11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • Tarafan
    #2425
    :D Picit arra a viccre emlékeztetsz, amikor sz ipse megy az autópáján és bemondják a rádióba, h egy őrült forgalomban szemben halad, mire ő: -egy?!, vagy ezren jönnek szembe!

    Amúgy abban igazat adok, hogy az hülye aki sms-t küld, miközben nem engedheti meg magának. De én, aki rendesen keresek,-lehülyézés nélkül- had döntsem már el, hogy milyen szórakozásra költöm a pénzemet.
    Auralátásra is költenék, ha épp azon akarnék szórakozni, miért ne?
    Persze a pénznyereménnyel kecsegtető betalafonálós műsorba nem telefonálnék, mert annak nincs reális esélye, hogy nyerjen az ember. Ezt én büntetném is, rablás fényes nappal.
    Noh, de nagyon off vagyok, elnézést, befelyeztem :D
  • Dean Winchester
    #2424
    vagy ha valakinek van valami ötelte hozzá akkor most mondja vagy hallgatassék el örökre ^^
  • Dean Winchester
    #2423
    na ha ennyire top 7eztek akkor benyomom amit kigondoltam már tegnap XD
    spoilerbe rakom mert hosszúra sikeredett az irka-firkám :D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    igaz ,hogy nincs sok idő mostmár a versenyből de funból tolhatnánk egy versenyt :D

    írja le mindenki,hogy ő szerinte ki lesz az első 3ba benne ,melyre kétféle verzió van

    A.: - Kit szeretnél az első háromba látni ?
    B.: - Ki lesz az első háromban (realitás)?

    csak egy példa.: (sajnos megás példát írok :D )
    "A" kérdésre Giorgiot irom mert neki drukkolok, viszont a "B" kérdésre nem írhatom oda mert sztem a realitás az,hogy Kökény nyerje meg mert benne van meg az a + ami a többiekben nincs :S
    szóval remélem érthető :D

    -----------------

    A.: - Kit szeretnél az első háromba látni ?
    1.: Király L. Norbert
    2.: Janicsák Veca
    3.: Schodeinde Dorka

    B.: - Ki lesz az első háromban (reálisan nézve)?
    1.: Király L. Norbert
    2.: Takács Nikolas
    3.: Janicsák Veca


    tehát ez most egy hosszú kimenetelű dolog lesz :D ha ezt mindenki letippelte aztán jöhet a verseny,hogy ki fog a következő körben kiesni :D (mivel szavazórendszer most nem mükszik igy marad a manuális összesítés.
    gondoltam meglehetne oldani,hogy beírtok 3 ember nevet és aki eltalálja,hogy ott lesz a 3ban az kap 1 pontot! ha eltalálja hanyadik helyen lesz az kap +1pontot.
    egy példával szemléltetve..:
    ezt tippelem.. ->
    1.: S. Dorka
    2.: Vastag Tomi
    3.: Takács Nikolas

    ugye 3an állnak ott, szavazás indul -> kiderül,hogy nikolas elmhet és dorka és tomi párbajozik ergo én kapok 1+1 pontot mert eltaláltam h ott lesz a 3ban nikolas + a helyezést is eltaláltam.
    párbaj megvan
    tomit küldi haza a zsűri azaz eltaláltam (1p),hogy benne lesz a 3ba viszont nem találtam el h ő megy haza igy ezért nem kapok most + pontot.
    dorkat szintén eltaláltam h ott lesz a 3ba , viszont nem ment haza ezért sem kaptam + pontot.
    tehát összesítve
    +1+1
    +1
    +1
    ---4 p
    :D mind1 ha hülyeség akkor az,ha vki tippel akkor feljegyzem aztán majd eredményhírdetés a versenyt követő napon (vasárnap) illetve mikor vége lesz az egésznek :D
  • Balázs 17
    #2422
    EPICCCC
  • IXEMGabeo
    #2421
    ezt most nem mondod komolyan?

    igen, pontosan ennyi hülye van az országban...
  • paly90
    #2420
    az enyém:

    1-Norbi
    2-Veca
    3-Wolf Kati
    4-Csaba
    5-Tomi
    6-Nikolas
    7-Dorka
  • LordVenom
    #2419
    Az enyém:

