11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • homeless
    #3826
    Ja egyébként érdekes, hogy norbinak nagyobb rajongótábora van, mint vastagnak meg nikolasnak együttvéve és ő esik ki...
  • homeless
    #3825
    Geciégő lesz az rtl-nek ha vastag nyeri. Leginkább egy 90-es évekbeli fiúzenekraba való, máshol nem igazán tudnám elképzelni.

    Egyébként akkora bunda az egész, hogy nemigaz. Már az is érdekes volt, hogy a feró őt választotta ki, pedig az ő első produkciója ferónak sem nagyon tetszett, nádor dávidnál viszont leesett az álla.

    Ha belegondolok, hogy mennyi tehetséges ember jelentkezett az x-faktorba, akkor elég szánalmasnak tartom, hogy egy olyan ember van a döntőbe, akit a korábbi managementje már felépített, sőt már videoklipje is van, meg egy olyan akinek már a selejtezők alatt ki kellett volna esnie, annyira szar, csak az rtl bent tartotta az öcsis dráma miatt... pffff
  • REALista
    #3824
    Nah sikerült elérni hogy tök érdektelen legyen a döntő.Az unalmasabbnál is unalmasabb Nikolas vagy a műmájertinikkedvence Csaba.Jól elbaszták ezt a műsort azért.Amúgy egyedül Norbiban volt meg az xfaktor sajnos...
  • bakkerman
    #3823
    oksa.
  • Béka Benő
    #3822
    köszönöm,hogy végre kapcsoltak a RTL KLub/X-faktor fejesei és a nyekergő Norbikát az X-faktor rendezője eltávolította !

    Véged Norbi !
    Júár törminéted !
  • bakkerman
    #3821
    én is hétről-hétre csak miatta ültem le szombat esténként x faktort nézni! És biztos,hogy szavazatok alapján ő nyerte volna meg az egészet,mert a hétköznapi ember azt nézi,ki szórakoztató,ki csinálja a show-t,kié az emlékezetesebb produkció. Például bennem jobban megmaradt Norbi összes produkciója,mint Nikolászé...Sapkafej hétről-hétre megáll a színpadon egy ponton,elénekli a cuccot,és csőő...Ilyen emberre nem szavaznak az emberek,akármilyen jól is néz ki,meg jól öltözködik! Csaba a kettő közt mozog,ő még szimpatikus is nekem!
  • bakkerman
    #3820
    Az RTL-nek tnap bele kellett nyúlnia,nehogy Norbi nyerje meg(SMS-ek alapján tuti ő nyert volna ma),egyrészről igazuk van,mert ilyen hanggal ne menjen senki nemzetközi vizekre,de viszont olyan tehetséges,csupaszív,és bolond ember,hogy élmény őt nézni...fáj,hogy kiesett,de ez az igazságos sajnos,hogy két jó hangúnak kell a döntőben lennie! Hajrá Csaba!!
  • hungary27
    #3819
    Én bírtam Norbit, de jó hogy ő esett ki. Így ma legalább jó döntö lesz nem mint hogy benne lenne Norbi és tuti ő nyerné meg amennyien szavaznak rá.
  • kaposi1
    #3818
    Feltöltöttem Janicsák Veca által előadott Ha volna két életem című számot a 4Shared-re Lossless minőségben.
    Kíváncsi vagyok hányan fogják letölteni a neten elérhető 128-ból felkonvertál 320-nak hirdetett sok szemét után.
  • gordon 24
    #3817
    Egyetértek!

    Niko lehet sok esetben nagyobb "magyar" mint az itt élők! Legalább ott tisztelik ezt az egészet, itt meg mindenki szarik bele.. De ez egy nagy vita és hosszú téma sajna..

    Én nekem 15 millió magyar van a fejemben, és Niko-t és Renit és Magdit 100% magyarnak tartom!.

    És ebből a 3-asból Nikolasz az aki hangilag veri mindet..
    Oké, hogy a stílusa valakinek szimpi valakinek nem, de ez egy dolog. Énekelni baromira tud..
  • Balázs 17
    #3816
    hát a veszprémi egytemen nagy gyűlés van, a kézisek is szavaznak (gondolom nem saját mobil), és a polgármester is figyelemmel követi Csabit... lol
    neki kell nyerni, nem pedig ennek az importmagyarnak:D
  • Tyler1
    #3815
    azért nevetséges micsoda emberek vannak. állítom a fele egy tajparaszt, 8 általánosos köcsög, aki az zsigulival jár 40 ezerért talicskát hordani, mert hülye volt bejárni az iskolába, megtanulni mi a határon túli magyarság.

