11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • Rundstedt17
    #2345
    non-stopot végre kivágták,szánalmas volt amit az a szedett vetett banda művelt fájdalmasan hamis és gyenge produkciót nyújtottak
  • LordVenom
    #2344
    Ne vedd fel,csak poénkodunk. ;)
    Kicsit szórakoztatjuk egymást,ha már vége a faktornak. :)
  • Tarafan
    #2343
    ( Ne rázzon ki a hideg senkitől!:D )

    Wolf Katinak szurkolok nagyon, télleg ott kell lennie a döntőben, bízom benne, az egyik legtermészetesebb jelenség a műsorban, vidám és juól énekel.

    Norbit szerintem csapdába ejtették az érzelmek. Nem mer már olyan őrültségeket csinálni amire azt mondtuk, hogy nagyon eredeti, autentikus. Amikor még nem kötődött senkihez a műsorban, minden mindegy alapon nyomta és így kellene most is. Én attól tartok, hogy azt a remegős, őrült figurát már nem fogjuk látni. =( ( az AC/DC számban sem láttuk) Remélem csodát látunk jövő 7en.

    Csodát várok Tomitól is, jó lenne, ha szép lassú számot énekelne.

    Hetek óta azt mondogatom, hogy Csabit elb.szták a mentorok, mert az első felvételén volt a legjobb. Na ezt most belátták/meglátták. Remélem nem későn.

    Vecát két hete szeretem, előtte utáltam :D Hajrá!

    Dorkát nagyon szeretme, mint embert, amúgy meg remélem jövő héten ő esik ki.
  • LordVenom
    #2342
    Lehet benne némi igazság...az RTL klub keretei is végesek. Most néztem,az Auchanban 9 ft egy kifli.
    Mimi és Gergő,a Nyári lányok és a Nonstop összesen 9 kiflit ettek,míg a többiek csak fejenként egyet.
    Érzed a kontrasztot? :)))
  • Banane15
    #2341
    Hűha feléd igen komoly oktatás lehet hogy még egy hasonlatot sem vagy képes felismerni... Na de most már tényleg viszlátot mondok, csak ha valaki ennyire "értelmiség" arra nem bírok nem válaszolni.
  • IXEMGabeo
    #2340
    ha tehetségtelen lenne a Norbi, nem jutott volna idáig el...be se került volna, ismerd el, ha kiesett volna jelentősen csökkent volna a műsor nézettsége, mert ez az embert nem lehet megunni, egy fazon...viszont kiderült legalább mik a gyengéi, amiken lehet változtatni egy énektanárnál később...de avval nem értek egyet, hogy semmi keresnivalója itt, a legnagyobb színpadi mágnás az X faktorban...100x inkább egy Norbit nézek a műsorban, mint egy Vastag Tamást, aki hetekig nem találta magát, vagy az ugyanúgy teljesítő unalmas Nicholast, vagy a túlértékelt Vecát, aki hol jó, hol nem jó...
  • Danka88
    #2339
    Biztosan azért estek ki a csapatok mert 5 kiflit esznek.
    Aztak*rva...
  • gyonax
    #2338
    Attól, hogy egy véleményre makacsul hajtogatod, hogy ez tény, attól nem válik azzá.
  • Banane15
    #2337
    Nem sértődtem meg, és ezek nem a nézeteim, hanem a sajnálatos tények.
  • IXEMGabeo
    #2336
    Katinak kell megnyerni ezt a műsort...minden megvan benne, ami kell az életkor pedig nem számít, jól bírná a tempót a koncerten...
  • IXEMGabeo
    #2335
    ***szóval ezt a stílust akarja rá erőltetni...
  • IXEMGabeo
    #2334
    összes produkciójára jót mondtak, a közönség is bírta, ez volt az egyetlen ahol csupa negatív kritikát kapott...közönség az összes produkciójánál extázisban volt, most nem, de azért, mert az Ildikó ezt a kiállok és énekeld a nem igazi hangoddal azt, ami nem a saját stílusod...
  • Gideon Wieth
    #2333
    Szerintem kijelenthetjük, hogy Ildikóhoz aki került nagyon rosszul járt... Tominak is jobban ment volna eddig, mondjuk Malek Mikivel, szintúgy Norbinak... Bár erre a Charlie számra kicsit rágyúr, szerintem olyan jó lesz, hogy na erre mit írjak? Ki ráz majd tőle a hideg :D Nem, de libabőrös leszek :D
  • IXEMGabeo
    #2332
    az sem véletlen, hogy az egész műsor alatt azt említik, reklmáozzák szavazzanak a lányokra így meg úgy, és erre most hirtelen a Nicholas és a Non Stop párbajozik...ekkorát nem fordul a szavazó tábor, ez előre megvan rendezve..hogy van az, hogy a Dorka az egyik héten ott párbajozik, a másik héten sem egy nagy szám és megússza? több szavazatot kap hirtelen, mint az addig oly népszerű Nicholas és Non Stop? persze biztosan szoros az állás, de akkor ne reklámozzák a műsorvezetők, a mentorok azt, hogy szavazzanak a lányokra, mert így még gyanúsabbak a dolgok...
  • Gideon Wieth
    #2331
    Szerintem Norbi legjobbja az All summer long volt... Azóta hallgatom.. Fergeteges :D Nagyon sajnálom a Non-Stopot.. TUdom hogy nem szabadott volna megnyerniük... De szerintem Nicolasnak sem szabad....
  • LordVenom
    #2330
    Nem kell rögtön megsértődnöd,ha valaki nem osztja a nézeteidet. Nem lehetünk egyformák. ;)
  • IXEMGabeo
    #2329
    egyébként, hogy mennyire kétarcúak az emberek, amíg fut a szekét addig jópofa a Norbi meg minden, egyszer valamit elront itt szidják, hogy menjen haza, amikor a Vastag Tamásnak 4 szar produkció után, most volt jó először:D:D:D és akkor még a Norbi essen ki, ez a szánalmas...

