11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • MerlinW
    #4266
    Aki szeretné majd megérteni a későbbiekben valószínűleg elkerülhetetlen minőséget degradáló kritikákat (illetve a régieket az nézze meg ezt, mint összehasonlítási alapot
    Nem a fellépőkön van a hangsúly, hanem a műsor kivitelezésén. Mielőtt valaki belekötne, nem, nem pénz kérdése:)
  • IXEMGabeo
    #4265
    totál mind1 ki a műsorvezető. Már látom előre mennyire ki fogják ejteni az igazi tehetségeket... Kerítenek majd megint egy jóképű (eladható) arcot, akinek feleannyira se lesz jobb hangja, mint annak, aki nem eladható.
  • MerlinW
    #4264
    Elvileg ő van a képen.
  • Dean Winchester
    #4263
    jaja elég jónak tűnik, kíváncsi lennék milyen kinézet társul ehhez a hanghoz
  • MerlinW
    #4262
    Őt mondjuk szívesen látnám a műsorban
  • ToCsEk
    #4261
    Mostantól többezres tömeg előtt, egyedül látható Nóri az X-Faktor színpadán, Balázs nélkül vezeti majd a showműsort, amit élete egyik legnagyobb kihívásának tart.
    Nóra először megdöbbent a híren. De pár álmatlan éjszaka után megnyugodott, ugyanis öt éve már vezetett egyedül műsort: a Kölyökklubban tűnt fel. Azóta számtalan élő adás és showműsor fűződik a nevéhez.
  • IXEMGabeo
    #4260
    majd, ha fellépsz szólj és írd le hogy nézel ki pontosan:)
  • Balázs 17
    #4259
    linket a dalaidhoz_)
  • MerlinW
    #4258
    Nézzetek inkább minőséget:)

    2011-Aug-20 The X Factor (UK) 08x01 Series 8 - Auditions 1
    2011-Aug-27 The X Factor (UK) 08x02 Series 8 - Auditions 2

    2011-Sep-21 The X Factor (US) 01x01 Season 1, Episode 1
    2011-Sep-22 The X Factor (US) 01x02 Season 1, Episode 2
  • riamarianna
    #4257
    Most is sok x faktor továbbjutó a teasztar oldalról nevezett be, és a megasztárba is pl a lifejune zenekar is teasztáros volt, és a csillag születikbe is mr Joe,sokkal tovább kellett volna jutnia.Ezen az oldalon lehet gyakorolni az éneklést.Én is jelentkeztem a megasztárba és x faktorba is.Sztem nagyon jók ezek a tehetségkutatók!A teán rengeteg jó visszajelzést kaptam a dalaim alatt.Miért ne sikerülne nekem is?
  • tmp
    #4256
  • Balázs 17
    #4255
  • Victor1103
    #4254
    Majd Stohl Buci közvetít a börtön ablakából
  • Balázs 17
    #4253
    :(
    melyik majom fogja pótolni?:S
  • Dean Winchester
    #4252
    A következő szériában is ugyanazok lesznek a mentorok mint eddig!
    Balázs viszont nem vállalta a műsorvezetői posztot...
  • kaposi1
    #4251
    Sziasztok!

    Akinek van külföldön élő ismerőse mozgósítsa hogy küldjön SMS-t Wolf Katira!
    Nagy szüksége lesz ma este rá.
    Soha nem küldtem még semmilyen játékba szavazatot, de mivel határ menti városban élek este én is megteszem.
  • Dean Winchester
    #4250
    KLN műsorvezető lesz!
  • Davidooo
    #4249
    Sziasztok!
    Én ugyan annyira nem vagyok fanatikus rajongó, tv-ben megnéztem néha, de ennyi, viszont a barátnőm oda volt az x-faktorért, és mindenképp el akar rángatni koncertre. Lehet rossz helyen kérdem meg, mert ti gondolom elfogultak vagytok ezzel kapcsolatban, de mennyire jók ezek a koncertjeik? Sokat fejlődtek-e a műsor óta? Mint láttam vannak saját számaik is, azok mennyire élvezhetőek? Azt tudni kell rólam, hogy én inkább ilyen rock-os vonalon mozgok zenében.
    Tehát röviden pár véleményt szeretnék a koncertes szereplésükről.
  • Balázs 17
    #4248
    ezt még én se hallottam, de ez nagyon odaver a többieknek:O
  • Rash87
    #4247
    Van még olyan,aki hisz ezekben a szavazásokban? :)
  • Dean Winchester
    #4246
    valaki készíthetne egy fasza bannert melyen a 2010es nyertesek nevei vannak + látszódjon az idei faktor logó :)

    egyébként vecatól most hallom először a hangokba zárva című dalt
  • Shiwo
    #4245
    nem az számít, hogy kinek mekkora a rajongótábora, hanem hogy hány olyan zakkant rajongója van, aki megállás nélkül küldi rá az sms-t

    a jelek szerint ennek a halmaznak a nagy részét a mai magyarországon a tini csajok adják..
  • Balázs 17
    #4244
    Veca1,5millió view:D
    míg a győztes negyedét érte el kbennyit erről a bundáról =)
  • darkerlomy
    #4243
    egyik ismerősöm indult az új X faktorban és tovább is jutott :D celebek leszünk :D
  • Dean Winchester
    #4242
    simán van hidd el :D a több 10ezer kiesett között is van tuti vagy 100 olyan aki különb százszor a nikolasnal is csak ugye van akinek nincs elég pénze h bekerüljön :)
  • cargame
    #4241
    De bazmeg egy 10 millios orszagban ahol volt mar 5 megasztar 2 csillagszuletik 1 x faktor, sztem nem akad nagyon tehetseges ember meg egy csillag szuletikre es meg egy x faktorra. Vagy azok jonnek most akiket kiselejteztek...pfff
  • Dean Winchester
    #4240
    jó hát egyértelmü h megy, hiszen először még majd a válogatásból fognak műsort adni majd a végén jön az élő show
  • gordon 24
    #4239
    A csillag születik már megy!

