11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • Ironman2
    #10723
    Filmvászonra kerül Csobot Adél
  • Dean Winchester
    #10722
    köszi !
  • kill3r21
    #10721
    Ha valakinek kellene!
    Oláh Gergő - Törj ki a csendböl! (X-Faktor 2012 Gyöztes dal) (3:32)
    Studió minőség! Nincs belekiabálás és taps! töltsétek! :)
    http://www28.zippyshare.com/v/79495740/file.html
  • wesker24
    #10720
    Ok köszi !
  • bakkerman
    #10719
    december 13.-án kiesett az Emblem3,december 6.-án pedig Diamond White,és Cece Frey.
  • wesker24
    #10718
    Hát én amit a Cool-on láttam mult hét vasárnap ott Diamond White esett ki és akkor még 4-en voltak !
  • wesker24
    #10717
    Hol lehet megnézni/leszedni az aktuális részt ?

    Ha nem akarok várni hétvégéig ? :D
  • wesker24
    #10716
    Akkor ugy látszik levagyok maradva mert én csak a Cool-on nézem hétvégén szombat és vasárnap !

    De örülök neki hogy ök estek ki igy a 2 kedvencem bent van a TOP 3-ban !
  • bakkerman
    #10715
    az Emblem3 kiesett 13.-án
  • wesker24
    #10714
    Még 4-en vannak !

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Carly-Rose Tate Stevens Emblem3 Fifth Harmony
  • bakkerman
    #10713
    amcsi X-ben is már csak hárman maradtak,mikor lesz a nagydöntő?
  • Stockbauer33 #10712
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://www.kephost.com/images4/2012/12/17/a1_2012_12_17_5ufhq8ql6o.jpg
  • Tyler1
    #10711
    Mert visszavonult a médiától. Meg előtte is tv2-es volt már azt hiszem. Meg aztán mi köze neki Gergőhöz? Nem ő Salgótarján közepe, hiába gondolja azt magáról. És még énekelni sem tud, tehát céltalan lenne egy énekes tehetségkutató győzteséről interjúvolni.

    Épp elég interjút adott ő a NAV-nak mostanában... :D
  • Fehercsoki
    #10710
    1 telefonszám 1 szavazat igazságos csak nem jó bevétel szempontjából:D Nincs annyi ork hogy győzelemre vihessenek egy ilyen .......-t, szóval ez a magyarok hibája, ebben sajnos igazad van, szóval buták az emberek=/
  • zozoo83
    #10709
    Szerintem is Timi nehezebb dalokat énekelt, és azok mind tetszettek, számomra ő a győztes a kristálytiszta, gyönyörű hangjával.
    Gergőnek azért volt 1-2 borzalmas átirata, ok, hogy nem ugyanazt kell énekelni mint az eredeti de volt olyan ami nem tetszett.., de olyan is volt ami nagyot ütött (többségében).

    Még annyit fűznék hozzá az egészhez hogy sokban segítette szerintem Gergőt a hovatartozása, megnézném kíváncsiságból, hogy hány roma származású polgár szavazott Antal Tímeára, esélyes hogy ez a szám a 0 felé konvergál.
    Viszont ezzel ellentétben nagyon sok magyar ember van aki ellenzi a gyűlölködést és szavazott Gergőre.. Ebből csak annyi következik, hogy akinek nem tetszik Gergő győzelme, az okolja honfitársait akik rá szavaztak.
    Amíg pedig gyűlölködés van, ami nyilván mindig is lesz, addig valószínű, hogy még sok ilyen hasonló győzelmet fogunk még látni!
    A másik meg 1 telefonszámhoz 1 sms-t rendelnék hozzá, úgy igazságos.
  • Dean Winchester
    #10708
    én azt nem értem, hogy a salgótarjáni Győzikét, hogyhogy nem interjuvolták meg???? :D
  • sniper55
    #10707
    Tökéletesen igazad van. Belinkelhetem ha akarod de minek.Te is ismered,hol lehet meghallgatni
    egyszer megszervezhetnék az ns bandák tehetségkutató versenyét
  • Krisztiam #10706
    Oláh Gergőt ünnepli az ország :D <<a fókuszban
    én biztos nem..
  • bakkerman
    #10705
    inkább keresztesnek kellett volna kilépnie...Malek jó arc
  • Dean Winchester
    #10704
    rtl klubbon pont a híradót néztem, hallgattam mikor épp nyilatkozott!
    3 évig mentorált itt, most már eljött az ideje,hogy a saját magát is mentorálja, vmi ilyesmit mondott.
    visszatér a zeneíráshoz,hangszereléshez a studiójába
    szóval ő mondta, nem ilyen blikkben olvastam :D
  • adam46
    #10703
    Hol olvastad? Keresztesit nem váltják le véletlen? Vagy a meleg Gesztit?
  • Dean Winchester
    #10702
    Valaki nem vágja a ps-t?
    Nem lenne rossz egy új banner amelyben az eddigi széria 1.2.3. helyezettjei lennének láthatóak. persze az x faktor logó és egy fasza háttér is ott lenne :S


  • Dean Winchester
    #10701
    Ez is kiderült! Malek nem lesz ott a jövő évi zsűri tagjai között! Kérdés ki fogja őt helyettesíteni?
    Én Puzsérnak örülnék :D
  • limperatore
    #10700
    szemezgessél
  • Grove4
    #10699
    Kölcsönből szavazott az X-Faktor győztesének családja.

