11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • limperatore
    #10683
    ez a másik kedvencem hogy magyar is bűnöz

    csak a cigányok 10ed annyian vannak és 20 bűncselekményből 19-t cigány követ el akkor megint miről beszélünk? tudatlanság határtalan az kurva élet
  • Hellsing47
    #10682
    igen, ezek tények. csak én az összefüggést nem látom oláh gergő és a gyilkos, bűnöző cigányok között
  • McCartman
    #10681
    És? Az még nem változtat a "magyar nép puszítás"ának tényén amit annyira emlegettél.
    Abba ne is menjünk bele, hogy arányaiban mennyivel több a cigányok által elkövetett erőszakos bűncselekmény mert ezt minden épeszű ember tudja.
  • Fehercsoki
    #10680
    ORBÁN VIKTOR MONNYON LE!
  • Hellsing47
    #10679
    ilyen alapon az ÖSSZES ember egy rohadék, nem tudom hallottál a napokban történt általános iskolai lövöldözésről...

    #10676 -ra meg magyar (fehér) is elköveti ugyanezeket.


    a vicc hogy a műsor eleje óta tudni lehetett hogy oláh gergő nagy esélyes a győzelemre, mégis csak miután megnyerte utána pattognak itt az emberek
  • McCartman
    #10678
    Kivételek mindig vannak, csak sajnos elenyésző arányban.
    Gergőt én nem bántanám a helyedben mert abból amit a személyiségéből meg lehetett tudni az alapján egy visszafogott, csendes, szerény gyereknek tűnik, aztán persze sosem tudni.
    De a műsorban ő volt a legjobb, megérdemelten nyert.
  • Stockbauer33 #10677
    Olaszliszka óta zéró tolerancia.Egy tanárembert öltek meg a mocskok aki az ő gyerekeiket is tanithatta volna.A gyerekei szeme láttára.Negyertek már a disz buzi dumátokkal hogy jaj vannak rendes cigányok stb mert tetü mocsadék az összes.

    Engettesék már meg h egy kicsit höbölögjünk h egy tetü nyerte azt amit egy nagyon tehetséges fiatal kislánynak kellett vna.A tegnapi nap meg extra kirívó esetvolt mert így nem nagyon látott senki h a zsizsi halálba csókolgatja a tetü cigányt
  • McCartman
    #10676
    A mindennapos lopás, rablás, erőszakos fellépés nem meríti ki a szemedben 'magyar nép puszítás'át? Mert minden napra találsz ilyen híreket ott.

    Ha meg testközelből vagy rá kíváncsi akkor tegyél egy sétát este a helyi putrisor mellett vagy költözz a közelükbe és megtudod, messziről könnyű okosnak és fölényesnek lenni.
  • McCartman
    #10675
    Ezen nem kell csodálkozni, egyik következik a másikból.
  • Hellsing47
    #10674
    a kuruc.info az kifejezetten a cigányokra van kiélezve, de az ott levő cikkek nagyrésze nem gyilkos cigányokkal foglalkozik
    én a mindennapos 'magyar nép puszításra' vagyok kiváncsi
  • Hellsing47
    #10673
    természetesen a cigányok a hibásak túlnyomó részben azért amiért ma itt tartanak

    én csak azzal nem értek egyet, hogy (pl) egy tehetségkutató műsorban, ahol nyer egy cigány, egyből elkezdődik az undorító rasszista szenny
  • McCartman
    #10672
    Erre ott a kuruc.info.
  • Hellsing47
    #10671
    jólvan, ezentúl te linkeled nekem napiszinten a gyilkosságokat amiket cigányok követnek el, köszi

  • McCartman
    #10670
    Most látom megy/ment a cigányozás ezerrel.
    Ehhez csak annyit fűznék hozzá, hogy ha egy adott népcsoport hosszú-hosszú ÉVSZÁZADOKON át SEHOL sem tudott asszimilálódni, hasznos, konstruktív tagjává válni az adott közösségnek ahol letelepedett az mégis kinek a hibája, a befogadó közegé vagy az adott népcsoporté?
    Ezen gondolkozzanak el páran.
  • kill3r21
    #10669
    azé vicc hogy a legfőbb téma itt a cigózás..inkább örüljetek hogy 1 normális cigánnyal több van ebbe az országba :)
  • McCartman
    #10668
    Megérdemelten nyert a legjobb.
    Ilyen se sűrűn fordul elő ezekben a tehetségkutatókban beállított szarkupacokban.
  • limperatore
    #10667
    ha csinál valamit? minden naposak a gyilkosságok ember!!! a magyar népet pusztítják te meg azt modnod hogy ha csinál valamit??

