11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • gordon 24
    #3466
    De miért kéne hozzátennie? Ha valaki hozzátesz az a baj, ha nem tesz az a baj.

    Azt kell megnézni, hogy jól énekel vagy sem. És nem utolsó sorban azt, hogyha kiad egy lemezt megeveszed-e..

    Megnyerheti a megasztárt vagy az x-factort valaki, de ha az amit kiad szar. Úgyis elsüllyed a kakiba:D

    Itt van pl a Szíj Melinda. Baromi jól énekel, de bárki is kimenne egy ilyen koncertre? Hogy nézz egy ilyen szerencsétlent?

    Vagy a Norbi.. Tök faja showman. Kimész egy koncertre jó, de ezt otthon senki nem fogja hallgatni.

    Viszont ezzel szemben, ha egy Wolf Kati vagy egy Veca kiad egy lemezt, amin normális minőségű értékes zenét elénekel azt megfogják venni, és hallgatni fogják..

    Egy Nicolast, vagy egy Csabát a 14-15 éves tini picsák fogják hallgatni max, mert egy érett felnőtt ember nem fog elmenni egy csöpögős ember koncertjére, vagy ha elmegy az már rég gáz:D

    Nahh de mindegy meddő vita ez. Kinek a pap kinek a pané tudod..

    De azért a stílust jó lenne kulturált keretek között tartani.
  • Cabell
    #3465
    tudom, hogy egy quimby szám, és tudom, hogy magyar népzene.

    szerintem az összes versenyző mű, mesterkélt, szimpátiát egyik felé sem tudok nagyon érezni.

    a quimbyt egy fosnak tartom, de ez egy dolog, a csíkzenekar version valamivel jobb, és azt gondolom, hogy azzal, hogy a kis veca egy picit köcsögebb artikulációval és énektechnikával elénekelte gyakorlatilag pont ugyanúgy, mint a csík, semmit sem tett hozzá ahhoz a zenéhez.

    inkább elvett...
  • gordon 24
    #3464
    Már amit ismersz belőle..

    Hallgasd meg a Rock zenéiként. Cadaveres, Superbutt, sorolhatnám.. Itthon kb fingja nincs az embereknek kik ők. Kint sok helyen sztárok:D

    Csak ugye nem a reflektor fényben lévő fostaliga pop zenét játsszák, hanem olyat ami elég réteg zene.. Itthon szinte fellépni nem léphetnek fel sehol. Kint külföldön meg hívják őket:D Ez a gáz..

  • gordon 24
    #3463
    Az a csíkzenekaros fos, az egy Quimby szám plusz magyar népzene.
    Ha ilyen véleményed van a magyar népzenéről már rohadtul nem érdekel senkit a véleményed.

    Plusz ilyen stílusba meg pláne nem.. Most nincs irritáló hülye picsa, csak 3 pali biztos sokkal jobb:D

  • MerlinW
    #3462
    Világos, de gondolod hogy pár év múlva bárki is tudni fogja ki az a K.L.Norbi? Senki. Pont ez a probléma itthon. Még a megasztár győzteseket sem tudom felsorolni, vagy ha mégis, arról nem ők tehetnek, hanem a bulvár. Itt a gáz.

    Megában volt egy komoly felszólalása Mesternek a hazai zene minőségéről és petíciót hirdet az angol nyelvű, nemzetközi minőségű muzsikák készítésére. Mert valóban, ami itthon zajlik zene címen, az röhej.
  • Cabell
    #3461
    Örülök hogy kiesett az a rohadt irritáló picsa. Főleg miután azt a csíkzenekaros fost elénekelte, ami, hogyha egy pici hangja is van az embernek kvázi elronthatatlan szám, és utána mindenki istenítette, hogy fú de kurva jó volt.

    Ez a fa hangú retek norbi 100x többet megmozgat bennem, mint ez a kelt kalács képá liba
  • jazzy
    #3460
    Azért az embereknek egy nagy része megveszi ám még manapság is a CD-ket. Tudod neked alap a torren, letöltés, etc, de az én rokoni körömben nagyon sokan vannak akik a számítógépet éppen bekapcsolni tudják.
  • Tinman #3459
    Ezt a CD fasssságot hagyni kellene...

    A legtöbb előadó idehaza nem a CD-ből megy 6 csillagos nyaralásra... ezt ti sem gondolhatjátok komolyan. A legjobbak igen, de ebből nem sok van!

    A FELLÉPÉSEK, KONCERTEK, HAKNIK hozzák a nagy lóvét és ha belegondolunk, akkor Király L. pontosan ebben kiemelkedő... showt csinál. Tény, hogy néha határozottan szart.

