11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • Dean Winchester
    #4186
    jó igazad van :)
    de örültem,hogy tőle is hallottam és lehet én vok a süket de sztem sokkal jobb mint nicolas xD
  • IXEMGabeo
    #4185
    köszönöm, a honlap, amit linkeltél, az még egyáltalán nem biztos, hogy vetkőzni fog...az összes szennylap felteszi ezt a kérdést, aki egy pici hírnévre tesz szert, ez a mai mocsokság, mindenütt szinte...ebből akarnak bevételt, mert a sok marha kíváncsi a meztelen testére. Én egy baromságnak tartom, de mind1, ha bevállalja egészségére, az a gáz, hogy egy ilyen biztos nagyon nagyot fizet neki, mégha villanyoszlop mögé áll akkor is...
  • bakkerman
    #4184
    így van
  • Gideon Wieth
    #4183
    Gondolkodj picit barátom :-)

    Ezeket a Cd-ket stúdióban vették fel együtt, és mindenki felénekelte a döntő párbaj dalát, mivel Szombat estig nem lehetett tudni, ki lesz ott Vasárnap :-) Szombaton a lemezek már rég készen voltak .. :-)
  • Dean Winchester
    #4182
    jóóó , igy a cd-n a hang picivel szebb mint a youtube-s minőség :D
    akit érdekel annak
    KLN - X faktor cd
  • Dean Winchester
    #4181
    999 ft

    de azt nem értem,hogy a hangokba zárvát-mikor éneklte????
    am a cdj-e = youtube - kikeresed a dalait azt kész.
    a cd-n 10 dal van míg am többet éneklt :D
    nekem megvan mind csak az utolsó fellépései nincsenek még :D
  • Dean Winchester
    #4180
    hehhh ez a cdjéről van? :D de a tvben ezt mikor énekelte el?
    am azt hittem h a cd-n az van amit a tvben énekeltek :D
    am jobb mint nikolas sztem !!!!!!!!444444
  • Balázs 17
    #4179
    most hallgatom norbi számait mp3ban és tök jó:)
  • Lateralus
    #4178
    Na, már megint a személyeskedés!

    Szóval, ha figyeltél volna, mit is írok, tudnád, hogy sosem kérdőjeleztem meg a befutását. Ez a tévés népszerűségi show miatt evidens volt. Ő most éppen befutott celeb.



    Én a zenei kvalitását és zenei jövőjét kérdőjeleztem meg.

    Majd ha kijön az önálló CD-je, és a 200ezer Facebookos rajongójának legalább a tizede megveszi (dupla platina album!), akkor fejet hajtok és elismerem, hogy befutott énekes. Ha pedig több évtizedes zenei karrierje lesz, sikeres albumokkal, akkor totálisan tévedtem.

    Ostoba Blikk összehányt melléklet, és karácsonyi Faktor-album Mennyből az angyallal nem játszik. Az az összes döntősnek van, volt és lesz. Reklám, és pénzhajhászás azok részéről, akik milliókat beléjük öltek.

    Plázás hakni koncertek a többi faktorral szintén nem játszanak, mert az csak pofasó tiniknek. Szintúgy a falusi ródsók, amik még várnak rá, sem érnek semmit.
    - He, Bözse! Ki a 'szom a nyüzüge a színpadon?
    - Mittomén, má!
    - De, valami megasztáros!
    - Lónak a 'szát, az a...izé...Király M. Robi.
    - Aza, de bírtam tavaly! Na, mennyünk hurkáé...!

    Az a befutott énekes, akinek sikeres, egész estés önálló koncertjei vannak, nagy helyen, és sikeres önálló albumai. Majd pár év múlva beszélgethetünk róla kinek lett igaza.

