11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • Dean Winchester
    #3866
    vagyis remélem itt is igy lesz...
  • Dean Winchester
    #3865
    igy voltak a tv2nél :D mindenki az attilát mondta :DDDD
  • bakkerman
    #3864
    mindenki sapkagecit mondja...szerintem ez eldőlt,nem is nézem este...lejátszott szar...
  • IXEMGabeo
    #3863
    és itt a legnagyobb kedvenc a Nádor Dávid...:) kíváncsi lennék mi van vele
  • IXEMGabeo
    #3862
    ez a Mimi igencsak szép csajszi volt, kár hogy nem szoktak össze a sráccal:)
  • IXEMGabeo
    #3861
    milyen érdekes eddig, akiket megkérdeztek mindenki a Nicholast mondta:) tudják nagyon jól, hogy Csabi gyengébb azért nála, elég sokat mondó
  • Dean Winchester
    #3860
    dehogy fog befutni :DDD
    most adja a tv de lecseng a faktor aztán feledésbe merülnek ugyis..
  • Dean Winchester
    #3859
    áá közben lesz szünet is :D

    egyébként jennifer vaterjának van 3 zenekara is :O
    mifasznak annyi már :S tiszta vicc XD
  • IXEMGabeo
    #3858
    jaja...

    Jennifer is már zenekarban tolja, lazán be fog futni ő is, és még csak a 17. évében van úristen, még mindig fejlődőképes...

    nem tudom ki mondta, hogy csúnya ez a lány, szerintem a külseje is tetszetős:) nem egy Veca, akit legfőképpen a megjelenésért tartottak, de oltári nagy tehetség, és kinézetre sem csúnya
  • bakkerman
    #3857
    jaja,inkább őt kellet volna vinnie gesztenyének sodeinde helyett
  • bippo
    #3856
    Most egész nap X-faktor van az rtl-en? (12.45-18.30-ig?)
  • IXEMGabeo
    #3855
    és itt van Jennifer, micsoda hangja volt neki is 16 évesen:D
  • bippo
    #3854
    JHLFans: látod, sokat jelent neki, hogy írtál neki :)
  • IXEMGabeo
    #3853
    úú bocsi elszúrtam a neved JLH fans:P
  • Dean Winchester
    #3852
    yah
  • IXEMGabeo
    #3851
    ja, mint kiderült ez a sírása, hogy abbahagyja az éneklést eléggé műbalhé volt, csakhogy megsajnálják:D fura egy lány lehet, amiket JHL leírt azért mégiscsak szembetűnő bizonyíték neki jobban hiszek, mint a médiának;)
  • bakkerman
    #3850
    idegesitő egy csaj ez az enikő
  • Dean Winchester
    #3849
    na itt van az enikőtök XDDD

    de utálatos már xD unszimpi ez
  • IXEMGabeo
    #3848
    JHL fans éppen most mutatják enikőt:)
  • bakkerman
    #3847
    nem,sajnos ez tényleg így van! egész x faktor során szerintem legtöbb szavazat norbira ment.
  • Dean Winchester
    #3846
    nevessetek ki de nekem a teloban a csengőhang a big gun xD
  • Dean Winchester
    #3845
    lol mariannt kérte h énekeljen
    válasz.: nem mert reggel van még xD azt ott az élő felirat -.-
  • IXEMGabeo
    #3844








    mind a 4 szenzációs és kedvenc:D az élő showban ezek voltak a legjobbjai
  • homeless
    #3843
    Az elméletem arra irányult, hogy ki mennyire népszerű, tehát kire mennyien szavaznak. Attól, hogy sp egy rakás szar, még népszerű(a tinilányok körében)
  • Gideon Wieth
    #3842
    Majd ha látom barátnőd anyukáját, a levelet, meg a szerződést hogy tényleg RTl-nél dolgozik, akkor elhiszem...Addig meg sztem abba lehetne hagyni ezt a kamu nem kamu dolgot...Mondani bármit lehet... Bizonyítékot persze senki nem ad...
  • Gideon Wieth
    #3841
    sp-nek is több milió názője volt yútúbon mégis egy rakás szar.... Csak az elméletedet követve :D Norbit persze imádom, tetszett nagyon a Szombat... Én nicolast küldtem volna...
  • Balázs 17
    #3840
    Norbi jó volt, de szerintem D. Nagy Lajos elég bizonytalan volt vagy nemtom olyan hamis:DD lol
  • Totti5
    #3839
    Sajnos későn jött rá:), ahogy mondta. Mult hetet nagyon nagyon elrontotta...
  • IXEMGabeo
    #3838


    lehet én vagyok süket, de sztem ez jó volt, akinek nem tetszik a stílusa az nem hallgatja, de ebbe nem lehet belekötni, hogy csak "hörgött"...
  • Balázs 17
    #3837
    pénz
  • homeless
    #3836
    "az semmit nem jelent hogy hányan lájkolták Norbit a fészbukon"

