11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • Harly18
    #2786
    Azokat is csak azért mutogatják, hogy még többen szavazzanak. Aztán lezárják és az utolsó háromra ismét kell szavazni, így aki már szavazott xy-ra, akkor megint fog, tehát több telefonhívást tudnak ezzel elérni, s ha megfigyeled, a végén úgyis a zsűri dönt. És valahogy sosem lep meg kit választanak.
    Nem a tehetség vagy aznapi teljesítmény alapján az biztos, és elvben a nézőket sem veszik figyelembe, ha már valaki harmadjára kerül kieső helyre, mindig visszajuttatták. Ha a legelején kiesne mondjuk az, aki jó bulvár alany, mert sokat lehet róla írni, meg semmitmondó riportokat csinálni, akit össze lehet hozni a fél mezőnnyel, akkor az senkinek nem lenne jó...a csatornának biztos, a közönségnek meg bárhogy van úgysincs beleszólása...
  • Tiger1111
    #2785
    Ezen már én is gondolkoztam , főleg mikkor megasztárban mutatják a verseny állását x verseznyő az első .2 perc múlva lezárják a szavazást és az x versenyző leghátul van és ki esik :) .
  • Ironman2
    #2784
    Ja! Itt a pénz a tét!
  • Harly18
    #2783
    A zsűri normális értékelést sosem tudott eddig még mondani, sem itt, sem a konkurens műsorban.

    Mivel ez egy olyan műsor, ami milliárdos bevételeket hoz a csatornának, biztos semmit nem bíznak a véletlenre. Nem a tehetségkutatás, hanem a profit szerzés a cél. Ezek után ki tudja, hogy nincs előre megírva, hogy ki lesz a két párbajozó, hogy végül ki megy haza, s hogy a zsűri nem ez alapján dönt. Semmit sem tudni, nincs belelátása az embernek, így bármi lehet. Ez egy show, semmit sem szabad elhinni, ami itt történik...mindent lépésről-lépésre megterveznek előre, és úgy alakítják a dolgokat, hogy a lehető legnagyobb legyen az érdeklődés. Ezért szerepel mindig határon túli magyar, hogy onnan is szavazzanak, vagy éppen olyan félig magyar ember, aki külföldről jön a műsor miatt, akinek kis esze van és belegondol, az látja, hogy ez egy megtervezett stratégia része....A sok tinicsajszi, aki meg küldözgeti az sms-eket orrba-szájba, s ilyen Sp meg hasonlók a favoritok...no comment...nekik mindegy a tehetség, csak "cuki" legyen...
  • rumkola
    #2782
  • jazzy
    #2781
    Nincs pénzük? Ne viccelj már, többet költenek ruhára, sminkre meg ilyen szarokra mint én kajára 1 hónapban.
  • Rundstedt17
    #2780
    a tiniribancoknak nincs is pénzük hogy szavazzanak az asszonyok szokása szavazni az ilyen szarokba a vén 30as ribancoké
  • jazzy
    #2779
    Mondjuk ha szétnézünk manapság, az is lehet hogy a vastagtomi nyeri meg a versenyt, mert minden tiniribanc rá szavaz kb.
  • Robcuskilla
    #2778
    akkor többek között mit...? lehetsz egy hülye bohóc hang nélkül...? végülis mint előadó, tuképpen énekel, amellett hogy vmi színpadi showt ad elő ( világos ), és ő egy hangtalan szar, eljuthatott volna már a füldeig
  • Zomil
    #2777
    Szvsz tomi erösen a többiek szinvonala alá esik.
  • limperatore
    #2776
    itt nem a hangot értékelik, eljuthatott volna már az agyadig
  • Tiger1111
    #2775
    Hihetetlen hogy egy magas színvonalú műsornak beállított tehetségkutatóban , ennyire döntés képtelen zsűri legyen ! Ez volt a 3-ik esett mikkor a nézőkre hagyták , a megasztárban ez jobban van megoldva . Részemről ez a legbosszantóbb hogy nincsenek rá kényszerítve a döntésre , a műsorban csak ezt hajtogatják " ez világ színvonalú előadás volt " " egy világsztár vagy " de dönteni képtelenek . Egyébként megjegyzem mindegyik versenyző nagyon mesze van mind 2 állítástól , ügyesek de nem több , ebben a műsorban nagyon el vannak tévedve a zsűri tagok.
  • Robcuskilla
    #2774
    ez az, mikor esik már ki az a rekedt hangú(?) idióta senki, ez mg párbajozni sem jutott el(? - vagy volt már... ?) ki szavazz arra a hangtalanra...? ne basszatok föl
  • xxxpaulxxx
    #2773
    Ezt a szart... mikor esik már ki a Norbi?
  • Tinman #2772
    Befejeztem ennek a fosnak a további megtekintését.

