11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • bakkerman
    #4146
    Az antré, ha tré nem tréfa héj, elég, ma léha méla lény ne légy!
    Parázva rázni gáz az ám hazám, laláz talán, s aláz lazán!

    mentorok dala :DD nem semmi a geszti komolyan,ilyet írni xD
  • bakkerman
    #4145
    nikolász effekt,hangja szép,jó,majdnem tökéletes(sapkának picit jobb hangja van,technikailag jobb legalábbis),de előadásmód nulla mindkettőnél
  • Shiwo
    #4144
    ahogy említették, ezt már tudtuk...a kérdés, hogy a retek klubb perrel fenyegette meg a szennylapokat, vagy zsíros kenőpénzzel vette rá őket arra, hogy a faktor végéig ne írják meg a cikket (én utóbbira tippelek)
  • NessieGraf
    #4143
    Azért még a hangjának is van hova fejlődni.
  • LoSA
    #4142
    Igazad van, hogy nem a legjobb az előadásmódja, a hangja viszont a legszebb!! Mindenesetre jó volt ez a verseny, én élveztem... :)
  • Totti5
    #4141
    A hangja jó, ha jó számot kap, de az előadásmódja nem sokat fejlődött, pedig volt honnan mit.
  • LoSA
    #4140
    Én nekem ez a műsor sok mindent adott, voltak gyönyörű számok, mulatságos pillanatok...
    Ezt a két számot imádom, nagyon sokszor meghallgatom, gyönyörű hangja van ennek a srácnak, csak sajnos nem mindig kapott jó dalokat. :(


  • Balázs 17
    #4139
    buksi inkább:D
  • Line
    #4138
    Az egyetemen fogják tanítani a jövőben, hogy hogyan lehet elbaszni egy jónak induló műsort.
  • IXEMGabeo
    #4137
    ja Takács Bodri xD
  • hungary27
    #4136
    jó hogy nem egy kutyáról
  • hungary27
    #4135
    :D
  • IXEMGabeo
    #4134
    azért az vicc, hogy Nicholas egy színészről kapta a nevét xDD...
  • darkerlomy
    #4133
    na azért nem csak Bereczki Zoltán jött mert a döntőben ott volt Kovács Kati, Tabáni István, D.Nagy Lajos eggyiknek sem bírom a stílusát de azért el kell ismerni nagy előadók
  • bakkerman
    #4132
    igaz igaz!! bár őt a torrent ellenessége miatt mostanában nem csípem,de mindenképp nagy előadó.
  • eLiXir
    #4131
    én kufircoltam meg mimikét a srác helyett, aztán otthagytam a picsába
  • Balázs 17
    #4130
    Mimi összejött már azzal a sráccal, mert tök jól néznek ki egymás mellett:)?
  • SitatiS
    #4129
    Valakit kifelejtettél a profik közül..Ákost!
  • bakkerman
    #4128
    hívjál már el ide egy Shakirát...itt ilyen vargaviktorok,nyomorék anti finesz klubok,meg egyéb plébek huszárok jöttek,egyetlen normális,és tényleg profi,egyéniség jött,az a Bereczki Zoltán,ennyi. Vastag Csabinak pedig gratula,megérdemelten nyerte meg,igazságos döntés született.
  • zoliii
    #4127
    Csaba utazása elmarad!
    Majd megy Horvátországba! :D
  • Coolfire
    #4126
    Kimaradt Tolvai Reni,ő nagyváradi.
  • Ironman2
    #4125
    Pont erről van szó!
  • Dean Winchester
    #4124
    ezt mindenki tudta mikor meglátta az első előadását :DDDD

    ixem: hát ja szünet, vagy ha lesz vmi hír akkor megosszuk azokat

    modik meg nem rakták be amit akartam :S


    Vastag Csaba
    Takács Nikolas
    Király L. Norbert

  • zoliii
    #4123
    Most nem tök mind1, hogy az X-Factor előtt mit csinált?
    Bement, és megnyerte. Irigykedni könnyű! Ti meg mondjatok verset, vagy mesét a januári Csillagszületikben! :D
  • Coolfire
    #4122
    Erről irkáltam.Ezért utáltam meg mint embert.A hangját csak később.:))
  • retoucher
    #4121
    Nem is tudtam, h a nyertes Vastag Csabi 2 éve azaz 2008-ban már szerepelt a TV2-nél a Popdarálóban!

