11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • JLH Fans
    #3026
    Az biztos, rengeteg helyre írok, és sok 100 vélemény ütközik, homlokegyenest különbözőek, de ahány topikba írok, olyan embert kb még nemigen találtam, aki szerint Nádor Dávid szar lett volna, ez azért jelent vmit:)
  • JLH Fans
    #3025
    Azzal, hogy érvek helyett személyeskedsz és vagdalkozol, csakis magadat teszed nevetségessé:)
  • IXEMGabeo
    #3024
    ez így van...elég sok tehetség esett ki, akik oda lettek volna várhatók...ezt már kiveséztük, Elődöt és Jennifert valszeg a külseje miatt, Enikőt a magabiztosság hiány és a rossz passz miatt, Teo-t azért mert túl fiatal volt, Wittman Zsoltot nem tudom miért nem, de nem válogatták be. Nádor Dávidnál pedig fatális hiba, bebe rádumálta Ferót, hogy mert nem volt neki szimpatikus nem a szemébe nézett:S pff...őt nagyon sajnáltam az összes fiút lepipálta volna a Jazz-dobos...
  • Gideon Wieth
    #3023
    ez a hozzászólásod meg nevetséges... Nem tudom mit hallottál néztél tegnap... DE Csabi párbajdala az X-faktorban a jelenlegi legjobb volt, de mindenképp a legjobbak között van... Ez nem szeret nem szeret kérdése, aki mást mond, hazudik, vagy annyi érzéke van a témához mint egy sültkrumplinak...
  • Gideon Wieth
    #3022
    és semmivel sem jobb a Vecánál.. az lány gyönyörűen énekel (Veca), aki ezt nem képes elismerni az megérdemli... Veled megint az a baj, hogy tök szubjektív dologról vitatkozol. Önmagában nem baj, hogy neked más tetszik, de jellemez téged, az hogy azok akik ide bekerültek nem tehetséges emberek című hozzászólások, és vakon csak az Enikő meg az Enikő meg a Dávid, meg a többi... Nekem is van kedvencem, szurkolok is neki ezerrel, ráadásul már akkor ismertem, amikor még senki szinte, nagyot párbajozott tegnap, és szívét lelkét odatette... (( Mondhatom, mert élőben hallottam az egészet...)). És amellett, hogy őt szeretem, elismerem, hogy Veca is jó, Nicolas is szépen énekel, megvannak a hátrányokról is a véleményeim, de amit te csinálsz már kezd szánalmas lenni...
  • JLH Fans
    #3021
    Nem csak Enikőről van szó, hanem pl Nádor Dávidról és Sziróta Jennyről. (akik pl folyamatosan hozták a tök jó szintet nem csak első szerepléskor ergo nem igaz amit írsz)

    Nem mellesleg pedig voltak még jópáran azok közül, akik bekerültek, (pl Vastag Tomi vagy Veca) akik szintén elsőre hozták a legjobbat és utána a válogatók során egyszer sem voltak többet meggyőzők, mégis bekerültek...

    És de , igenis azt mondom, hogy számomra a Sumérek együtt(főleg Edit) NEM tehetségesek, és a Mimi& Gergő kettősből is a Gergő baromi bénán nyomta, és Fannynál meg Dorkánál is SOKKAL tehetségesebb Enikő meg Jenny, Dávid meg meg is nyerhette volna akár.

    Btw, ha már pont a kedvencemet PC-zted ki, hát meg lehet nézni régebbi dalait vagy koncertfelvételeit, semmivel sem roszabb a Vecánál pl.
  • Dean Winchester
    #3020
    na megnéztem ezt a v. csaba párbaj dalt :D hát nem a legjobb az is bíztos...
  • Totti5
    #3019
    Nem 1 válogatás volt. A legtöbb szupertehetség előtte a puskaporát az első szerepléskor, egy agyon begyakorolt számmal és később nem tudta hozni azt a szintet sem 1szer sem kétszer... ezért nem kerültek be jó páran, persze a vakok lehet ezt magyarázni, mert a jutubon annyi okoska van hogy a Murit a döntőbe... ja persze.

