11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • Balázs 17
    #7468
    nah én csak most tudtam megnézni, hát nevetséges

    egyértelműen Tarány hozta minden adásban a 90-100% teljesítményt...
  • grizzly21
    #7467
    Ez meg mindig nagyon jo...

  • precision
    #7466
    Baricz csak annyit tud, hogy a "külföldi" magyarok szavaznak rá illetve a kislányok nedvesednek miatta
  • IXEMGabeo
    #7465
    ez a Baricz indult a Megasztárban is régebben? pfff...

    egyébként csak remélni tudom, hogy Tarány Tomi befut és ugyanúgy, mint Wolf Kati ő is megalapozta ezzel a jövőjét. Katinak zsákszámra jönnek ki a számai és zabálják az emberek
  • grizzly21
    #7464
    Amikor elkezdodott a u2 - beautiful day a valogaton az elso 1-2 sornal ereztem, hogy ilyet meg nem hallottam itthoni musorokban. Hihetetlen hang, tisztasagban egyedul Kocsis tudja vele felvenni a szinvonalat, de a Taranynak kellett volna megnyerni, mert toronymagasan elsopro a hangja.

    Az, hogy nem o nyeri meg, remelem nem jelent semmit. Az hogy 1 adassal kevesebbet latjuk az nem fog sokat csokkenteni az ismertsegen, utana pedig ugyis szamit az eletben, hogy mit tud. Azert sajnalom, hogy ez a Baricz gyerek meg mindig bennvan. Tenyleg nem gonoszkodasbol, de azt lattatok, hogy a megasztarba pl be se jutott az elobe? A faktor valogaton tetszett egyedul, de ez az eroltetett al-rekedtseg amit csinal engem nagyon irrital valamiert...max ilyen bohockodos szinhazas hulyesegekben latom eletkepesnek mint amilyet 1-2 adassal ezelott csinalt.
  • IXEMGabeo
    #7463
    ez gonosz volt, dehát bármi elképzelhető
  • precision
    #7462
    amúgy keresztes undorító...

    direkt kiejti Tarányt a Muri Enikővel szemben (vagyis arra szavaz h a Tamás essen ki), nehogy az erősebb ellenfél jusson tovább a fuckbuddy -ja, a Baricz ellen

    :D
  • RatBaG #7461
    de lehet. ilyenkor felvásárolják a feltöltőkártyákat, mint a sáskák...
  • ddany7
    #7460
    Nekem talán ez a kedvencem tőle, na meg a best of you
  • 89
    #7459
    ez se volt semmi :) én komolyan mondom nem szoktam nézni ezeket a műsorokat és nem veszem meg a tv által hype-olt "celebek" albumait, de ez az ember...ennek van hangja!! tuti, hogy amint megjelenik a lemeze én megveszem :D
  • bakkerman
    #7458
    számomra az idei X-et Tarány nyerte meg,Kocsis meg Muri már olyan szinten tökéletesek,hogy nem tehetségek már,hanem kész énekesek,Tarány meg a sok sok tehetség közül a legjobbnak bizonyult,ami ennek a műsornak a lényege!
  • ddany7
    #7457
    ettől még most is ráz a hideg, bár majdnem minden előadásáról elmondható ez...

    Ez az ami másban nem volt meg az idei Xfaktorban.
  • 89
    #7456
    osztom
    Kocsisnak szép, tiszta hangja van, de ennyi...musicalben elmenne
    Murinak tök átlagos női hangja van, semmi extra
    Baricznak erőltetett torokhangja van...fel lehet fogni "egyedi"-nek, de ilyen "egyedi" torokhangot én is tudok

    Tarány volt az egyetlen, aki szimplán, erőlködés mentesen tudott úgy énekelni, hogy végig libabőrös volt az ember...hát figyeljétek már meg, leénekelte még Bono-t is :D
  • Rash87
    #7455
    Nem lehet...
    DE a sírós Keresztes Ildikó elintézte, hogy nyitott számlaszámot a versenyzői számára,s az erdélyiek v. Mo túliak akik szavazni szeretnének a játékosaira,az átutalják a pénzt...S ő meg itt megoldja :)
    Szóval mindent lehet,csak akarni kell,más kérdés h mennyire fair dolog,szóval ezért tart ott az énekelni nem tudó baricz gyerek,ahol....
  • ddany7
    #7454
    Ez a műsor egy vicc.
    Egy emberben volt meg az X, Tarányban, erre kiejtik.

    Muri Enikő egyszer már elbukott, csak úgy mint Kocsis, Baricz meg egy vicc...

