11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • IXEMGabeo
    #3426
    nem rég szedett fel valakit egy egész jó csajt, aki már az élettársa...szval nem buzi és sztem jogosan nyerte meg a Csillagot...:)
  • limperatore
    #3425
    miért ha csaba esik ki az jobb?
  • Ironman2
    #3424
    Igazad van!
  • bigivan
    #3423
    Egyetlen mondat a véleményem: megszületett a műsorsorozat legszégyenletesebb döntése. Azt kapja az ország itt is, amit érdemel !!!
  • limperatore
    #3422
  • wesker24
    #3421
    Én most hagytam abba a nézését innentől kezdve már nem érdekel az egész ! Bekaphatják azt csinálnak amit akarnak ! Keresztest meg felnyárslnám és élve elégetném szánalmas egy ribanc !

    Nem vagyok kiváncsi már az egészre ! Itt nem tehetséget keresnek hanem showman-t !

    Ha választani kéne akkor már inkább az idösebb vastag nyerje meg !
  • Kaplan
    #3420
    Szerintem szépen szól. :)
  • Oddball29
    #3419
    No offense, de erre az un. kiművelt felső énekhangra én szó szerint téptem le a fejemről a fülest, annyira irritált.

    Mondjuk Királynak a második attól még nagyon el lett cseszve.
  • Phyisikus
    #3418
    Egy valamit biztos elértek az RTLs szak emberek...általános közfelháborodás miatt legtöbb helyen a műsorról van szó.
  • bippo
    #3417
    Bocs, nem ide akartam.
  • bippo
    #3416
    "nem igaz, hogy ez az ember nem ért semmiből" - mondta Buci Alekoszra Gigi elutasítására célozva.
    Bakker, neki hány baleset kell még, hogy tanuljon belőle?
  • Rage47
    #3415
    valami hangosítást értettem
  • STREEX
    #3414
    Tényleg a norbi vajon mit súgott oda az ördög nórinak?:)
  • cargame
    #3413
    Az mar eleg nagy gaz volt, amikor a donteskor kezdtek kifutyulni az eredmenyt a kozonseg.
  • JLH Fans
    #3412
    Vecát azért is sajnálom nagyon, mert szerencsétlen amiatt esett ki, hogy igaza van BSS-nek.

    Vagyis nem elsősorban maga miatt (oké kellett az is ,hogy Csaba tökéleteset énekeljen )
    hanem Geszti miatt, hogy annyi aljasságot csinált a műsorban, hogy most visszanyalt neki a fagyi, és ennek lett Veca az áldozata....
  • Lateralus
    #3411
    3. illetve a harmadik esetleg a birka effektus, vagyis benyalták erről a szegény srácról, amit hetek óta sulykol az RTL, hogy micsoda tehetség.

    Nekem a 2. tetszene. Az kemény pofon lenne a médiának.
  • Voltan
    #3410
    Azt hiszem, mindnyájan sejtjük, melyik verzió is az igaz :D
  • Lateralus
    #3409
    Hát valóban csak két verzió lehet:

    1. a szavazóknak nincs zenei értelemben vet füle <<< ez lenne a szomorúbb verzió
    2. protest szavaznak az RTL és a mai magyar popzenei kultúra ellen a legtehetségtelenebb csont nélküli továbbengedésével <<< ez viszont forradalom, yeahh! :)
  • Tiger1111
    #3408
    Nem tudom minek kell háborogni ez a műsor eleve szánalom , múltkor a Kati meg Nicholas párbajnál Geszti nem merte haza küldeni Nicholast most pedig ő mondja hogy dönts el és háborog lol. Azt sem értem hogy milyen előadót keresnek itt egyáltalán Norbi jó előadó de sokaknak nem tetszik a hangja , Vecának olyan szép hangja van hogy hihetetlen de meg sem mozdul a színpadon nálam ez ugyan akkora hiba mint másoknál Norbi hangja .Nicholast nekem fáj nézni is meg hallgatni is , jó a hangja de anyira monoton amit csinál és még látványban sem csinál semmit . Csaba szerintem tűrhetően énekel viszonylag mozog is valamit de egyikbe sem kimagasló , nálam akkor lett érdektelen mikkor Katit ki ejtették jól énekelt bejárta a színpadot mind 2 dolog meg volt benne ami kell egy jó előadó művésznek .De akkor nem merték benntartani Nicholas ellen , most így jártak van bent 3 ember akik közül mindenkinek nagy hibái vannak ilyen olyan okoknál fogva , bár ha a pénzt nézzük ami a szavazatokból jön akkor jól jártak Norbit sokan szeretik Csabára szavaznak a nők meg talán Nicholasra is .
  • Shiwo
    #3407
    a magyarok hülyék (igen, és is az vagyok) és sokan még addig se jutott el tudatilag, hogy itt a legjobb énekest keresik...bár nem is úgy lett előtálalva, hogy azt keresnék...ők az X-et keresik (bár az utolsó XX-et is kidobták, és már csak XY-ok maradtak )
  • bippo
    #3406
    Geszti csak szépen kussoljon, ha a szavazás, mint téma kerül terítékre. A Wolf Katis eset óta nem kompetens a témában. Ha ő punc* volt, ne ossza az észt.
  • Smuge
    #3405
    Remélem ezt most látta egy angol x-factor szerkesztő is.
  • gordon 24
    #3404
    Egyet értek!
  • Shiwo
    #3403
    okot nem tudok mondani, valami pszichológust kellene megkérdezned..
  • Lateralus
    #3402
    Hát ez nyilvánvaló, de nem válasz a kérdésre.
  • HöfEE
    #3401
    Nem, mert nem is ez a lényeg. Az énektudás a lényeg, és ez norbinak nincs.
  • Tinman #3400
    Mi van köcsög Geszti?!