    1-Norbi
    2-Wolf Kati
    3-Veca
    4-Tomi
    5-Csaba
    6-Nikolas
    7-Dorka

    A 4-5-6 nekem tök egyforma...így a sorrend ott random volt.
  • Tyler1
    #2418
    ez van:)
    sajnos nem tudok mit mondani az ilyenekre, de ha ennyi pénzük van a semmire, akk ajánlom a telejósdát is, mindössze 500ft-ért kiderült, h mennyire színes az aurád.
  • JLH Fans
    #2417
    Az én top 7 em jelenleg (persze változhat még)

    1: Nikolas
    2: Norbi
    3: Kati
    4: Tomi
    5: Veca
    6: Csaba
    7: Dorka
  • Balázs 17
    #2416
    hát Miki te se jutottál tovább
  • Gideon Wieth
    #2415
    Igen, a válogatón egy szőke csaj énekelte... Kurva jó is volt... de ennyi volt benne :-) Én mondjuk most a Csabitól várnék egy Hair-t :-) Azt kurva jól le tudná nyomni, pláne h végre szabad kezet kapott úgymond a mentoroktól :D Csak az a baj h nem ők választanak számokat, hanem a gép dobja nekik.. Asszem még a Veca mondta ezt vmikor :D
  • Balázs 17
    #2414
    Mazsi vagy hogy hívták:D
  • Dean Winchester
    #2413
    ki is énekelte?
    viszont akkor csalódott vagyok ,mert nagyon vártam volna tőle...
  • Gideon Wieth
    #2412
    Nem fogják engedni mert már volt a műsorban...
  • Tarafan
    #2411
    Őt támogatom és egy csatornát. Mivel további sikere függ attól is, hogy 2-szer van adásban vagy 7-szer.

    Amúgy most hülyéztél le ötszázezer lányt és nőt, grt.
  • Tyler1
    #2410
    abban, h a boltban az ember azt vesz, amire szüksége van, "érzéseket" 500 ft-ért a hülye vesz. megveheted a cd-jét, vehetsz koncertjegyet, hogy támogasd a kedvencedet, de ezzel nem őt támogatod, hanem egy csatornát.
  • JLH Fans
    #2409
    Katinak 10 est adtam a From sarah with lovera, szóval hidd el, semmi unszimpátia nem volt az 5 pontban.
    Mellesleg az 5 9es mellé 10 es tőlem eddig csak neki, valamint Enikőnek járt a Because of you ra.
    (És hogy bármennyire is szeretem, őt is nagyjából elfogulatlanul értékelem, erre bizonyíték az ő 4 produkciójára adott osztályzatom: 10, 5, 4, 7. )

    Ahogy mondom, nagy comeback volt ez Tamástól, ha popdalokat énekel csak, a 4 ben bérelt helye lesz, Kati meg remélem Nicohoz hasonlóan legkésőbb ha majd párbajoznia kell, magára talál:)
  • IXEMGabeo
    #2408
    szép,

    érdekes észrevétel eddig szinte mindenki a Fannin kívűl a legjobbját hozta a párbajban...úgy tűnik, ha meg kell menekülni, mindenki oda tudja tenni magát...

    Katival nem értek egyet, mert sztem ő mindig jó, olyan magas szinten tolja, mint Nicholas még akkor is, ha unalmas sokak szemében...

    Vastag Tominál ismerős volt a szám, ami énekelt időközben rájöttem, hogy a Brasch Bence énekelte ezt a Csillag születikben:D ez lényegesen jobb volt a srácnak eleve jobb az angol kiejtése...

    nem a kedvenceim a Vastagék, de sztem most nagyon jók voltak...a fiatalabbik, ha továbbra is ilyen maradna akkor elmehet a döntőig is...hol volt az elmúlt 4 műsorban? sehol, már már azt mondogattuk ki kéne esnie, de lehet, hogy most tört át nála a gát...agyilag ő fiatal volt ehhez a műsorhoz, de talán most nagyot fejlődött mentálisan a gyerek...
  • JLH Fans
    #2407
    Huh, ma nincs energiám mindent visszaolvasni előző 2 napból, de ígérem holnap megteszem és reagálok, addig egy kis rövid vélemény, hogyan is láttam én a tegnapi napot:



