11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • GrandVitara
    #2665
    Rednex: Cotton Eye Joe
  • kabel15
    #2664
    Valaki mondja meg mit énekelt Norbi. Mi a szám címe?
  • bippo
    #2663
    Geszti a mai műsor 3 beszólásából 3 nagyarcú volt. Vegyen már vissza.
  • ricsa008
    #2662
    :D
  • bippo
    #2661
    Ez a ruha milyen szerencsétlen Vecán. Nem nádszál a csaj, de ez rendesen kövéríti.
  • ricsa008
    #2660
    fene :(
  • cargame
    #2659
    volt
  • ricsa008
    #2658
    Király L már volt?
  • bippo
    #2657
    Van egy olyan érzésem, hogy ma jó zenék lesznek.
  • Afe
    #2656
    Ha a hangot leveszem a tévéről és csak a táncos csajokat nézem, akkor tényleg nem volt rosz Noobi:)
  • Rundstedt17
    #2655
    nevettem de nem hallgatnám semmi pénzért:D
  • mflex #2654
    Szerintem ez kabaré, semmi köze maga az énekhez...
    Nem jó, enyhén szólva.
  • Dean Winchester
    #2653
    hááát kicsit most sztem is hörgős lett :D de mind1 jó ez...
  • Balázs 17
    #2652
    jóféle:D
  • Balázs 17
    #2651
    nah lesz e erős kezdés?

    OMGG mekkora szám lol
  • Dean Winchester
    #2650
    na most norbiiiiiiii kezd :DDD
  • mflex #2649
    Hogy néz ki már ez az Ö.N.?

    Pffff
  • IXEMGabeo
    #2648
    minden énekes szurkoló tábora elfogult:)
    mondjuk sztem is túl van értékelve a Veca, semmi extra nincs benne, volt 1-2 jó produkciója azt annyi...max döntőbe kerülhet legjobb 4 közé, de nyerni nem fog...valószínűsítem a Nicholas vagy a Wolf Kati nyeri meg reálisan...mondjuk Wolf Katit, lehet "öregnek" tartják pont emiatt fogják kihozni a Nicholast győztesnek sajnos:(
  • JLH Fans
    #2647
    Mondd láv,láv,láv

    Na akkor tetszőleges sorrendben lehet is ma meg jövő héten hazamenni a 2 delikviensnek, aztán szabadon dúlhat a love:D

    Vecával amúgy sokáig nem volt semmi bajom, bár nehezteltem rá kicsit, mert csak ő van benne Enikő helyett, ami nem kóser, de ez Geszti "érdeme" :(:(:(
    Na de amit több fórumon is tapasztaltam, hadd ne mondjam a Veca imádók mennyire erőszakosan akarták rámerőszakolni a véleményüket...

    Sikerült elérniük azt, hogyha kiesik, akkor megiszok rá egy fincsi házipáleszt, és én is felkiáltok mint a Geszti 2 hete DOrkánál, hogy yeeeesssssss :) (És elsősorban még mindig nem ellene fog szólni inkább annak hogy Gesztinek nem marad több versenyzője)
  • magikusloop
    #2646
    Vastag Tamás egyáltalán nem ad bele mindent. Olyan mintha csak a testvére miatt lenne ott, kicsit mintha unatkozna. Viszont a tesó nagyon ügyes, céltudatos.
  • beababy20
    #2645
    Az egész műsor egy gagyi utánzat.
    És nem az a baj, hogy utánzat, mert a magyar televíziózás történetében ritkák a hungaricumok, amiket esetleg még el is lehet adni aztán külföldre.
    A bajom azzal van, hogy vagy választhattak volna megfelelőbb embereket a műsorba, vagy nem kellett volna ennyire lekoppintani mindent az utolsó lélegzetvételig.
    Ahogyan Ildikó vitatkozik!!! Végig sem hallgatja, mit mondanak a többiek, egyből rávágja, hogy menj orvoshoz. Mert az ő kis dalos pacsirtáiról csak jót lehet mondani, vagy semmit.Megsúgom, ez a halottakra igaz, no mindegy. :-)
    Szóval nagyon látszik, hogy olyan mesterséges, mű az egész.
    A műsorvezetők még hagyján, bár kétségtelen, hogy Nórának jobban áll ez a műsor, mint Balázsnak.
  • JLH Fans
    #2644
    Hát ha már elbeszélgetés és basebal ütő, akkor belőlem piszkosul nehéz kihozni az állatot, de ezt a Geszti interjút látva nekem is kedvem lenne pár "kedves" dologhoz, basszus aza bájvigyor a végén mikor aszondja hogy "há de kérem ott meg kellett osztozni a dicsőségen mert ott voltam én is meg mások is "

    Ááááááááá......amig mozog......:D

    Geszi Péter interjú az új együttesről
  • bakkerman
    #2643
    +1,nikolászról először is acélbetétessel rúgdosnám le a kalapot a fejéről :) Vastagokkal viszont semmi bajom,bár nekem Tomi egy picit gyengécske
  • Coolfire
    #2642
    Nincs húgom.:)
    De egy baseball ütővel "elbeszélgetnék" vele.:)
    Semmit nem ártott nekem,de ennyire unszimpatikus embert-számomra-még nem láttam.:)
  • JLH Fans
    #2641
    Konkrétan Nico mit ártott neked?:)
    Felgyújtotta a házad, vagy megfenyegette a húgod, vagy micsoda?:)

