11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • Rash87
    #7508
    Úristen,naa ne
  • precision
    #7507
    miért, te dugnád? :)
  • Balázs 17
    #7506
    hol vannak ilyenkor a "dugnám" meg stb. megjegyzések?:D
  • IXEMGabeo
    #7505
    Szecsődi Károly a Megasztár 4. szériájából:D
  • wesker24
    #7504
    Ez kérlek szépen egy férfi csak nővé átoperálva !
  • Rash87
    #7503
    ezmiez???
  • Wlanseraf
    #7502
  • IXEMGabeo
    #7501
    áá ne jézus
  • RatBaG #7500
  • IXEMGabeo
    #7499
    nem mondod, hogy nő lett belőle? annak a srácnak tudom h az anyja meghalt és az eléggé megviselte
  • Balázs 17
    #7498
    tvben lett az, de inkább már nő lett, mint meleg_:D

    amúgy ez a szám nem tetszik, de a refrén részt azt nagyon eltalálták :)
  • IXEMGabeo
    #7497
    4. ben volt

    az nem egy meleg srác volt?
  • Balázs 17
    #7496
    vmelyik mega szériában volt Szecsődy akit én ismertem, de amit műveltek vele
  • Fizzi
    #7495
    Igen, a Megasztárnak erősebb a színvonala. Legalábbis az 1, 2, 3 és 5. szériáké. A 4. egy fos volt.
  • Fizzi
    #7494
    Nem tökéletes nem volt a hangja, hanem semmi hangja nem volt. Fahangon, hamisan kornyikált végig. Mondjuk a Teca meg a kínai lány még nála is borzasztóbbak voltak.
  • Balázs 17
    #7493
    egy after party után bármi megtörténhet
  • Fizzi
    #7492
    Jobb híján? Annál a nyamvadék gyereknél ezerszer jobbak voltak, pl. Szabó Ádám harmónikás, aki most is ittvolt. Vagy a táncoscsoport, vagy Mr. Joe, akit kidobtak az első körben.

    Persze a javarésze hulladék volt, Attilácska mellett a vaklány, a kínai lány, az a transzvesztita szörnyület. Ezeknek semmi keresnivalójuk nem volt ott.
  • 89
    #7491
    énisénis...ja nem :(
  • IXEMGabeo
    #7490
    ejjgen? micsoda véletlen extramagascsaj is ismeri személyesen:D
  • HöfEE
    #7489
    Igen tuti, 17 éve ismerem Tamást :D
  • 89
    #7488
    vótmá? :)
  • bakkerman
    #7487
    pláne úgy érdekes a sztori,hogy ELVILEG nem lehet határon túlról szavazni,de mégis valamiért megéri az RTL-nek berakni egy-egy felvidékit,kárpátaljait(demes tomi),erdélyit
  • FrezeR
    #7486
    na hát rá aztán duplán igaz, hogy ráfér egy jó szakma elég nagy gáz volt, hogy megnyerhette azt a szériát



    #7481 ez a harmadik széria elég katasztrófa volt jobb híján ez a kis srác nyert...na de mi lesz a következőben nem is tudom de nem sok jóra számítok


    na de ne offoljunk...
  • Balázs 17
    #7485
    nekem sincs bajom, meg most nem akarok flémet kelteni, csak elég érdekes, mintha előre meglenne írva (tényleg)
  • IXEMGabeo
    #7484
    nincs bajom a határon túli magyarokkal sőt...nem törvényszerű, hogy mindegyik egy tisztalelkű jól nevelt emberke. Nem kétséges van köztük sok tehetség, de ez a Baricz abszolút nem az...és még valami: Már az Antall kormány is folyamatosan a határon túli magyaroknak nyalt ahelyett, hogy a rendszerváltás okozta problémákat próbálta volna megoldani belföldön
  • Balázs 17
    #7483
    amúgy elég érdekes, hogy minden döntőben van egy külföldi magyar
  • Lateralus
    #7482
    Ja bocs, félrenéztem. Azt hittem az ELSŐ szériára gondolsz, a kis mesemondóra. Ő lesz most jószakember.

    Az újabbal nem tudom mi van, gondolom még reménykedik...
  • IXEMGabeo
    #7481
    elnyomta egy párszor Máté Pétert aztán visszahúzott Székelyföldre...nem is volt tökéletes hangja igaz h csak 14 éves a gyerek, fejlődhetett volna még, de úgy tűnik nem volt célja senkinek h sztárt faragjanak belőle
  • FrezeR
    #7480
    Manapság ritka a jó szakember szóval ez csak a javára válhat, gondolom a pénzt meg befektették a szülei ha volt egy kis eszük és miért ne lett volna csak fura volt, hogy sehol egy lemez, egy felkérés, egy blikk cikk mindegy...
  • Lateralus
    #7479
    Úgy tudom traktorszerelőnek tanul.
    (...szóval még lehet belőle rendes ember)
  • FrezeR
    #7478
    Biztos vagyok benne, hogy Tarány sikeres előadó lesz és Miki is segíteni fogja ahol tudja. Szerintem ő is látja, hogy van a srácnak jövője, nem véletlenül könnyezte meg a búcsút. Amúgy eszembe jutott a minap, hogy pl a csillag születik előző szériáját aki megnyerte az a fiatal srác, na ő hova tűnt el? Semmit nem lehet róla hallani...pedig ő nyert. Mintha nem is létezne
  • Wlanseraf
    #7477
    egy egy vicc.... jól tettem hogy már 2-3 adás óta nem nézem ezt a kamu szart.....

    Baricz-nak ha valaki értett az első számából valamit:) akkor szóljon:D mert kb olyan volt mintha én részegen halandzsát tolnék.... egy vicc volt..
  • grizzly21
    #7476
    ez tuti? elegge furcsalom...lehet hogy meg nem volt ilyen jo hangja, vagy nagyon elneztek valamit..
  • grizzly21
    #7475
    jogos:)
  • HöfEE
    #7474
    Nem akarok kekeckedni, Bariczot védeni meg aztán főleg nem akarom, de Tamás is indult a megasztárban anno és őt se válogatták őt be. Ez leginkább a megasztár színvonalát jellemzi.
  • ddany7
    #7473
    ui: gondolom azért ebben Malek Mikinek is sokat lehet köszönni, hogy ilyen számokat választott neki
  • ddany7
    #7472
    amúgy tényleg.
    És ami leginkább tetszik benne az a hozzáállása. Ő nem nyomott Bruno Marst, nem nyomott mai slágereket. Megmondta, Rocn 'n roll!

    És én ahogy látom, nagyon sok emberrel megszerettette legalábbis 1-2 szám erejéig a rock and rollt, ez sem semmi. Oké volt 1-2 másfajta száma, de nem olyat nyomott ami fel van kapva.
  • 89
    #7471
    igen, mindkettőt...sőt az összeset nagyon jól nyomta :)
  • 89
    #7470
    #7456 :)
  • IXEMGabeo
    #7469
    végig szerény maradt, alázattal készült még lefogyást is fontolóra vette, hogy képernyő kompatibilisebb legyen...mind1

    viszont megszakadt az RTL tendencia. 1. olyan műsor, ahol nem egy biztonsági őr győzedelmeskedik