11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • MrSpock
    #10034
    Áá majd ő a következő Voice-ba fog jelentkezni,ugye hogy ne is lássák,csak hallják,és megfognak lepődni,hogy húha..Zsülike! :) Csak nem a te apukád a Fásy? Jaaaaj..nagyon ügyes voltál,és gyere hozzám,majd én mentorállak :)
  • MrSpock
    #10033
    Igazából nem nagyon tudom. Csak,hogy iskolába nem igen teljesített jól,és azt hiszem kábszer problémái is voltak. Mentálisan elég nehéz gyerek volt. Még rémlik valami abból az időből,hogy Jimmy próbált rajta segíteni,hogy kilábaljon ebből.
  • Timikecuncika
    #10032
    Még őt várom a köv X-faktorba! :D
  • Timikecuncika
    #10031
    Oh, jut eszembe. Fásy Zsülikének nem lesz CD-je?
  • Timikecuncika
    #10030
    Én ezt a számot kedvelem Krisztiántól: http://youtu.be/vvECNbioDuU
    De ettől függetlenül nagyon nagy kár, hogy az X-faktorba jelentkezett.
    Hjó, olyan mint egy nő, kis hisztis... de ezt bárki tudja csinálni.
    Tényleg. Míg Jimmy élt, addig Krisztián mit csinált?
  • MrSpock
    #10029
    Miben? Sokmindneben jó. Sajnáljuk magunkat,és ezt nem csinálom,elegem van,nem tudom megtenni amit kérsz,szarul énekeltem,de akkor is megmutatom,haza fogok menni,befejezem,nem megy ez nekem,kiakarok lépni apám árnyékából,egy dalt adok elő ami apámra emlékeztet,bukott diák,sorolhatnám holnap reggelig. :) Ebben mind jó,kell még több? :D Én alapból nem vittem volna tovább. Egy az,hogy bármikor énekelgethet holmi Fásy mulatóban,vagy Szuperbulin,kis falunapokon,de nincs benne több.Én azt nem értem ,hogy ilyen háttérrel,meg főleg még Jimmy élt,miért nem kezdett magával valamit. Itt nem kimondottan zeneipari tevékenység,csak bebiztosíthatta volna a jövőjét. És most itt látjuk a nayg bizonyítást,hogy én is jó vagyok! DE NEM JÓ! Ezt kellene felfognia,hogy másfelé kellett volna az életét terelgetni!
  • Timikecuncika
    #10028
    Zámbó gyerek atom jó? Mégis miben? :)
    Ok, a média cirkusszal egyet kell értsek. De túl egyértelmű ^^
    Timi és Gergő kimagaslóan jobban produkálnak, mint az összes többi.
  • MrSpock
    #10027
    Dehogy fog kiesni,már csak azért is ott tartják. Kell még egy kis média cirkusz. Előbb esik ki Stone mondjuk,mint JFK. Igazából Gergő-Timi párharc várható,előbbi nyer,mert ugye itt női versenyző,majdnem esélytelen. De lehet borul a papírforma és rájönnek a nézők hogy Zámbó gyerek atomjó,és nyer! :)
  • Timikecuncika
    #10026
    Most azt jósolom, hogy a sok negatív kritika és Geszti kijelentése után, most Krisztián fog kiesni. Hacsak nem Stone. Azt se tudom mit keresnek még ott bent. Sőt, egyszerre kieshetne mind a kettő.
  • Timikecuncika
    #10025
    hjááj... a hangját szeretem... de magát a nőt... az ilyeneket mind kerülöm :D
  • MerlinW
    #10024
    Imádom ezt a csajt:) Szerencsére összeszedte magát a végére.

  • Dean Winchester
    #10023
    elég sárgás feje van :D
    am nem rossz kis csaj
  • bakkerman
    #10022
    puszi

  • hiper KOCKA
    #10021
    Akár le is válthatja Craig-t a következő JB filmre.. Címe: Halj meg rögtön
  • Bokafix2
    #10020
  • Ironman2
    #10019
  • Béka Benő
    #10018
    VV Oliver Stone

  • Dean Winchester
    #10017

    összehasonlítós videók nagyon jók :D
    zámbó mintha egy nyújtott kazetta szalagot hallgatnál, mikor bejön az eredeti akkor meg tök felüdülés azt hallgatni xd
  • bakkerman
    #10016
    libabőr...
  • pyrohun #10015
    https://www.facebook.com/HuzzalMarHazaZamboKrisztian

