11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • jazzy
    #3386
    HoppHopp, most osztja Geszti Keresztest a Coolon, hogy nem merte bevállalni, hisz az egész ország hallhatja, hogy Veca jobb énekes, mint Csaba.
  • SuLtAN17
    #3385
    Mihez képest jó? Lemegyek egy karaoke bárba és 1 óra alatt 5 ennél jobbat találok neked :))
  • Shelton
    #3384
    akkor neki a csillag születikbe kellett volna jelentkeznie ott lehet bohóckodni, tudtommal ez kifejezetten egy ének verseny..
  • JLH Fans
    #3383
    Basszameg........Basszameg.......Basszameg......

    Veca :(:(:(:(



    És tudjátok mit a borzasztó? Csabit ugyanannyira sajnáltam volna és könnycseppet ejtettem volna érte 1 et, ha most esik ki. Veca jó volt a párbajban, de nem átütő most, Csaba meg ÉLETE LEGJOBBJÁT ÉS FANTASZTIKUSAT hozott......

    Nem tudom mit mondjak:(:(:(

    Nincs igazság...Igy sem, hogy Veca esett ki, és úgy se lett volna, ha Csabi esik ki ezzel a párbajdallal.......BRILLIANT...Aszem ennél nagyobb dicséretet nemigen kaphat, hogy én írom rá ezt.

    Norbi meg a 3 ban...kurvaélet:(:(:(
  • Robcuskilla
    #3382
    ez az, ez kell, hogy lehetek ilyen hülye :D hogy egy énekes előadónak hang is kell? micsoda marhaság
  • Shelton
    #3381
    SZÉGYEN EZ AZ ORSZÁG!!!
  • Shiwo
    #3380
    tudom..a kutyáját küldje, ne a Vecát..
  • sz4bolcs
    #3379
    LOL xDDD
  • Pethy23
    #3378
    Akkor én ezentúl hang nélkül nézem Norbi műsorát mert egy énekversenyben ugye nem fontos a hangzás, ISTENEM...
  • limperatore
    #3377
    ma nem volt jó de voltak kurva jó előadásai is pl

