11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • ppk
    #3906
    nekem az nem tetszett, ahogy a tomi kampanyol a kameraba bajvigyorral a tesoer. szerintem ez sem fer most öt odaengedni szepen nezni :-D
  • Béka Benő
    #3905
    Ez Nicolas úgy néz ki mint egy rohadt buzi.
  • Béka Benő
    #3904
    És a feje tetején ott lesz egy száj !
    Nicolas meg nem született ikertestvérének szája !
    Ő énekelt mindig helyette !
  • Coolfire
    #3903
    Szerintem ha verset mond,akkor is nyer...
  • kaposi1
    #3902
    Remélem ma Tau bácsiról leverik azt a kib.....t kalapot.
  • Coolfire
    #3901
    Végül is elfogadtam a zsűri döntését,akárhogy is nem tetszett.
    Itt az óriási csalásról van szó.
    Nikolasz mögött már a műsor előtt komplett management állt ez tény.be is akarták/akarják perelni ez is.Úgy adott neki Kolosi egy exluzívot.
    Ha most megnyeri,-márpedig meg fogja,akkor mehet a nagy X-be,ami jobb mint egy hazai lemez.Ebből a szempontból még meg is értem.
    De ő nem ült le velük megbeszélni stb.,hanem mindenféle kamu indokokra hivatkozva otthagyta őket.
    Na ez baszta ki nálam a biztosítékot.


  • Totti5
    #3900
    Ideje lenne túllépni azon... 12be nem kerülthett be 30 ember, akárhogy is szomorkodunk és akarjuk.
  • bakkerman
    #3899
    nekem csabival semmi bajom,most elárulom szerintem,hogy 2 éve ismerem személyesen,sokat jár nyiregyre koncertezni mészáros árpád zsolttal,akinek ugye a háttér énekese,meg játszott a nyíregyi színházban is vele/mellette,faterom is ismeri,ő MÁZST is ismeri személyesen,én csak csabit,2 év alatt nem sokszor beszéltem vele(azért minden koncerten,előadáson én se lehetek ott,sokat lép fel azért máshol is),de higyétek el nekem,nagyon jó ember,és civilként végtelenül szerény ember. Én már a műsor eleje óta neki szurkolok,meg Norbinak.
  • Coolfire
    #3898
    Van,az igazi tehetségek.Akik a gépezet miatt nem jutottak a 12-be,vagy korán kiestek.
  • Totti5
    #3897
    Van akit nem utáltok, és nem hordatok el mindennek? ahogy olvasom nincs... szörnyű ahogy bunkó módon osztják itt egyesek az énekeseket.
  • hungary27
    #3896
  • JLH Fans
    #3895
    Amúgy Nicoval kapcsolatban meg....sztem még inkább ő, mint akár Norbi, akár Csaba...
    Az persze tény, hogy újabb szupersztárunk idén (aszem Rúzsa Magdira hazai szinten mondhatom azt) nem születik:(
  • Coolfire
    #3894
    A Csabit is rühellem,de inkább ő nyerte volna meg..
  • Coolfire
    #3893
    Hiányzik az öreg Vlad...:))
  • Coolfire
    #3892
    Ez van,sajnos.Én tényleg nem tudom..
  • bakkerman
    #3891
    hát igen...sapkagecit akkor utáltam meg,amikor lazán benyögte,hogy már jóideje saját kalap készitője van...aztán jöttek a modoros előadásai,szinpadon egy nagy nulla,kb elalszok rajta,a hangja csodás,de ennyi...
  • JLH Fans
    #3890
    Nem, a legroszabb az, hogy aki miatt elkezdtem nézni az egész X faktort, és akiről azt hittem, egy csinos tehetséges fiatal lány,és majd jól meghóditja Mo ot, és lenyűgőz mindenkit sorra, arról kiderült, hogy egy akkora hatalmas NULLA emberileg, akihez még 30 éves koromig sok 1000 közül akit ismertem futólag nem volt szerencsém EGYSZER SEM.
  • IXEMGabeo
    #3889
    oké ezért kérdeztem rá először;) köszi...