  • Ironman2
    #10014
  • Laccyka93
    #10013
  • adam46
    #10012
    Vagy nem válogatják be őket, mert kell a khmhmhmhmmhzámbókhmmhmhmhm pénz.
  • MrSpock
    #10011
    Nyugi,itt van nekünk Stone,ő is ennyire keménynek látszik :) És persze JFK-is :)
    Vino jó,bírom,de odaát azért ott van Carly,Fifth Harmony,és persze abszolúte vezető pozícióban Tate,ami a country hazájában nem meglepő.
    De szegény emebr vízzel főz :) Nekünk ez maradt,jutott,vagy nem tudom. Lehet itt az igazán jók nem akarnak médiasztárok lenni.
  • adam46
    #10010
    Mikor lesznek itthon ilyen előadók az iksz faktorba?
  • matyi0323
    #10009
    jaja:DDD
    az oltás volt rendesen :D
  • wesker24
    #10008
    És ez igy fog tovább menni mig a Zámbó gyerek és Stone továbbjut párbaj nélkül addig a tehetségek szép lassan kiesnek !

  • precision
    #10007
    most olvastam, hogy a Zámbó gyerek és Stone megint párbaj nélkül jutott tovább :D belenéztem a produkciójukba :) 10 másodpercet bírtam :D

    mekkora ötlet volt abbahagynom ennek a szarkupacnak a nézését :D de gg... csak küldjétek tovább az sms -t a sok fahangúra :D (mármint nem pont rátok célzok ofkorsz, hanem a 0 agysejtes magyar emberekre)
  • PhantomAss
    #10006
    én sajnálom a like-ot, nagyon jó hangjuk van, de ezek a dalok..pfff Feró egyszerüen nem tudott velük mit kezdeni
    ők simán mehettek volna a döntőig
    Zámbót meg be se kellett volna engedni az élő adásba, Stone-t sem.
    Bár akárhogy nézem siralmas a mostani felhozatal. Adél is néha olyan hamisan énekel hogy nekem is fáj. Dehát ez van. ezt kell szeretni.
  • bakkerman
    #10005
    Gergőbe nem tudnak belekötni,csak Keresztes meg Feró akarja ezt hogy rockot is toljon mostmár,mert az ő versenyzőik egyenlőek a nullával,sőt mostmár Ferónak nincsenek is versenyzői...az a lényeg,amit Geszti mond,meg Miki,ők TÉNYLEG értenek a zene világához,szakmai és marketing szempontból is! Akármedig jut Gergő,Geszti befogja indítani a karrierjét,ebben biztos vagyok. Az előző két xfaktor mezőnyéből is kiemelkedett volna ez a srác
  • Raider88
    #10004
    Meglepődtem, hogy kiesett a Like, habár amíg Gergő Timi és Adél hármasból nem esik ki valaki addig nem leszek mérges, de az egyik mentornak igaza volt, hogy Krisztián produkciója már-már nem elég és, hogy miatta fognak kiesni a tehetségesebb versenyzők. Mellesleg azt sem értem, hogy egy versenyzőnek miért kell mást mutatnia? Miért nem jó abban amit csinál, hiszen pl Gergőnek a pörgős zenék állnak jól, én nem igazán nézném ki belőle, hogy kőkemény Rockot fog előadni valaha is.
  • Tarafan
    #10003
    Sajnálom, hogy a Like esett ki.
    Azt mégjobban, hogy egy Szabó Dávid ellen, akinek a hangszíne teljesen átlagos és rengetegszer hamisan énekel. Nem igaz nem hallja a zsűri...
    A lányok párbajdala nagyon erős volt, biztos voltam benne, hogy továbbjutnak.
    Nem értem miért nyomják ezt a Dávid gyereket, valószínű látnak benne valamit. Kár, hogy én nem. Pedig próbálkozom.
  • cargame
    #10002
    Amugy Geszti megmondta egy az egyben a Zambo gyereknek, h miatta sokkal jobb enekesek esnek ki. De ugy latszik szarnak ra a nezok...
  • Ironman2
    #10001
    Most jöttem meg azért kérdeztem.De már látom hogy a Like esett ki.Kösz!
  • Kongy
    #10000
    ki esett ki? xd
  • Ironman2
    #9999
    Ki esett ki?
  • Béka Benő
    #9998
    Mégis azok mennek tovább a legjobb 6-ba ! :(
  • FrezeR
    #9997
    Ja azóta is fényesen ível a karrierje felfelé :D Mindig becsúszhat egy kakukktojás de idén túl sok van!
  • Béka Benő
    #9996
    Azért a majomivadék Király L Norbika is olyan ritka szar volt mit most a Zámbóka és mégis a 3. lett 2 éve !
  • FrezeR
    #9995
    Igen ezért is teljesen érthetetlen. Az előző szériákban már rég kiesett volna, sőt lehet el se jut idáig.