    egy rasszista buzeráns magyar semmivel nem ér többet, mint aki ellen veri a nyálát. szégyen, h ezek nevezik magukat magyaroknak...
    ezt a témát meg már akkor kellett volna hidegre tenni, mikor vmelyik gyökér elkezdte.
  • Pares
    #3814
    Te primitív buta paraszt! Én is felvidéki vagyok, és bármilyen meglepő ez számodra, nem tót országrabló és nem is cigó vagyok, hanem a fél milliós itteni magyarság tagja. Igen, nem mindenki tót, aki a mai (ideiglenes) "szlovákiai" határokon belül él. Bunkó.
  • bippo
    #3813
    lásd #3506
  • Dean Winchester
    #3812
    adjatok már egy videt a nádorról mert nem vágom melyik az :D
  • IXEMGabeo
    #3811
    nagyon kényes téma még mindig ez a Határon túli magyarság...nehéz megítélni. Minden egyszerűbb lenne, ha a jó oldalon vettünk volna részt az I. vhban...

    amúgy Nicholas hangilag végig hozott egy magas színvonalat, ha megnyerné semmi másért nem képviselhetne minket, mert baromi szürke egyén amúgy...ha választani kéne, akkor Csaba nyerje meg, bár ő sem tökéletes., sőt...

    Nagyon csodálkoztam, hogy hívhatta partnernek az öccsét, már ott eldőlt, hogy evvel döntőssé válik, talán ez az okos húzása repítette oda, máskülönben Norbi bejutott volna. Ezt sosem tudjuk meg...

  • bippo
    #3810
    Én úgy vagyok vele (pedig nem vagyok nagy NagyMagyarország hívő), hogy amíg magyarnak vallja magát, magyarul beszél és szereti a magyarokat, addig lesza*om, hogy mai Szlovák területről jött.
    (más kérdés, hogy Nikolas emberileg és 'előadásilag' nem szimpatikus, de emellett nem zavar, hogy galántai.)
    Tolvai Renivel sincs bajom, bár töri a magyart (ja, innen gratulálnék neki az eredményért), és Rúzsa Magdival sem.

    Nádor Dávidot pedig én is nagyon szívesen láttam volna a 12-ben, hangilag lazán elfért volna.
  • IXEMGabeo
    #3809
    így is sztem megtette a magáét és engem sikerült lekötnie a tv elé, ő volt végig a favorit bármit csinált...hangilag pedig nekem Wolf Kati volt a nyerő Nádor Dáviddal együtt...
  • IXEMGabeo
    #3808
    ebben is van igazság aláírom, de teljesen mind1, mert, h a Norbi nyeri akkor is azt mondtátok volna, hogy bunda /gondoljunk pl Utasi Árpi esetére/ és itt most nem akartam összehasonlítani őket...

    mindhárom emberből valami kicsi hiányzott, de pl ma a Norbi hangilag sztem nem is volt rossz...érdekes ma nem volt oly sok fikázója, az elégedetlenkedők csak olyankor tudnak jönni úgy tűnik, amikor jó a produkció akkor bezzeg nem dícsérik meg, akik előtte fikázták...
  • IXEMGabeo
    #3807
    én azon röhögtem, hogy Nico családján is kalap volt xDDD fater és öccs együttvéve...dehát amikor mutatták a galántaiakat majdnem rosszul lettem, nem nagyon csípem a félig meddig barnabőrűeket akármennyire Magyarnak vallják magukat...akkor is már Szlovákiában élnek, belegondolok nem túl fair, illetve vitatható, ha egy ilyen személy megnyeri a műsort...mondjuk akkor szegényebbek lennénk egy Rúzsa Magdival, vagy egy Tolvai Renátával...na mind1
  • Dean Winchester
    #3806
    remélem azért norbi vmikor eltolja a high way to hell-t :D mondjuk holnap sztárvendégként? :DDD
  • Dean Winchester
    #3805
    ja igen párbaj nélkül vérzett el ami nagy szó sztem!
    de én vártam h még ma továbbjut és a csabi vagy a niko kiesik de mind1 ez van :(
  • IXEMGabeo
    #3804
    ez nagyon kemény, sajnos evvel számolni kell, akiért rajongsz, mert szeretsz benne valamit, amivel magával ragad az még nem biztos, hogy érted csinálja leginkább önmagáért...így e sorokat olvasván, Enikő egy öntelt p***a:) ez van, nincs mit tenni fejébe szállt a dicsőség, sajnos ilyenek a sztárok, ő is csak egy tucat lett evvel:) mindenesetre sajnálom, hogy csalódnod kellett, te kitartottál, segítőkész voltál és nem kaptál semmit szinte cserébe, csak szidást...:(

