11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • jazzy
    #3546
    Na mi történt, múltkor még szárnyaltál?
  • JLH Fans
    #3545
    Én voltam Enikő egyik legnagyobb rajongója hónapokig, és UTÓLAG azt kell mondjam, sajnos helyes döntést hozott a Geszti.
    Enikő tehetséges ez tény.
    Nem a legjobb a hangja, (csak a legjobb 4-5 ben van) de csinos, fiatal, csiszolatlan gyémánt, rengetegre vihetné.

    Csakhogy: emellett egy nagyképű, beképzelt fasz, arrogáns hülye picsa, aki azt hiszi, ő már most befutott világsztár, és mindenki hülye, csak ő a helikopter, egy szóval emberileg hatalmas nulla, és igy, ilyen mentalitással SEMMIRE se fogja vinni az égvilágon, el fog tűnni a süllyesztőben.

    Kár érte, mert a tehetsége alapján SOKKAL, SOKKAL többre lenne hivatott.
    Csak egy megfelelő pasi kellene mellé, meg egy kurvajó zenetanár, aki egyben biztatja is ha erre van szöksége , de tanít neki kis alázatot is.
  • gordon 24
    #3544
    Hát meg ha neked egy Wolf Kati pl siralmas... Hát....

    Meg egy Veca.. Akkor lehet, hogy el kéne menned fülészhez:D Mert valami baj van....
  • kaposi1
    #3543
    Gondolod hogy engem erdekel hogy te kinek milyen minositest adsz?
  • NessieGraf
    #3542
    Most fakadj sírva bátran, az egész X-Faktorban és a komplett Megasztárban eddig egyetlen olyan versenyző volt, akit élőben is szívesen nézek, a lemezét is megvenném. Nem idei és nem tavalyi versenyző. Nem volt döntős. Viszont jó. Az összes többi siralmas minősítést kapott nálam.
  • kaposi1
    #3541
    Igen képes.
    És leszek is, mert tetszik a hangja.
  • Balázs 17
    #3540
    nem a pénzre gondoltam

    képes lennél Vecat hallgatni?:D
  • kaposi1
    #3539
    Barátom te nem ismersz engem.
    Ha ezeknek az új Italo Maxi lemezeknek a beszerzésére a héten darabjáért volt 30-40 Euróm, ami jobb estben 4 rosszabb esetben 2 számot tartalmaz lemezenként.
    Akkor talán egy magyar kiadású lemezre is futja még.




  • Balázs 17
    #3538
    úgy se veszed meg :P
  • kaposi1
    #3537
    Bocs , de nekem csak ez az X-faktor lényege.
    Nem érdekel hogy kinek milyen egyénisége van ill. milyen show-t csinál a haknikon.
    Nekem egy a lényeg.
    Ha megveszem valakinek a lemezét azt tudjam élvezni a hang miatt.
    És ez jele esetben Vecánál igaz, Norbinál nem.
  • IXEMGabeo
    #3536
    nem ez az X faktor lényege fogd már fel...mindig a hangot próbálod hasonlítani...
  • Totti5
    #3535
    Így van ez nem lemezkiadás verseny, mert Veca is fog kiadni lemezt és a többiek os fognak akik akarnak és megvan bennük az ambíció. Norbi lehet hogy nem fog, nem is ez az X faktor lényege... ettől függetlenül remélem Csaba nyeri.
  • Gideon Wieth
    #3534
    Tegnapi klubkoncerten Norbi nagyot alkotott, CEJoe All summer Long let's Get Rock, konkrétan a tegnapi este legjobbja volt... ( mivel Csabi nem énekelt :P ) És lehet h nem fogom megvenni a lemezét, de az X-faktor nem is erről szól ezt már százszor megbeszéltük... OTt van a háromban, mert képes arra, hogy fergeteges show-t csináljon... Abba kéne hagyni szerintem mostmár a döntősök leugatását... mindenkiben van valami amiért megérdemelte, hogy itt lehessen... :-) aki pedig képes rá, annak lesz élet a Show után is, aki meg nem, annak nem... ennyi...
  • Tyler1
    #3533
    szívrohamot ne kapjál. ez egy hülye kereskedelmi műsor. Veca kiesése nem azt jelenti, hogy ledobták a feneketlen kút aljába. semmi határ nem húzódik a 2-3-4-5. helyezések között. aki tehetséges, az képes lesz megállni a helyét a zeneiparban. Vecának meg azt hiszem, van olyan családi háttere, hogy ez ne okozzon problémát.