    De nagyon is jelent. 150.000 emberről beszélünk, nem 1-2000-ről. Ez már bőven vehető reprezentatív felmérésnek. És az is jelent valamit, hogy youtube-on az ő videóit nézték meg magasan a legtöbben, vagy az is, hogy eddig egyszer sem kellett párbajoznia a másik kettőnek meg már többször is.
    Meg az is jelent valamit, hogy vastagéknál SOKKAL nagyobb tehetségek, nagyobb egyéniségek, és őszintébb előadók nem jutottak be az élő showba. Még egy retardált is látja/hallja, hogy Vastag Csaba meg Nádor Dávid vagy éppen Wittman Zsolt közül ki a jobb.
  • Balazs15
    #3835
    facebook-on irták: Barátnőm anyukája a X faktorban dolgozik. három nappal ezelőtt voltak nálunk és elmesélték hogy már kiválasztották a nyertest. És tegnap este mikor Norbi kiesett (anniyra kivoltam) hoyg felhívtak és megmondták hogy Norbi kapta a legtöbb szavazatot a három ember közül

    mondjuk ez eddig is világos volt h kamufaktor:) a lemezkiadó leadja a voksát hogy kivel akar lemezt cinálni és az fog nyerni..a többi csak mese
  • IXEMGabeo
    #3834
    most megy a Before X , amik eddig történtek a faktorban, pont most megy a Halle lujázás:D
  • bippo
    #3833
    Ezeket kifejtenéd bővebben, nem értem, mire utalsz:
    "Egy Dorkánk, aki félek, elcseszte az életét, csak ő még nem tudja"

    [Veca]"de szerintem rálépett arra az útra, amire nem kellene"

    "És a volt kedvencem"..."nemcsak rálépett a rossz útra, hanem már nyakig van a mocsárban, piszkosul nehéz lesz kimásznia belőle." - na, ezt valamennyire értem.
  • Dean Winchester
    #3832
    + odafigyelhetett volna ha már tudta h nem élőbe fogja nyomni...
  • Dean Winchester
    #3831
    mondjuk az is elég szégyen,hogy kati néni playbackről nyomott egy fél dal szöveget amit ő énekelt anno..
    még ha 3 dalt kellett volna előadnia és abból 1 playback még hagyján de h egy fél dalt , hát elég szomorú :S
  • Dean Winchester
    #3830
    "akkor elég szánalmasnak tartom, hogy egy olyan ember van a döntőbe, akit a korábbi managementje már felépített, sőt már videoklipje is van"

    igen pont ezért gyülölöm a nikolast, aztán tegnap is sunyin vigyorog mikor norbi meg a csabi is tökre izgul h milesz :S
    érted mg nikon látszodott,hogy már volt cd-je sőt ha akart volna még lehetett volna több is ,de örült h van egy faktoros lemeze :D LOL
    ez a nevetséges és azért is örltem volna ha ő esik ki!

    azért érdekes,hogy nikolaus párbajozott kétszer is , míg norbi nem! tuti norbinak kellett volna elsőként bejutnia a mai napra!
    ha ő lett volna ma tuti a műsor elejétől kezdve néztem volna mai faktort is ,de így kb a végeredményre leszek csak kíváncsi :S
    eddig egyszer se fordult elő velem,hogy valakire ennyire befanoljak :D se megákban,se a csillag szültikbn soha :S de most norbinal ez előfordult és örülök neki...
    abban bízom h vmi uton modon még hallani/látni fogom (akár vmi műsorba vendégszereplőként vagy élő koncerten)
    ja igen és a HWTHell-t meg borzasztóan vártam tőle xD
  • Totti5
    #3829
    ez a topik is bunda, ezt már a nyitása óta tudom!

    ( tényekkel, leleplezésekkel támasszátok alá ( az semmit nem jelent hogy hányan lájkolták Norbit a fészbukon... ) hogy bunda, mert ez a beszólunk, lealázunk szavakkal mindenkit elküldjök a jó édes annyába, ez nem más mint bunkóság és szegénységi bizonyítvány az illetőről, de ebben a magyar nép nagyon jó! hajrá )
  • JLH Fans
    #3828
    Egyébként ha hiszed ha nem , még ennek ellenére is végigfutott rajtam a dolog, hogy mekkorát üthetett volna az a bizonyos produkció tegnap...