    Természtesen a 12be nem férhet be 20 ember, hanem csak 12. Hibába van még 8 tehetség akik beférnének... azt ne mondja senki hogy akiket az élő adásba láttunk azok nem tehetségesek, mert az egyszerűen baromság.
  • JLH Fans
    #3018
    Hát ponthogy nem, bekerültek többen is a 12 be, akiket igen erős túlzás lenne tehetségnek hívni, míg nem kerültek be olyanok, akik pedig igencsak tehetségesek.
  • JLH Fans
    #3017
    Kb annyira volt az X legjobb produkciója, amennyire Britney Spears a világ legjobb énekesnője :D
  • darkerlomy
    #3016
    mi az hogy férfi létére sírt is ha belegondolnád magad a helyébe te is megkönnyeztél volna. Lehet hogy vastag csaba a lányok kedvence de a tegnapi párbajdala szntem nemcsak a sajátja de az egész x faktor alatt a legjobb produkció volt!
  • hungary27
    #3015
    nem:)
  • IXEMGabeo
    #3014
    ezt a Stuntot te csináltad az adatlapodon? nem semmi:)
  • hungary27
    #3013
    én meg belsőhírt kaptam hogy Nikolas nyeri meg...
  • Dean Winchester
    #3012
    örjöngő közönség fogja fogadni Norbit :D elvan képzelve :)


    "Csabi pedig ezzel a 2. hellyel beindítja szóló karrierjét,"
    ez hülyeség :D már aki az 5be bekerült és látnak benne fantáziát beinditodik a karrierje :)
    ha jól csinálja akkor sikeresebb lehet a 4. helyezett is mint az első!
  • Totti5
    #3011
    Norbi mint 0a?

    Szinpadra termett. Természetesen profin betölti az egész teret, nagyon jó koreográfiákat találnak ki... ehhez is kell egy tehetség, és ebben nagyon profi. Énekelni is tud, de a hangja olyan amilyen, nyilván ettől is különleges az egész ember. Nincs zenei érzéke???? te láttad hogy hogyan zongorázik???

    Elképzelem. Olyan showt csinálna hogy mindenki maga alá pakolna. Amúgy mire gondolsz, erre a nemzetek közti csatákra, ahol álltalában a "nagyhatalmak" nyernek?
  • IXEMGabeo
    #3010
    amúgy én meg sajnos azt hallottam, bár nem nézem, de látom néha azt a vén qva Szíj Melindát, hogy ő fogja megnyerni a Megasztárt. Ez is belső info, méghozzá, azért, mert őt lehet irányítani, ha értitek mire gondolok...
  • IXEMGabeo
    #3009
    köszönjük Emese, beállhatsz Lateralus és a youtube-sok mögé a sorba
  • IXEMGabeo
    #3008
    rohadjon le már emiatt is...
  • bippo
    #3007
    Nem tudom, mi dönt a végén. Az SMS, vagy a zsűri.
    Bármi lehet. Mind a négyük jó valamiben, és működnek a színpadon.
    Veca jól énekel, jól néz ki. Csaba ha összekapja magát, jól énekel, jól néz ki, lányok kedvence. Nikolas a zsűri szerint a legjobban énekel, és eladható. Norbi meg show-t csinál, és megőrülnek érte az emberek. Szóval bármilyen eredmény lehet a végére.
  • homeless
    #3006
    Ha a népszerűséget nézzük, akkor Norbi fog nyerni. Facebookon 140.000 rajongója van míg a többieknek pártízezer. Ha viszont azt is beleszámoljuk, hogy kik küldik az sms-eket, akkor a Csaba fog nyerni.
  • bippo
    #3005
    Belsőségesebb? Egy romantikus gyertyafényes vacsora közben súgták a füledbe? :)))
    (nem hagyhattam ki)

    Én nem hiszem, hogy ez előre le van játszva. Mindenkinek vannak favoritjai, vágyai, elképzelései a jövőre nézve (lehet, hogy egy ilyet mondtak csak el), így a mentoroknak is. Ők tudják befolyásolni a menetét a dolgoknak, de szerintem ennyi.
    (más kérdés, hogy tényleg meg lehetne csinálni a manipulálást, hiszen semmit nem látunk a szavazásból, csak elhisszük, hogy a szolgáltatók és a közjegyzők boríték nélkül rendesen teszik a dolgukat.)
  • simonl #3004
    Az a baj fiúk, lányok, hogy megint egy tehetséges, jó hangú, bár még kicsit képzetlen ember esett ki.
    KLNorbi számomra egy paprikajancsi, nulla zenei kultúra, nulla mozgáskultúra...minden nulla.

