziáját átülteti e az anyagi világba vagy sem.

    A cikkben szereplő intézmény viszont valósan kémkedett és készített képeket a diákjairól, ami szerintem vagy egy tucat ponton megsérti az emberi, személyiségi, alkotmányos és polgári jogokat. Az a bíró aki meg csak legyint erre, az vagy pedofil és már megkapta a jussát, vagy csak szimplán balf....ék, alkalmatlan a posztjára.
  • DeviloftheHell
    #40
    logitech webkamokon van egy aranyos kis lehajthato védösapka pont ilyenekért a laptop kamerája meg leragaszt vagy letilt oszt jónapot
  • JoinR
    #39
    Úgy tudták rá feltelepíteni, hogy ott a suli szolgáltatja a laptop-okat, azaz, az iskolától kapták a gyerekek az elvileg tiszta gépeket.
  • hdo
    #38
    Nem értem a kérdést. Az sg sem pedofil oldal, de vannak pedofíliáról cikkei nemdebár? Vagy tanulj meg esetleg szöveget értelmezni. Olvastam az oldalról, és nem az oldalon voltam.

    Amúgy látom faszán züllünk ... véditek a pedofilokat nonszensz összehasonlításokat fabrikálva. Ha szerintetek oké, akkor nekem aztán innentől 8, hogy ki mire veri.

    De akkor a cikkben szereplő tantestületről is le lehet szállni, mert nem történt erőszakos bűncselekmény, a gyerekek tudtuk nélkül lettek felvéve, tehát nem volt semmi kényszer! Pont emiatt, hogy eközben mi történt már teljesen lényegtelen, mert önszántukból csináltak _mindent_!
  • Gamecube86
    #37
    "Meg azokon a manga rajzolókon is elgondolkozhatnánk, akik fotorealisztikusan rajzolnak 6 éves puncit, a szeméremdomb alakjától elkezdve a kisajkakig."