    Takács Nicolas:


    Borzalmas dalválasztás, lapos előadás, tiszta hang, azaz a szokásos Nicolas, illetve a dalválasztás miatt a szokottnál picit gyengébb. Tán a minimális szimpátia számít fél pontnyit, vagy az, hogy ez nálam azért legalább 40-50% ban énekverseny kellene hogy legyen:



    Osztályzat: ( 6 )





    Janicsák Veca:



    Mikor az első ütem felcsendült, már tudtam, hogy 2 eset lehetséges, a piszkosul bátor, ill a vak ló esete:) Bár a zsüri óriási megdöbbenésemre odáig volt érte, bennem bizony közel olyan érzeteket keltett, mint 2 adással ezelőtt Tomi kölyköd voltam cimű lebőgése.

    És ma még csinos sem volt... A bátorságot ugyanakkor értékelem, ám ha volna 2 életem, sem adnám Vecának egyiket (sem).



    Osztályzat: ( 5 )





    Sóderindás Dorka:



    Amennyire Nikolast lebaszás illetné a dalválasztásért, Gesztit bármennyire is megutáltam, bizony ez most telitalálat volt. A legkisebb hangterjjedelmű Dorkának bizony életmentő volt ez a kis túlzással Boci-boci tarkánál sem klasszisokkal nehezebb Fugees nóta, az már persze más kérdés, hogy még ígyis csúztak bele olyan hangok és intonációk, amiknék részben a fejem, részben a fülem fogtam, hogy mit is keres ő itt.

    Az osztályzatnál megint kettő között vaciláltam, és unszimpátiám ellenére a magsabbat adtam, ugyanis jelenleg ez a maximum, ami bennevan, és el kell ismerni, ezt kihozta magából.



    Osztályzat: ( 4 )





    Vastag Csaba:



    Ha Dorkánál dicsértem a dalválasztást, akkor Csabira mit mondjak?! Tökéletes, egész egyszerűen, és bizony sem énekben, sem előadásban nem hozott szégyent még Tom Jonesra sem, oké, visszafogott volt túlságosan, meg nyilván nincs olyan hangja, mint Tomnak, de összegészében nagyon tisztességesen leénekelte, és az egész produkció igencsak megragadóra sikerült, és nemcsak lányok miatt.



    Osztályzat: ( 8 )





    Király L. Norbi:



    Azt hiszem, ha valami miatt szidhatjuk, akkor nála sem a bátortalanság az. És mikor elkezdte énekelni, hát....hogy a mentorok szavával éljek, bizony első fél percben " CHarlie is back" érzet kerülgetett, de mivel zeneileg nem vagyok képzetlen, tudtam, hogy a dalnak van egy csúcspontja, amin áll vagy bukik a dolog, és bizony....azt vagy 1 oktávval feljebb kellett volna énekelni, amihez Norbinak nincsen meg a hangja még.

    S mivel ebben a dalban a nevetettés és az előadásmód, a 2 nagy erőssége nem lehetett benne, énektudásban pedig van mit fejlődnie, rezgett a léc nálam, hogy inkább jóra vagy inkább rosszra értékeljem, végül a kettő között foglaltam állást, mivel szégyent azért nem vallott, ahhoz képest, amilyen lebőgésre gondoltak páran a dalválasztás után.



    Osztályzat: ( 6 )





    Wolf Kati:



    Most viszont, hogy megint majdnem magam idézzem: Ha Nikolas lecseszést érdemelt a dalválasztás miatt, akkor Katira mit mondjak?!

    Nem voltam azért annyira fáradt még, így nem hiszem, hogy az én hibám, hogy itt aludtam el majdnem, mind az előadásmód, mind az éneklése nagyjából egy átlagos hulla EKG görbéjére emlékeztetett, ami még hagyján, de tőle szokatlanul itt-ott hamis is volt, a műsor ekkori állásánál nem tudtam dönteni, hogy Dorka- Veca vagy Dorka- Kati párbajt várjak-e .



