11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • IXEMGabeo
    #4106
    a topikkal mi lesz egyévig szünetel?:D
  • IXEMGabeo
    #4105
    tegnapi nap után a Norbi is lazán megérdemelte volna...bár itt az a lényeg, ki az eladható és az talán valóban Csaba minden tekintetben...belőle mindenből van és nem annyira sablonos, mint Nico...nem azt mondom, hogy kiemelkedő a Vastag gyerek, de egy átlagos popénekesnek elmegy. Nem tudom kik voltak külföldön a nyertesek, végülis a Csaba egy tűrhető győztes...
  • Coolfire
    #4104
    Na nem igazolódott be a káosz elméletem.:)
  • zotya10002
    #4103
    jah igen elalszom történik..:):):)
  • bigivan
    #4102
    Szevasztok Tagok!
    Teljesen érthetetlen számomra, hogy itt írják sokan, hogy mennyivel jobban énekel a Nikolas, mint a Csabi. A műsor címe az, hogy X-Faktor. Felhívnám mindenki tisztelt figyelmét, hogy itt az x-faktor nem az énekelnitudást jelenti, hanem vmi sokkal többet! Azt a faktort, hogy vki kimegy a színpadra és ottan vmi történik, nem csak az, hogy elénekel egy számot. A Nikolasnál ez a plussz, az igazi x-faktor hiányzik. Ha elmész egy koncertjére 20 perc után megbánod, mivel jól énekel, de más nem történik, nincsen műsor, nincsen show, a jó értelemben véve!!! A Csabiban ez a faktor sokkal inkább megvan, ezért nyerte meg Ő. Persze ebben legjobb a Norbi volt, de ő, sajna, nem nagyon tud énekelni, pedig azért azt is kell !!
  • zotya10002
    #4101
    szerintem meg nekik tök mindegy ki nyert,ha azt vesszük mindketten már rég nyertek...csak a Csabi kapta a többet....
    de ha a megát nézem ehhez viszonyítva ott volt ,hogy jobban befutott az a NEM nyerte meg..nekem ez jobban tetszik,mert igényesebb,mint a mega...
  • Dean Winchester
    #4100
    az tuti :D
    én annyit kértem,hogy ne kökény és niko nyerjen ezen a hétvégén és kész!
    ami szerettem volna az , reni - norbi győzelem :)
  • steweee
    #4099
    csalás !

    nyert az üzlet, vagy a bunda :(
  • IXEMGabeo
    #4098
    akkor lett volna igazán, ha nico nyeri meg...itt balhé lett volna:D Csabát egész sokan szerették itt, illetve olyan semlegesnek érzem hogy megnyerte
  • gordon 24
    #4097
    Nahh jól van! Nézem az NFL-t hajrá Steelers:D

    Jó éjt és ne flémeljetek!:D
  • gordon 24
    #4096
    Fúú Pénteken az a szám amit előadtak gyilkos volt:DDD
  • gordon 24
    #4095
    Én is, igen:D
  • IXEMGabeo
    #4094
    visszagondolva sajnálom, hogy a bikicsunáj nem lépett fel sztárvendégként bár ő a tv2-nél van nálam ő az igazi győztes:D
  • gordon 24
    #4093
    Ez nem vitás, baromi jó ő is.. De nekem nem:D
  • LordVenom
    #4092
    Én tökéletesen így voltam Nikolasszal,és Csabával...
  • IXEMGabeo
    #4091
    tévedés:) ízlések és pofonok...Kati egyenletesebb és profibb volt a Vecácskánál...
  • Justin Case
    #4090
    szerintem is jól énekelt Veca, de én borzasztóan untam a hangját
  • Dean Winchester
    #4089
  • Justin Case
    #4088
    ha Wolf Kati veri meg Nikolast, most jobban érzem magam.
  • DjDano
    #4087
    Wolf Kati ugyan már... Veca 1000x jobban énekelt
  • Axl Rose
    #4086
  • IXEMGabeo
    #4085
    én ezt megfigyeltem, minta szándékosan csinálnák, de minden szériban volt Határon túli Magyar és pedig nem mindegyik volt kiemelkedő, de az tény, hogy tehetségesek...egykori költőink, történelmi hírességeink, erdélyi fejedelmek, híres családok mind mind a mai Magyarországon kívűlről származnak:D
  • IXEMGabeo
    #4084
    nem szerettem, de a 2 csaj Veca vs Wolf Kati döntő ütött volna hangilag, de eleinte én Wolf Kati vs Nicholas döntőre gondoltam...végülis majdnem bejött
  • Dean Winchester
    #4083
    luanda az fábryban? :DDDD
  • gordon 24
    #4082
    Bármelyiket a mostaniak közül.. Amikor én elöször agyaltam ezen.