    (nem vagyok Norbi rajongó, mielőtt azt hinnéd)
  • kaposi1
    #3532
    Itt az ékes bizonyíték.

    Most vettem meg az újság mellékletét, amiben az X-Faktor dalok vannak veszteségmentes formátumban.

    Hallgattam ennek a Norbi gyereknek a számát
    All Summer Long

    Majd meghallgattam Veca számát a
    Ha volna két életem címmel

    Nos majd akkor istenítsétek a Norbikátokat amikor már nem társul hozzá show, csak az "énekhangja"

    Zongorázni lehet a különbséget.
    Janicsák Vecá-t így lemezen is egy élmény hallgatni ellentétben Norbival.

    Gratulálok a sok elvakult Király-L.Norbi rajongónak.
    Egyétek meg amit főztetek.
    Most már remélem meg is veszitek majd Norbika a hörgését ha lesz lemeze.
    Azt is egy élmény hallgatni.
    Csak más élmény.
  • RATCUSTOM
    #3531
    Köszi!
    Közben látom, sztárchat-ről már lemaradtam...
  • hungary27
    #3530
    szerda
  • grechjus
    #3529
    Nem tudja valaki, hogy Veca mikor lesz a Sztárchat-ben és a Viva-n?
    Jó lenne hallani, hogy mit mond a történtekről. :)
  • Megtörhetetlen
    #3528
    Én meg ég ezt is nagyon finom kijelentésnek nevezném, hangja konkrétan 0 csak hörög mindenfelé, tehetsége ahhoz van hogy bohócot csináljon magából, most már úri bohóc lett belőle, és pont ez a gyerekes kis hozzáállása az amit kajál a nép, de ha ez kell nekik ám legyen...
  • mojito10
    #3527
    én ezt így nem merném kijelenteni, h van énekhangja... :S
    egyéniség a srác, meg jól tudja előadni magát, de a mezőnyben hátul kullog szakmailag...
  • bippo
    #3526
    Enikőnek baromi jó volt a belépője, hihetetlen produkció volt, talán az X-faktor legjobb produkciója, de túlzás, hogy kész volt.
    Az utána következő dalai mutatták meg, hogy lett volna még mit csiszolni rajta. De nagyon szívesen láttam volna a 12 között. Csak sajna pont a lányok mezőnye volt a legerősebb. A mentor házban 6 olyan lány volt, aki közül bárki bekerülhetett volna.
  • kaposi1
    #3525
    Szeva!

    Valóban, Enikő már kész.
    Vele már semmit nem kellett volna kezdeni.
    Sajnos ezt már visszacsinálni nem lehet.
    Akire valóban nemzetközi szinten is felkapták volna a fejüket,na olyan már nincs az X-faktorban.
    Sajnálom elkúrták.
    Ne kicsit, nagyon.
  • Lateralus
    #3524
    Belegondolva, Norbi jobb reklám Magyarországnak, mint Nikolasz, vagy akárki, bár negatív. Az, hogy egy 12/tucat előadó nyerte meg a kis ország versenyét senkit nem fog érdekelni. Minden országét jó hangú nyerte. Norbi megér a nemzetközi sajtónak 15 percet.
    Az ilyen Eurovíziós fasságokon is elég jó helyezést szoktak elérni a bohócok, szinte minden évben, mert viccesek, könnyen megjegyezhetők. Volt ez a magyar repper csávó pár éve, aki szar angoljával lett két napra világsztár a Youtube-on. Neve sem jut eszembe, de millióan megnézték és röhögtek rajta.

