11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • Lateralus
    #3506
    A műsor legjobb hangja nem került a döntőbe. Nyegle volt meg tudott kottát olvasni, ezért repült :)

    De ez egy népszerűségi vetélkedő, nem zenei. Mint a VV4. Csak zeneinek álcázzák, ezzel a sok énekelgetéssel.

    Phil Collins:

    Queen:
  • kaposi1
    #3505
    "de akkor mutass nekem legalább egyet "

    3442-es hozzaszolasomban nezd meg legyszi az elso videot.
    Muri Enikő : Because Of You

    Ha o nem tehetseges akkor nem tudom neked mi a szint.
  • jazzy
    #3504
    Nem említettem, hogy milyen szint, nyilvánvalóan neked túl magas a szinted ide hozzánk képest. Igen, köszöngetek, a te stílusoddal élve válaszolok: Imádom, amikor egy okos bejön ide úgy, hogy nem látott 1 műsort se, lehordja az egészet, hogy milyen szar és mindenki tehetségtelen, aztán amikor megkapja a véleményt ő van felháborodva, hogy hogy merem ezt tenni, szörnyűséges nem gondolod?
  • böröczk
    #3503
    na, ennyi volt a kérdésem, köszi.
    megnézem.
  • böröczk
    #3502
    nem az én szintemnek való? : D
    hát igen, egy ilyen magas röptű műsor, valóban :/
    kíváncsi voltam rá, hogy kit tartanak tehetségesnek itt az emberek, csupán ennyi.
    de attól még maga a műsor szánalmas, hogy lehetnek benne tehetségek. csak eddig nem ez jött le, mivel nem is láttam mindenkit.
    amúgy meg ne köszöngessé, imádom amikor a hozzád hasonló emberek személyes sértésnek veszik, ha valakinek nem tetszik valami, ami nekik igen. vicc. és akkor kinek a szintjéről is beszélünk most?
    nekem nem állt szándékomban sértegetni, csupán feltettem egy mezei kérdést, amire nem kaptam választ.
  • bakkerman
    #3501
    szerintem szánj rá 10 percet az életedből,ülj le a youtube elé,és hallgass végig 2 vastag csaba produkciót,vagy két nikolászt(utálom,de a hangja fantasztikus). ha neked semmi extra,akkor sajnállak.
  • jazzy
    #3500
    Akkor mit keresel itt? Késztetést érzel bejönni egy olyan topicba és hozzászólni egy olyan dologhoz amiből nem láttál nem értesz semmit és nem is a te szintednek való. Viszlát.
  • böröczk
    #3499
    biztos az a baj, hogy a nézésével töltött perceket összeadva összesen egy részt, ha láttam : D de akkor mutass nekem legalább egyet
  • bakkerman
    #3498
    ha te nem láttál egy tehetséget se a mi X-ünkbe,az már tényleg a te problémád,sajnálom.
  • böröczk
    #3497
    nem kell nekem esni, különbözhetnek az emberek véleményei, tudom, hogy hihetetlen, van, akinek erre van igénye, és van, akinek NEM. Nos én utóbbiba tartozom, biztos rémes elfogadni. Egy tehetséges alakot nem láttam a hazai ikszfaktorban (én, más biztosan), ezért még nem kell kerékbe törni.
  • böröczk
    #3496
    tegnap ment az amcsi ikszfaktor valahol, nem kevésbé volt szánalmasabb az itthoninál.
    nézhetetlen
    leona lewis, leon jackson? kik ezek? -.-"
  • bakkerman
    #3495
    elég szar műsor:
    Leona Lewis,az X-faktor egyik győztese

    nyomorék 97 millió view...

    Shayne Ward,2. évad győztese,azóta 3 albumot adott ki,abból kettő dobogós volt angliában

    4. évad győztese,Leon Jackson

    eddig 1 albuma volt,4 klippel,ebből a when you believe angliában az élen volt több hétig

    tovább nem folytatnám
  • jazzy
    #3494
    húúúha 500 kivételt tudnék neked linkelni, általánosíts a saját házad táján..
  • böröczk
    #3493
    húúhhaa
    lehetnek kivételek, én általánosítottam
  • jazzy
    #3492
    Nyomikkal?


