11323
xfaktor-1024x512.jpg
  • HöfEE
    #7147
    1. Attol hogy valami kulfoldi meg nem feltetlenul jobb. 2. Hollandianak kicsit mas a koltsegvetese, es masok a penzugyi viszonyok mint Magyarorszagnak. (Azert nincs ekezetem mert nemet billentyuzetu iMacrol irok)
  • Jakuza001
    #7146
    Mert kevesen szimpatizaltak vele, egybol lecigoztak ennyi.
    Siman leszurik a bekuldott SMSekbol, hogy kinek a lemezet lehet majd kesobb eladni sokkal tobb szamban.
  • Kongy
    #7145
    Sztem Muri Enikő nyeri. Ezt most megmondom :D
  • szabii98
    #7144
    akkor mért hagyták h lil céé menjen?
    sokkal több pénzt lehetne belőle kihozni, afroamerikai, jól táncol, van kis hangja, tuti Jacko imitátor, és itt él.mikéne még?
  • Dean Winchester
    #7143
    érdekes ,hogy a holland faktorba is tudtak nemzetközi sztárt meghívni csak mi magyarok hozzuk a saját származású "sztárjainkat " :(
    jó itt is látszik, hogy a költségvetés nem engedte meg az összes énekes haknidíját de azért ez is valami...

    --------------------------------
  • Jakuza001
    #7142
    Egyszeru az egesz egy hatvanevest nem lehet eladni hosszutavon, mig egy 16 evest hosszu evekig sot evtizedig palyan lehet tartani, tehat "tobbet hoz a konyhara", hogy ilyen kifejezessel eljek.
    Ez arrol szol, hogy kesobb kibol lehet sok penzt leakasztani, koze nincs a tehetseghez.
  • Rash87
    #7141
    De itt Mo-on teljesen mindegy, hogy hogyan énekel, mindig kizáró ok volt,hogy fiatal... nem bírná lelkileg,stb stb,ez már sablonszöveg.
  • MerlinW
    #7140
    Ausztrál X-et is 16 éves srác nyerte meg, semmi köze a kornak ehhez. Got talentet is nyert már 11, 14 éves gyerkőc, és azóta is felfele ível a karrierjük.
  • bakkerman
    #7139
    szerintem jól nyomja,de 16 éves,mentálisan nincsen felkészülve egy komoly döntőre,ki kell ejteni(a saját érdekében) még most,5. lesz,azzal is elindul a karrierje,de még tanulni is lesz ideje.
  • HöfEE
    #7138
    Én csak most néztem meg a műsort mivel Ausztriában nincs RTL Klub, kicsit megijedtem mikor kiderült , hogy Tamás kell párbajozzon, bár azért számítottam rá, hogy a mentorok nem hagyják kiesni. Mondjuk ez jót tehet neki több szempontból is mert egyrészt talán még keményebben fog készülni (bár ezt a szintet nehéz lesz überelni :D ) a másik, meg hogy a következő adásban valószínüleg több sms fog rá érkezni.

    A következő kiesőnek Kováts Verát tippelném ő szerintem irtózatosan gyenge, a közös produkcióban még úgy ahogy jó volt.
  • Rash87
    #7137
    Csak nem... Ő döntős lesz remélem :)
    Annak az idióta Baricznak kellene már rég kiesnie,már kb. a válogatón ... Off: Hajrá Barca :DD
  • bakkerman
    #7136
    jövőhéten Vera szerintem offolva lesz,és a top4 akkor így az lesz,amit vártunk pár hete
  • bakkerman
    #7135
    nagyon jó volt a tegnapi adás,az egyéni számok is jók lettek,egytől egyig,és a duettek is nagyon faszák voltak,pláne a kocsis-muri féle!
  • Fizzi
    #7134
    Sajnálom a fiúkat, nagyon jó hangjuk van. A két takonypóc, akiknek már rég otthon kéne lenni meg szégyenszemre a legjobb 5-ben van. :(((((((
  • Lateralus
    #7133
    "Ki az a hülye ,aki szereti hallgatni más hörgését ?"

