11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • Balázs 17
    #2385
    azért még is csak jobb az hogy:
    wtf, mint a mi a fasz van, ez annyira vulgáris így leírva:D
  • darkerlomy
    #2384
    Vagy pedig Nicolas és Dorka mert a Vastag srácok jók :D amúgy nem tudom ki nézte egy 2 hete a megasztárt de aki látta bizonyára halotta amikor az egyik zsűri mondta hogy ez már nem a thetségről szól hanem ki a legszimpatikusabb, és kinek van a legtöbb pénze (telefonálni , smsezni) és ez igaz az x faktorra is. A Non stopra azért szavaztak kevesen mert mindenki azt hitte hogy " úgyis mindenki rá szavaz én inkább most nem pazarlom a pénzem" gondolkodjatok el rajta ...
  • Tarafan
    #2383
    Vagy mit akartok látni szavazatokat és közjegyzős bohóckodást?
    Mivel ez egy szórakoztató műsor, ezért ha benne mond valamit a közjegyző azért nem lehet számon kérni, vagy jogilag megfogni. Bármit mondhat, mert a műsor része. Vonatkozik a szavazatok számára is az iménti.
  • Tarafan
    #2382
    Ja és olyan mémeket nem akarok látni, hogy: mert a mega is bunda volt.
    Áh, csak jártatom a számat, szerintem fogalmatok sincs pl. mi az a mém. Ti. a kivételnek.
  • bakkerman
    #2381
    Cul8r - See you later

    azta nemjóját,aki ezt kitalálta...
  • Tarafan
    #2380
    Jajj de jó. :D Írjatok bizonyítékot! Kinek elég, hogy azt modod: előre meg van rendezve és kész. Ez édeskevés.
    Picit hangosan gondolkozok:
    Miért lehetne érdeke bárkinek is az előre megszervezés:
    - Talán mert vki/vkik anyagi előnyben részesült a játékosok által
    - A show drámai hatáskeltése érdekében
    - A show biztonságos lefolyása érdekében

    Mást nem tudok elképzelni.
    A 3. pont azért butaság, mert ugyan úgy lehet bakikat elkövetni, mintha nem lenne megrendezve (mint ahogy láttuk is: ördög nóri "megasztár").
    A 2. azért hülyeség, mert ugyan úgy dráma van, ha másik 2 játékos áll a végén a kiszavazásnál.
    Az első pont meg azért irreális, mert az úságírok is szeretik a sok pénzt és kapva kapnának egy olyan esetleg bizonyított híren, hogy előre meg van szervezve a játék.

    EGÉSZEN ADDIG, amíg nem ír nekem valaki bizonyított logikai érvelést és Tényeket erre, addig a ezt kell feltételeznünk, hogy nem bunda. Mellesleg hozzáteszem, hogy eza tudomány módszere is.
    Lehet röhögni, hogy hülyeségeket íriok, ha valaki nem érti mit mndok.

    Várom a tényeket. ()
  • Totti5
    #2379
    Internetszleng
  • Gideon Wieth
    #2378
    :D OMG = Oh My God :D Jaj istenem :D
    WTf = What the fuck? : D Mi a fasz van ? :D
    LOL = laughing out loud :D Hangosan felnevetni :D
    Btw = By the way - mellesleg :D