    Egy Niko Wolf döntőt gondoltam mert akkor nem volt még ennyire jó Csabi. De fiuk közül ők 2-en a top a mezőnyben.

    Nekem a nők között Kati. Tehát Kati Niko vagy Kati Csaba döntőt szerettem volna.
  • IXEMGabeo
    #4081
    értem mire gondolsz, nem akarnád, hogy a Határon túli Magyarok jelentkezzenek a mi műsorainkba, mert a területek mai állása szerint más országban tartózkodnak...egyrészről én sem tartom ezt fairnek, dehát, ha végül is Magyarnak vallja magát, akkor miért ne jöhetne...csak durva, hogy eleddig általában a Határon túliak futottak be igazán:D

    (Rúzsa Magdi, Dér Heni, Bencsik Tamara, Takács Nicholas, Király Viktor =USA-ban élt Magyar) Keresztes Ildikó, mint mentor szintén erdélyi származású...
  • Gideon Wieth
    #4080
    IGEN IGEN IGEN IGEN :D
  • pulti
    #4079
    Pontosan ez az egy probléma volt a csabavál hogy hamis volt, olykor már fel fel röffentem a nagy szombat esti iszogatás közben, hogy mit keres még mindig itt ez az ember... De abba is biztos vagyok hogy erősen fogják retusálni majd az esetleges lemezen a hangját...
  • gordon 24
    #4078
    Bizony bizony.. Neki baromi jó hangja van..

    A veszte az, hogy nő, és idősebb.. De ha nem is egy bomba nő én irigylem azért a férjét kicsit:D
  • Justin Case
    #4077
    és kit gondolsz Wolf Kati mellé döntősnek?
  • IXEMGabeo
    #4076
    így van Wolf Kati is megérdemelte volna a döntőt simán:)
  • Dean Winchester
    #4075
    valaki vágja a ps-t ? tolhatna egy bannert amiben benne van a győztes 3 személy vmi arany,ezust,bronz háttérrel h tudjuk ki hanyadik lett :D esetleg a többiek is vmi kisebb képecskével?
  • Justin Case
    #4074
    nekem kicsit sem tetszik Csaba külsőre és elfogult vagyok Nikolasszal, de a hamisságától eltekintve sokszor élvezhetőbb lett volna (nekem) Csaba, ha tudok érzelemmentesen értékelni
  • Ironman2
    #4073
    Azt kellett volna csinálni az elején:-Hol élsz külföldön? -Akkor sajnos nem jelentkezhetsz a műsorba!
  • gordon 24
    #4072
    Persze! Én így gondolom, mert valahogy ez olyan pronak tűnik nekem.

    Pedig csak az első volt ugye ebből. Megából az 5dik..

    Nem tudom nekem profibb az egész, jobb a "zsüri" stb.. Nekem jobban tetszik, persze megértem ha valakinek jobb a másik..
  • LordVenom
    #4071
    Huhhh...még jó,hogy ez szubjektív...
  • Dean Winchester
    #4070
    ja ezt mondom én is :S
    mikor meghallottam h lesz faktor na mondom picivel nevesebb és erősebb lesz mint a mega
    aztán a mega sokkal erősebb ,bár hangilag egyértelmü a faktorosok a jobbak
    csak annyi h megában 5 dalt kelltt énekelniük ,meg közös dalt ill duettett elejétől kezdve több adáson keresztül itt meg ugye most volt egy félduett tegnap meg 3 dal :DDDD amiből 2őt már egyszer előadtak ,szóval a szememben igy nagyon gyengére lesült a faktor :(
  • Justin Case
    #4069
    nálam is Nikolas nyert, de nem bánom a végeredményt :)
  • pulti
    #4068
    Hát aki azt állítja hogy ennek csabinak jobb hangja van mint a nikolasnak annak komoly bajok vannak a hallásával.
    Vagy lehet hogy mégis? A Nők ugyanis mint most bebizonyosodott, egyszerre két dologra nem tudnak figyelni ezért nem hallották a hangot csabából.. :D
  • gordon 24
    #4067
    Sorry:D úgy akartam:D