11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • Dean Winchester
    #2706
    jjjj bazdmeg félek norbi párbajozni fog :(((
  • bippo
    #2705
    Remélem odáig nem süllyed. Ha ma kiesik, akkor is már minden adott, hogy elinduljon a karrierje.
  • limperatore
    #2704
    veca nem nyer akkor elmegy a megasztárba is ? :D
  • bippo
    #2703
    Jogos. De alapból sem csúnya lány.
  • limperatore
    #2702
    jól néz ki az nagyon nagy túlzás :D inkább jól megcsinálják
  • IXEMGabeo
    #2701
    na bazz bekapcsolták a szennyt, kapcsoltam is el xD X faktor nézettsége most esett le erre a talán 2-3 percre
  • cargame
    #2700
    Na ez aztan mindennek a legalja....jol elbasztak...
  • Balázs 17
    #2699
    ezaz OLÁÁHHHHHHHHHHHH omggggggg
  • LordVenom
    #2698
    Elég baj ez,hogy a nagy átlag csak ezt ismeri. Pedig itt is több toplistás száma jelent meg...

  • bippo
    #2697
    Mo-on ez az egy száma lett igazán ismert -> besorolták ide.
  • Rundstedt17
    #2696
    jaja hajrá Veca
  • LordVenom
    #2695
    Kinek az agyszüleménye,hogy Toni Braxton egy slágeres előadó?

    Ez a zenei műveletlenség...
  • IXEMGabeo
    #2694
    vagy nem;) én utálom, néha jó, néha nem jó...de az túlzás, hogy állandóan jó:D és méghogy képzett amikor a Nicholas szintén kész és a Kati is...Vastag Csaba is hol jó volt, hol nem jó, de ez szubjektív...semmi extra nincs a csajban, csak ajnározzák amiatt, hogy szép meg gyönyörű csaj...oké valóban, de már unalmas:)
  • bippo
    #2693
    Szerintem is. Én ezért szeretem Vecát. (no meg jól is néz ki). Sőt, ahogy hallottuk Gesztitől, hamarosan eléri a mai magyar pop-énekesek szintjét, és felér Gesztiékhez :))

    A másik jó énekes W.Kati. Nikolas is biztos jó, de adások óta ugyanolyan. Norbi jól nyomja, az ő területe a show, nem az éneklés (bár volt 2 lírai dala, amit tök jól énekelt el)
    A 2 Vastag meg mindig azt az érzést kelti bennem, hogy ennél több van bennük, de valahogy nem jön ki belőlük.
  • limperatore
    #2692
    nem hiszem h megnyeri, nézők döntenek
    norbinak fb-n is 2x akkora rajongótábora van
  • Totti5
    #2691
    partyszám:) anno sokat ment rádióban is, talán most is nyomatják bulikban
  • Afe
    #2690
    Up de gáz.
  • Totti5
    #2689
    Szerintem Veca a legprofibb. Jó hallagatni olyan szép tiszta és egyedi a hangja, és tökéletesen nyomja. Ő már készen van adások óta szvsz... remélem megnyeri.
  • bippo
    #2687
    Up: imádom ezt a számot. Mondjuk volt még egy vámpíros daluk is. Az sem volt rossz.
  • JLH Fans
    #2686
    Durvák vagy sem, nekem ma csak Veca (most másodszor összesen) és Nicolas (ő azért nem teljesen) tetszett.
  • bippo
    #2685
    Jaja. Eddig sem volt vastag, de mint hallhattuk, tovább fogyott. (ha hízni akar, akkor nem tehet róla, hogy mégis fogy). Nekem a szénaboglya haja nem tetszik.
  • Risu Führer
    #2684
    1799 tiéd a testem Janicsák Veca
  • IXEMGabeo
    #2683
    ezt a Vecát miért értékeli mindenki túl? a Kati megintcsak jobb volt nála, ahogy Nicholas is...
  • cargame
    #2682
    Tenyleg egyre rendabb...
  • Afe
    #2681
    Azt vágja valaki, hogy miért kell playback ha úgyis felvételről mennek ezek a közös dalok?
  • IXEMGabeo
    #2680
    jó volt ma szinte mindenki...Tomi lóg ki picit a Norbin kívűl...sztem a két Vastag fog párbajozni...
  • bippo
    #2679
    Na, ez sem élő. Pedig jól énekelnek. (annak ellenére, hogy maga a dal egy fos)

    mflex: köszi. most legalább tudom, mi a new era.
    (Nekem speciel nem tetszenek ezek a sapkák, mindig a kis tizenéves nagyképű gengszter/hip-hop csókák jutnak eszembe róla.)
  • Dean Winchester
    #2678
    nah azért megában nem csak akkor volt két produkció mikor 5en voltak :S
    szóval jövőhéten 2 dalt ad elő mindenki + párbajdal!
    remélem norbi továbbmegy és akkor még 3 dalt tuti hallok tőle :D
  • Totti5
    #2677
    Ez a Wolf Kati anorexiás csontkollekció? egyre rondább...
  • Gideon Wieth
    #2676
    Ezek azért elég durvák, valljuk be :)
  • JLH Fans
    #2675
    Nem túlságosan kedvelem Vecát és Nicolast sem, mig Wolf Katit sokáig bírtam, ennek ellenére nálam mai este érdemjegyei:

    Norbi : 5

    Csaba: 4

    Veca: 9

    Nicolas: 7

    Kati: 3

    Tomi: 5



  • mflex #2674
    Ez az egyik hobbim, a baseball sapkák már régóta, bár a new era stílusból olyan 150 körül van, damani dada-ból olyan 40, a többi meg ilyen-olyan.

    Vagyis nem kalap, hanem sapkák.

    pl...
  • Gideon Wieth
    #2673
    Ez nekem is tetszene... KÍváncsi lennék mi lesz ... Megy a showman, vagy az énektanár???.... És legalább végre kicsit kényelmetlenül érezheti magát Ildikó... kiváncsi vagyok kire szavazna....
  • GrandVitara
    #2672
    Szerintem eddig a két Vastag volt a legjobb. + Veca
  • Shiwo
    #2671
    jó lenne egy Niklász VS kisVastag párbaj, legalább KI-nek is kipottyanna pártfogoltja (még a végén azt fogja hinni, hogy neki köszönhetően vannak még bent)
  • bippo
    #2670
    Főleg, hogy azt mondta előtte K.Ildikó, hogy most kimozdul a komfortzónájából. Hát nem igazán, ugyanaz a stílus volt, ugyanaz az uncsi lötyögés.
  • Gideon Wieth
    #2669
    Hát én Nicolast már megint untam... nekem semmi nem jött át, és nem értem, h ha a zsűri fele fapofával üli végig, mi az h nem unta??? Nekem nem tetszett, szerintem ugyanolyan unalmas volt mint a többi... Tán egy fokkal jobb....jó kettővel... LEgyen három...de ez a plafon
  • bippo
    #2668
    16éééév? Kimondani is szörnyű. Több, mint a fél életem.

    btw: kíváncsi vagyok, mikor szopják le élő adásban ezt a Nikolast. Semmi igazán extra, de állandóan dícsérik. És tök nem szimpatikus.

    mflex: Hogy lehet kalapból 217darabot begyűjteni. Ennyire jó dolog a kalapgyűjtés?
  • Shiwo
    #2667
    hű de megy az idő.. eddig még nem is gondoltam bele, hogy már 16 év eltelt azóta, mióta sláger lett
  • mflex #2666
    Semmi jó nincs ebben a Nikolas srácban, csak a new era sapkája, én is gyűjtöm, van vagy 217db-om már :D