    Ahogy itthon, úgy kint is sokan poénból vagy szánalomból rá szavaznának. A hosszabb nemzetközi karrier viszont szinte kizárt. Nem hiába keresnek értékelhető énekhangokat, félig kész sztárokat mindenütt a világban. A tömegeknek ezt lehet hosszabb távon eladni. A bohócokat hamar megunják.
  • WNW
    #3523
    Azert tisztazzunk valamit.. Norbinak van normalis enekhangja is.. Igaz gyengebb, mint a tobbieknek, hianyzik jopar ev enektanar, es hasonlo dolgok.. Ha figyeltetek mikor 4-en enekeltek, ott hallani lehetett.. Azt amit az utolso adasban muvelt az egyeni szamokban, az valami elkefelt koncepcio.. Hogy ez most sajat hibaja, vagy Ildiko nagyasszony hozzanemerteset mutatja nem tudom.. De tulerolteti ezt a rekedt uvoltest, es ez nem jo... Sajna ugytunik azt a kovetkeztetest vontak le, hogy ez valthato at szavazatokra... Eddig mukodott is, de kezd unalmasa valni....
  • bigivan
    #3522
    Szeva' Kolléga!
    Én is sokat gondolkodtam rajta, hogy vajon a Dzseni és az Enikő miért nem jutott a döntőkig, s úgy gondolom, hogy a Feró mondta meg a tutit, mikor kérdezte az Enikőt, hogy: " csak tudnám, mit fognak veled a mentorok kezdeni, hiszen már kész vagy !"
  • cargame
    #3521
    Majd fog egni a pofajuk az Xfaktor tulajoknak kulfoldon, h milyen bohoc szuletett az ok nevuk alatt...
  • Béka Benő
    #3520
    Nekem az a érdekes,hogy a zsűri a múlt hétig dicsérte Nobi nulla énektudását,károgó hangját,bakkecskés mozdulatait,hisztérikus táncát !
    Ezek szerint csak most jöttek rá,hogy mégis hülyén nézne ki,ha Norbika nyerné meg az első magyarországi X-faktort ?
    Szerintem már késő ! A botfülű,Norbival szimpatizáló tömeg megválassza majd az X-faktor bohóccává !
  • Lateralus
    #3519
    Tudod mi zavar legjobban Norbiban? Nem a tánctudás hiánya mert ahhoz nem értek és különben is leszarom. Nem az énektudás hiánya, bár ez meg tény (most már a zsűri szerint is).

    Engem az zavar, hogy nagyjából mindig rockszámokat énekelt, de ezek mint rockprodukciók nem voltak értékelhetők. A kifinomult tánc általában nem alapvető a rockban, az őserő, energia igen. Kifinomultság nem is volt benne, az energiát ráfoghatjuk, de...

    Az összes száma koncepciója az elejétől fogva hibás volt. A kommersz tévék és a nagyközönség is a rock és metál zenészeket fekete bőrbe öltözött, keménykedő, kiabáló, színpadon futkosó, villát mutogató őrültekként látja és láttatja. Csak ennyit látnak, a mélyből semmit. Csak apró, figyelemfelkeltő külsőségeket. Ezek benne vannak a rockban, de nem csak ennyiből áll.

    Teljesen jól le lehetett mérni ezt az rock estnek keresztelt döntőn. Ördög Nórika ördögvillát tanult, a Nyári lányok szexi bőrdémonokként vonaglottak a színpadon (mellesleg tényleg látványosan :P).

    Norbi egy buta tévés showműsorhoz igazodva, minden energikus produkciójában csak ezeket a kliséhegyeket adja vissza, mert ő sem tudja milyen az valójában. Tovább táplálja ezeket a kliséhalmokat és az átlagnéző tudatlanságát. Az énektudás hiányával pedig még jobban rátesz, és nem visszaadja, hanem parodizálja a műfajt.

    Sok rockelőadóhoz hasonlították már, de ezek mindegyike évek kemény munkájával érte el, ahol most tart. Koncertek százával, próbák ezreivel.
    Ez alap a rockzenében. Stones, AC/DC, Cocker, Brown, Tankcsapda, Charlie, még Kid Rock is. Ők teremtették ezeket a kliséket. Ők maguk a klisék. Norbi a felszínt kapargatja, egyelőre 0 tudással.
    Sokan mondják, hogy majd megtanul énekelni. Lehet, de egyrészt nekem nincs türelmem kivárni, hogy egy utcáról beszédült fickót évek alatt kikupálnak. Másrészt a tévé eddig totál tévútra vitte el az összes eddigi perfomance-ával. Mert ez rockparódia volt mind egy szálig. Nem tudom a zongoraleckéken kívül mennyit zenélt előtte, de mindenki azt mondja ő az igazi laikus. Sajnos meglátszik. Ha nem adja a paródiát és komolyabb, lassabb próbál lenni még a fanok is fikázzák. Elveszik az X-Faktor.

    Lemegyek az első klubba, és ennél 100x színvonalasabb rockbandát hallgatok 17 éves gimisekből, akik még szintén csak a külsőségeket látják, de lépdelnek végig a létrán. Ha ügyesek egyediek lesznek, ha szerencsések is, befutnak.