    Mert ők egyébként nem képesek elképzelni hogy nézhet ki az ilyesmi.
    Másrészről viszont botorság ide keverni a Manga rajzolókat, Japán teljesen más kultúra amit a legtöbb európai nem igazán ért meg.
  • rotaboy
    #36
    Nem értem, hogy a saját tulajdonomban álló laptopomra hogyan telepíthet fel valaki az engedélyem nélkül, olyan kódot, aminek céljáról működéséről nincs tudomásom. Használja az én általam kifizetett villanyt az engedélyem nélkül. Felhasználja az általam kifizetett internetes sávszélességet, a saját céljaira valaki, az engedélyem és tudtom nélkül. Ez minimum lopás. Betekint a lakásomba (virtuálisan)az engedélyem nélkül. Ez minimum magánlaksértés. Kihallgatja a beszélgetéseimet, filmfelvételt csinál rólam, lefényképez a tudtom és beleegyezésem nélkül. Tudtommal ez még nyilvános helyen is bűncselekmény, kivéve ha a bíróság, vagy azzal egyenértékű hatóság ezt nem engedélyezte és nem áll fenn a BŰNCSELEKMÉNY ALAPOS GYANÚJA.
    Más. Mivel mindig a felhozzátok a pedofilokat minden oda nemtartozó témában is, ezért kicsit kitérek erre is. Egyébként nem értem miért kell ezt ilyen eltúlzott módon kezelni. Előre bocsátom, hogy nem értek egyet a pedofilokkal, és nem védem őket, sőt semmilyen bűnözővel, bűncselekménnyel nem tudok egyetérteni.
    A pedofília társadalmi veszélyei sokkal kisebbek, mint sok más jóval kevesebb publicitást kapó, de társadalmilag jóval veszélyesebb bűncselekmények. Sőt az elterjedtsége, még a magas látenciájára való tekintettel, is "elhanyagolható". Ha pedig az átlag állampolgárokra gyakorolt hatását nézzük, már alig alig mérhető, más elterjedt bűncselekményekhez képest. Szerencsére nagyon kevesen vagyunk, az itt lévők közül, szerintem senki sincs, aki bármilyen módon, valaha érintve lett volna ilyen ügyben, még áttételesen sem.
    Emelet nem gondolom, hogy a pedofília bűncselekmény lenne. De ha még annak is tekintjük, akkor sem egy börtönben lenne a helye az ilyen embereknek. A szerény véleményem szerint, sokkal inkább valamilyen terápiás kezelésre szorulnának, mintsem értelmetlen, drága, hasztalan, elzárásban. Ennél még a fogat-fogért elv is helyesebb volna. Ez olyan mintha a buzikat börtönbe zárnánk, (vagy, niggereket, cigányokat, arabokat, zsidókat, ázsiaiakat, európaiakat, kék-szeműeket...).
    Még tovább megyek. Az egész jelenlegi büntetés végrehajtási rendszer, hasztalan, sőt, mi tovább káros a társadalom részére. Rengeteg embert csuknak börtönbe, ezzel elveszik tőlük a legkisebb esélyét is annak, hogy hasznos tagjai legyenek a társadalomnak. A bűncselekményt elkövetők, nagy többsége nem passzióból követi el a tettét, hanem kényszerből. Kényszerből, mert tudatlan, mert hibás döntést hozott, mert rákényszeríti a társadalmi helyzete, mert, mert, mert... De jelenleg senki se vizsgálja a merteket. Arra meg végkép nem gondol senki, hogy ezeket az okokat megszüntesse, megelőzze, egyénenként. Ha valaki ellop egy telefont a xy nagy áruházban, azt lecsukják, de egy év múlva úgy szabadul, hogy senki nem magyarázta el neki, hogy ezt miért tette, miért nem helyes amit tett, mit kellet volna helyette tennie, hogy legálisan megszerezze a telefont, vagy miért nem lehet neki olyanja soha, vagy miért nincs is rá szüksége. Ehelyett megmondják neki, hogy hogyan kellet volna azt úgy ellopni, hogy ne kerüljön börtönbe, sőt inkább bankot kellet volna rabolnia, mert ott kisebb a kockázat a lebukásra és jóval nagyobb a várható nyereség.
    Nem gondolom hogy nincs szükség börtönökre. Azt gondolom, hogy nem így kellene működnie az igazságszolgáltatásnak. Jelenleg az igazságszolgáltatás nem szolgáltat igazságot sem a bűnelkövetőnek, sem a sértetteknek, sem a társadalomnak.
    Nem több börtönre van szükség, nem gyorsabb igazságszolgáltatásra, sőt nem is több rendőrre, hanem több, jobb, minőségibb oktatásra és a büntetés végrehajtás teljes átalakítására.
  • Mike at home
    #35
    egyébként te mit kerestél egy ilyen oldalon?
  • Mike at home
    #34
    SK jó példa, SK tuti beteg, amiket a regényeiben a gyerekekkel művel, hát... :D

    de ettől még SK nem erőszakolt meg egyetlen Pistikét/Julcsikát sem
  • Mike at home
    #33
    aha
    akkor belemehetünk abba a hisztériába is, hogy USA-ban és Angliában mi a pedofilia
    mert lassan minden az
    mára eljött a neopuritánok kora
  • Mike at home
    #32
    ugyanis maga a pedofilia nem bűncselekmény, a törvény az áldozatot védi
    az más kérdés, hogy Ausztráliában valakit elítéltek Simpsonos pornórajzok tulajdonlása miatt azzal az indokkal, hogy Simpsonék olyanok, mintha élnének
    arról meg hogy ki miről fantáziál, senkinek semmi köze, gondolatokért még nem jár börtön - jobb helyeken
    az más kérdés, hogy elég beteg agyu valaki az, aki ilyenekre izgul, de amig ezt nem más kárára teszi, addig miért ne tehetné
    a gondolatmeneted szerint egy kiadós fps-ezés után téged el lehetne itélni gyilkosságért, hiszen egy tömeggyilkos vagy, ha jó az ügyész, még azt is rád lehet bizonyíítani hogy élvezetből ölsz. Innentől ugye meg csak egy lépés, hogy kimenj az utcára, és válogatás nélkül el kezdj öldökölni.
  • Mike at home
    #31
    fix van a klotyóban is
    sőt azt is látják amikor a klozeton ülve kivered
    amikor végeztél, már hivat is az igazgató :D