    Wolf Kati nem jön be nőként, nem tetszik az arca. Mindig úgy hallgattam, hogy nem is néztem közbe... CD minőség jött ki a torkán!

    Hol a faxba van ehhez a sapkás, helyben topogó görcs, aki olyan kiba. egysíkúan énekel, mint ide a kalahári!

    Befejeztem ezt a viccnek nevezett siketképzőt.

    Jó szerencsét!

    u.i.: Geszti! Szopjál le te tehetségtelen, siket pöcs!
  • Ironman2
    #2771
    Sajnálom Katit.Nicholas nem érdemelte meg hogy továbbmenjen.Mondjuk az RTL-től már semmin nem csodálkozok.Na nézzétek a Stohlt!
  • jazzy
    #2770
    Gratulálok, ismét megmutatta a magyar közönség, hogy mekkora szánalmas balfaszokból áll, töketlen, agyatlan nyomorékok akiknek nincs füle se agya.

    Remélem azért Katit nem most láttuk/hallottuk utoljára, Nicolast meg azt a fogyatékos vastagtamást meg nem akarom látni mostanában.
  • Robcuskilla
    #2769
    általában ezek a műsorok ne mnagyon érik az ingerküszöböm, a megaszarral együtt is azért vagyok képben, mert a kocsmában ahová jrok mindig ezek mennek a nagy képernyőn... :))) de hogy a szar hangú köcsög király l norbert mi a szart keres egy ilyen műsorban és esik ki egy wolf kati... hát... öreg. rejtély.
  • grizzly21
    #2768
    Remek, a Non stop utan megint kiesett az aktualis legjobb..
  • MrSpock
    #2767
    Hajrá Veca!Még ő tartja bennem a néznivalót! Remélem döntőig elmegy,és akkor semmi gond. Azért fura hogy a Vastag Tomi még mindig ott van.
  • Digitman
    #2766
    Én ezen gondolkodtam már a Non Stop kiesése után. Tudom, hogy ők kilógtak a sorból, de ha Norbit show elemek miatt tartják jónak, akkor a Non Stop miért volt más?
  • wesker24
    #2765
    Hihehetlen hogy Keresztesnél még mindig 3-an vannak pedig sokkal gyengébbek voltak majdnem mind !
  • Elmebeteg88
    #2764
    Köcsög Nicolas már másodjára!!! ez számomra furcsa hogy, a boszorkánytól még nem ment senki haza. :@
  • bippo
    #2763
    Szerintem Feró ezt megoldja majd a kulisszák mögött, és megveri ezt a bájolgó beszari kis pöcs Gesztit. (de minimum leordítja.)

    Biztos van pénze a műsorban, kell a kiscsajok sms-e.
  • wesker24
    #2762
    Szintugy már csak Vecanak drukkolok ha ö is kiesik onnantól kezdve számomra vége az X-faktornak !
  • Afe
    #2761
    Szomorú hogy Keresztestől még senki nem ment el, pedig számomra ott vannak a leggyengébb emberkék. na jó Nikolas tényleg nem gyenge, de a másik kettő nem való egy ilyen színvonalú versenybe, eltérő okok miatt.
  • wesker24
    #2760
    Nem egy hólapáttal minimum egy buzogánnyal ! :D
  • LordVenom
    #2759
    Maradt egy rakat unalmas gyökér...azt hiszem nekem eddig tartott az x-faktor élvezeti értéke.
  • Balázs 17
    #2758
    marketing managerként ezt kellett választania:)
  • TDC Geronimo
    #2757
    Keresztes lehet tökeit szorongatta a pult alatt
  • Digitman
    #2756
    Én is pont erre gondoltam!
  • Dean Winchester
    #2755
    de nem azt írta vki h pl. norbi a high way to hell-t nem énekelheti mert már énekelték? :S
  • wesker24
    #2754
    Na akkor asszem mehetünk tüntetni máris szerzem a molotovokat xD
  • Shiwo
    #2753
    Gesztit most kéne fejbeküldeni egy hólapáttal...
  • bippo
    #2752
    Látszott rajta, hogy a Nikolast küldené (Feró is érezte, mondta is neki, hogy 'Neked kell eldönteni'.)
    Mekkora egy punci ez a G.
  • limperatore
    #2751
    egyértelmű a sok kis picsa csaj miatt akik erre költik a 3000ftos kártyájukat
  • Klemice
    #2750
    végre kiesett ez a lófejű csontkollekció
  • Dean Winchester
    #2749
    nikolas már másodjára ússza meg a párbajt!
    megbassza ha a norbival fog egyszer kint állni és akkor meg tudnak dönteni -.-
  • wesker24
    #2748
    Na neeeeeeeeeeeeeeeeeee !!!!!!!!

    Tudtam hogy ez lesz ! Wáááááááááá !!!

  • bippo
    #2747
    Bazmeg Geszti.