    Norbi szerencsés volt és most befutott a tévés világba. Ennyi sztárolást soha nem kapott volna, ha maga kezd el zenélni, haverokkal és tolják az AC/DC-ket a pincében.

    Nekem meg nincs türelmem kivárni, amíg zenész lesz belőle. Úgyhogy kösz szépen, részemről felejtő.
  • Totti5
    #3518
    Leona egy világsztár, pl ő énekelte az Avatar főcímét, Final Fantasy 13 angol főcímét és folyamatosan játszák a dalait a rádióban, tévében.
  • gordon 24
    #3517
    Az hogy ez a srác miért nincs ott? Kérdezd meg Ferót! Én sem értem..
  • gordon 24
    #3516
    Úgy ahogy elküldtek egy Vecát, és egy Wolf Katit.

    Bot füle van az embereknek ennyi. Egy jó színpadi show 0 hanggal ezek szerint meggyőzőbb mint egy tehetséges énekelni tudó ember..

    Ez van az emberek nem hallanak jól vagy a korhatár aki szavaz túl alacsony. Én ezt tartom valószínűnek..

    A 14 éves kis hülye gyerekek nem fognak egy idősebb nőre szavazni, vagy egyáltalán egy nőre..
    Nedves a bugyi megy a Csabára a voks.. Ennyi. Ezért valóban egyetértek, szánalmas, a döntőbe résztvevő emberek listája.

    Nem ezeknek kellene itt lennie..
  • bakkerman
    #3515
    megjelenés,kinézet szempontjából kit vinnél ki a nemzetközi nagydöntőre? a tinibálvány Nikolászt,a full jóképű,jó megjelenésű Vastag Csabát,vagy nádor dávidot? Csak az első kettőt? Nincs miről beszélni. Ez nem hangverseny,itt számít a megjelenés,számít az,hogy megnyerő-e az embereknek a csávó/csaj,mennyire eladható. És akik döntősök,ők eladhatók,még a nulla hangú Norbi is,mert ő meg olyan hangulatot csinál,amit a 12-es mezőnyből max Vastag Csaba tudna megközelíteni.
  • IXEMGabeo
    #3514
    azért az erős, hogy az összes produkciója rossz volt...nem a média miatt "nyelték be" az emberek, úgy eleve összességében bírták a Norbit. Ha még néhányan azt hiszik, hogy átlátnak rajta, mert nekik nem jön be, azok kezdik ki mindig...Persze, ha szted Győzike szinten és max műsorvezetőnek lesz jó, akkor neked lesz igazad, a jövő a lényeges...
  • IXEMGabeo
    #3513
    ez igaz, a legjobb 12-be szinte nem is volt amatőr, ha azt veszed...
  • IXEMGabeo
    #3512
    legnagyobb forma volt ő az X faktor nyertes:)
  • bippo
    #3511
    Hát az jó kérdés. Az a 24 ember/csapat, aki ott volt a mentorok házában (4 mentor, fejenként 6, ebből továbbjuthatott 3-3) azok közül bárki ott lehetne a 12 között.
    Az angol x-factorban most idén volt egy olyan újítás, hogy mentoronként +1 embert mégis visszahívtak és indulhatott az élő showban. Ez egy nagyon jó döntés volt, meghálálták a bizalmat, mert sokuk még mindig ott van.

    Amúgy nálunk volt még nagyon sok ígéretes ember a válogatókon, csak sokan kipotyogtak olyannal pl., hogy elfelejtette a szöveget, stb.
  • Lateralus
    #3510
    Túl tehetségesek voltak. Ezért középszerű, többnyire egyéniség nélküli karaoke énekeseket válogattak be, akik alakíthatóbbak voltak, vagy valóságshowba illő családi hátterük volt. Hátrányos helyzet, félvér csecsemő, testvérpár a későbbi hihetetlenül drámai testvérpárbajhoz, sírós-picsogós lelkület a későbbi drámai összeomlás érdekében...satöbbi.

    Meg egy bohócot, mert azt a cirkuszban is mindenki szereti. És tényleg!
  • böröczk
    #3509
    ezért nevezem szánalomnak a műsort
  • böröczk
    #3508
    Ő meg hogy az istenbe esett ki?
    Eleve már az első kiadott hang a torkán jobb, mint az összes döntős egyetlen produkciója -.-
  • böröczk
    #3507
    és miért nem ezek vannak a döntőben?