    Csoda, h nem a Megasztár5-be jelentkezett akkor anno!
  • bippo
    #4120
    Ne más pénzéből akarj jobb díszletet :)

    Amúgy nem más pénzét akarom osztogatni, csak -így hogy nem látok bele- úgy gondolom, hogy szavaznának annyival többen, hogy az rtl-nek bejönne ugyanaz a profit.
    Az meg, hogy emellett még társadalmilag is hasznos lenne, nem pedig csak egy médiacég zsebét tömnék a szavazók, az meg szerintem mindennél többet ér.
  • WNW
    #4119
    Ne mas penzet osztogasd... Majd ha neked jonne be ez az osszeg, es annak elosztogatnad a 2/3 reszet, akkor lennel kemeny legeny...
    Ami az egeszet illeti.. Azert nezve a nemet Xfaktort, a magyar eleg sporolosra sikeredett.. Egyreszt a studionagysag, a diszlet, a ruhak, mind koltsegcsokkentett verzio voltak.. Raadasul a nemeteknel nem ujrahasznositott szamokat nyomtak a dontoben, hanem az egyik csapathoz Shakira jott, a csajhoz meg Xavier Naidoo nemet alapvetes, es a vegen kulon a dontore irt szammal jottek elo, amivel aztan el is kezdte a gyoztes a karierjet.. Es tegyuk hozza, ott csak 3 mentor volt, hogy kivegyek a dontetlen lehetoseget....
  • bippo
    #4118
    És ezt miért most írják meg az újságok, amikor már akkor tudni lehetett, amikor továbbjutott az első válogatón.
    Max. annyi az újdonság, hogy volt, aki kifizesse neki.

    Aeroviva: hát ez szívás: viszont valakinek muszáj átvállalnia. Vagy a biztosítás fedezi, vagy ha más nem, az RTL-nek kell megszerveznie egy másik utazást helyette, mivel ezzel reklámoztak stb. Ha elmarad a nyeremény, meg lehet támadni, (hiába felajánlás, ez az rtl-nek is hasznot hozott)
  • retoucher
    #4117
    Vége az Aerovivának - rossz hír az X-Faktor nyertesének is, vagyis hoppon maradhat az RTL Klubon futó X-Faktor című televíziós tehetségkutató műsor nyertese is, akinek korábban az Aeroviva ajánlotta fel a nyereményt.

    Csupa jó hírek...
  • retoucher
    #4116
    Profi menedzsmentszerződése, indulófélben lévő karrierje, valamint érvényes lemezszerződése volt Takács Nikolasnak (24), az X-Faktor finalistájának, amikor jelentkezett az RTL Klub tehetségkutatójába.


    Ennyit arról, h a "tehetségek" a teljes ismeretlenségből, vagyis amatőrként kerültek be a műsorba...
    Végül is a Megasztárba is a második helyezett Kökény is csak szerény 20, azaz húsz éve zenész! Éljenek az amatőr tehetségek!
  • bippo
    #4115
    Én azt csinálnám, hogy ha már úgyis 300Ft az SMS, akkor ebből valamennyi a szolgáltatóé, a profit felét-2/3-át, mondjuk 150-200Ft-ot jótékony célra ajánlanám fel.
    Ha ígyis-úgyis elnyomják a pénzt az emberek, legalább legyen haszna is, meg a szavazók érezzék, hogy nem a semmibe megy el. Meg így talán olyanok is szavaznának, akik amúgy nem, tehát az rtl-nek úgyis bejönne ugyanaz a zsé, de mellette más is jól jár. (meg nagyobb számokkal lehetne villogni + pozitív reklám is lenne)
  • kaposi1
    #4114
    .."egymillio szavazat bejott az egesz musor alatt indulas ota"...

