11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • JLH Fans
    #3066
    Szerintem jobb van, halgattad az előadásokat amiket lenyomott?:)
    Ráadásul mind Csabának mind Niconak van a fanclub mellett egy komoly ellenszurkoló tábora is, míg Nádor Dávid abszolút nem osztotta meg a nézőket, őt 99% szerette.
  • bakkerman
    #3065
    dávid miért nyerhette volna meg? szerintem nincs jobb hangja Csabinál,vagy sapkásnál
  • JLH Fans
    #3064
    Kihagytad a slusszpoént, miszerint:

    persze ne vedd személyeskedésnek mert nem önre/rád céloztam csak ugy mondom
  • NessieGraf
    #3063
    Még ha hülyébb is se süket.
  • Dean Winchester
    #3062
    ahhoz nem kell öregnek lenni ,hogy valaki ismerje az eredeti dalokat :D

    csak azt tudom mondani közhelyesen,hogy (mint már párszor más helyen) van,hogy egy idősebb személy sokkal hülyébb mint egy fiatal annak ellenére h elvile tapasztaltabb : D

    persze ne vedd személyeskedésnek mert nem önre/rád céloztam csak ugy mondom :D
  • NessieGraf
    #3061
    Tudod, elég öreg vagyok hozzá, hogy ismerjem az eredeti dalokat. És bizony az.
  • Lateralus
    #3060
    X-Faktor adásmenete
  • IXEMGabeo
    #3059
    ez jogos, mostmár el kéne felejteni Enikőt:D

  • IXEMGabeo
    #3058
    engem is már idegesít, hogy ennek a vecának hajol le mindenki a hangja előtt...Semmi extra nincs a csajbaj, csak a külsejét dícsérik mindig...ki nem állhatom már azóta amióta bájolgott a zsűrivel...
  • JLH Fans
    #3057
    Őszinte részvétem, mi lesz akkor jövőre, amikor a verseny ezen szakaszában még ráadásul versenyben is lesz:P:)
  • Kaplan
    #3056
    Kezdek már agyérgörcsöt kapni attól, hogy a verseny ezen szakaszában még mindig az Enikőről van szó.. :)
  • Gideon Wieth
    #3055
    Amúgy azt nem tudjátok, hogy mi az a zene ami az eredményhirdetés után megy, amikor már megvan a kieső ? :-)
  • Gideon Wieth
    #3054
    magyarázhatod neki, én már feladtam... Egyszer jót énekelt, hozzáteszem szerintem korántsem tökéletesen ((de jó volt, mielőtt lehurrognátok)) onnantól kezdve viszont nem tudott mit alkotni...
  • Lateralus
    #3053
    Playback.
  • JLH Fans
    #3052
    Veca olyan 3 hete kezdett el jókat énekelgetni megint, a Quimby dalban nyújtott produkciója pedig lenyűgőző volt, és befér az X eddigi legjobb 5 produkciója közé simán.

    A top 5 nálam amúgy:
    Muri Enikő: Because of you
    Nádor Dávid: You are the only one
    Sziróta Jennifer: One night only
    Wolf Kati: From Sarah with love
    Janicsák Veca: Most múlik
  • JLH Fans
    #3051
    Nem hallottam?:D
    Egyik kedvencem:) És szerintem Enikő simán kihozta ebből a dalból azt, amit Kelly, ezzel a produkcióval a világ összes stadionjában telt házat csinált volna, azzal együtt is, hogy még nyilván nincs olyan hangja korából adódóan.

    Naja, ilyen alapon Király L Norbi is csak máshogy énekelte a Nézz az ég felét, csakúgy mint Veca a ha volna 2 életemet:D:D:D
  • Balázs 17
    #3050
    attól még egyik legjobb előadás volt az X-Faktorban (és nem egyszer hallottam már az eredetit)
  • Totti5
    #3049
    Ez nem leutánzó verseny... máhogy énekelte és nem volt hamis. Bikóz of jút pedig elordibálta Enikő ennyi erővel, de gondolom nem hallottad az eredetit. Legjobb produkció? az a gond hogy itt nem 1szer kell jól énekelni hanem számtalanszor, neki 1szer sikerült csak, ezért nem is jutott tovább.
  • JLH Fans
    #3048
    Hát ez a dal speciel pont NAGYON NEM tetszett Vecától, teljesen meggyalázta a gyönyörű Piramis dalt , kihagyta belőle a könyörgős részt, és amiket nem tudott kiénekelni, ott tett bele ilyen kisebb hajlításokat, és néhány helyen még így is hamis volt....:(

    Az egész X legjobb produkciója messze ez, még mindig, és gyanitom nem is fog változni már:

    Állva tapsoló mentorok, felrobbanó terem
  • Totti5
    #3047
    Hamis?
  • NessieGraf
    #3046
    Már meg kéne tanulni végre: nő ne akarjon férfinek írt dalt énekelni. Egyébként még hamis is.
  • Gideon Wieth
    #3045
    Élőben ez a szám nagyon ütött, és Veca nagyon jól nézett ki alatta, csak nem mert elég nemistudom mi a legjobb kifejezés, vadóc lenni vagy nem tudom... mert önmagában volt sexy úgy ahogy van, a hanggal meg az énekléssel nem értem mi bajod lehet, mert tisztán és tökéletesen énekelt. Akit meg belinkeltél kicsit más, teljesen más hangszínnel...
  • Totti5
    #3044
    Hallgasd...
  • hungary27
    #3043
    Hát igen...
  • Dean Winchester
    #3042
    no ezért volt a két tesó eddig eljuttatva és a tomi nem kiejtve :)

    fókusz

    " soha a sehol semmikorse fordult elő a világon,hogy testvérek csatázzanak egymással " :DDDDD
  • Line
    #3041
    http://www.youtube.com/watch?v=ULyijoIHlw0