    Tévedés ne essék Wolf Katit akartam látni a dobogó legfelső fokán, de ne cédézzünk már kérem szépen...
  • MerlinW
    #3458
    A komoly, hogy honnan jött fel a srác az első helyre. Az összes meghallgatáson elfelejtette a szöveget, csupán Ronan Keating-en múlt minden, hogy meglátta benne a potenciált. És lásd kiből lesz a cserebogár:) Jó évad volt nagyon ez az Ausztrál Factor.
  • bippo
    #3457
    Hát ez k* jó volt. Alapból imádom ezt a számot, most végig libabőrös voltam, meg is könnyeztem kicsit.
    Csávó meg baromi jó. Jó volt az elején a beszélgetés is. Tök hitetlen volt a zsűri, de aztán meg felrobbantotta a házat.
    + baromira tetszett, hogy amikor kérdezte Simon, miért nem jutott eddig előrébb:"Zenész vagyok, nem manager" :)
  • kaposi1
    #3456
    "A Csillagszületikben is Utasi Árpi nyert."

    Sokra is vitte.
  • zoliii
    #3455
    Janicsák Veca kár, hogy kiesett :(
    Én azt hittem, hogy Norbi fog kiesni. Jó showman, de énekes ne legyen belőle! :D Néha a szöveget alig lehet érteni. Ezek után azon sem csodálkoznék, ha Norbi nyerne.
    A Csillagszületikben is Utasi Árpi nyert :D
    Most majd Norbi fog :D
  • Lateralus
    #3454
    Dettó.
    Szuggesztív rockelőadás 2.0.
  • Lateralus
    #3453
    Ez pedig az idei ausztrál nyertes. Szerencsétlen osziknak csak ennyi jutott.:)

    Na, ezt hívják rockéneklésnek és előadásnak.
    Nem a görcsrohamot, a krákogást, meg a helló kittit a pocin.

    Altiyan Childs
  • TommyC
    #3452
    csakis
  • kaposi1
    #3451
    Remélem pozitív értelemben.
  • TommyC
    #3450
    Amúgy nekem ez volt az első faktoros videó, amit láttam, és agyon is vágott:

  • TommyC
    #3449
    az 1. videótól majdnem leestem a székről
  • WNW
    #3448
    Nemet X faktor.. A 2 dontos.. A csaj nyert, a divak hengereltek, de nyerni nem tudtak... Mind tud enekelni, jok, es nok.. Nalunk valami huba van a rendszerben....

    Edita

    Big Soul
  • zotya10002
    #3447
    Jajj!Köööszönöm szépen!!!
  • bippo
    #3446
    Mika: Happy Ending.
    http://www.youtube.com/watch?v=Im1iId2lNRs
  • zotya10002
    #3445
    Itt a videó!
  • zotya10002
    #3444
  • zotya10002
    #3443
    Sziasztok!!

    Ebben a videóban 05:00-tól megy a szám aminek a címe kellene!!



    Köszi!!
  • kaposi1
    #3442

    Muri Enikő : Because Of You


    Szirota Dzsenifer - One night only


    Janicsák Veca - Most múlik pontosan


    Azt hiszem nem kell kommentálnom mi a véleményem ezek után a műsorról.

    Üzenem azoknak akik a Norbikát szavazzák be hétről hétre, hogy élvezzék majd a "hangját" a kiadott CD-n.
    Akkor majd talán rájönnek, ezekkel a lányokkal egy lapon se lehet említeni azt amit művel.
    Nekem ennyi volt az X - Faktor.

    Hiteltelen szemét.
    Ezek után remélem hogy Vastag Csabi nyer meg az egészet.
    Kívánom ezt annak ellenére hogy azt ejtette ki akinek nyernie kellett volna a döntőben.