    Google-ban ott vannak :D de az első kettő kis angollal kikövetkeztethető :D
  • LordVenom
    #2377
    omg,wtf,btw,lol...
    De undorodok ezektől a szaroktól. Ráadásul azt sem tudom a feléről,hogy mit jelent...ez a hülye cset társadalom agyszüleményei.
    Miért nem lehet magyarul leírni,hogy "mi a fasz van?"
  • Dean Winchester
    #2376
    most nem azért de anno a való világ beszavazásakor is kiirták h ki hány szavazatot kapott :D
    itt is simán megmutathatnák...
  • Totti5
    #2375
    Ez semmit sem jelent... valami bizonyíték? vagy csak a szokásos magyar rálátás mindenre.
  • bakkerman
    #2374
    mondjuk azon meglepődtem,hogy kalapkirálymegvagyokcsinálvasztárleszek nikolász párbajozott...egy 5 másodpercre felcsillant bennem valami,hogy talán nem bunda,de akkor eszembe jutott,hogy így rá jövőhéten több smst kell nyomni,mert a sok hülye barom azt hiszi,hogy ő most nagyon keveset kapott,és fúúú szavazni kell!! a producerek meg ott kacagnak,meg dörzsölik a tenyerüket :) amúgy még Mindig Norbi/Csabi/Kati a best.
  • bakkerman
    #2373
    de hülye vagy OMG...már régen megvan a top3 :) ez egy sorozat,ami ugyan élő,de minden részének megvan a forgatókönyve,a lejátszott elemek,drámák,stb...és ez nem összeesküvés,ez a megszokott módszer,ahogy a megagecinél is,meg lesz a való vilcsinél,meg volt a csillag születiknél.
  • Gideon Wieth
    #2372
    Ezt nem kellett észrevenni, eddig is tudtuk... Csak reménykedni lehet... Emlékszem anno asszem a Való Világoknál pontosan láttuk kire hány szavazat jött be :-)
  • Gideon Wieth
    #2371
    Őszintén szólva egy teljes koncertet ráépíteni én csak a Katira vagy a Vastag Csabira mernék :-)
  • Narxis
    #2370
    omg, mennyi zagyvaság
  • Coolfire
    #2369
    Az a kalapos köcsög,míg mindig bent van?Miért nem húz haza Szlovákiába?
    Rothadna meg.
  • Tarafan
    #2368
    Én pl szavazok. Azért, mert hülye vagyok? Hohó, nem, hanem azért, mert fogyasztói világban élünk, és épp úgy, ahogy a boltban megveszem az ételt, itt is veszek egy érzést, azt, hogy hozzájárultam valamivel kedvencem sikeréhez.
    Azt, meg hogy miért él álomvilágban az, aki azt hiszi, hogy semmit nem érnek a szavazatok, most nem írom le. Valóban van néphülyítés, nem is kicsi, de nem kell rögtön 1984-es "összeesküvéseket" keresni.
  • IXEMGabeo
    #2367
    őszintén te szavazol? NEM, Totti szavaz NEM? én szavazok, vagy fogok-e? NEM hinném:D .írta már itt valaha vki, hogy szavazni fog? hmm NEM nagyon
  • byzhouse
    #2366
    mai rész elég bénán sikerült :| norbi is unalmas volt
  • Tyler1
    #2365
    kicsit gondoljál bele ésszel. kik szavaznak itt többségben? lányok, nők. kire szavaznak többségében? faszikra, jóképű pöcsökre. kiknek vannak itt a legnagyobb rajongói? a fasziknak!

    pl. fészbúkon kapásból látom, h Nicolasnak több rajongója van, mint sodrófa Dórának, vagy non-stopnak, vagy akármelyik csaj versenyzőnek. ha ezek a fb rajngók csak 10%-a szavaz, akk is több szavazat érkezik Nicolasra, mint 1-2 másik versenyzőre.
  • IXEMGabeo
    #2364
    akinek jó hangja van, általában nagyon népszerű és kevesebb az az ember, akinek nem jön be...ettől függetlenül én pl és sokan mások itt a Fórumon nem vagyunk Nicholas fanok, de úgy érzem, hogy, amiket a neten láttam, az alapján azt gondoltam , hogy qvára népszerű és emiatt esélyes is lehet...ráadásul azt érzem nála, hogy eladható, pont amit a Geszti is mondott
  • IXEMGabeo
    #2363
    úgy hogy olvasgattam hsz-eket a videok alapján is, amennyit láttam, és a rengeteg tinilányt bekalkulálva, megbecsülve nálam meglepőnek számított, hogy ott van a végén...azt gondoltam népszerűbb, de ezekszerint nem csak a netezők szavazata számít...pedig manapság, nincs olyan ember, akinek ne lenne gép vagy nete kivéve, akik nem tehetik meg, hogy legyen rá igényük ilyen olyan okok miatt...
  • Totti5
    #2362
    Hol van arról konkrét info hogy Nicolas a legerősebb??? ki mondta, mikor?
  • Tyler1
    #2361