    Visszanyalt a fagyi?

    Wolf Kati respect!
  • Shiwo
    #3399
    mert az külföld, ez meg MO
  • Robcuskilla
    #3398
    ez a mesterhármas? :DD mindháromnak kötél... egyébként abban igazad van, hogy midnen idiótabaromnak lehet sok rajongója, ezzel még nem azt mondtad/-tuk, hogy tehetségesek valamiben, hanem vmi oknál fogva sokan szeretik, megnézik, megveszik... ez a botrány. mi az az OK?
  • Shiwo
    #3397
    miért ? a többiek csináltak ?
  • Shiwo
    #3396
    amúgy azzal egyet értek, hogy Norbi jobban passzolna a CsSz-be
  • cargame
    #3395
    Magyarorszag egy nagy szegyen. Sztem lassan az egesz orszagbol kene csinalni egy showt es a tobbi orszag nezne a szevedest a retardaciot es Magyarorszag lenne a fo musoridoben es rohognenek rajta....
  • Lateralus
    #3394
    Akkor miért túráztatnak hónapok óta tehetséges fiatal énekeseket?
    Miért nyerte eddig az összeset jó hangú előadó külföldön?

  • HöfEE
    #3393
    Miért mi a különbség a néző és a zsűri között? Mindkettő ember , mindkettőnek van füle és szeme, mind a kettő ugyanazt nézi.
  • Voltan
    #3392
    Wolf Kati szerintem is minimum a végső döntőben ott kelett volna, hogy legyen. Vecát mondjuk olyan nagyon nem kedveltem, magas szintű iparosmunka, amit csinál, igaz, egy-két kiugrása volt azért, amibe nekem is beleborsódzott a hátam. De ha már ezek négyen maradtak bent a mai adásra, akkor tényleg nem lett volna szabad kiesnie.
    Norbit nagyon szerettem sokáig, de egy pár adás óta lehetett érezni, hogy a hangja nem bírja már ezt az erőltetett menetet, amit a heti komoly próbák diktálnak. A mai két produkciójában már szinte tényleg csak dallamalanul hörgött-rikácsolt. Ma őt kellett volna kiejteni. Igazából én már a Cotton Eye Joe-nál megtettem volna. De hát a háttértáncos seggriszálós bombacsajok még a legszarabb produkciót is feldobják, nyilván.
    Mindegy, azt mondom, hogy Wolf Katinak kellett volna vinnie a pálmát itt.
  • Shiwo
    #3391
    Győzike ? Pákó ? Uhrin Benedek ?

    mondjuk speciel én Kis Pál hangjától is falra mászok, ennyi erővel ő sem nyerhetne meg egy ilyen show-t, mégis elég sok rajongója van
  • TommyC
    #3390
    panem et circenses
  • Lateralus
    #3389
    Akkor miért nem csinált soha show-t?
  • Shiwo
    #3388
    de itt showman-eket keresnek...olyat, amit ellehet adni a népnek...ha csak az énektudásról szólna, akkor csupa énektanárnak meg egyéb perfekt hallású egyénnek kellene a zsűriben ülni, és nem a nézőkkel szavaztatni...a néző nem a tudást nézi/hallja, vagy tartja elsődlegesnek, sokat számít a szimpátia...a Norbiban meg egyszerűen van valami egyedi, egy hibbant érdekessége a hibbant magyar társadalomnak...
  • HöfEE
    #3387
    Ez a legjobb esetben is csak a szódával elmegy kategória. Összevetve az összes többi előadásával érthetetlen mit keres a 3ban!