  • Oddball29
    #3888
    Nem biztos, hogy bármit is jelent. Ahol én dolgoztam weblapnál, ott is a belső rendszerben a dokumentum megnyitásának a dátuma jelent meg a publikált cikk mellett is.
  • Rage47
    #3887
    sztem az angol kiejtésével van gond, azért nem értjük, a magyart értettem
  • byzhouse
    #3886
    Norbi jobb volt az öreg csávónál
  • Neoncsoves
    #3885
    nem is baj, mai napig nem értem egy dalszövegét sem, úgy hörög, szóval mindegy :D ha napi 2 doboz cigit elszivnék, jövőre én is indulhatnék ilyen hanggal X-Faktorban... :)
  • IXEMGabeo
    #3884
    19:28 perckor? lool? magyarázat?:D
  • Rage47
    #3883
    http://www.life.hu/szorakozz/tvmozidvd/20101218-xfaktor-donto-szombat.html?forum+pageindex=0
    X- Faktor: Kiesett a showman!
    2010. 12. 18., 19:28
  • szabii98
    #3882
    thx
  • bippo
    #3881
    Már volt.
    Mika - Happy Ending
    http://www.youtube.com/watch?v=oFkSMHle8-M
  • szabii98
    #3880
    Ennek a zenének(ami kiesésekkor szokott lenni) valaki a címét tudja?:S
  • IXEMGabeo
    #3879
    F-el kezdődik "Fábry"? xDDD ezen szakadtam

    1:27-nél a szőke csajnak valamelyest igaza volt...
  • IXEMGabeo
    #3878
    xDDDD
  • Coolfire
    #3877
    És az a legrosszabb,hogy olyan nyeri meg,akit zsigerből gyűlölök.
    Tudja szerintem mindenki ki az.:))
    Már 100 éve szajkózom,hogy kibaszott bunda az egész....
  • Dean Winchester
    #3876
    ja :D
    ez is durva

    szokta-e nézni az x faktort
    "persze"
    jó benne a presser?
    "mindegyik jó" :D képben volt a nénike..

    ez is jó :D
    "zsűrire odase figyelek,csak az énekesekre"
    tudsz mondani egy énekest?
    "neeeem" XD


  • IXEMGabeo
    #3875
    hopsz:) közöst így értettem na mind1:) így is úgyis hasznos:D
  • Gideon Wieth
    #3874
    Az a baj, hogy kötött a licensz ugye, és 3 csapatot lehetett vinni... a mentorházba meg hatot... És látszódott hogy, a Nyári lányokat is, a Mimiéket is azért rakták össze, hogy meglegyen a minimum létszám... Pedig Mimi tényleg nagyon szép, és nagyon szimpatikus... Gergő egyáltalán nem az... Nyári lányok most mintha híztak volna picit nekem úgy tűnt a közös alatt, ők szimpik voltak, de szerintem egyedül sikeresebbek lettek volna :-)A legjobb Csapat, mondjon bárki bármit, szerintem a Non-stop volt. Egyedi, ötletes, vicces, szórakoztató, és fejlődőképesek :-)
  • eLiXir
    #3873
    Köszi
  • Dean Winchester
    #3872
    am sztem ez kurva volt ,nekem tetszett!

    a nonstopból meg a lila inges srác igy tök búzának tűnik ...
  • Dean Winchester
    #3871
    nem erre gondolt :D / arra amit én raktam be
    "az összes döntős énekelt együtt"

    amit te raktál be azokon a döntösök külön-külön énekeltek
  • Dean Winchester
    #3870
  • IXEMGabeo
    #3869






    parancsolj:)
  • eLiXir
    #3868
    Vki tudná linkelni a tegnapi közös produkciót, amit az összes döntős énekelt együtt? Arról lemaradtam.
  • JLH Fans
    #3867
    Nádor Dávid... még most se hiszem el, hogy nem került be..:(
    Viszont nemrég volt pár perce M.E is,
    innen üzenem neki, hogy 'mennyé ki Nyújorkba, de ha lehet, lécci ne retúrt vegyé' :D:P:)