    Egyébként azt kell mondjam, hogy nem jó mentorhoz került a Norbi, Ildikó rohadtul visszafogja talán ez is baj lehet...
  • Banane15
    #2328
    Igaz is, 5 ember adagját falja, és a költségei is annyi. De teljesen mindegy csak gondoltam másnak is feltűnt hogy a csapatokat nem véletlen dobták ki, úgy látszik nem, akkor további jó xfaktort.
  • IXEMGabeo
    #2327
    most egyszer szar már essen ki? Vastag srácok, Dorka pl számtalanszor kieshettek volna...
  • IXEMGabeo
    #2326
    azt én értem, de akkor is para volt, mert a kedvencem az egyik a másik nekem Wolf Kati...

    Non stoposokat is bírtam, de ők megmondták, hogy csodálják hogy evvel a műfajjal eddig termett nekik babér...biztos sokra viszik majd
  • LordVenom
    #2325
    Én nem látom Norbit tehetségtelennek,és azt sem láttam,hogy két kiflit eszik... :)
  • IXEMGabeo
    #2324
    így van...összteljesítményben még mindig a Norbi az egyik legjobb...
  • DjDano
    #2323
    Jogos? Ládtad te hogy éneket Norbi? Na ha ő esik ki akkor mondhatnánk, hogy jogos... Persze beteg volt meg minden, de ez egyéni szocprobléma

    Dorka ugyan jobb volt mint 1 hete, de az eddigieket nézve annyival nem amennyivel továbbjutást érdemelt volna

