5604
  • Peetboy
    #5443
    Nem fogom újra tenni a Windowst, mert tegnap telepítettem fel.
  • Béluska74
    #5442
    Ebben lehet valami mert a registry-s duráklással oldható meg a probléma.

    Esetleg próbáld meg ezt :

    Microsoft DirectX (nem baj ha angol nyelvű).
  • Savaran
    #5441
    Rakd újra a win-t
  • Peetboy
    #5440
    De nem engedi a DirectX-et sem feltenni, ilyen hiba üzenettel:
  • Béluska74
    #5439
    DirectX hiba. Fel kell telepíteni a legújabbat és minden jó lesz.
  • Peetboy
    #5438
    Semilyen gamepadom nincs. Ez egy Windows vagy DirectX hiba.
  • Sirch
    #5437
    Ha tippelnem kéne, akkor valami gamepaddel kapcsolatos dolog zavar be neki.
  • Peetboy
    #5436
    Sziasztok!

    Hiba üzenet van: "A program nem indult el, mert XINPUT1_3.dll hiányzik a számítógépről."
  • Thomas8
    #5435
    Sziasztok!

    Map editor téren szeretnék segítséget kérni!
    csináltam AI-bot-os pályát,,és co-op-ban szeretnék rajta ismerősökkel gamelni,,de csak a multi sémákat engedélyezi,,nem értem a dolgot...
    Akkor minek vannak az AI-botok a szerkesztőben,ha nem lehet illyes célú pályát szerkeszteni?!?!
    Valaki tud rá megoldást esetleg?

    Előre is köszönöm!
    Ü.:Tom
  • Sirch
    #5434
    Igen, amiatt.
  • Béluska74
    #5433
    Nyugtasson meg valaki,hogy csak a Watch Dogs miatt nem mennek az uplay szerverei normálisan. Második napja,hogy nem tudok rendesen játszani a Far Cry 3-mal coop-ban. A uplay még a bejelentkezésnél is szarozik velem és nem akaródzik neki a szinkronizálni a felhővel a mentett profilomat sem...
  • grebber
    #5432
    Topikot tévesztettél a warez nem itt van! Ott a bannerban!
  • mikromanus
    #5431
    Gondolom szépen megveszed, aztán töltheted is lefele. Mégis mire gondoltál?
  • laacika
    #5430
    Hát lehet én vagyok vak de mire kattintsak?
  • zorrobomber
    #5429
    Innen nagyon gyorsan le tudod tölteni.
  • laacika
    #5428
    Sziasztok.KIszeretném játszania Far cry3-at,az első nagon tetszet,a második annyira nem jött be hogy abbahagytam az elején,ha valaki tud megbizható helyet ahonnan le tudom tölteni az kérem jelezze.Torrenten szeretném letöltani.Két helyről már leszedtem de mindkettővel gáz volt.Köszönöm.
  • chase
    #5427
    A Body Armor-t hogy lehet levenni/elveszíteni? A Button Up skill feloldásához kellene vásárolnom egy újat, de a meglévőt csak lenullázni tudom 0%-ra ha lőnek rám, el nem veszik.
  • Carl Davies
    #5426
    Ja, nem tudtam hogy alapból felrakja, kösz az infót. Amúgy a magyarosításhoz kellet, de jó lett.
  • mikromanus
    #5425
    Azt már bökheted. Annyit tehetsz esetleg, hogy amikor jó egy állapot, akkor a mentést átmásolod valahova. Ha gallyra megy, akkor visszamásolod a korábbi hibásat meg törlöd. Túl sok mentési lehetőség nincs a játékban. Persze mivel "Virágbolti", így nem illik sajnálni é segíteni téged. Megérdemelted.
  • Herold
    #5424
    A patchet nem kell feltenni, Uplayen keresztül magától települ.
  • Carl Davies
    #5423
    Helló! Próbáltam feltenne az 1.05-ös patch-et, de valami hibát ír, mi lehet a gond?
    (képet nem engedi)
  • sanya200
    #5422
    Áá csak úgy van hogy megosztom a telóét usb-n addig meg úgyse menne a gyári amig nem frisdit meg tölt le minden hülyesèget.
  • Herold
    #5421
    Stabil netkapcsolat?
  • sanya200
    #5420
    Nekem olyan gondom van hogy virágbolti verzió van fent,mivel csak mobilnezem van így hiába veszem meg.A mentés nem megy van hogy folyamatosan 10 percig villog az ikon aztàn vmi küldetés nem sikerült újra akartam próbálni erre konkrétan meghalz az egész egyszerre villog a mentés meg a töltés is.Legalábbis az a forgö delfin ikon vagy mi az sztem s töltés lehet.És az a gond hogy ha kilépek konkrétan az egész addigi jàtékom gajra ment az utolsó automata mentést rakja be az meg a llegeleje mikor a skilleket..stb oktatja az ürge.Kicsit se idegesitő Mikor már 3-4 órája tolom elértem a 2. rádiótoronyhoz erre visszab@sz a legelejére.Vmi megsvan rá.?
  • I love techn0
    #5419
    Köszi!
  • Anonymusx
    #5418
    nem sokat érnek a dlc-k, pár perc alatt végig lehet rajtuk menni. A fegyverek meg nem tudom érnek-e annyit hogy egyáltalán költs rájuk
  • I love techn0
    #5417
    Azt elfelejtettem leírni hogy pc-re.
  • I love techn0
    #5416
    Valaki meg tudja mondani nekem hány dlc van és kb. milyen árban? Az alap játékom meg van és kacérkodok a gondolattal, hogy dlc-ét is beszerzem ha nem túl drága.
  • Muszti
    #5415
    Való igaz, hogy nem gyémánt, de a térképen gyémántnak van ábrázolva! Kritizálni könnyebb, mint segíteni, igaz?! Sajnos fogalmam sincs, hogy melyik küldetés vitt oda, mert elég régen vittem végig és most kezdtem megint játszani vele, de csak gyűjtögetek. A déli sziget észak-nyugati sarkán van ez a hely.
  • I love techn0
    #5414
    Gyémánt a térképen a jelzése a dobozoknak nem?
  • coolpet
    #5413
    Milyen gyemantokat? Gyemantok az FC2ben voltak nem?
    Vannak olyan helyek, amiket erdemes meg a kuldi felvevese elott osszeszedni, vagy amikor a kuldit csinalod, mert egyebkent nem tudsz oda visszamenni.