    Számomra is vannak/voltak unszimpatikusak, de ezért ez kicsit túlzás.
    Egyébként az ismerősös dolognak azért is örültem, mert így végig tudtam nézni a fényképalbumokat, és elsüthettem magamban egy "tyű, azt a mindenit" et, csakúgy mint mikor a Because of Yout hallottam tőle anno:)
  • Coolfire
    #2640
    Mind a kettőnek mennie kellene,nikolásszal együtt.A hideg ráz,és hányok ha meglátom/hallom őket..
  • Coolfire
    #2639
    Na ennek örülök.Még a végén rossz hírét keltetted volna.:)
    Szóval ismerős is lettél.:)
  • IXEMGabeo
    #2638
    buszozás az M6-oson, helikopter, magánrepülő, amelyik jól esik;)
  • bakkerman
    #2637
    +3 :D
  • JLH Fans
    #2636
    Pestről igen, na de Pécsről?:D
  • IXEMGabeo
    #2635
    cirka 3 óra vonattal...legalább is Pestről
  • IXEMGabeo
    #2634
    nice
  • JLH Fans
    #2633
    Hát most hétvégén Nyíregyen 100% hogy lesz, már meghívást is kaptam rá, az más kérdés, hogy fogok oda eljutni....:D

    Deee elvileg Alcatrazban is lesz még idén:)

    Btw, gondolhatod, hogy én sem akármilyen levelet írtam, nem abból állt hogy "szép vagy jó vagy okos vagy, jól énekelsz hajrá" és ilyesmi klisékből:P:)
  • Dean Winchester
    #2632
    nem is akartam :D örülök neki :DD
    csak készülj fel arra is ,hogy mivan ha nem lesz koncert?
  • Kaplan
    #2631
    Pont erről beszélgettem énektanárommal.. S én is így gondolom, hogy a két dolgot (akármennyire gyors és jelentős manapság már a technika) ketté kell választani. Van az embernek egy személyes ismeretségi köre, barátok, család, zenészek, s vannak a 'rajongók' akiket természetesen az előadó tisztel mindennél jobban hisz a munkásságuk nagy részét a rajongók hálája miatt csinálják. Ettől függetlenül én ha egyszer eljutok arra a szintre, külön fogom választani a személyes és a rajongó oldalt. Lehet ezt jól is csinálni, hogyha a FanClubodnál is aktív vagy, levelezel a rajongókkal stb.
  • JLH Fans
    #2630
    Még idén 100% biztosan ott leszek 1 koncertjén, és remélem beszélni is tudok vele 1 keveset, szóval ami késik....:P
    És úgysem tudod elrontani a jókedvem:D:)
  • Dean Winchester
    #2629
    na az ismerős közé tenni a hülyeség sztem :D ha vmi fan clubba mégy az ok :D de ismerősnek jelölni olyat aki nem ismerős badarság :D
    summer sisters csajoknál az egyiknél tuti (de lehet mindkettő) kivolt írva ,hogy aki ismerőse akar lenni az legyen kedves a fan clubba (mutatott rá egy link) jelölje őket... szóval ennyit az ismerősről :D

    no mind1 azért örülök ,hogy örülsz és örül h örülsz xD
  • JLH Fans
    #2628
    Főleg a párbajdala volt jó:)
    AMúgy ne aggódj, következő héten Tomi.hu megy úgyis:P

    P.S: Képzeljétek, a Muri Enikős story happy endinggel végződött:)
    Válaszolt facebookon végül a levelemre, ráadásul BIZTOSAN ő tette, nem más, mivel a levél közel 1 word oldalt tett ki, részletesen kitérve mind a 9-10 felvetésemre +egyéb dolgokra is.
    Ráadásul nagyon kedves és aranyos dolgokat is írt + addolt az ismerősökhöz is:) Mit ne mondjak.... tudom, kis dolog, de nekem valami eszméletlenül jól esett, szerzett vele végleg 1 rajongót, az biztos:)
  • Coolfire
    #2627
    Dorkával sosem szimpatizáltam(talán a feka férje miatt)de most kurva jó volt.A Vastag-kolbász tesóknak kéne már meniük.Lassan nem is lesz csaj a mezőnyben..és ez nagyon nem fair.
    Tiszta buzibár lesz a végén.
    Nikolásznak meg 3 szöggel kellene azt a kalapot a fejére rögzíteni,ahogy anno Vlad Tepes mester tette a követekkel.
  • bakkerman
    #2626
    hála az Istennek kiejtették dorkát,kb ahogy tnap énekelt,az már megütötte a megasztár szintet,de az X faktor mezőnyében gyenge volt megint. VT is szar volt,de nála ugye ott a hendikep,keresztes ildikó,aki kibaszottul nem ért ehhez a műsorhoz. köv héten Norbi vagy VT megy haza