    Addig meg röhögök ezen a fantasztikus Groban paródián.
    Hát igen, Norbi tényleg zseniális! Pont így énekelné Josh Groban részegen. Nagyon ráérzett, de hát ő ebben jó.
  • Totti5
    #4177
    Köszi, holnap utánanézek és szerzek egy példányt. Közben azért letöltöttem és nagyon bejövős! Ótóba nagyon jó lesz ezt hallgatni:)
  • bippo
    #4176
    Én a sarki reál üzletben láttam, de nem tudom mennyi. (gondolom akkor szinte bárhol elérhető, nem csak hanglemezboltban, szerintem újságárusoknál is meg lehet kérdezni.)
  • Balázs 17
    #4175
    áhh ezt akartam:DDDDDDD
  • Balázs 17
    #4174
    gigaparty:D
  • bakkerman
    #4173
    én torrentről kaptam le,múltkor a blikkhez járt talán 600 forint volt újsággal együtt,biztos lehet még kapni
  • Ironman2
    #4172
    Hamarosan ide megyünk:

    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1194121782
  • Totti5
    #4171
    Amúgy hol lehet megvenni a CDt és mennyi?
  • Totti5
    #4170
    egyátalán nem az ő hangszíne ez a dal, de ahhoz képest szépen megoldotta!
  • hungary27
    #4169
    pont most halgattam cd-n:)
  • IXEMGabeo
    #4168
    ezt mond a többieknek, akik Veca kiesése után fikázták őt, hogy őő nem fog befutni, ő belőle celeb lesz max, főként Lateralus volt ellene, azóta se látom a gyereket:D dehát, aki Győzikével hasonlítja össze Norbit
  • bakkerman
    #4167
    Király L. Norbi - Hangokba zárva

    lehet fikázni...
  • bakkerman
    #4166
    Vastag CS cd-je is jó amúgy,főleg a hangokba zárva,rohadt szép szám
  • bakkerman
    #4165
    Norbi CD-jéről valaki hallgatta már a Let's get rocked-et??? VALAMI ZSENIÁLIS!!! geci ennek a palinak esküszöm van akkora varázsa tánc nélkül,és minden vizualitás nélkül,csak zenével mint amúgy!!!
  • Balázs 17
    #4164
    tökmind1 ki mit mond, ez akkor is le volt zsírozva már rég:)
  • darkerlomy
    #4163
    egyetértek ráadásul valaki meg azt mondta hogy hivatalos forrásból tudja hogy veca nyeri... közbe még a dobogóra sem jutott fel. Ha ez a verseny még csak a legapróbb része is meg volt játszva akkor arról csak nagyon kevés ember tud és biztos neki is szép kis summát fizettek hogy ne köpjön ezért kizárt hogy egy ilyen kis internetes oldalon elpletykálná hiszem kinek ne lenne szüksége egy kis plussz pénzre manapság ez nem biztos forrás ez véleménnyilvánítás
  • Balázs 17
    #4162
    látszott rajta, hogy homár
  • IXEMGabeo
    #4161
    :D:D
  • gordon 24
    #4160
    Én biztos forrásból tudom.. (a fönököm feleségének van egy lánya, annak a barátnőjének az apukájának az anyukájának a huga, aki kint lakik Szlovákiában és ismeri Nikolasz egyik barátjának a feleségét..) Na ő mondta, hogy nem meleg:DDD

    Ezek akkora nagy baromságok..

    Balázsék ezen röhögnek a morning showba. Már hetekkel ezelött ment, hogy nekem mondták, hogy Nikolasz nyeri, mert a haverom az RTL-nél dolgozik és biztos forrás meg tököm:D Ehhez képest a Csaba nyerte.

    Szóval ez mind kamu.. Internetes hülyeség...
  • homeless
    #4159
    Én már a mentorok háza után megmondtam, hogy szerintem Csaba továbbjuttatása bunda volt. Meg amikor elintézték az öccsével a párbajt, akkor is megmondtam, hogy ezek után 100%, hogy Csaba nyeri.
    (vissza lehet keresni a kommenteket)

