11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • CalebJoe
    #10074
    kiabál megint nem énekel
  • Ironman2
    #10073
    Még mindig hamiskás,nem is kicsit!!!
  • matyi0323
    #10072
    mi ez a langyos fos?
  • Coolfire
    #10071
    Nehogy vki rosszra gondoljon a bemutató videóból.Nem Kovihoz készül.
  • Zeraa
    #10070
    looooooool mást nem adnak Adélka szájába?
  • Ironman2
    #10069
    Na ezt kipróbálom én is mindjárt a dugóval
  • Coolfire
    #10068
    Bizony,jön a "kislányunk".:)
  • Zeraa
    #10067
    naháááááát jön Adélkaaaaaaaaaa
  • Zeraa
    #10066
    még átgondolom
  • Coolfire
    #10065
    Ez már vérre megy,már nem szabad sem neki,sem zékának maradni.
  • Zeraa
    #10064
    lol csak nem te vagy a NAGY Puzsér?
  • Coolfire
    #10063
    Elnézést kérek.
  • seilafertee
    #10062
    Mi volt ez a pusztító alpáriság????
  • Coolfire
    #10061
    Ez a Pancsoló Kislány de szar.Nagy Feró is szarul énekelte,de anno poénos volt.Ez nem az.Remélem lehúzza Feró.:)
  • Ironman2
    #10060
    Most Ferót vigasztalják ezzel a számmal???
  • matyi0323
    #10059
    Szerintem még marad is.
  • Zeraa
    #10058
    sajnos
  • Ironman2
    #10057
    Zámbó még bent van?
  • Zeraa
    #10056
    Késtél... nem illik megvárakoztatni egy hölgyet... bízzunk benne h nem kaptak még nyugdíjat a jimi rajongók és ma végre hazaküldik Z.K-t
  • szabii98
    #10055
    Krisz vajon bevállalja Árpit?:DDD
  • Coolfire
    #10054
    Kezit csókolom,és Z.K kiesős/mentes szép estét mindenkinek!
    Ma kiszámbó 3x fog gyötörni?
  • Zeraa
    #10053
    Szép Estét khm khm...
  • zsotesz
    #10052
  • Zeraa
    #10051
    juuuuuuuuuuuj ez nagyon kemény
  • Coolfire
    #10050
    ÁRPY!Én is rosszul vagyok tőle,de főleg attól,hogy Jimmy hírnevével élnek vissza,de nagyon csúnyán.Mint most az ifjú "tehetség" a faktorban...
  • Dean Winchester
    #10049
    zámbó árpiról meg már el is feledkeztem :D a durva,hogy még ő is jobb mint krisztián :D :D :D


  • precision
    #10048
    csak vigyél egy doboz tojást és dobáld meg ZámbóJR -t :)
  • hiper KOCKA
    #10047
    5-ször ennyi pénzt fizetek ha adsz hozzájuk egy távcsöves puskát.
  • Dean Winchester
    #10046
    ilyen drága???
  • sarobee80
    #10045
    Sziasztok,