    Hogy ne csak negatív dolgokat mondjak, ez a hét egyértelműen a Vastag fivéreké! Csodálatos hangjuk van!
  • Banane15
    #2322
    Nem kertelek, ez a realitás… kár ellentmondani mert ezek a tények ahogyan láthattuk.
  • IXEMGabeo
    #2321
    Coolfire sztem egy percig ha örülhetett, hogy a Nicholas esik ki:/ sajnálom a non stopot, de Gesztinek talán igaza volt...
  • IXEMGabeo
    #2320
    jó is a srác...tény, hogy ma volt a legrosszabb, ezt a Charlie számot kicsit hörgősebben adja elő tutira nem szólják le...akkor se ejtettem volna ki, mert összteljesítményben a Norbi még mindig magasan a mezőny előtt jár:D aztán lehet elfogult vok, de elismerem, h ma nem volt jó, tudta ő is, látni lehetett a képén, hogy meglepődött...
  • gyonax
    #2319
    Norbi szerintem nem tehetségtelen, sőt például a Bryan Adams számban kifejezetten jó volt. Ja, és szerintem szubjektív véleményedet neked is vélemény formájában kéne megfogalmaznod....
  • Tarafan
    #2318
    Igen, Nikolas jól énekel, jó a megjelenése, de mérhetetlenül unalmas, mind éneklésben, mind mozgásban.
  • IXEMGabeo
    #2317
    rohadék Bebének volt pofája visszatérni azok után hogy miatta esett ki Nádor Dávid pfújj...
  • Gideon Wieth
    #2316
    Dede---- Én Csabinak szurkolok nagyon, Nagyon szeretném, hogy döntőig bent legyen, DE legalább DEC 4-ig :D Nagyon jó Mikulásos ajándék lenne... De ma aláírom, szerintem a legjobb a Tomi volt, Vecával egyetemben... (persze nem számolom mit vágott le a Non-stop a párbajnál ) :-)
  • LordVenom
    #2315
    Szerintem Norbit direkt hagyták a végére,mert tudják,hogy nagy a rajongótábora. Kis izgalom a nézőknek. (meg Norbinak) ;)
  • Banane15
    #2314
    Kiesett az egyik legjobb előadás… most nem azért de nevetséges hogy a csapatok azért esnek ki mert több szájat kell etetni, szállásolni. Igaz is, Norbi tehetségtelen és ronda, de legalább napi 2 kiflin él…ez van.
  • gyonax
    #2313
    Annak, hogy ki áll ott harmadikként nincs semmi jelentősége, mivel a továbbjutókat nem a szavazatok sorrendjében mondják.
  • darkerlomy
    #2312
    igaz bár Tomi is elmondta ezt magáról a fókuszban de én fiú létemre bírom őt szimpatikus és ma nagyon jól teljesített! Vagy nem? :D
  • Bence94
    #2311
    a norbi egy SHOWMEN nem ÉNEKES!! ez a produkció iszonyat hamis volt és gyenge...a multkor pedig nem éneklés hanem hörgés a javából ami persze szórakoztató volt, de ez egy énekes műsor...
  • Dean Winchester
    #2310
    ja és mert ma nem volt az igazi azért kell kiesnie :S ja nem az egész eddigi produkciót kell nézni igazad van :O
    am norbi valóban ma nagyon rossz volt de ezért be is baszott volna ha kiesik :D
    ennyi erővel a V. Tominak kellett volna kiesnie mikor a kör közepént énekelte :DDDD
  • Gideon Wieth
    #2309
    Egyetértek veled.. Maximálisan... Kivéve Csabiékat, de ez mind szubjektív ugye... De most egyetértek veled :)
  • IXEMGabeo
    #2308
    ezen ledöbbentem, főleg amikor Nicholas és Norbi is ott állt...nekem ez rohadtul gyanús, hogy egyik héten a csajok kiesők (pl Dorka), másik héten meg 3 srác áll ott a végén?

    mellesleg a mai nap után sztem jogos a Non Stop kiesése, bár a párbajban nagyok voltak, de a Nicholas az egyértelmű hogy bent tartják, sajnos/nem sajnos...

    Norbin meglepődtem volna, ha kiesik...nem is néztem volna tovább a műsort
  • darkerlomy
    #2307
    ezzel a kommenteddel sem még1x Norbi a legnagyobb esélyes előtte pedig a non stop volt őket imádják a legtöbben.
  • LordVenom
    #2306
    Ez egy személyes vélemény. Mindent jól énekel,nem hamis,de amikor énekel,már az első 10 másodpercben unom,annyira egy síkon énekel mindent.

    Ráadásul nekem unszimpatikus is,de ez megint csak egy szubjektív vélemény... ;)