11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • Coolfire
    #3106
    Ez nagyon fosspray volt...
  • Coolfire
    #3105
    Jajjj....ez a Keserű Méz de szar....
    és az a mozgás..
  • Coolfire
    #3104
    Jön a csabesz....pfööjjjjj...
  • Gideon Wieth
    #3103
    na kezdődik :-)
  • Coolfire
    #3102
    Ezt aláírom..
  • Totti5
    #3101
    Nekünk ilyen SP jut, mert ez kell a tini lányoknak ( persze van sok sok kiválóságunk, csak nekik nehezebb szerepelni, mert nem erre van igény... )
  • Gideon Wieth
    #3100
    Csak azt hagyod ki, hogy ahhoz h valaki ismert legyen ahhoz ilyen műsorokba kell jelentkeznie... Rengeteg remek táncosunk, énekesünk zenészünk van, külföldön nagy sikerekkel, és külföldiek elismerésével, és a feléről se tud az ország...
  • Coolfire
    #3099
    Megasztár nem érdekel,ezt meg leszarom.:)
    Amúgy tényleg az lenne fair-ami nem lesz-ha egy vegyespáros döntő lenne.
  • Totti5
    #3098
    Na ki fogja megnyerni? ugyis annyi tehetséges jós van a megasztár meg ebben a topikban, akik már 5 hete másról nem képesek pofázni, csak arról hogy mi van előre eldöntve... nem unjátok már?
  • Coolfire
    #3097
    Hoppácska,na ez az.Ez a tetves ertéel tutira megy.A legjobb 12-ben nem is volt olyan,akiknek ne lenne előéletük/egy kis hátszelük,pár kivétellel.
    Ez elvileg pont azoknak készülne-elvileg-akik most akarják megmutatni.
    Ehelyett,egy előre legyártott szar,pénzfosó szarkupac az egész.
    Amúgy niklász és csabesz egy undormány.
  • Dean Winchester
    #3096
    kíváncsi lennék arra a biztos infóra xD

    megában 2 csaj 1 férfi volt itt meg 2 férfi 1 csaj
    döntő meg sajna 1 nő 1 férfi mint a megában :D
    a vicc h a megát férfi nyeri a faktort meg nőt pont stimmelne is :D
    de remélem norbi ma nem esik ki!
  • bakkerman
    #3095
    linkt!!
  • Cabell
    #3094
    nickolas buzi, biztos infóból tudom.

    nemszoktam olvasni a topicot, szóval nem vágom h innen ki tudja meg ki nem, de hátha kiábránditok ezzel náhány szimpatizánst:D
  • bakkerman
    #3093
    mér baj ha nagy vastagra küldik az smseket??? hangilag tökéletes,színpadon is tökéletes,ha kell őrjöng,ha kell lassúzik,mindent megcsinál,és rutinos. légyszi nézz már utána,eddig hány színdarabban játszott,és kik mellett énekelt...
  • bakkerman
    #3092
    csaba veca döntő lesz,veca helye biztos,kell egy csaj is,norbit ma kiejti a zsűri nikolásszal szemben,nem merik majd a nézőkre bízni,mert norbi népszerűbb
  • JLH Fans
    #3091
    Már a sumékektől és Ranitől is sok (ráadásul szar) volt, és maga a szám se egy akkora durranás, szóval az bebaszna:)
    Szóval ha véletlen azt énekli, esküszöm leadok 4-5 protest szavazatot mondjuk Nicora:)
  • Dean Winchester
    #3090
    no reni mintájára veca is énekelhetné a hushhushhush-t :D
  • Totti5
    #3089
    Azért azt látni kell hogy Norbi és Csaba képesek bemozogni, betölteni az egész teret, nagy bulti csapni és látványosan előadni a produkciót. Veca más műfajban mozog ő nem zúzásra szakosodott...
  • IXEMGabeo
    #3088
    ilyen alapon Nicholas-Norbi döntő lesz...:D:D
  • jazzy
    #3087
    Unbreak my heart
  • Gideon Wieth
    #3086
    Imdáom az ilyen bizonyíték nélküli elmélkedéseket, de majd meglátjuk :-)

    Amúgy szerintem az már jelzésértékű lenne, ha háromszor párbajozik Nicolas és utána megnyeri... Mellesleg hallottam már háromszor élőben énekelni, és úgy képes volt megfogni... Csabi élőben, koncerten, tét nélkül brutál jóóó... Veca meg a klubkoncerteken a feltornázott hangulatot, folyton elbassza... Tegnap is... Norbi alatt konkrétan remegett az emelet, olyan show-t csinált, aztán jött a Veca, és a lassú szarjaival rögtön kettővel, ráadásul a rosszakkal elfektette az egész hangulatot... Aztán jött Csabi és megint minden a plafonon
  • Shiwo
    #3085
    én speciel csabi-norbi döntőre tippelek (norbinak sok a rajongója, csabi meg valszeg most elkönyvelheti magának az öcsikéje szavazóit)