    úristen néhányan mennyire levagytok butítva a média által, komolyan fáj az ilyet olvasni hogy ennyire tudatlanok itt néhányan

  • Coolfire
    #10666
    Mielőtt szentté avatjátok őket,gyertek el pölö Borsodba lakni.:)
  • highlander15
    #10665
    Te tiszta hülye vagy!Költözz le ide a mi környékünkre,kíváncsi vagyok,akkor is ezt fogod-e mondani,hogy a cigányokat a bőrszínük miatt utálják...
  • highlander15
    #10664
    Tehetnek nekem egy szívességet...Most mi a francnak kell képmutatóan viselkedni ezzel a témával kapcsolatban?Aki kicsit is élt cigányokkal teli környéken,az tudja milyenek...Meg azt is,hogy igazából kinek kellett volna megnyernie ezt a műsort,merthogy nem O.G.-nek,az 100%!Megint származás miatt meg szánalom miatt nyert,nem azért,mert olyan hűdejó volt...szvsz kifejezetten unalmas volt,amit csinált.
  • Hellsing47
    #10663
    '.Nem véletlen ,hogy a cigányt mindenhol utálják ahová beteszi a mocskos lábát'
    ez alapján mondtam a rasszista jelzőt

    és nagyot tévedsz barátom, manapság nem a tetteik, hanem a bőrszínük alapján ítélik el a cigányokat, tessék példaként itt van Gergő...

    többet találkozom cigányokkal, mint azt te gondolnád, és a nagy részükre illenek is a jelzők, amikkel itt sokan illetitek őket, azonban úgy gondolom sokak csupán azért utálják a cigányokat mert cigányok.

    ha cigány csinál valamit - legyen az akármi - arra sokkal jobban ugranak az emberek
  • Dean Winchester
    #10662
    remélem a modik majd jönnek és kiosztják egyes emberkéknek szánt karácsonyi ajándékaikat...
  • bakkerman
    #10661
    Dean szerintem egy kis időre zárható a topik...
  • Ironman2
    #10660
    Az téged miért zavar? Bántott? Undoritó ez a viselkedésforma amit produkáltok itt a topikban.Gergő megérdemelten nyert,gratulálok neki!
  • Fehercsoki
    #10659
    Amúgy ennek az orknak aki megnyerte nagyon vérfertőzött feje van:S
  • Fehercsoki
    #10658
    Nagyon igazad van, csak mindenhol el van hallgatva, senki sem meri kimondani, pedig az összeset ki kéne dobálni az országból.
  • bakkerman
    #10657
    amerika az amerika...14 éves kiscsaj,de olyan libabőrt okozott mint a 2006-os BL döntő vége...hihetetlen milyen hangja van basszameg
  • limperatore
    #10656
    az emberek a cigányokat nem a bőrszínük, hanem a tetteik alapján ítélik meg
    ez nem rasszizmus, ez utóítélet
    és mivel rengeteg becsületes magyar ember életét megnyomorítják, ezért utálják őket
    légy szerencsés ha nem éltél köztük vagy nem találkoztál velük...
    mond annak az öregnéni fiának hogy rasszista akit megerőszakoltak, kinyomták a szemét, felvágták a combját végül megölték - és ezek napi esetek kelet magyarországon és csak cigány elkövető van-
  • Shiwo
    #10655
    kár, hogy ez nem x-faktor, inkább valami csillag születik szerűség
  • Tyler1
    #10654
    Mert nem csak az anyagiakon múlik a dolog. A nevelés nagyban meghatározza az egyén későbbi társadalmi státuszát. Egy buta, primitív családban szocializálódott ember, felnőttként is ugyanabban a szellemben neveli majd a gyerekeit, ahogy ő "tanulta". És ez igaz fordítva is. Ha valaki olyan rétegbe születik, ahol az az elfogadott norma, hogy az életben való helytállás csakis tanulással sajátítható el(márpedig a legtöbb szülő ez oknál fogva taníttatja a gyerekeit), akkor ő ugyanezt a normát mutatja majd a gyerekeinek. Ez nem faji tényező még egyszer mondom, nincs senkibe genetikailag belekódolva, hogy buta, törvényszegő, csaló, gyilkos legyen. Tehát egy diplomát szerezett, tanult, vagy egy tisztességes életet élő cigány, nem genetikai mutáció eredménye, hanem megfelelő szociális háttér hatása.
  • Dean Winchester
    #10653
    nagyon elmentünk a témától ! szerintem ezt be is lehet fejezni...
  • zoliii
    #10652
    Amúgy nem tök mind1 ki nyert! Nem a miénk a hírnév, nyeremény, elismerés!
    Oláh Gergő megdolgozott érte, és ő jobb színpadon. Jól tud táncolni, jó a műsora, értem a szám szövegét! :D Példát mutat a többi cigánynak, hogy ha tud valamit, akkor értékes ember lehet!
  • Hellsing47
    #10651
    kicsit vegyél már vissza a rasszista a pofádból, mert kurvára felcsesznek az írásaid
  • Ironman2
    #10650
  • sniper55
    #10649
    Talán láttad azt a sorozatot valamaelyik szar kereskedelmi adón,amiben az amerikai cogányokat mutatták be.Na,ugyanaz buta ,primitív társaság mint nálunk.Csak az életszinvonaluk kb,tízszerese a hazaiaknak,De a tanulás....??? Valahogy nem jellemző.De ugyanez a helyzet a nyugat európai főleg a skandináv országokban élő kevés cigánnyal.Mindent megkapnak,és ott aztán nem beszélhetünk cigányüldözésről.... És mégis a börtönökben a népességükhöz képest magasan képviselik magukat.
    Ez kb, ugyanaz amikor komoly tanulmányokban jelenik meg ,hogy a vérfertőzés sokkal gyakoribb a cigányoknál. Igenis vannak faji jellegzetességik.Nem véletlen ,hogy a cigányt mindenhol utálják ahová beteszi a mocskos lábát
  • Tyler1
    #10648
    "írásaid alapján nem is gondoltam volna, hogy cigány vagy."