    amúgy pedig egy 20 éves ember mi a francnak fenyegetőzik bírósággal, rohadjon le:D
  • IXEMGabeo
    #3803
    így van, óriási színfolt volt ebben a műsorban remélem mégtöbb ilyen kitartó, és egyedi stílusu tehetség mászkál az utcákon, mint ő...
  • IXEMGabeo
    #3802
    ez egy nagy pillanat volt a mai műsor, mindhárman megtették a magukét:) és teljesen jogos, hogy Norbi idáig eljutott, amit véghez vitt nem semmi, és így legalább nem fogják avval vádolni a műsort, hogy bunda...bár így is Nicholassal és Csabával sokan nincsenek kibékülve ilyen olyan hiányossága megvan mindkettőnek, dehát győzzön a jobbik:)

    Norbi búcsúja pedig szép volt és méltóságteljes
  • Dean Winchester
    #3801
    elment a netem,szal összegezve ezeket irtam a musor közbe.:

    hát angolba se énekelnek a döntőbe max 1 dalt ugytudom, szóval érdekes de akkor is gyenge ez :D
    1 uj dal 1 hét alatt fika :S siman 2 őt kellett volna nyomniuk...
    na mind1
    hajrá norbi!!!!!!!!!!
    örülnék ha holnap látnám norbertot!


    bazz nikolasnak az arcán az a fos mosoly annyir idegesítő! mindenki komolyan várja , ő meg mosolyog !


    bassza meg :S niko-t mondjak elsőre :'( basza meg a k*******ba bele
    abba a rhadt mosolygós k***a anyjába :S

    tuti csabi :((((((((((

    kurvaéletbe abba bele
    áááááááááááááááááááá alig hiszem el

    ezt meg is könnyeztem :S kikell mondani!

    egyébként meg lehet égő h sír egy férfi de sztem megható volt h csaba picit sírt is mig nikonak meg maradt az a
    sunyi mosolya ,hogy tudja ő benne lesz a döntőben!
    szóval ha választani kell akkor remélem csaba nyeri meg




    de nálam a nyertes az Király L. Norbert!
    a legnagyobb távozott,de a legjobb akkor is KLN!!!
  • Mark98
    #3800
    Na mentem jóccakát!
  • kabel15
    #3799
    Igen de az tisztességes lenne. Nem vezetnék meg a nézőket.
    Szerintem ezek a dolgok kiderülnének vagy megszűnne a csatorna vagy kapnának egy pár napos képernyő védőt az ORTT től.
  • Mark98
    #3798
    Itt is mindíg szoros volt az uccsó 3...
  • Shiwo
    #3797
    ha azt mondanák, hogy 10-90% az állás, akkor a kutya nem küldene sms-t, mert lefutott lenne az egész..
  • kabel15
    #3796
    Miért is gondoltam hogy itt tisztán mennek a dolgok.
    Ez az egész előre meg vort tervezve.
    Olyan mint tegnapi megasztár. Az utolsó percben is 50-50% ne röhögtessenek már. majd pont elhiszem hogy 50-50% álnak.
  • cargame
    #3795
    Egyszer szavaztam musorba idaig es akkor is Ruzsa Magdira az Eurovisio Dalvesztival dontojeben. Es nem bantam meg :)
  • Mark98
    #3794
    Hát figyelj ha ekkora nyereményekre csengetnek akkor ott sokkal több pénz van.
  • Gideon Wieth
    #3793
    A sok elégetlenkedőből tegye fel a kezét aki szavazott....
  • cargame
    #3792
    Az emberektol fugg. Ha van ennyi idiota akkor meg is erdemli ez a por nep, h kiforgassak a vagyonukbol. Sajat dontesuk az sms.
  • gabkon
    #3791
    akkor ő nem ,de az apja az tuti látszott rajta, meg a rokonokon is.ok ,hogy rajta nem látszik.
  • Mark98
    #3790
    Igaz.
  • Gideon Wieth
    #3789
    Nicolast kellett volna ma hazaküldeni....
  • Rundstedt17
    #3788
    úgy beszéltek mint a cigók.
    undorító volt hallgatni a felvidéki tót cigókat
  • LordVenom
    #3787
    :)
    3772

    Őket lehetett "szeretni" ;)