    Veca-Niklász párbajra tippelek most szombatra, remélhetőleg a kalaposkirály kiesésével
  • Dean Winchester
    #3084
    vagyis neked brutál meglepő lenne egy csabi-norbi döntő? :DDDDD
  • IXEMGabeo
    #3083
    egy fiú egy lány döntőst fognak úgyis összehozni...Nicholas és Veca lesz valszeg a döntős, de, ha Norbi lenne annak én szsz örülnék, de nagy felháborodás lenne az a gáz, ilyen olyan felesleges, lezárt téma miatt h meee nincs hangja...sztem most a Vastag Csabát fogják kiejteni, a Norbi túl népszerű ahhoz, hogy kiessen, sztem ő döntős lesz, de nem nyeri meg...a forgatókönyvet úgy tippelem, hogy Csaba kiesik most szombaton, talán Nicholassal párbajozik őt ismét bent tartják, aztán pedig amikor hárman lesznek majd Norbi v Veca 100% h döntős lesz, Nicholas viszont tutira párbajozni fog. Ha nem kavarnak bele a "szavazatokba", amit kétlek, akkor Nicholas -Veca párbaj nagyon ütős lenne, és ott már biztos vagyok benne, hogy a Nicot kiejtenék, azért, mert előtte már vagy 3x továbbjuttatták és, mert Vecának amúgy is nyalják a hátsóját. Tehát így ilyen alapon, a Norbi v Veca döntő, ami érdekes lenne, de egyrészről mérges lennék, mert ki nem állhatom a Janicsák lányt, és végre mások is észrevették h van hova fejlődnie...

    ezek közül, akik bentmaradtak egyértelműen Nicholasnak kellene megnyernie.

    Ha viszont befosik mondjuk az RTL, akkor befolyásolják a szavazatokat, és Norbi kiesik és 3. lesz, drámai párbaj, sírások, h kiesett az egyik legnagyobb arc meg ilyenek, hisz a műsor nagyrészében bevételt hozott, mostmár el kell engedjük a kezét:D Nicholas-Veca döntő innentől fogva, ezért is kézenfekvő. Csabával nem számolok, szerintem a testvére után neki most jött el az ideje...úgyis meglátjuk majd
  • Dean Winchester
    #3082
    lol
    kristálytisztán énekelni a hálleluját xD
  • LordVenom
    #3081
    Nyikolájnak van fejbúbja? Látta már valaki?
  • JLH Fans
    #3080
    Na igen, Piramis ügyben csak 1 vki múlja felül esetleg Révészt , mégpedig Kheops:) Ment PM re a válasz:P
  • spike0007
    #3079
    Veca döntős lesz a többiek kérdőjelesek. Király L. Norbinak haza kéne már menni aztán, hogy Nikolas vagy Csaba lesz-e döntős? Hát inkább Csaba lesz sztem.
  • NessieGraf
    #3078
    Most minek ragozzam olyan szövegét, aki maga se tudja kivel és mit beszél?
  • Coolfire
    #3077
    Semmi baj nem lenne vele,csak ez két "dalolós" szám.De jó.:)
    Kellett volna Révész Sanyi.:)
    Majd írok egy privit.
  • Coolfire
    #3076
    Azért Timikémnek sem volt rossz a Guns szám..:))
  • Coolfire
    #3075
    A Because of Youban nem volt hiba.Viszont utána-sajnos annál több-,ez vezetett Enikő kieséséhez.
    Bár Geszti kibaszott nagy bakot lőtt....
  • Coolfire
    #3074
    25?Az igen.:)Én pár oktávval megelégedek.Akárhogy szidjátok Fancy-t szerintem lemosta volna ezt a pár köcsögöt(Vecát kivéve,mivel tolja apuka)
    Viszont itt volt már az ideje egy vastagkolbi párbajnak.
    Az a baj,hogy a sok tinilány tolja rájuk az SMS-t.
    Norbi(bár a lemezét nem venném meg,showmannek kitűnő),és Veca kell a döntőbe.
    Niklászról megvan a saját "elméletem",ahogy az idősebb Vastagról is.
  • jazzy
    #3073
    Nekem továbbra is Wolf Kati a kedvencem :) Pedig nem tudom miért, nem szép, a többiek is jól énekelnek, de mégis, nekem átjött.
  • Harly18
    #3072
    Minden dalban van a végefelé egy rész, ahol azért kicsit mindig magasabban énekelnek pár szót a refrénben, de itt ilyen nem volt, épp emiatt nem volt íve sem az egésznek. Elkezdte valahogy és úgy is fejezte be. Szerintem...de kinek mi.
  • Totti5
    #3071
    Pont annyit énekelt ki belőle amennyit kellett... szépen fel volt építve.
  • Totti5
    #3070
    Veca nem volt hamis. Amúgy szép.
  • Harly18
    #3069
    Az most mindegy. A Veca féle verzió azért volt sokkal rosszabb, mert egyenletesen elénekelte, magasakat egyáltalán nem énekelt, ami nagyon hiányzott belőle. Ha már pont ezt a számot választották, akkor vagy legyen ugyanolyan jó, mint az eredeti vagy jobb...De az övé rosszabb volt most, olyan semmilyen...nem mert magasakat énekelni, pedig kellett volna.
  • JLH Fans
    #3068
    Csak hogy bosszantsak pár tagot, szerintem ez jobban sikerült és jóval kevesebb helyen hamis (2) Mint Veca olyannyira ajnározott Piramis dala...(5)



  • Dean Winchester
    #3067
    azt se tudom melyik a nádor dávid :D