    Azért ez is erős előítélet :) Az nem faji kérdés, hogy kiből lesz tanult, értelmes ember, hanem szociális.
  • COOLancs
    #10647
    Ez kell a népnek C-FAKTOR!!!!! Erre megy el a segíj? SMS-re van azért pénz. Egyébként eléggé hasonlít a győzikére, nem lehet hogy rokonok?
  • Dean Winchester
    #10646
    én valahogy lesz*rom az ilyeneket akik így vélekednek :D
    álszent ma***m az egész :D eddig miért nem tették szóvá,hogy gergő miért jut el eddig?! ha eddig nem tették most se kéne erről beszélniük.
    én az első fellépésén mondtam,hogy élő showban kéne szerepelnie, aztán döntő lett belőle. első fellépésén ahogy KLN a kedvencemmé vált.
    rengeteg ember akit megkérdeztem Timit és Gergőt várta a döntőbe, szóval idén kimondott elhiszem,hogy a valós eredmény , az emberek többségének akarata érvényesült.
    vannak rendes cigányok és erre te is példa vagy, örülök h ilyen ember is van ezen az sg-n mint te és ez ne vedd puncsolásnak csak annyi,hogy az írásaid alapján nem is gondoltam volna, hogy cigány vagy.


  • precision
    #10645
    "Jaja azért nyomják mert tehetséges, véletlenül sem a pénzért, hiszen az RTL-nek az az érdekes, hogy Gergő tehetségét kibontakoztassák, és nem az, hogy minél több pénzt kiszedjenek az emberből általa, még véletlenül sem."

    Nyilván nem a két szép szeméért nyomatják, de egy tehetségtelen embert nem visznek el a döntőig. Na jó... néha akadt rá példa, de Gergő akkor is tehetséges, ha elismered, ha nem.

    A legnagyobb szánalom az egészben, hogy ha Timi nyert volna egy kurva szót se írtál volna. Csak kinyílt a bicska a zsebedben, hogy egy cigány nyert :)

    A Gesztis témához meg annyit, hogy zenét is szerez, musicalt is írt már, szöveget ír. Egyszóval: zenész. Egy zenész pedig ért a zenéhez.