    Eladó 2db X-Faktor belépőjegy 11.24-ére (most szombatra) 9.000 Ft-ért. Érdeklődni: [email protected] e-mail címen.
  • PhantomAss
    #10044
    pont ezen gondolkodtam egyik nap.. :D
  • precision
    #10043
    jaja... belső források szerint :) oké :D
  • Shiwo
    #10042
    inkább örülj, hogy nem Kozsó van Feró helyett :D
  • PhantomAss
    #10041
    egyetértek
    sajnos a műsor nem arról szól hogy ki énekel jobban, hanem hogy kinek van nagyobb rajongótábora, ki a szimpatikusabb.
    (kinek van több pénze)
    Ez viszont azért van mert sajnos az egész szavazási rendszer így van kitalálva, a nézők döntenek. Amíg ez így lesz addig nem is lesz változás a színvonalban.
    A másik pedig, hogy szerintem Keresztesnek és Ferónak semmi keresnivalója ott mentorként. keresztes jól énekel, aláírom, de nem való mentornak (hazudik, rossz tanácsokat ad, mert nem akar megbántani). Feró pedig nem tud mit kezdeni az embereivel, nincs ilyen tapasztalata. Ennyi erővel pl. Deák Bill Gyulát is betehették volna hogy mentorálja már a Like-ot, ő sem tudott volna semmit sem csinálni velük.
    De mindegy is, ez a műsor a figyelemfelkeltésre jó, és ha már bekerült a köztudatba hogy jó vagy, akkor elindulhat valami, nem kell megnyerni ezt a "versenyt". Ha meg rossz vagy, úgyis eltűnsz a süllyesztőbe, akkor is ha megnyered.
    Én remélem hogy azért a Like-ról még hallok.
  • Coolfire
    #10040
    Ez az én magánvéleményem,ezen már nem veszünk össze.:)
  • Dean Winchester
    #10039
    a király jelző illik rá, ezen nincs semmi kivetni való! szerintem minden országnak van egy saját "király" énekese. Jimmy a miénk, őt überelni senki sem fogja. Luigi is a halála óta hízott meg :S
  • Coolfire
    #10038
    Simon Cowell-ék és a többi faktor már régen kibaszta volna a kisdzsimit mint macskát szarni.Pölö Jim Carrey v. Gene Simmons lánya.Csak nálunk van az hogy én a "Király"(ebben sem értek 100 éve egyet,mert az Elvis volt)fia vagyok,és énekelhetek szarul,akár verselhetek is úgyis továbbjutok.És esnek ki mellőle a jobb és igazi énekesek.Vesznie kell ennek a trágyadombnak.:)
    De sztónra ugyanez igaz.Még most sem értem,hogy mi a faszomat keres ott.
    Én elsőnek Timit másodiknak Gergőt harmadiknak Adélt várom.
    Remélem ez a két foshalmaz és a retek nem kavar bele.
    Antal Timi igazán megérdemelné,hogy megnyerje.Igaz,nem egy Rúzsa Magdi,de egész közel van hozzá.:))
  • extra sensory
    #10037
    Nem hiszed el hogy annyian szavaznak rá? RTL-es belső források szerint sokkal több szavazatot kap Krisztiánka mint bárki a műsorban... toronymagasan a legtöbbet kapja mindig, a többiek meg sem közelítik. Na de mivel kikotyogták legalább tudjuk amit eddig is tudtunk: hogy az apja rajongó táborából él.
    Sok kis tata meg szenilis nénike, nyomatja rá a szavazatokat: "Mer hát Dzsimmi ollyan cépen énekelt"
    Nem a mostani fiatalok szavaznak rá, hanem az idősebbek akiknek minden Jimmy CD megvan... carnak ők rá ki a tehetséges... Jimmy fia oszt jó van.
    A sikerhez ennyi is elég. Ha ez a külföldi X faktorba jelentkezett volna, Simon Cowell az első rostán halálra röhögte volna magát rajta, a nézők meg paradicsom dobálás közepette zavarták volna ki a színpadról... De itt ezt kell csak tudni: híres ember gyerekének lenni és jó helyen feltörni.
  • precision
    #10036
    de amúgy ezt is csak ebben az országban lehet eljátszani, hogy ilyen botrányosan gyenge énekest a neve és a nézettség (pénz) miatt egyáltalán bevisznek a show -ba... de ami tényleg kiveri a biztosítékot, hogy még mindig bent van és még egyszer sem párbajozott

    nem hiszem el, hogy ennyien szavaznak rá, kész. ennyi süket ember nincs, és jöhet ide 3 raklapnyi Jimmyke rajongó akkor is kevés lenne, hogy idáig eljusson párbaj nélkül... bunda az egész :)

    és ami még tényleg vicces azok a mentorok, de leginkább Keresztes... hogy próbálja védeni még akkor is ha csont szar az egész gyerek úgy ahogy van... értem én, hogy a mentoráltja, és ő vitte tovább (persze felső utasításra) de akkor is mondja már meg neki nyíltan az élő showban, hogy ennél többet kell nyújtani fiam mert ez bizony gyenge volt... és nem ilyen szövegek, hogy te tanulni jöttél ide... micsoda? tanulni? ez egy tehetségkutató, nem itt kell megtanulni énekelni... itt max előadni kell megtanulni, de az élő showban nincs helye hamis énekeseknek... csak Magyarországon :) itt úgy látszik igény van rájuk
  • Timikecuncika
    #10035
    Miért is nem gondoltam arra, hogy egy híres ember csemetéje drogozik. Pedig ez teljesen nyilvánvaló lett volna. Szegény, annyira sajnálom a kis életét.
    Hjaajj, a kis Zsülike. Annyira várom már hol bukkan fel. Ugyan ilyen érzéseket táplálok Győzike legkisebb gyermeke Virág iránt is. Tuti az is énekelni fog. ^^