    akartam írni, h borzasztó manipulatív a dolog, mert a szavazók alapján Nicolas kb. az elsők közt lenne, nem hogy párbajozzon. Aktualitásként a Megában épp egy potenciális nyertes esett ki, akinek talán a legnagyobb szavazótábora volt, nyílván már köze nem volt az adott léchez, ezért robbantották.
    Ez nem egy tehetségkutató műsor, ez csak egy annak álcázott show, amiből óriási pénzei lesznek mindkét csatornának, tehát nekik az a lényeg, h dráma legyen, tudjanak pénz elbaszni az emberek, és olyan esik ki, akiből nem tudnak lóvét facsarni.
  • Totti5
    #2360
    Honnan veszed hogy Nikolas olyan nagyon népszerű és az első helyen jutott be, és nem pedig csak épphogy elkerülte eddig a párbajokat, hisz voltak nála gyengébbek akik már kiestek.
  • Totti5
    #2359
    Már nem azért de ha kiírnák hogy 123 szavazat erre 50 amarra, akkor sem hinnéd el, mert eldöntötted hogy szar...
  • LordVenom
    #2358
    Ez azóta sejthető,mióta van olyan műsor,ahol gyűjtik a pénzt a szavazatokkal. ;)
  • TommyC
    #2357
    ilyesmire gondoltam, hogy erről van-e valami konkrét infó, esetleg hasonló esetekről, vagy kinek-mi a véleménye ... abba a naiv hibába sem akarok esni, hogy elhiszem, hogy csalnak (: (nem is fogok)
  • IXEMGabeo
    #2356
    2332#

    végre valaki észrevette 1-2 emberen és rajtam kívűl is;)

    BUNDAAAA
  • bigivan
    #2355
    Szevasztok Tagok !
    Azért naív ne legyen senki. Sztem ebben a műsorban is már régen eldöntöttek mindent. Pontosan tudják, forgatókönyv szerint is, hogy melyik adásban ki fog kiesni. Vajon miért nem esik soha szó a szavazatszámokról, hogy kire, mennyien szavaztak. Persze ezzel is lehet csalni. Régen, a KI mit tud?-okban pontosan tudtuk, hogy kire hányan szavaztak. Ez, ugye teljesen megszünt. Ki hiszi el nekik, hogy egy 5 tagú csapat kevesebb voksot kap, mint egy darab egyén. Csak gondoljuk végi a hálózatokat. Sztem nagyon meglepődnénk azon, hogy milyen kurva kevesen szavaznak a műsorban. Itt az igazi pénz a reklámidőben leledzik, a telefon csak kis pénz, bár egy szavazat is min. 325 Ft-ba kerülhet.
    Itt azért tehetségek szerepelnek, kár, hogy a mentorok szétcseszik őket. Lsd: Norbi és a két Vastag fivér.
    Összességében a bajaival együtt is tetszik a műsor, csak nem kell túlzottan komolyan venni.
  • Tarafan
    #2354
    Infóm nincs, de kizártnak tartom, hogy azért estek volna ki. Sőt..:D nonszensz, röhejes, egy rosszindulatú pletyka. :) Négy ember + vagy - szinte semmit nem jelent a költségvetésben. Még most is mosolygok a felvetéstől, nem tudom ki találta ki.
  • IXEMGabeo
    #2353
    fáradt vok...

    evvel-avval olymind1 melyiket használom:D
  • TommyC
    #2352
    van valakinek arról bármilyen jellegű információja, hogy nem (csak) a nézői szavazatok döntenek a versenyzők kieséséről, vagy csak vaktában ment dobálózás h azért esett ki a Non-stop mert drágább volt?
  • Dean Winchester
    #2351
    evvel :D ezzel
    avval :D azzal

    nem azt mondta h szar volt norbi hanem h nem láttuk az AC/DC számban sem azt a remegős örült produkciót amit láthattunk a cocker vagy a zöld az ég című számnál
  • Balázs 17
    #2350
    goodbye horses
  • IXEMGabeo
    #2349
    az túlzás, hogy hamisak voltak...
  • IXEMGabeo
    #2348
    ja evvel egyetértek nagyjából kivéve avval a részével, hogy a Norbi az ACDC-ben szar lett volna sztem ott nem volt az;)
  • Danka88
    #2347


    Ja egyébként, csávó beszél az értelmességről, de szerinte az tény, hogy azért estek ki a csapatok, mert nem birta az ertéel eltartani őket. :)
  • Danka88
    #2346
    Vágod, hogy ugyanazt a "hasonlat"-ot használtam, mint te? :)