    Már nem emlékszem a pontos adatokra, de annó Szabolcs & WW Laci döntőjén
    kb egymillió ötszázezer SMS-t küldtek az emberek a két finalistára a döntőben.
    Akkori összeggel felszorozva akkor 170milla jött be csak a döntő napján.
    És akkor ugye ebben még nincsenek benne a többi kiszavazások.
    Nincs benne az sem hogy azóta szinte már az újszülöttnek is mobil az első játékuk.
    Szóval tegyél még rá egy kicsit arra az egymillió SMS-re.
    Összegben inkább milliárd fölött gondolkozz.
  • ppk
    #4113
    azert ne felejtsuk el, Vastageknal duplazodott a szavazok szama egy emberre, mikor a teso kiesett. kivancsi lennek mi love jott be az rtl-nek az smsekbol, ha egymillio szavazat bejott az egesz musor alatt indulas ota, akkor az 300milla felett van mar, persze azt nem tudom ebbol a szolgaltatoe hany %? de gondolom joval tobb mint milla sms bejott. szegeny rtl latta a monitoron, h döl a penz, de a szavazast meg le kellett zarni :-D húztak halasztottak ilyen elso emelet szarokkal mig lehet :-D
  • Victor1103
    #4112
    A rossz helyre születés kérdése szerintem eléggé nyitott kérdés mert attól hogy Magyarországra születtek nem jelentené azt hogy nem lehetnének világszinten híresek, csak azok akik az útjukat egyengetni fogják nem fognak erőfeszítések tenni igazán annak érdekében, hogy kitörjenek az átlagból és ne csak egy huszadik Magyar pop énekes váljon belőlük.

    Erre kicsit sánta példa, de jó az, hogy mindenki zene terén a sikert azzal aposztrofálja hogyha a produkció Amerikai vagy Angol az tuti világklasszis holott én pl a Holland DJ-ket sokkal többre tartom mint a legtöbb Amerikait vagy Angolt.

    A lényeg, hogyha jönne egy énekes akit pl India legeldugottabb nyomornegyedében fedeztek fel, ő belőle is lehetne világsztárt csinálni csak akarni kellene, és az X-faktornak erről kellett volna szólnia idehaza is mint amiről külföldön is szól hogy tényleg egy nemzetközileg elismert énekesnek indítsák el a karrierjét.

    Azonban ahogy leszültem ennek a Vastag gyereknek meg a Nikolásznak az orra előtt csak elhúzták a mézesmadzagot:P
  • Axl Rose
    #4111
    Jó, de azért h nem tudnak nemzetközi karriert befutni nem csak az ő hibájuk...

    Tudod, rossz helyre születtek.
  • Victor1103
    #4110
    Istenem ezek a műsorok... Én nem néztem de erre a fináléra kíváncsi voltam már mit vakerolnak majd. Hát szánalmas. Nem rossz énekesek, de hogy nemzetközi karriert befussanak. pfff vicc.
    Ez idén akárcsak a megasztár nem tehetségkutatók voltak hanem szórakoztató műsorok. annak elmentek, mert számomra ezt a finálét látva az a kérdés fogalmazódott meg "ez volt az idei xfaktor legjobb énekese, magyarország idei legjobb felfedezett hangja?" talán pont emiatt hallgatom cak külföldi előadók zenéjét. Jővőre kajak én is indítok egy műsort megafaktor vagy x-star címen. A szorakoztatás ott is biztos garantált lenne:)
  • Tyler1
    #4109
    hányadik döntőn énekelte először Niko az ain't no mountain-t?
  • IXEMGabeo
    #4108


    íme a győztes és a szerintem legjobb produkciója:)
  • Tyler1
    #4107
    after x-ben a kis Vastag milyen szépen gratulált a Nikonak meg a bátyjának, egyik legértelmesebb ember volt a mezőnyben sztem.