  • böröczk
    #3491
    nagy nevű ikszfaktor? :DD
    ez a műsor külföldön is szánalmas, tele nyomikkal, nyomi zsűrivel, és még ennél is megrendezettebb kamu
  • bakkerman
    #3490
    ha az RTL szemét annyira baszná Norbi,akkor tnap,amikor látták bent hogy lett lezárva a szavazás,bemondják ördög nórinak,vagy balázsnak,hogy veca megy tovább,norbi marad párbajra. ENNYIT KELLETT VOLNA CSINÁLNIUK.
  • bakkerman
    #3489
    akkor inkább nullahangó tolvai renik,szíj melindák,gusztos bencék,eg szelecki dávidok jelentkezzenek egy nagy nevű X Faktorba???? a faszt!!! Legalább itt legyenek tökéletes hangok,és kiváló színpadi elemek.
  • bakkerman
    #3488
    Geszti beszopta a faszt,hehe :)) amúgy elgondolkodtató,hogy Norbi úgy döntős,hogy egyszer nem párbajozott,de Veca már másodjára állt ott,meg Csaba is. Eddig nekem nagyon az jön le,hogy Norbira kurva sokan nyomnak hétről-hétre,de tartom magam ahhoz,hogy ő lesz a 3.,2. Nikolász,1.Csaba
  • Gideon Wieth
    #3487
    Neked a Jacko szám jó előadás volt ??
  • Balázs 17
    #3486
    még mindig azt mondom Nicholasnak van a legjobb hangja és most már egyre jobb előadásai vannak
  • kastil
    #3485
    Mennyire szar már hogy Veca esett ki, Ő kellett volna, hogy megnyerje, sián leénekli bármelyiket szerintem. Nevetséges.
  • Cabell
    #3484
    Nekem egyik figura sem szimpatikus egy picit sem, ezért nem is nézem a műsort, mert azon túl, hogy maga az egész végtelenül mesterkélt, erőltetett, eredetiségnek a nyomait sem magában hordozó, nem tudnék senkinek sem szurkolni.

    Eleve borzalmas, hogy az az ember érzése, hogy az elejétől kezdve profikat néz, hogy tökéletes szimpadi megjelenés, kamerába bámulás, stb...az embernek nem tud az az érzete lenni, hogy egy amatőrből profivá érő valakit néz.

    Főleg, hogy nincs is messze az igazságtól, miután az egyiknek már videoklippje van, a másiknak 1000 fellépés a háta mögött színházakban musicalekben etc...
  • Lateralus
    #3483
    Nem kellett Veca kiesése ahhoz, hogy gyenge legyen.
    Norbi összes előadása gyenge volt. Tudta ezt a zsűri is, de dicsérni kellett, mert sok szavazatot hozott. Szerették a kocka csávót, aki nem tipikus Ez volt kiadva Csak eltúlozták a dolgot, és benyalta a közönség, hogy tényleg jó. Most már kínos nekik. Tegnap óta a kiesésére játszanak, mert a műsor átment Ciki-faktorba.

    Ő az akit túlsztároltak.

    Most már egyre több egykori "rajongóját" fárasztja. Gyorsan elmúlt a rajongás. Pár hete még énekes zseni volt, akinek Cockertől, az AC/DC-n át a Tankcsapdáig minden a torkában van, sőt jobb mint az eredeti. Ma már sokhelyütt csak "jó showman" a titulusa. Showman? Mint Győzike? Őt is showmannek hívják. És milyen sikeres! Fejőstehén az tévének.

    A többi versenyző rajongóit meg idegesíti, hiszen úgy érzik, hogy tehetséges kedvencüktől veszi el a lehetőséget.

    Mivel személy szerint egyik versenyzőnek sem drukkolok, számomra egy nagy kérdőjel. Jobb esetben a hazai közönség polírozott egyenénekesek elleni lázadása, karikatúrája. Rosszabb esetben a zeneileg igénytelen tömegek rágógumija.

    Kipukkant a Norbi-lufi, jobban mondva szép lassan kezd leereszteni. Ezt a lufit egyébként nem ő, hanem az RTL fújta nagyra. Ő csak az eszköz, ahogy közeli kollégája Győzike is az. Kíváncsi vagyok meddig lehet még utántölteni...levegő helyett finggal?
  • gordon 24
    #3482
    Hát én azt mondom, hogy ebből a 3-asból bizony neki kellene..

