11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • Dean Winchester
    #4586
    enikő szerintem sincs olyan jó mint amennyire sokan dícsérik...
    nem rossz , nem rossz de nem is annyira hude kurva jó!
    a legszomorúbb ,hogy akármilyen erős lesz a mezőny őt tuti tovább engedik az élő showig :D
  • LoSA
    #4585
    Hát nálad biztosan nem stimmel valami... :) Muri Enikőnek valami hihetetlen jó hangja van. :)
  • Fizzi
    #4584
    Azt hittem, hogy a tavalyi kritikán aluli X Faktor mezőnyt nem lehet már alulmúlni, de idén jó úton haladunk ebbe az irányba. Eddig csak Géczi András és Borzné Violetta nyújtottak említésre méltó teljesítményt, a többi vagy hamis volt, vagy unalmas. A múlt héten se tetszett senki.

    Muri Enikő és Katica is csak ordibálni tudnak, énekelni nem. Semmit nem fejlődtek.
  • Dean Winchester
    #4583
    lehet = biztos xD
  • bakkerman
    #4582
    egyik se,csak dugja :DDDD
  • bakkerman
    #4581
    ott is repült volna az 1.-2. kör után :) mondjuk jó picsája volt,lehet raktam volna
  • Dean Winchester
    #4580
    semmi olyasmi :D
  • Totti5
    #4579
    Rokon, ismerős?:)

  • Dean Winchester
    #4578
    egyébként sokan szidják a műsort , viszont én örülök h itt nincs 13-14 éves kis gyerek nem úgy mint a megában illetve az ausztrál faktorban :)
  • Dean Winchester
    #4577
    ez énekes tehetség kutató és nem megatánc :D
  • Dean Winchester
    #4576
    na igen ,szerintem ez egész fasza volt annak ellenére h nem jól mndta a feááátot :D
    no de ennél sokkal szarabbakat is tovább engedtek sajnos :(
    nekem az a durva , hogy egy öntetű nem-et adtak rá , mintha olyan hude kurva szar lett volna
  • Balázs 17
    #4575
    ez nem a csillag születik
  • Ironman2
    #4574
    Kiscsaj jól nyomja azért a ritmust.Tovább kellett volna léptetni az anyja nélkül
  • RatBaG #4573
    majdnem el is felejtettem, ez volt az egyik legváratlanabb bünti :DDDD

  • Balázs 17
    #4572
    azt hittem Dzsudzsák az :P
  • Balázs 17
    #4571
    aS:DDA?FAFA?f-
  • Balázs 17
    #4570
    Tarsoly Arnold hát amikor megláttam majdnem elhánytam magam, ekkora igénytelenséget tv-ben
  • Totti5
    #4569
    Istenkomplexusos szektás tagnak tűnt, vagy ha nem akkor tök jól ad elő magát.. de ha alapból ilyen akkor repül a következő körben szvsz.
  • Balázs 17
    #4568
    hajlakkos gyerek szerintem kurvajó volt:D
    nem átlagos előadása volt és szerintem ezért tetszett annyira
  • Panzermeyer
    #4567
    Németh Katica, Muri Enikő, Géczi András, Oltyán Attila, Borzné Kovács Violetta, Nánássy Tibor. Rájuk kíváncsi vagyok legközelebb is.
  • Panzermeyer
    #4566
    A showhoz, kamerának játszáshoz nagyon ért. Kellene egy olyan szám neki, ahol meg tudja mutatni, hogy milyen hangokra képes.
  • bakkerman
    #4565
    jaaaa meg a vámpír csávó,azis kibaszottul ütött,annyira morbid és ijesztő az a csávó,hogy kajakra érdekel mi lesz belőle
  • bakkerman
    #4564
    énis gecc gépnél ültem,háttal a tévének,mondom mi a fasz majka??? de nagyon tud a srác
  • bakkerman
    #4563
    kelemen csaba,géczi,violetta,demes tamás,muri enikő,hajdúék így hirtelen ezek jönnek be nekem nagyon eddig
  • Dean Winchester
    #4562
    #4491
    "egyébként ennek mikor rappel akkor tök majka hangja van "

    :DDD
    am elsőre nem is néztem a srácot hanem a fülesen keresztül hallgattam ,aztán néztem oda...
  • LoSA
    #4561
    Egy ilyen hangnak itt a helye... Ha nem érted, akkor még egyszer-kétszer hallgatsd meg! ;)
  • LoSA
    #4560
    Amikor a rapp részét énekli, akkor nekem valahogy Majkára hasonlít, egyébként jól énekel a srác. :)
  • Dean Winchester
    #4559
    elég jól nyomja :D
    viszont az is tuti , hogy már a most tovább jutók mezőnye is erősebb a megasztár tavalyi élő show beli embereknél :D
  • Zeraa
    #4558
    nálam eddig ez a srác a befutó
  • Ironman2
    #4557
    És a nevek,akik szerepeltek tegnap:

    Németh Katica
    Párduc lányok
    Tarsoly Arnold
    Tóth Endre
    Oltyán Attila
    Kumich Tamás
    Fazekas Zoltán
    Czékmány Tamás és Wunderlich Hajnalka
    Egerszegi Virág
    Wild Flowers
    Kiss Dániel
    Molnár Szilvia
    Sződy Zsolt
    Sződy Szabolcs
    Arató Veronika
    Horváth Balázs
    Sarkadi Szabó Emese
    Nagy Máté
    Helmeczi Bianka
    Nánássy Tibor
    Demes Tamás
    Géczi András
    Borzné Kovács Violetta
  • Ironman2
    #4556
    Na ezt direkt a végére hagytam.D.ők nem jutottak tovább:

  • Ironman2
    #4555
  • Ironman2
    #4554
  • Ironman2
    #4553
    Várjál,van még!
  • Ironman2
    #4552
    Nekem hamar megjelenik.
  • IXEMGabeo
    #4551
    köszi végignézem majd őket
  • Ironman2
    #4550
  • Dean Winchester
    #4549
    yah
    de továbbra is áll a kérdés!
    a videokat ne tegyük spoiler tag-ba? (van egy szkript amit ha beteszek akkor ugye a spoileres szöveget , videot...stb nem kell kijelölni hanem klikk-re "szétnyílik" így a sok videó miatt nem terhelődne a topic , hamarabb betöltene
  • Ironman2
    #4548
  • Ironman2
    #4547