    Ugyanis egyik ismerős.. Majd ha a tv elindítja a műsort mondom ki:D

    Az 5 dik fordulóba is bejutott már az együttesével. Múlt héten kedden voltak Azon a fordulón..
  • Dean Winchester
    #4238
    én most nem várok olyan nagy sikert az x faktorban :D
    bár remélem pár hibát javítanak és finomítanak aztán valban jobb lesz de én a csillag születiket jobban várom...
  • bakkerman
    #4237
    kiváncsi vagyok mikor indul,ha megint augusztusban,akkor lassan kezdhetnék a csillag születiket,hogy vége legyen addigra,azért az X nagyobb dobás lesz
  • MerlinW
    #4236
    Inkább az ősszel induló amerikai factor-t várom:)
  • darkerlomy
    #4235
    Na új X faktor várható
  • bakkerman
    #4234
    zseniális volt a tnapi koncert,mariann,mimigergő,és a non stop nem jött el,de a többiek nagyon odatették magukat!! Norbi 3 dala alatt szószerint remegett a föld,alig tudott elénekelni egy dalt,úgy tombolt a közönség komolyan! Nagyon nagy show-t csinált! Jah,és élőben sincsen rossz hangja,és Vastag CS mellett ő volt az egyetlen akinek "vissza"-zott a közönség...
  • Ironman2
    #4233
    Csak 1.46 Gb az egész!
    Firefox-al könnyü letölteni,vagy az IDM Download Managerrel.Az online nézést válasszátok,és mikor bejön a reklám,akkor alul rá kell nyomni a close windowsra,utána el kell inditani a lejátszót,utána már könnyü lesz a streamelt videót letölteni

    Amugy itt van a letöltő src kódja,amit csak be kell másolni a letöltésvezérlőbe,és jön is egyből:

    http://dl12.duckload.com/Get/aef174e87ca7e7a5129406d84a3cf5d3/5987181a/20101226/63E51F154A0F5837/X-Faktor_koncert_2010.12.23._Papp_L_szl_Sport_Ar_na.avi
  • Ironman2
    #4232
    X-Faktor koncert, 2010.12.23. Papp László Sport Aréna(full verzio)

    Figyelem! Ez már jobb!

    Internetes felvétel
    Az X-Faktor döntőjével és a december 22-ei és 23-ai aréna-koncertekkel zárult le végleg az RTL Klub tehetségkutatója. Mind a két koncertet élő streamünkön közvetítettük, a Papp László Budapest Sportarénából. E sorok alatt a 23-ai koncert nagyrészének jó minőségű felvételét nézhetitek. Ezzel kíván boldog karácsonyt a Koncertblog!
    X-Faktor Arénakoncert
    Megjelenés éve: 2010.12.22.
    Ország: Magyarország
    Hossz: 146 perc
    van hozza +egy vlc program mert nem minden lejatszo jatsza le
    ez egy full verzio

    Videó infó írta:
    Video ID : 1
    Format : WMV2
    Codec ID : WMV2
    Codec ID/Info : Windows Media
    Video 8 Description of the codec : wmv2
    Duration : 2h 26mn
    Bit rate : 2 813 Kbps
    Width : 720 pixels
    Height : 480 pixels
    Display aspect ratio : 3:2
    Frame rate : 29.970 fps
    Standard : NTSC
    Bit depth : 8 bits
    Bits/(Pixel*Frame) : 0.272
    Stream size : 2.87 GiB (94%)

    Audió infó írta:
    Audio ID : 2
    Format : WMA
    Format version : Version 2
    Codec ID : 161
    Codec ID/Info : Windows Media Audio
    Description of the codec : Windows Media
    Audio V8 Duration : 2h 26mn
    Bit rate : 56.0 Kbps
    Channel(s) : 2 channels
    Sampling rate: 44.1 KHz
    Bit depth : 16 bits
    Stream size: 58.6
    MiB (2%)

    ONLINE:
    http://www.duckload.com/play/F4A8D67027DC9302

    ONLINE LETÖLTÉS:
    http://www.duckload.com/dl/Jj8O2
  • bakkerman
    #4231
    este nyiregyen koncert,végre láthatom élőben Norbit :)) biztos nagy showt csinál :D
  • Dean Winchester
    #4230
    hallgassátok meg, de a lady- eredeti előadója se tök tiszta :) ott is megy a rekedtség elég szépen :D
  • Kaplan
    #4229
    És amúgy is egy darab kula a nő. :D
  • Ironman2
    #4228
    Az már volt valamelyikben,ha jól emléxem.
  • Dean Winchester
    #4227
    áááááh én vártam a csajokat is ,de nem jöttek , lehet majd jövőre jelentkeznek xD
    am a fábryban szereplő luanda is jelentkezhetne xD