    Milliók.
    A keményebb metalban ez egy énektechnika.
    Kár, hogy Norbert nem ezt műveli, hanem valamiféle krákogást.
    Pedig lenne állása és nem kéne falusi haknikban bohóckodnia
    ...bár még jól fizet, akkor meg mér ne?
  • Kódia
    #7132
    Végre kiesett a Rocktenors
  • Mentoloshurkaka
    #7131
    Úgy legyen wesker24, úgy legyen!
  • Jakuza001
    #7130
    Azt kell mondjam, hogy a parbaj alapjan pedig a gyengebb ment tovabb, mert most gyengebb volt mint a Rocktenors.
    Ilyen az elet. :D
  • wesker24
    #7129
    Én egy Tarány Tamás Kocsis Tibor és Muri Enikő finálét tudnék elképzelni !
  • wesker24
    #7128
    Na következő adásban Baricz mehet haza !
  • Béka Benő
    #7127
    A nyávogók mehetnek, Gesztinek meg jövő héten nem utal fizetést az RTL.
  • wesker24
    #7126
    Nem volt kérdés ki megy tovább !
  • IXEMGabeo
    #7125
    ha ki is esik a Rocktenors sztem jók voltak, elején döcögősen indult nekik a rossz dalválasztások miatt, de a végére belejöttek és szép, hogy idáig eljutottak:) Tomit sztem mindenki ellen bátran továbbjuttatnák a mentorok
  • Jakuza001
    #7124
    Az a gaz, hogy mindig ilyen nyált akarnak eloadni, egyik se valami utos szamot.
  • Shiwo
    #7123
    az Armageddon betétdala az Aerosmith-től
  • IXEMGabeo
    #7122
    ismerős számot tol a Tenors
  • IXEMGabeo
    #7121
    Tenorsnak itt a vége:) Tarány rajtuk is kifog akármit csinálhatnak...mondjuk a mentorok remélem nem hozzák ki döntetlenre
  • IXEMGabeo
    #7120
    pedig egy kalap szar...Vastag Csabának, aki szintén bálvány volt tavaly neki legalább van hangja
  • TDantes
    #7119
    Eh, Tarány párbajozik? Ha kiesik nem nézem tovább ezt a fost. Egyetlen értékelhető énekesként kiejteni...
  • Mentoloshurkaka
    #7118
    a nyáltenger meg a rózsaszín ködfelhő a menő
  • Mentoloshurkaka
    #7117
    Mindig is tudtam, hogy a magyar közönség ízlése legendásan elfuserált, na de ennyire...
  • wesker24
    #7116
    Ebből is látszik hogy Baricz lesz az új közönség kedvenc a tinik bálványa !
  • Totti5
    #7115
    Arról szól hogy a nép szavaz szimpátia és nem tehetség alapján, már vagy 20 ilyen adás óta.
  • IXEMGabeo
    #7114
    így is szép teljesítmény:) de a Tarány Tomit, mint legjobb nem fogják kidobni
  • Mentoloshurkaka
    #7113
    Hát ez hihetetlen bmeg... a fos Baricz és Verácska meg továbbjut...
  • IXEMGabeo
    #7112
    bye bye Tenors...röhej, hogy a Baricz - Vera páros egyike sem oárbajozik:S Tarány mit keres ott ááá
  • wesker24
    #7111
    Na akkor bye bye Rocktenors Geszti csapatának annyi !
  • Jakuza001
    #7110
    Ugy latom ez arrol szol, kit lehet popularizalni es eladni a tomegnek.
    A ket leggyengebb tovabbment :D
  • wesker24
    #7109
    MI a faszom ? Tarány VS Rocktenors ez vicc !
  • Ironman2
    #7108
    Enikőt látom akkor merevedésem van