    De nem nekik kellene itt lenni.
  • IXEMGabeo
    #3481
    akkor ki nyerje meg? Nicholas? végülis ő lenne a megfelelő ember, de baromi monoton és másutt is tapasztaltam, hogy nem egy szimpatikus figura...hiába énekel jól unják az emberek, de hangilag mégis ő a legjobb a műsorban és azért már az előadása is csiszolódott picit...
  • Cabell
    #3480
    eléggé le van szaharva, szóval ne zavartasd magad miattam
  • Cabell
    #3479
    Nem tudom, nekem elég vicces ez a Vastag Csaba nevű jelenség. Ahogy ezzel a (számomra tenyérbemászó) olajos gigolo képével ráfekszik a mikrofonra...tyű.:D
  • kaposi1
    #3478
    Már kissé higgadok .
    Soha semmilyen formában nem kommentáltam ilyen stílusban senki hozzászólását.
    De a te hozzászólásod kiverte nálam a biztosítékot kissé.
    Miért nem normális szavakkal írod le ki, miért nem tetszik.

    Sorry de fel ment a pumpa kissé.
  • kaposi1
    #3477
    "Ez a fa hangú retek norbi 100x többet megmozgat bennem"

    Tudod mit mozgathatna meg benned?
    Ráadásul hátulról.
  • IXEMGabeo
    #3476
    jaja tényleg elment a hangja...elismerem, ne nyerje meg, mert már most is közfelháborodás van...az lesz a legjobb, ha tényleg a Csaba nyeri, ő simán kimehet külföldre evvel a hanggal és megjelenéssel...
  • Tinman #3475
    Tökéletesen egyetértek.
  • IXEMGabeo
    #3474
    egyetértek a Vecát valóban túlsztárolták szép hangja van, de állandóan idegesített h a zsűri ajnározta, még akkor is amikor szar volt ő meg vigyorgott hozzá...
  • Tinman #3473
    Azt hiszed evadelek, de esküszöm, hogy ÉVEK óta nem töltöttem le zenét... CD-t legutóbb amerikából rendeltem (2 albumot) KÖZVETLENÜL A SZERZŐTŐL, de idén vettem LP-t is.

    Minek is töltenék le? Minden vackomban ott a wi-fi, ott a youtube, keresztbe-hosszába zenél még a t.k.m is már lassan...
  • jazzy
    #3472
    Szerintem ami Miki mondott abban sok igazság van. Énekes nem lesz Norbiból, ez elég valószínű, nem bírja a hangja. Ez amit az utolsó 2 előadásában produkált kritikán aluli volt, én nem tudom elment a hangja, vagy ennyire nem bírja a hangszála, de nekem barátnőm, aki hatalmas Norbi rajongó, is azt mondta förtelem volt..
  • Cabell
    #3471
    Bocsánat a stílusért, eddig a mega topicban ügyeskedtem, ahol mindenki eléggé nyers stílusban tárgyalta a dolgokat, nem tudtam, hogy itt más színvonal uralkodik, körül se néztem, csak bekommenteltem.
  • IXEMGabeo
    #3470
    az a gáz, hogy eddig is nyílvánvaló volt a Norbi bentmaradása, tette a dolgát normálisan, kiesik a kedvenc már szapulni kell...mindenkinek megvannak a gyengepontjai, de pár ember emlékszem itt könyörgött h ez az ember meg fogja nyerni az X faktort (mármint Norbi) akkor milyen érdekes jónak tűnt a gondolat. Hátborzongatóan rossz előadása a Charlie és a tegnapi 2. produkció volt a többi, mind elment neki... nem tudom miért álltak itt rá egyesek. Az pedig, hogy annyit ér el, mint Utasi Árpi azt kétlem, a Norbi nem egy buta vidéki paraszt gyerek, hanem kitalálta magát, van saját stílusa, amit szeretnek az emberek. Amerikai oldalak is elismerték hogy tehetséges, nem feltétlen a hangja az erőssége, de , ha azt levesszük minden benne van a színpadon, amit szeretni lehet benne...X faktor után nem lesz lekorlátozva megszabadul Ildikótól, valaki felkarolja és elindul a karrierje. Ennyi a rövid történet, csak már unalmas ez a sok Norbi fikázás hirtelen, hogy a Veca kiesett így meg úgy.
  • jazzy
    #3469
    Engem is felbosszant amikor 90 perces meccsből 70 percben műszínészkedést és balfaszokat látok, mégis megtartok egy normális stílust.
  • Cabell
    #3468
    Nem tudom, engem picit felbosszant mikor túlsztárolnak valakit
  • jazzy
    #3467
    Bezzeg a fociról milyen szépen tudsz beszélni, de amikor egy jó hangú énekesnőről van szó..