    Na mind1, fejezzük be. Nyugodtan fröcsögjetek tovább, egészségetekre :)
  • Grove4
    #10644
    A szavaimat ne forgasd ki, mondom a hozzászólás nagy részével! Értelmezzél már ember!
    Amúgy utolsó hozzászólásom a mostani, de egy cigánynak hiába magyarázom, nyilván a sajátjait fogja védeni. Na de nézzük akkor!

    Jaja azért nyomják mert tehetséges, véletlenül sem a pénzért, hiszen az RTL-nek az az érdekes, hogy Gergő tehetségét kibontakoztassák, és nem az, hogy minél több pénzt kiszedjenek az emberből általa, még véletlenül sem. Hiszen Gergő tehetsége miatt fogják majd a Fókuszba, Karácsonyi X-faktor koncertre meg hasonló bullshitekre hívni, nem a pénz miatt. Ne legyél már naív!! Az RTL kurvára leszarja, hogy Gergő hol fog tartani teszem azt 5 év múlva, az RTL-nek az az érdeke, hogy minél több pénz legomboljanak általa, rövid időn belül. Arról nem is beszélve, hogy játszd le magadban azt a verziót, hogy mi van, ha Gergőt már az elején kiejtik? Nyilván a Roma társadalom összetartó, nem küldték volna a sok száz meg ezer sms-t rá, mennyi pénztől elesik a csatorna...

    Nem tagadom Gergő tehetséges, de messze nem akkora, mint aminek itt és a médiában néhányan beállítják.

    Ha már a tehetségnél tartunk. Ahhoz nem kell tehetségesnek lenni, hogy a sok tinipicsa/tinisrác/öreg néni/cigány milliószámra küldje az sms-t és megnyerj egy ilyen fost. Ez kérem szépen imidzs, kiállás és a jó sajtó meg az elvakult emberi hülyeség kérdése. Azt mivel magyarázod, hogy Adélkát, már az első komolyabb válogató után nem vitték tovább? Végül hopp kapott még egy utolsó helyet, csak neki, csak most. És a Szilárd (azt hiszem így hívták), akit meg rögtön beválogattak, az a Mentorok Házában kiesett, Adélka meg csodák csodájára nem hogy továbbjutott, hanem a hármas döntőig menetelt. Nyilván a srác elfelejtett énekelni, a lány pedig egyik pillanatról a másikra dalos pacsirta lett. Annyira látszott ott is, hogy meg van csinálva az egész.


    A második szériát egyébként nem néztem, de nem lepett meg, hogy ilyen a showműsor, hanem az a bajom, hogy hülyére veszik a nézőket, mint már leírtam a Whiskeys példánál, de úgy látom ez megint értelmezésre szorul a számodra.

    Geszti egy tehetséges zenész! Ja mert a média ezt mondja, mondom max dalszöveget tud írni és igen, ő meg hozzá hasonlók ne zsűrizzenek már énekversenyen, mert nem az ő műfaja. A Geszti Mozart párhuzamot remélem viccnek szántad, Mozartnak kicsit több köze volt a zenéhez, ő nem egy "rapper" volt.

    "És erre most jöttél csak rá? Vajon nincs köze ennek ahhoz, hogy idén egy cigány nyert? Ja nincs... az RTL a gonosz mert hagyta hogy egy barnabőrű nyerjen. És eddig fingod sem volt, hogy milyen az X-faktor. Jólvan, jövőre ne nézzed. Az is lehet, hogy egy félmagyar amerikai afroamerikai fog nyerni és azt már nem bírnád ki érfelvágás nélkül..."

    Nem, nem most jöttem csak rá, és nem, nincs köze ahhoz, hogy Oláh Gergő nyerte meg. A szuicid hajlamaidat meg ne rám vetítsd ki, nyilván neked vannak efféle látens gondolataidat, mert állandóan belemagyarázod az én hozzászólásaimba.

    Ezt a leköltözést meg nem SPECIEL Gergőék családjához gondoltam, hanem úgy általában romáékhoz, de a fasznak magyarázok olyannak, aki minden leírt betűt szó szerint vesz????

    A kokerózás menő dolog ja, ennél csak az álszent kisebbségvédő dolog a menőbb, holott azok nagy része, aki védi őket ugyanúgy ki nem állhatja mint én (tisztelet a kevés kivételnek)