    Osztályzat: ( 5 )





    Non- Stop:



    Azért a fiúk tettek róla, hogy megválaszolják gyorsan az előző mondatomban emlegetett elmélkedésem, Ádám és Zsolt kivételével ugye tudjuk, hogy a többieknek nem sok köze van an énekléshez (most nekik se volt sok) mivel a dalválasztással a minimális humort is eleve kispórolták az előadásból, nem is lehetett más az eredmény.

    Ha ezt a válogatón adják elő, vélhetően 4 hatalmas NEM és néhány pikírt komment lett volna az eredmény. Az osztályzatom csak azért nem gyegébb, mert akkor mit mondjak/adjak Dorka előző heti párbajdalára?



    Osztályzat: ( 2 )





    Vastag Tomi:



    Mivel ismeritek Tomiról az eddigi véleményem, már előre fogtam a fejem, hogy hozza a szokásosat, és minek kellett megnéznem egyáltalán a műsort.

    Hát ehhez képest....Hogy a dalcímre utaljak,bizony jobban tettem volna jómagam is, ha nem mondok semmit Bitter Sweet Companynak Tomi tudása kapcsán:)

    Ugyanis ma először bizonyította be számomra, hogy tévedtem, és igenis mocorog benne valami, amit tehetségnek hívnak.

    És mivel nem szégyen beismerni, ha az ember téved, és ráadásul számomra nem annyira szimp versenyzőt is ugyanúgy képes vagyok viszonylag objektíven értékelni, mint a kedvencet, ezért meg kell mondjam, nemcsak viszonylag tisztán leénekelte a dolgot, meg piszkosul jól eladta a dalt nagyobb intonációs zűrök nélkül, de tényleg van vmi különleges a hangszínében. Énektudásban szvsz jelenleg nincs a top 3 ban, de ezzel együtt belőle is lehet valaki, akárcsak Enikőből, ez egészen biztos.

    Mindenesetre ha hajszállal is, de azt est legjobb produkciója, egyben nagyon kellemes csalódás volt.



    Osztályzat: ( 8 )







    PÁRBAJ:





    Nicholas:



    Kedves Takács Nicholas! Elmész ám te a tudod hová ugye?!:) Ha így tudsz énekelni, ilyen felszabadultan tudsz előadni, amit utoljára a Halleluja kapcsán hallottam, meg ilyen hozzád illő dalt tudsz választani, akkor máskor mi a jó francot csinálsz?:)

    Szuper volt, de tényleg, ha a 2 Vastag tesótól ma némileg el is maradt, de ellentétben az első dallal, amit untam de piszkosul, ezzel annál inkább lenyűgöztél.



    Osztályzat: ( 8 )





    Non-Stop:



    Kezdem azt hinni, hogy ez sem élő adás, hanem felvétel, és Nicolassal együtt felültettek benneteket is a hullámvasútra srácok. De tényleg, ti elhittétek, hogy az alig 30 perccel azelőtti fülsértő borzalmas nyekergést bemutatók is ők, meg akik ezt az egész szépen énekelt, lendületes és magával ragadó showt csináltak, szintén?

    A legroszabb után sikerült egy legjobbat is produkálni, picit még sajnáltam őket, pedig nem gondoltam volna előtte.



    Osztályzat: ( 7 )





    Akkor ti jöttök, ne kíméljetek a véleményekkel, holnap majd visszaolvasok 25 oldalt, és reagálok a tiétekre én is:)
  • Dean Winchester
    #2406
    2 kérdésem van.:
    1.-ugye ugy van,hogy 3 an vannak ott utoljára aztán szavazás majd 1et megment a közönség és jön a párbaj???
    2.- a legvégén,hogy fog lezajlani az egész?
    tudni fogjuk ki lesz az első , második és harmadik helyen?
    tehát a finaleban (a legutolsó adásban) 2 ember lesz vagy 3?
  • Balázs 17
    #2405
    inkább hard as a rock-ot:)
  • Dean Winchester
    #2404
    egyébként nagyon bízom benne,hogy tisztában van vele Norbi,hogy a párbajdalnak a Highway to hell-t kell énekelnie :D
  • Dean Winchester
    #2403
    tudom senkit se érdekel, de a mostani Norbi produkció első 42 másodperce :D
    letölthető
  • Ironman2
    #2402
    Igen,benne volt
  • Kongy
    #2401
    Nekem akármennyire is tetszik amit vki csinál, semmi pénzért nem szavaznék. Ha 100 Ft lenne az SMS, akkor talán.
  • Tarafan
    #2400
    Csakhoz a kimittudnak ehhez semmi köze. Ezt nem kell bizonygatni.
    Azt se, hogy a pénzre megy ki az egész.
    Mindenki tudja.
    Ha küld valaki egy sms-t, akkor vásárol, megmondtam már, azt az érzést veszi meg, hogy segít kedvencének. Miben más ez a boltbani vásárlástól?