    Hát azért csúnyán le vagyunk maradva. Nem tuodm a Veca minek erőltette ami nem megy neki....
  • JLH Fans
    #3040
    Még így is 1 el többen vannak bent a kelleténél:P:(
  • Balázs 17
    #3039
    melyik verseny az?:P
  • Coolfire
    #3038
    Na végre kiesett az egyik vastag...ehehh...hagy hulljon a férgese.:))
    Egyébként azért gyanús,hogy még mindig nem mutatják meg a szavazatokat,sőt boritéknyitáskor sátátn nóri kezében sem lehet látni semmi konkrétumot.
    Már hónapok óta motoszkál bennem,hogy ez a verseny nagyon nem tiszta..
  • IXEMGabeo
    #3037
    elhiszed, hogy ezt direkt csinálták így, hogy aztán reklámozhassák a cikket? tuti, hogy előre megírt forgatókönyv...ezt is kiveséztük már
  • IXEMGabeo
    #3036
    ez így van sztem is ők nagy tehetségek voltak, csak nem voltak igazán összeszokva...
  • IXEMGabeo
    #3035
    abból a srácból sugárzott a zene szeretet, dobolás + éneklés kombó? ahhoz születni kell, + oltári nagy alázat és kitartás egyszerre mindkettőt megtanulni, tán a legnagyobb tehetségek tudják ezt. van bőven Magyarországon, még ehhez hasonló tehetség más szakterületen is, de nem ők kerülnek be a nyilvánosság elé, vagy csak elvétve 1-1...:S:S
  • a bajusz
    #3034
    Igen, Norbi valószínűleg kiesne, ha véletlenül az ő produkciója alatt menne el a kép technikai okokból és csak a hang maradna... Én épp a másik szobából hallottam a produkcióját és csak a végét tudtam nézni is, hááát... Érdemes megpróbálni úgy meghallgatni

    Más. A szombati finálé nagyon tetszett, úgy a párbaj, mint a kiesés, szépen sikerült megcsinálniuk, átjött a dráma - és mindegy, hogy mennyire igazi vagy őszinte, az a lényeg, hogy hatott. De én teljesen el tudom képzelni, hogy szeretik egymást a tesók.
    És most végre tényleg a leggyengébb esett ki - Norbit nehéz értékelni, mert az énektudása és a színpadi teljesítménye erősen szubjektívvé teszi a megítélését. Neki nem kimondottan énekes műsorban kellett volna indulnia.
  • bippo
    #3033
    Majdnem sikerült eltalálni, testvárpárbajról címlapoznak.
  • Lateralus
    #3032
    Ne fárasszál már ezzel az Emesézéssel, meg Youtube-ozással?

    Legalább olyan fárasztó mint Norbi össze eddigi zenei produkciója.
    A tűznyelése jó volt. A következő adásban javasolnám a kígyóbűvölést, vagy valami fakírtrükköt. Mondjuk átszúrhatna egy kötőtűt a nyelvén. Az énekteljesítményét nem rontaná, de mekkora só lenne!

    Simoni, nyugodtan beállhatsz ebbe a sorba! Itt ácsorgunk, a "Működő fülem van" pólóban.
  • JLH Fans
    #3031
    Én még az 5-6 évet is kétlem.
    Ugyanis kb 10 éve énekelnek lassan, ha eddig nem sikerült megtanítani őket rendesen, akkor kétlem, hogy ezekután fog.
    Ettől persze még befuthatnak, manapság már van playback, aztán csinálnak egy playboy címplapfotót oszt jóvan, nálunk úgyis a gagyira vevő a jónép inkább:):):)

    Aliznak egyébként van hangja, szóval KÜLÖN neki lehet jövője énekesként, de együtt...az meredek lenne:)
  • Gideon Wieth
    #3030
    Már amikor... Csütörtöki klub koncerten például nagyon szépen énekeltek, szerintem nem fog nekik 5-6 év kelleni...
  • gordon 24
    #3029
    Jahh.. Szét ordibálják az egészet..

    Jó hangjuk van azt annyi.. De egyelőre énekelni egyik se tud.. Foglalkozni kell velük igen, ének tanár aztán vagy 5-6 év múlva talán lesz belőlük valami..
    Jelenleg csak ordibálás az egész. Nem véletlenül estek ki.




  • Gideon Wieth
    #3028
    Ugyanott vagyunk... Ha neked olyan emberek mint a Nyári lányok nem tehetségesek, akkor nem tudom neked mi az... Jó hangjuk van jól énekelnek és pokoli erővel. CSak foglalkozni kell velük...
  • JLH Fans
    #3027
    Látom Write Only üzemmódban vagy:D:D:D
    Egyébként akkora öngólt rúgtál, mint Gyepes fénykorában sem , mivel ezen kívül még 4 másik faktoros topikba írok, és mindenhol agyondicsértem Vecát a mostani produkciója miatt:)

    Enikőnek kb 25 számát hallottam már, szóval nem a levegőbe írogatok ezúttal sem veled ellentétben, hogy nem roszabb Vecánál, mellesleg ha néha visszaolvasnál is elborult aggyal való irkálás helyett,akkor pl aszem pont ebbe a topikba írtam, hogy kedvencemnek fel kell kötnie, mert a válogató idején még jobb volt Vecánál, de bizony mostanra már közel sem egyértelmű a helyzet, sőt.

    Naja, Gergőt (Mimi párja) vagy épp A Suméreket is azért szidták 95% ban biztos, mert olyan baromi tehetségesek:D
    Az meg szived joga, ha Csabika a mindened, azért jövő héten vigyél pár tucat zsepit is, amikor kiesik:):):)