11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • JLH Fans
    #2625
    Leng a kezem, jelentkezem!
  • jazzy
    #2624
    Igen, mennie kellett volna régen. De hogy nyomorék? Kapj már a fejedhez iqbetyár. Azt is nézni kellene, hogy az ember mennyit fejlődik, mert Tomi SEMMIT nem fejlődik, megragadt egy szinten, Dorka pedig 2-3 műsorral ezelőtt kb 12be se volt való, most pedig 4be simán. Mikinek a véleményével egyáltalán nem értek egyet.
  • IXEMGabeo
    #2623
    remélem ebben a szutyok zenei állapotban amiben vagyunk sokra viszi...
  • bippo
    #2622
    És igen, valóban le a kalappal előtte, hogy ilyen fiatalon és ilyen körülmények között (terhesség, szülés, stb.) helytállva végigcsinálta. Erős csaj lehet, és még szimpatikus is.
  • IXEMGabeo
    #2621
    az jogos, hogy a Marian mellett is kieshetett volna, de azért nem nyomorék...
  • bippo
    #2620
    Azért mert nem szimpatikus Neked, miért lenne nyomorék?
    Én pl. a Nikolast rühellem, mégsem nyomorékozom le.

    Abban egyetértünk, hogy korábban több érv szólt ellene, mondhatni mennie kellett volna, viszont sokat fejlődött.
  • IXEMGabeo
    #2619
    Le a kalappal a Dorka előtt, mekkora erő volt benne, h ezt ilyen körülmények között végig csinálta és azért emberileg nagyon kedves csajszi
  • Ironman2
    #2618
    Mehettek alázni a Való Világot:

    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1080854215
  • IXEMGabeo
    #2617
    hmm mai nap folyamán jogos volt h a közönségre hagyták...most a Vastag gyereknek volt mázlija amugy a párbajdalban mindketten jók voltak...
  • Rundstedt17
    #2616
    na jah
  • Rundstedt17
    #2615
    na mindegy engem nem érdekel annyira ez a egész.de még egy süket is hallja hogy norni hangja kritikán aluli.Írhattam volna eszészerűen is(kinek volt kedve hosszú fáradtságos nap után) de a lényeg benne volt.
  • limperatore
    #2614
    végre kiesett ez a nyomorék dorka
    már rég mennie kellett volna :D
  • Ironman2
    #2613
    Kiesett a Katy Perry
  • Dean Winchester
    #2612
    kemény ez...
    dorka nem élte túl a második párbaját...
  • bippo
    #2611
    Kár. Pedig Dorkában még van potenciál. Tomiban is van még, de belőle nem akar kijönni.
  • bippo
    #2610
    Szerintem Tominak kéne mennie. Egyszerűen nem tud fejlődni, megrekedt. (bár ma legalább mozgott a színpadon, ill. a párbajdal sem volt rossz.)
    1-1 szokás szerint, na most mi lesz.
  • LordVenom
    #2609
    Igen,most határozottan jobb volt,bár még mindig a beválogatáson volt a legjobb szerintem...
  • CalebJoe
    #2608
    ez mit kaphat otthon a néger faszitól amúgy van hangja nem úgy mint egyes sztárocskáknak
  • bippo
    #2607
    Dorka egyre jobb. Sokat javult az utóbbi hetekben.
  • Totti5
    #2606
    Ez is...
  • Digitman
    #2605
    Igen, ez nagyon jó volt!
  • Totti5
    #2604
    Ez ott volt...
  • Ironman2
    #2603
    Gyerekek,ne vitatkozzatok!
  • LordVenom
    #2602
    Flegma stílus? :)))

    Idejössz,ribizel,úgy szólod le az általad nem kedvelteket,mint egy iskolázatlan neveletlen kisgyerek,nekem fikázod a zenei ízlésem,és én vagyok flegma?

    Régebben nem értettem miért utáltak ki téged a szavazó topikból...ma választ adtál erre is. ;)
  • bippo
    #2601
    Múlt héten már így volt. 2 héttel ezelőtte nem emlékszem.

    Tomi: érdekes ez a fajta átdolgozás.
  • Dean Winchester
    #2600
    ja de hát ezt alapból bevezethették volna vagy már két hete is...
  • darkerlomy
    #2599
    kurvára nem mind1 ha ez Dorkánál kell kiesnie!! Tudom ma nem volt a legjobb a Tomi de ha bent maradna javíthatna!! TOMINAK KELL BENT MARADNI!!!
  • Rundstedt17
    #2598
    igen mert a másik úgyis repül a következőben
  • bippo
    #2597
    A párbaj előtt kell egy kis szünet, hogy az első énekesnek is legyen ideje megnyugodni.

    (az elején egyből kezdődött, az első énekesnek még remegett a hangja, és a második énekesnek baromi nagy helyzeti előnye volt.)
  • IXEMGabeo
    #2596
    elmehetnél jövőbe látónak:D
  • IXEMGabeo
    #2595
    nem tudsz értelmezni szöveget ez nem összehasonlítás volt, hanem jó tanács, ha nem bírod a Norbi hörgő hangját...
  • IXEMGabeo
    #2594
    juj micsoda dráma xDDD poén lett volna ha a testvérpár marad bent...így is úgy is vastagon akadt ebben színészet xD
  • Dean Winchester
    #2593
    bejött XD

    no miez h szünet van a párbaj között? :O
    egyébként most jött el az a párbaj mikor tökre mindegy h ki esik ki :DDDD
  • Ironman2
    #2592
    Ki az aki meglepődött?
  • bippo
    #2591
    Őt agyonfavorizálján a hülye stílusa ellenére.

    Na, úgy látszik Dorka lesz a kieső.
  • byzhouse
    #2590
    Veca láw :D
  • Dean Winchester
    #2589
    mármint az igeen az arra ment h norbi nem párbajozik :)
    tehát még két dalt tuti hallunk tőle (Y) :D
  • Szolnokboy1
    #2588
    lehet h bejön :D
  • bippo
    #2587
    Figyu, aki tényleg sztár, az szombat este épp koncertezik valahol, tehát nem ér rá eljönni ide elnyomni egy 3perces playback-et. Külföldi énekest meg a magyar X-faktor nem tud megfizetni.

    Na, Vastagok a 3ban.
  • Dean Winchester
    #2586
    igeeeeeeeeeeen
    ezaz bazdmeg!!!!!!!!!!!
    no az egyik vastag párbajozik xD