  • Ironman2
    #3376
    Veca már volt a Csillag Születikben.Ott is kiesett
  • PeeTeR
    #3375
    Veca
  • Shiwo
    #3374
    mert a népnek show kell, nem kristálytiszta énekhang
  • sz4bolcs
    #3373
    Látszik, hogy főként a nők nyomkodják a gombokat a telefonon ilyen sms küldős zenés műsorokban.
    Konklúzió: Ildikó rábízta a döntést azokra, akik ha a helyében lennének, ugyanúgy rábízták volna a döntést másokra. :D:D:D:D
  • Ironman2
    #3372
    Aztán majd kiderül hogy ez is a Király klán sarja,mint a Linda tesója,aki megnyerte a Megasztár 4-et,és amerikából pénzelik a zsidók az egész müsort.
  • SuLtAN17
    #3371
    Innen üzenem a full meleg Kolosi Petyának (remélem beperelsz te senkiházi) hogy annyira cink vagy hogy a saját nézőid fütyültek ki. Bravó te igénytelen csicska szánalomkapitány;)Király L. Norbi vicc ezt hogy találta ki vajón az RTL Klubb?:)))
  • Robcuskilla
    #3370
    olyan érdekes, mikor olvasom itt és máshol a kritikákat, akkor igen sokan kifejezik, hogy király l norbert azon kívü, hogy csinálja a showt, ami egynek jó, vicces, haha... de hangja nulla, dupla nullafosszar... idegesítő, egyszerűen emészthetetlen
    de mégis közönségszavazattal!!!! van bent... baszki :DD
    janicsák veca árnyékára sem méltó
  • cargame
    #3369
    Azaz most verhetitek a nyalatokat, h kiesett Veca. sok buzi...nezzetek a meleg Nicholast...a berekedt hangu Norbikat es a macsopicsu Csabat. Hajra...
  • Coolfire
    #3368
    Ezt idegből írtam,biztos nem az.Bár a mai világban...
  • Shiwo
    #3367
    küld be a csillagba, hátha megnyeri
  • Phyisikus
    #3366
    Ennyit a műsor hiteleségéről. „A f*szomat b*szátok meg azt”- Ahogy mondta az úri ember is ott. Szánalmas.
  • Ironman2
    #3365
    ...mert nem szereti a nőket
  • bippo
    #3364
    Na, aki folyamatosan azzal jött, hogy az apja miatt tolják előre, az remélem mostantól csendben marad.
  • Shiwo
    #3363
    tök jó, hogy Geszti versenyzője volt, de Feró meg Miki állt fel tapsolni neki, G-t meg Keresztest meg úgy kellett noszogatniuk...
  • jazzy
    #3362
    Lehet igazad van. Mostmár én is azt kívánom nyerjen Norbi, a másik kettő tucatszar, van belőlük egy rakás, Norbi nem tud énekelni, legalább ebben kitűnik a többi közül D:
  • highlander15
    #3361
    Gyerekek!Ezt a szánalmat!Király L. Norbi bent maradt,Veca kiesett...Meg nemrég egy Wolf Katit is kiejtettek,aki szerintem a legjobb énekes volt a mezőnyben!Akkor fog magából hülyét csinálni az RTL ha ez a hülyegyerek nyeri meg az egész banzájt.Ennyi erővel pl.: a kutyám is bent lehetne a háromban,mert hörögni meg nyüszíteni az is tud!
  • Coolfire
    #3360
    Lehetetlen.A sok nő,-ahogy eddig is-szavaz.
    Sajnos itt már a pénz dominál,nem a tehetség.
  • IXEMGabeo
    #3359
    Tabáni miért buzi?
  • CalebJoe
    #3358
    ha a torok Norbi nyeri majd meg akkor ráharap a patkára az tuti
  • IXEMGabeo
    #3357
    így van...nem kell szomorkodni miatta...ha megnyeri mindenki arról pofázott volna h a faterja miatt nyerte volna meg...nem éreztem őt sosem a legjobbnak. az egy más kérdés, ha valaki szép és van megjelenése nála qva nagy előny
  • HöfEE
    #3356
    Igazából a leginkább az dühít hogy az kis görcs norbi még benn van pedig a mai produkciója kritikán aluli volt ( nem mintha máskor sokkal jobb lett volna)

    csak összehasonlításképp:
  • Rundstedt17
    #3355
    40 es férjezett nők szokása,tiniknek nics pénz pill alatt lebeszélik illetve felsincs töltve legtöbbs9r
  • gordon 24
    #3354
    Egyetértek:D

    2 iszonyatosan jó hangú nő..

    Most maradt egy kappa, egy csöpögő csap, meg egy viszonylag normális valaki aki tök egysíkú:D

    Gratula a nézőknek!
  • MrSpock
    #3353
    Ez cumi!Ennyit erről,akkor már nyerjen Norbi,csak azért is!
    Veca volt a legjobb.:-( Tudtam Keresztes nem vállalja fel,meg főleg eleve nő és..nah mindegy.
  • Dean Winchester
    #3352
    ahha mondom ez is azt bizonyítja h nincs manipulálva a szavazás :)
  • cargame
    #3351
    Geci tetves istok fasza baszna szajba ezt a szopos Keresztest...
  • FZoleee
    #3350
    +1
  • Dean Winchester
    #3349
    srácok azért igy legalább annyit elmondhatunk h nincs bunda? vagy van?
    sztem mindeki várta a vecát a döntőbe mert 1 nő kell oda! szóval igy megbukott soksok ember elmélete :)
  • Coolfire
    #3348
    Az ertéel összes "tehetségkutatóját" buzi nyerte
  • Rundstedt17
    #3347
    jah biztos nem nézem tovább,amúgy norbi nyerte bocs lelövöm a poént.