    Kis összegzés az eddigiekről, nem teljes, még majd folytatom:)

    Nem nagyon követtem eleddig 1-2 kivételtől eltekintve (pl Mega 1) az ilyesmi tehetségkutatókat, ezt is csak és kizárólag anno M.E miatt kezdtem el nézni, majd mire igazán érdekes lehetett volna a dolog, ő gyorsan ki is esett, majd JÓVAL később az is kiderült, hogy miért is.

    Azt kell mondjam, az már biztos, hogy nem született a műsorból (MÉG?) egy újabb Rúzsa Magdi, de még egy Tabáni sem, ráadásul az élőshow része főleg a közepe felé ellaposodott, mint az EKG-görbém, ennek ellenére megérte végigkövetni.



    Ami a versenyzőket illeti:

    Volt egy WOlf Katink, aki tipikusan arra a volt évfolyamtárs lányra emlékeztetett egyetemen, (ZENEILEG ÉS ELŐADÁSMŰVÉSZETBEN nem nőként:D) akivel randizgattunk is néha, tényleg csinos, humora is van, kedveltem, és nem tudtam megmagyarázni az istennek sem, hogy valamiért mégsem tudtam volna vele elképzelni egy hosszútávú kapcsolatot, valami hiányzott, de hogy mi...

    Egy Norbink, aki bármennyit is szidtátok, szerintem nagyon szimpatikus fiatalember emberileg, és kurva nagy showman, szerintem megcsinálta ezzel a műsorral a szerencséjét, ha tud vmit csiszolni a hangján, biztosan lesznek teltházas koncertjei.

    Persze énektudásban nemhogy nem top 3, vagy top 12, de még top 100 sem a mezőnyből, de azért nem teljesen 0 hangilag.

    Egy Dorkánk, aki félek, elcseszte az életét, csak ő még nem tudja. Pedig kár lenne érte, az a lány tényleg egy jelenség volt, és kezdőként irigylésre méltó tehetséggel bír, de nem szabadott volna idén indulnia, sem pedig betenni a 12 be.

    Vastag Csabi: lásd Wolf Kati, ha nem pasi lennék:)
    Vastag Tomi: nehezen akartam elhinni, hogy tényleg top 3 tehetség, de tényleg az.

    Ugyanakkor saját magam példáján tudom a legjobban, (voltam sakkban magyar ifiválogatott, kcs. os országos bajnok, nyertem meccset még Lékó Peti ellen is akkoriban, mindenki top 3 tehetségnek tartott az országban és....mégsem futottam be azt a pályát, amit lehetett volna........) hogy ez sajnos semmit sem ér, a középiskola után (főleg egyetemen) milliónyi dolog van, ami elviheti más irányba az embert, és ami miatt BÁRMILYEN dologról is legyen szó, csak a tehetséges emberek jó ha 5-6% nak sikerül kihoznia magából az adott területen a maximumot.

    Nicolas: bármennyire is unalmas volt sokáig, a végére csak sikerült érzelmeket kiváltania, örülnék, ha ő nyerné meg, egyértelműen MOST ő a mezőnyben a legjobb, viszont kérdés, hogy benne a jövőben van-e még valami potenciál, mert ha nincs, akkor " egy a sok közül a viszonylag sikeres magyar énekesek közül" höz elég lesz, többhöz kevés.

    Egy Veca, aki talán a legnagyobb rejtély számomra. Hogy szép hangja van, azt senki sem vitatja, De.....hogy saját személyiségéből adódóan, vagy a Geszti hatására nem tudom, de szerintem rálépett arra az útra, amire nem kellene, szóval őszintén szólva vannak kételyeim a "most már biztosan énekesnő leszek" dologról, de természetesen nem lenne ellenemre, ha sikerülne.

    És a volt kedvencem....hasonló, mint Tomi sokmindenben, azzal a kitétellel, hogy nála az 5-6% esély jó ha 1%, mert ő Vecával ellentétben már nemcsak rálépett a rossz útra, hanem már nyakig van a mocsárban, piszkosul nehéz lesz kimásznia belőle.

  • IXEMGabeo
    #3827
    nincs miről beszélni, tudjuk már régóta, hogy manipulálva van az egész, ezért nem lepett meg Norbi kiesése:) mondjuk nekem tegnap nagyon méltóságteljes volt, ahogyan szerepelt, most senki nem mondhatja nem hörgött hang is jött ki a torkán és csupa szív volt a Bikininél...igazából, ha belegondolok ezt is megbeszéltük, nem olyan hűű de jó, hogy ők ketten vannak a döntőben, dehát ez van, itt a tehetség max másod, harmadlagos előtérben a bevételek és az ismertség...Vastag Csabi már az Anyátok közt klipjében is szerepelt egy 3-4 éve, mégis ott van a döntőben...