    ...
  • Bokafix2
    #10698
    Egészséges fejbőr?? Atyaég! Mi jön ezután? Belinkeled a Divízió 88-tól az SS Harcos Dalát?? Kurva élet! Ez egy x faktor topik! Nem lehetne a témánál maradni? Mert ez már nagyon kisiklott teljesen más irányba, mint ahová tartania kéne.
  • precision
    #10697
  • Hellsing47
    #10696
    még mindig jobban utálom a rasszistákat, mint a cigányokat :)
  • sniper55
    #10695
    Na ,mi van? Neked sem kedvenceid a cigányok? Te vettél vissza a hamgnemből,de nagyon.Már azt is elimered,hogy a cigányok nagy része nem való a fehér emberek közé. na de jön a karácsony és idézzük fel az Egészséges Fejbőr örökbecsű ódáját: " Tudom jól ez a szeretet ünnepe én ezt belátom----de a mocskos,szemét c....kat nagyon utálom( elhatárolódom!!! a kipontozott részre zsiványokat kell mondani!!!):)
  • highlander15
    #10694
    Igazából az emberek azon vannak kiakadva,hogy a vitathatatlan tehetsége mellett(ami ugyan szvsz kisebb,mint Timié)pont azért nyert ő,mert cigány,mert ha nem nyert volna,akkor most menne a rasszistafasisztázó szöveg,ami ugyanaz,mint most a - valós tények alapján- "cigányozás".
  • cargame
    #10693
    http://www.origo.hu/teve/20121217-kilep-malek-miklos-otthagyja-az-xfaktort.html
    Miki othhagyta :D
  • McCartman
    #10692
    Jómagam nem, de amilyen elkeserítő állapotok uralkodnak az országban meg tudom érteni, hogy vannak akik igen.
  • cargame
    #10691
    Tehát lehet ugyesen kussba maradni, mert nem ő az akimiatt ilyen kép alakult ki a cigányságokról. Rettenet, hogy egyeseknek az agya helyén nincs semmi...
  • cargame
    #10690
    Látom ez a téma mindenhol. Egy dolog, h úgy általánosan én is rühellem ezt a népséget, de valljuk be őszintén, hogy Gergőnek van hangja és a szinpadon sem úgy mozog mintha idegenkedne tőle. Megérdemelte akárcsak Timi. Kár most pont itt cigányozni.
  • Hellsing47
    #10689
    nem a kedvenceim a cigányok nekem sem, de ezt akkor sem fogom soha megérteni, hogy lehet igy gondolkozni. hogyan lehet mások alapján egyből elítélni valakit, mégha a cigányok nagyrésze/többsége elfogadhatatlanul is viselkedik
  • Fehercsoki
    #10688
    Igen, mivel 1 millió c típusú élőlényből nehéz kiválogatni mondjuk az 50k olyat aki nem késelne meg rögtön ahogy meglát egy sötét utcán. Ha nem tetszik nekik akkor menjenek el oda ahol szívesen látják őket.
  • Hellsing47
    #10687
    hogyha van tegyük fel 1 millió cigány , akkor te elítéled azt a maradék pl 50ezret is akinek annyi a bűne hogy cigánynak született?
  • McCartman
    #10686
    De, érted.
    A felvázolt állapotokból következik az erősödő rasszizmus, annak ismertetőjegye az általánosítás ennek alanya pedig Gergő.

    Erre meg már írtam egyszer ezt, #10675.
  • Fehercsoki
    #10685
    És nem a bőrszín az ami miatt utálni lehet más népeket, hanem a bőrszínnel együtt bekövetkezett specializálódások, változások miatt.
  • Fehercsoki
    #10684
    Jött a semmiből neki jó pár millió, de ha nem jött volna akkor hamarosan ő is bűnöző lett volna, bár az is lesz ahogy elkölti a pénzét... Miért? Mert cigány, és ne mondja nekem senki, hogy minden ember egyenlő és minden csak az egyén kérdése, mert nem véletlenül nem vagyunk egyformák, nem véletlenül alakult ki több féle nép, egyszerűen erre "specializálódtak", ilyenné "tette őket" az evolúció. Olvassátok el a Fajok eredete című könyvet(nem nem valami rasszista regény, C. Darwin könyvére gondolok), ilyen specializálódások az emberek között is létrejöttek, nem csak az állatokra "hat" az evolúció.