    Itt most nem magamat akarom fényezni, hogy mekkora jós vagyok, de túl átlátszó volt az rtl minden lépése.
  • IXEMGabeo
    #4158
    csajszinak elég rosszindulatú társai vannak, mivel ezek még ilyen tanoncok, azok összevissza pletykálnak...fodrászoknak, kozmetikusoknak nem szabad hinni:D nem a barátnőm hibája őt is csak etették evvel tuti...
  • Dean Winchester
    #4157
    jó hát én is mondtam,hgy lehet csabi nyer mikor meglátta maz első produkcióját :D
    mivel tudtam h popdarálóban is elég jól nyomta meg elég műmájer volt ,csak ezt a képet levették róla xD
    bár sokkal vagányabb volt az a fizimiskája sztem ...
    érdekes,hogy nikonak megvolt ugyanigy a stílusa aztán őt hagyták olyannak amilyen
  • Tyler1
    #4156
    Vastag Csabának sem látták a nőjét, attól még nem homár :D
    amúgy ferdít a dolog nagyon, mert pont Vecával hozták hírbe, aki meg egy kozmetikusnak elkotyogja, h Niko meleg...
  • IXEMGabeo
    #4155
    Szíj Melindás dolog biztosnak tűnt, mivel az egyik belsős mondta nekem, azért nyeretik meg vele, mert nagyon könnyen írányítható média személyiséget faragnának belőle...történhetett valami időközben, vezetett toronymagasan mégis a Tolvai nyerte meg, arra tudok gondolni, hogy beszólt, vagy éppen felrúgta a szerződést, mégsem tett eleget a feltételeknek. A belső belső információkat te sem tudhatod, hogy mi is zajlik a kulisszák mögött...Tévedett a hangerősítő ismerős van ilyen...

    Csabás dolgot pedig a Fórumon állapították meg...
  • IXEMGabeo
    #4154
    fel kellett a topikot dobni valamivel;)

    csajos pletykák iszonyú ferdítettek, általában rosszindulatúak is, ha meleg az se gond,

    1.csak megkérdeztem tud róla itt valaki?

    2.amúgy látta valaki, hogy Niconak barátnője van?
  • Totti5
    #4153
    Ez hihetetlen. Valaki megírta hogy Nicolas nyeri, a másik meg hogy a Csaba... ehhez nem kell őstehetségnek lenni hogy pár ember közül valakire tippelünk. Ha az első élő adás után meg mondta volna valaki hogy ki nyeri, de ugye ilyen nem volt. 2-3ből meg választani és tippelni, már olyan dolog hogy elég nagy az esélye annak hogy beletalál az illető.

    Szíj Melinda lett volna az ország szégyene, mert az előadási tehetége 0a volt, a megnyilvánulásai bunkó, az egész jelleme és viselkedése taszító és kiábrándító, és a hangja sem volt olyan hű de nagy, de az vénasszonyok rászavaztak és sokáig lejutott, teljesen feleslegesen, mások elöl elvéve a lehetőséget. Ha ott belenyúlt a Tv2, akkr azzal az ég világon semmi probléma nem volt, hanem kimondottan helyesen tették.
  • Tyler1
    #4152
    ezt a sztori magazin sem tudta volna szebben megírni :D nekem meg az egyik haverom, apjának, a munkatársának a fia, látta egy csajjal :D

    na ki nyert?:D
  • IXEMGabeo
    #4151
    Szíj Melindával megnyerették volna, de mivel ő kérte, hogy ne is szavazzanak rá már korábban is ezért, inkább a Tolvaiial nyerették meg...bunda volt, mivel a Melinda abszolút toronymagasan vezetett...

    Csabáról pedig nem is oly rég megmondta valaki, hogy megnyeri, elő kéne keresni a HSZ-t, az egyik srác állította itt a Fórumban, de hogy sötét ló volt a szememben is az is fura...
  • IXEMGabeo
    #4150
    azt nem tudom, de állítólag az egyik barátnőm, barátnőjének a kozmetikus boltjába betévedt a Janicsák Veca és szépen elpletyizte neki a Veca, hogy a Nicholas meleg...kíváncsi voltam ti erre mit mondtok! valaki tuti hazudik:D

    hungary: láttad valaha is hogy mutatták a barátnőjét?
  • Dean Winchester
    #4149
    jah :D volt már ilyen bíztos info a tuti nyertesről itt is meg a megában is xDDD
  • hungary27
    #4148
    akkor miért barátnője van?
  • IXEMGabeo
    #4147
    egy érdekesség:

    tudtátok e, hogy Nicholas meleg? amúgy biztos forrásból tudom...csak kíváncsi vok ki tudta...