    Coolfire:
    Nehéz egy hitelesítő közjegyzőt találni?
    A műsorban nem úgy van ám, hogy amit mond, azért felelőségre vonhatják, mint az életben. A műsorban azt mond, amit akar. Az is lehet, hogy szinészek szoktak lenni ezek a "hitelesítő közjegyzők"

    Amúgy szerintem anniy lehet, hogy azért nem írják ki a szavazatok számát, mert szégyellik, hogy kevés sms jön.
  • paly90
    #2399
    meg monda utána az AfterX-ben h érezte h nagyon szar volt és meglepődött h nem kellett párbajoznia...
    meg h csalódást okozott a közönségnek mert tudja h nem ezt várják el tőle és ezért ezentúl mégjobban odateszi magát..
    hajrá Norbi!:D
  • RYO21
    #2398
    Asszem a popdarálóban is benne volt nem?
  • darkerlomy
    #2397
    már látom magam előtt a pózolj vastag csabival jelmondatokat :D
  • Ironman2
    #2396
    Ez a Csabika gyerek mindenhol ott van...
  • Balázs 17
    #2395
    BKöztben:DDDDDDDD
  • Dean Winchester
    #2394
    clubkoncert - Király L. Norbert


    clubconcert - Vastag Csaba


    takács nikolas



    vastag csabi a barátok köztben ? :OOOOO

    és reklámban :D


    hoppp és most nézem,hogy a popdaráloból jött ide a Fignár Andrea is :D
  • hungary27
    #2393
    eleje nagyon jó volt. de magas hangok után elrontotta:s
  • Dean Winchester
    #2392
    aki nem látta volna :D
    azért ez se lett annyira jó mint mikor élőbe adta elő :S de mind1 :D
    hajrá norbiiii

  • Dean Winchester
    #2391
    azért a végén látszik h norbika egyállttalán nem mosolyog és ő is tudja h ez most szar volt :(
    ildiko meg mikor védte akkor kb azt éreztem,hogy a közönségnek szóltak h tapsolni kell :(
  • LordVenom
    #2390
    Köszi. :)))
    Bár a wtf és a lol számomra is ismert volt,de irritál ez a szleng. :)
  • Ironman2
    #2389
    http://velvet.hu/celeb/hcdb/napcelebje/2010/11/14/nyari_alizt_maga_ala_gyurte_egyik_rajongoja/
  • Ironman2
    #2388
    Én egy fillért sem adtam idáig egyik műsorra sem,és ezután se fogok szavazni.
  • Tyler1
    #2387
    jah, hogy mi élünk álomvilágba, mert nem baszunk el 500 ft-ot a semmire? oké. nem összeesküvés elmélet, csak egyszerű racionális gondolkodás. az él álomvilágba, aki még elhiszi, h egy kereskedelmi csatorna a nézőkért van!

    mellesleg utána lehet nézni, megkérdeztek pár egykori kimittudos emberkét, a mostani tehetségkutatókról - olyanok, akik kicsit jobban benne vannak a tv-zésben - és ők is hasonlóan látják a dolgokat. érdekes.
  • Coolfire
    #2386
    Például olyasmit.
    Ezt sehogy sem,mint azt sem,ahogy alább lett írva,egyszerűen nem lehet leellenőrizni.
    Meg lehet "venni a szavazatokat",de egy hitelesítő közjegyzőt már nehezebb.
    BB v. VV,itt érdekes,megmutatták.
    S abban teljesen igazuk van topiklakó kollégáimnak,hogy szavazat szám sohasem,ill.borítéknyiás-eddig egyszer-volt.
    Pedig a tegnapira igazán kíváncsi lettem volna.:)

    Ott kapjon rákot nikolász,ahol lép...