62
  • stargatelost
    #62
    na hogy áll a sorozat? én kiszálltam, a hetedik részt már végig sem néztem. Heti negyven percet nem ér meg. Lett valami érdekes a tizedik részig?
  • Montanosz
    #61
    mifene))...a 7-ik rész simán ugrott egy minőséget, remélem tartani fogják a főszálat is a képben legalább ilyen szinten)))
  • LoSA
    #60
    Én most néztem meg az ötödik részt... Talán kezd valami kialakulni, adok még 1-2 részt magamnak... :) De nem értem, hogy a kisp*csának miért kell mindenbe beleütnie az orrát?!
  • Montanosz
    #59
    a 6-os részben a járőrt jól ki osztotta a néger srác))
    ez nálunk úgy zajlott volna hogy a cigányok kiszálnak a kocsiból amit jogsi nélkül vezetnek persze és még jól megverték volna a rendőrt((
  • bakkerman
    #58
    szerintem nagy jó sorozat,tetszik ez a két szálas cucc,egyik ilyen vigjáték szerű,fasza párbeszédekkel,aztán hirtelen átvált heroes jellegűvé :) Julie Benz pedig a maga 38 évével még mindig fantasztikus (L)
  • Zomil
    #57
    sajnos még mindig csak a 4.-hez van Cain-en kivül meg nemtudom, h más csinál-e feliratot :(
  • LoSA
    #56
    Azt hittem, hogy már van felirat az 5. részhez!
  • Zomil
    #55
    én igen, csak felirat nincs hozzá, annyira meg nem sietös, h angolul nézzem meg :D
  • LoSA
    #54
    Nézi még valaki?
  • LoSA
    #53
    Erről beszélek, beszélünk...
  • LoSA
    #52
    Megnéztem tegnap még a negyedik részt... SZÖRNYŰŰ!! SEMMIről nem szól az égvilágon... Én szerintem abbahagyom lassan! Nincsen értelme 40 perceket nézni ezt a sorozatot... Azt hittem, hogy több lesz ebben a sorozatban.
  • Montanosz
    #51
    hozta a formáját, de semmi több (a hülye szőke kereken 4x nyavajgot hogy ne, ó ne csináld tovább,de minden ment a kerékvágásban)
  • LoSA
    #50
    Valaki megnézte a 04 részt? Érdemes megnézni, pontosabban tovább nézni a sorozatot? :)
  • LoSA
    #49


    Szerintem elkezdem nézni a Született feleségeket is... :)
  • LoSA
    #48
    Hát nagyon MILF ez a nő! :) Kb még Ő miatta nézem a sorozatot, mert isszonyatosan tetszik. És ráadásul a Dextert is most kezdtem el nézni, abban is Ő szerepel, szóval most Julie Benz lázban égek! :)
  • ldavid
    #47
    MILF

    egyébként a kölykök nélkül jobb lenne, néhány jelenet annyira béna, már nekem kínos (pl. 1x04)
  • LoSA
    #46


    Gyönyörű ez a nő!
  • LoSA
    #45
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Arról nem is beszélve, hogy engem ez a 16 éves kis csíra hogy idegesít! Fél rész arról szólt, hogy milyen csalódott, hogy az apja "hazudott neki"! Hát komolyan... Akkor már azt hittem, hogy nem nézem tovább... Remélem, hogy azért nem csak a családi gubaszokról fog szólni a sorozat. Kb még azért (is) nézem, mert a feleség tetszik nekem nagyo! :)
  • LoSA
    #44
    Ez a harmadik rész nagyon rossz volt... Az égvilágon semmiről nem szólt, hihetetlen unalmas volt! :( Még egy esélyt adok a sorozatnak, utána hagyom....
  • LoSA
    #43
    Hát ez, hogy senki nem dolgozik, ez mondjuk minden sorozatra, filmre jellemző kb... :) Nah, megnézem a harmadik részt, majd utána írok! :)
  • Montanosz
    #42
    közben rájöttem hogy az a lihegő laboránsnő zavar a legjobban meg a néger csávó, olyan mintha csak oda csapták volna őket tölteléknek.
    ja meg a kiscsávó fejszerkezete, mindig várom hogy egy nyálcsepp legördüljön az állandóan nyitott száján))
    meg olyan mintha senki nem dolgozna amerikában munkaidőben)))
  • LoSA
    #41
    Bannert lehet betenni, a MODI topikba.... ;)
  • ldavid
    #40
    nálam dettó, de még nézek vagy kettők, hogy szörnyülködjek a béna effekteken, és a tinigondokon

    #37: amíg nem házigazda, nem tud kezdeni vele semmit
  • LoSA
    #39
    Tényleg nem az az átütő sorozat, de... Valamiért nekem mégis tetszik! :) Nem tudom megmondani, hogy miért. De az is lehet, hogy még pár rész és ráunok! Harmadik részt látta valaki?
  • Montanosz
    #38
    gyenge mint a harmat szerintem(( nagyon "családi" sorozat az én ízlésemnek
  • LoSA
    #37
    Csak az a gond, hogy xido nem nagyon foglalkozik a topikkal! :)

    Most akarom majd megnézni a harmadik részt, kíváncsi vagyok rá, nekem eddig tetszik, de azért remélem, hogy hamarosan "beindul jobban"! :)
  • LoSA
    #36
    Mehet!

    Harmadik rész milyen?
  • Montanosz
    #35
    mehet))
  • Tyler1
    #34
    csináltam egyet, ha lájkoljátok, akk mehet :)

    link
  • ldavid
    #33
    itt is van pár
  • LoSA
    #32
    Ezt a két bannert találtam a NETen...

    01
    02
  • Montanosz
    #31
    ja aki ért hozzá bebigyeszthetne egyet
  • LoSA
    #30
    Nekem is tetszik a második rész még mindig... Jó lesz ez! :) Egy bannert is be lehetne lassan tenni! :)
  • Montanosz
    #29
    van egy kis eureka meg a drágám megint összementünk hajazás de nekem is tetszik
  • paly90
    #28
    szintúgy:):)
  • Zomil
    #27
    Megnéztem a 2. részt és még mindig tetszik :)
  • LoSA
    #26
    Nekem tetszett az első rész....
  • Zomil
    #25
    Jaja nekem is tetszett, remélem marad a szinvonal a többi részben is :)
  • Attila8805
    #24
    Csatlakozom az előttem szólókhoz!
  • exTrem
    #23
    Szerintem is nagyon jó :) Egyszerre poénos és nézős, lesz jövője :)