    Azért az is sokatmondó,hogy Malekot én még nem láttam sírni/könnyezni.
  • piamania
    #7453
    Környező országokból is lehet szavazni?Most annyira nem vagyok érdekelt.De ha igen, akkor bassza meg a sok erdélyi.Én se szavazok ottani showműsorba, eza show pedig Magyarországon van, a jelenlegin, nem a régi nagy Magyarország területén, az nyerje már, akit a jelenleg az országban élők nagy többsége akar.Biztos vagyok benne, hogy ha csak itthonról lehetne szavazni, már rég kiesett volna a gergőke.Szégyen.Tarány, Kocsis, Muri döntőnek kellett volna lennie!!!Remélem nem nyeretik meg a Bariczcal.Sokan bántjátok Enikőt, de tegnap eszméletlen nagyot énekelt a második körben, a hideg ázott, amikor modulált és ilyet nagyon, de nagyon régen éreztem tehetségkutatón.Vagy ő vagy Tibi nyerjen.
  • bcrics
    #7452
    ezt a dalt a vad fruttiktól ha jól emlékszem a baricz gyereknak a spanja tolta
    http://www.youtube.com/watch?v=bSMf0hwGErQ&feature=related
  • bcrics
    #7451
  • Dean Winchester
    #7450
    az eredetit ki énekli?
    TT a legjobb, számomra ő nyerte meg az idei faktort mert egyedül benne van meg azaz bizonyos X!
  • Panzermeyer
    #7449
    Már megint a tinip*csák döntenek el egy olyan tehetségkutató versenyt, ahol úgy lehet valakire szavazni, hogy a produkcióját még elő sem adta... GRT

    Tamás párbajdala az elrontott szöveg ellenére is óriási volt.
  • bakkerman
    #7448
    nem néztem tegnap,cask tudom,hogy Tarány esett ki. nem lep meg,de viszont sajnálom nagyon őt,végig egyenletesen JÓL énekelt,amit pedig a párbajban mutatott tegnap,az is durva volt,most reggel néztem meg,Malek elég dúrván megkönnyezte,pedig ő acélból van,és azért én is dúrván libabőröztem,dehát sajnos nem került be a döntőbe :( Mostmár hajrá Tibi!
  • TDantes
    #7447
    Így igaz. A francot se érdekli ,hogy néz ki ha egyszer jó valaki. De hát...
  • TDantes
    #7446
    Már megint kiesett az, akiben volt némi tehetség. Ennyi. Ezt se nézem tovább.
  • precision
    #7445
    Baricz azt sem tudom hogy jutott be az élő show -ba... erre most top3 -ban van

    Magyarország powa... :)

    mint az is, hogy a legjobb hang kiesett az ordibálós ellen... :)
  • 89
    #7444
    xD fogyatékos az a rohadék
  • Shiwo
    #7443
    Keresztesnél ott bukik a logika, hogy kábé a következőt mondta, csak más szavakkal, és hosszabban ecsetelve, de a lényeg:

    "Enikő, úgy érzem, nem tetted bele szíved-lelked"
    "Tamás, a lelked kitépted a dal közben, de azért te menj haza..."
  • 89
    #7442
    amúgy ha maga Deák Bill Gyula jött volna a műsorba, Keresztesi végig a súlyával és a fél lábával lett volna elfoglalva
  • IXEMGabeo
    #7441
    lehetséges, hogy mi öregszünk túlzottan
  • 89
    #7440
    john lennon szép volt? a beatles bármelyik tagja szép volt? mick jagger szép volt? israel kamakawiwo'ole szép volt? Máté Péter szép volt? Adele vékony, mint a nádszál? és Cserháti? Demjén jóképű?

    te a zenehallgatás mellett az énekes képét kell nézzed? ekkora baromságot rég olvastam...tipikus 14 éves kislány felfogás
  • IXEMGabeo
    #7439
    Kocsis mióta szépfiú amúgy?:D:D
  • Szolnokboy1
    #7438
    nem vagyok. írtam is, hogy évi 2x nézek be ide, amiből ezt a következtetést vontam le.
  • Szolnokboy1
    #7437
    lehet, hogy jó hangja van, de ezen a szinten már előjön a külső is, és ő nem sztáralkat. külföldön lehet, hogy megnyerhetné, de itt nem. ide szépfiúk és széplányok kellenek a döntőbe. a háromból kitermelik a legszebbet, a legtöbb pénzt hozót, a tehetség már annyira sem játszik, mint eddig. egyértelmű papírforma.
  • 89
    #7436
    állítom Taránynak hamarabb fog megjelenni lemeze, hamarabb fogynak el a lemezei és 10-szer annyian lesznek a koncertjein, mint bármelyik másik hang nélküli pöcsnek és ribancnak
  • matyi0323
    #7435
    ja bocs, tényleg..
    akkor biztos csodálkozott is a média..
  • 89
    #7434
    képben vagy..
  • Robcuskilla
    #7433
    ha valakinek az a repedtfazékhang(?)ú idióta szimpi mint előadó... hát bakker, erre mit mondjak?
  • zoliii
    #7432
    Keresztes Ildikó szerelmes Gergőbe? Mindig fényezi Baricz-ot :DD
  • IXEMGabeo
    #7431
    nem volt ez papírforma. Én tavaly amikor megjelent még bírtam a csajt, de utána JLH üzeneteit olvasván, meg egyéb indokok miatt piszkosul elszállt a csaj magától... egyébként nincs rossz hangja, de nem volt mindig jó ezért nem értem miért nem simán Tarányt juttatták tovább. Ja, dehát tudjuk ez tuti előírás volt az RTLnél hogy a Kocsis és a Tarány nem kerülhet be egyszerre a döntőbe
  • Robcuskilla
    #7429
    :) az is egy p... kalapos :))
  • Robcuskilla
    #7428
    sztem a többség bariczon háborog...