    Képzeljétek csak el, milyen lesz ha egy nemzetközi zenei fesztiválon KLNorbi és Szíjj Melinda duo képviseli majd kis hazánkat...




  • Totti5
    #3003
    Én azt hallottam hogy Veca fogja a neve miatt és ez 100% hogy belsőségesebb infó volt mint a tied.
  • bakkerman
    #3002
    eddig is sejteni lehetetett,hogy Veca-Csaba döntő lesz :)) Veca szépen megkapja az első helyet,mint legnagyobb tehetség,Csabi pedig ezzel a 2. hellyel beindítja szóló karrierjét,neki végülis tökmindegy 1.-vagy 2. lesz :) sapkageci 3.,Norbi 4.,ennyi
  • Dean Winchester
    #3001
    ezt a hsz-t elmentem :D azt visszatérünk rá mikor vége lesz az egésznek :D

    #2999: hát baszki a tűzdobálós résznél én is csak ámultam és bámultam :O
  • kraven81
    #3000
    Egy belsős infotol halottam, hogy Vastag Csaba nyeri meg, már elvolt döntve amikor 6-an voltak. Kamu az egèsz
  • IXEMGabeo
    #2999
    hogy a francba csinálta ezt a tűzdobálást a Norbi?:D
  • IXEMGabeo
    #2998
    jujj és ezt nem láttam:( ez ott volt nagyon
  • IXEMGabeo
    #2997
    meg se nézem, ha ők döntőznek...:D egyiket se bírom, de ha lehetne választani a Nicholas nyerje meg...
  • Balázs 17
    #2996
    megnézném Norbi élő zenei kísérettel milyen lenne
  • IXEMGabeo
    #2995
  • IXEMGabeo
    #2994
    nem láttam a tegnapi műsort, de sejtettem, hogy a 2 Vastag kolbász fog párbajozni:D nagy "dráma" lehetett...bátyó végig jobb volt az öccsénél
  • bippo
    #2993
    Most megnéztem a múlt vasárnapi angol X-factor kiszavazót. Ott most pont úgy alakult, hogy mindkettő Louis mentoráltja volt.
    (bár számomra egyértelmű volt, hogy ki megy tovább, de mégis döntenie kellett)
  • homeless
    #2992
    Tomi kiesett.

    Szerintem ezek után 100%, hogy az a nyálas, modoros vastag csaba nyeri meg. Aki eddig tomira szavazott, azok most mind átpártolnak csabára, sőt még férfi létére sírt is, ami megintcsak hozott neki rengeteg szavazót...
  • Totti5
    #2991
    Norbi tegnap is odatette magát... egyszerűen olyan jó hogy akár meg is nyerheti.

    Amúgy ez nem tehetségkutató, mert aki bekerült a 12be az már egy tehetség, és ha akarják kapnak lemezszerződést és lesz karrierjük, ha elég felkészültek a feladathoz. Itt a szinpadi teljesítmény a lényeg, hogy mit nyujt az adott pillanatban képes e megfogni a közönséget vizuálisan és előadásmódba. Ez erről szól, és ebben Norbi a legjobb Csaba mellett. Ha hangilag kell nézni akkor Veca egyértleműen. Nicolas is jó és a legultolsó előadása volt magasan a legjobb, mert végre nem sablon módra énekelet, mint ahogy az előző 5 adásban.
  • Dean Winchester
    #2990
    tomi-norbi párbaj a jövőhéten? :D
    bár eddig norbi az aki még nem párbajozott! azért örülnék ha nem kerülne rá sor :DDD

    am jövőhéten akkor inkább tomi-nikolas párbaj kéne!
  • tmisi
    #2989
    Az jó lett volna. Kíváncsi vagyok, hogy Ildi mégis ki mellett döntött volna akkor, mert még olyan nem volt, hogy mindkét párbajozó egy mentorhoz tartozott volna.
  • Balázs 17
    #2988
    ma egyértelműen Veca volt a legjobb + Norbinak a második száma ami kibaszottul tetszett!:)
  • Shiwo
    #2987
    a kisvastag