  • NessieGraf
    #3441
    Üdvözletem kedves édesanyádnak! Tökéletes a meglátása.
  • Aspyrin
    #3440
    Pontosan. Én akkor vesztettem el a műsor iránti bizalmam, amikor Katit ejtették ki Norbi helyett.
    A csúnya dolog az, hogy a tegnapi adásban Ildikó is elismerte, nem tud énekelni a srác. Ebben az esetben azon kellene gondolkodnia, hogy mekkorát hibázott, amikor beválasztotta, és most vállalnia kellene büszkén, hogy Norbi mellől - egyértelműen - tehetségesebb emberek hullanak ki, de nem ez jött le..
  • hungary27
    #3439
    Nikolasnak a Michael Jackson száma volt eddig a legjobbja.
  • ppk
    #3438
    veca erdemelte volna meg, igen felfejlodott, nikolasz is jo, kicsit sablonossa valt, de most kezd ujat is mutatni. Csaba is csak a sarmja miatt tart itt ahol tart, igy egy befutott szinesz is enekel. Norbi pedig tenyleg jopofa volt , de mar uncsi kicsit, az meg a zsuri hibaja, h eddig elendegtek, na meg a szavazoke, de konyorgom, ne most vagdossak a fejehez, h nincs hangja
  • Zséé
    #3437
    Mostmár komolyan azt kívánom, hogy a Norbi nyerje meg a döntőt, mert akkor legalább annyira lejáratják magukat, hogy nem lesz több szériája ennek a szarnak. Így meg legalább annyi haszna lesz, hogy megvan a Kész Átverés következő műsorvezetője...
  • gordon 24
    #3436
    Anyukám mondta jól:D

    Mit várunk egy olyan országtól ahol Jimmy a király?:D
  • tmisi
    #3435
    Egyetértek veled, ennél még a Melinda is jobb volt a Megasztárban, mert annak legalább van jó hangja /bár én nemigen nézem a Megasztárt, csak részleteket látok belőle/.
    Az a baj, hogy valóban színpadra termett ember, de a zene nem csak erről szól. Egy CD-n vagy akár rádión ez nem fog átjönni. De majd a sok kis hülye fiatal szavazó majd akkor jön rá mikor tévedt nagyot, amikor letölti az mp3-at Norbi CD-jéről (nehogy megvegye, ááá...), és beteszi a telefonjába, aztán fél perc múlva megkérdezi, mi ez a szar. :DDD

  • cargame
    #3434
    Malek meg is jegyezte tegnap Norbinak, h a hangja az termeszetesen rekecses -e vagy netan mas :D remelem ertitek :D A lenyeg az volt, h tonkreteszi magat ezzel a rekecses rikoltozassal, mert ez nem hang hanem eroltetes...
  • Robcuskilla
    #3433
    nem nem ide való "már" hanem sosem vbolt ide való, az elején lehetett "behalni" a mókás kis játékától, meg tán volt még is némi hangja full rekedt előadók számaihoz, de magam részéről mélyen megdöbbentem, hogy ez az ember itt van... ráadásul most már a legjobb 3 között... anniyra röhejes, hogy kifejezni sem tudom. vagy túl durva lennék,annak meg mi értelme, végülis nem emberileg idegesít, mert lehet, hogy egy jó arc ez a fiú, de hogy annyi tehetsége van ehhez mint nekem a marsutazás tervezéséhez az is biztos.
    A hülye bohócként ugrálok meg tüzet okádok show elemekkel menjen a cirkuszba, ettől nem kéne már elhasalni. Illetve nem is idegesítem magam, ahol SP és társai meg justin bieber GIGA sztár, az már a vég kezdete.
  • darkerlomy
    #3432
    egyetértek de ha már ők négyen voltak akkor már ne a két legjobbnak kelljen párbajozni. Király l. norbit én is bírtam de tegnap nagyon rossz volt azt gondoltam biztos nicolassal fog párbajozni erre ők ketten jutnak tovább... ennnyit az x faktorrol..
  • bigivan
    #3431
    Mea culpa: inkább hallja
  • bigivan
    #3430
    Nem gondolnám, nem is nekik kellett volna menni. Pontosan látja MINDENKI, hogy a Norbi, akit tisztelek, becsülök a kitartásáért, a lendületéért, nem ide való már. Innentől neki nem lenne szabad itt lennie, tegnap tényleg borzasztó volt, már gyakorlatilag csak óbégatott !! Ez meg végül is mégiscsak énekestehetségeket-kutató verseny, vagy mi a szösz. S aki nem tud vmi jól énekelni, az ....
  • hungary27
    #3429
    valaki írta hogy kire szavazna Ildikó ha Norbi és Nikolas párbajozna.

    Én ha szervező lennék azt csinálnám hogy ha egy mentortól van a két párbajozó, akkor hagynám hogy a másik három döntse el ki menjen haza.
  • IXEMGabeo
    #3428
    ez is lehet egy szempont...

    erre az egyre sztem senki nem gondolt, hogy három úriember marad márcsak...és mekkora poén már, hogy Ildikónak 2 mentoráltja is ott van a döntőben:D
  • IXEMGabeo
    #3427
    neked adok igazat egyedül te vagy itt reális...