    Most nincs fenn a game, es nem tudom megnezni hogy azon a koordinatan mi van, esetleg leirnad melyik kuldetes vitt oda?
  • Muszti
    #5412
    Sziasztok! Olyan problémám van, hogy végig vitten a játékot és most gyémántot gyűjtögetek, de van egy hely, ahova nem tudok bejutni, erre kérnék szépen segítséget. Ez egy erőd, amibe sajnos bombával sem tudok bejutni, mert küldetés után lezárult. Koordináták: X220 Y500. A válaszokat előre is köszönöm,üdv: Bálint
  • Muszti
    #5411
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sziasztok! Olyan problémám van, hogy végig vitten a játékot és most gyémántot gyűjtögetek, de van egy hely, ahova nem tudok bejutni, erre kérnék szépen segítséget. Ez egy erőd, amibe sajnos bombával sem tudok bejutni, mert küldetés után lezárult. A válaszokat előre is köszönöm,üdv: Bálint

  • coolpet
    #5410
    Amazonon most FC3 7.5$, FC2, 2.5$
  • Herold
    #5409
    Modokat használ valaki? Nekem egy olyan mod kéne, amivel az AI ellenségek sűrűbben járőröznek a terepen. Létezik ilyen?
  • Reaper2104
    #5408
    Én a pisztolyos kivégzésekről csak legendát hallottam nekem még sosem sikerült öcsém szerint neki egyszer meg még talán hallottam valahol, de szerintem az kicsit el van cseszve . (bár mostanában nem játszottam úgyhogy nem tudom biztosra)
  • Hunter of Deer
    #5407
    valaki meg tudja mondani hoygan tudok fegyveres kivegzest csinalni, ha mar megvan a kesdobos kivegzes is? mert mind2nel eger gombot kell nyomni de nekem igy mindig csak a kest dobja el. :/
  • HarryProf
    #5406
    Üdv mindenki, csak jelezném, hogy "kisebb" leállásunk után a FarCryHC.hu újból működik.


    Új cikkünkben pedig olvashattok a FC4 egyik pletykált helyszínéről.
  • totya4
    #5405
    Az a lényege hogy ne nyomogass F5-öt mindig ha megölsz egy ellenséget, tehát kicsit realisztikusabb és nehezebb játékmenetet ad így.
  • TokraFan
    #5404
    A játék kiváló, de a mentési rendszer elég gáz. Ha leteszek valahol egy járművet, majd később meghalok valahol, akkor a jrámű eltűnik. Volt egy terepjáróm, amire géppuska volt szerelve. Féltve őriztem, mert elég ritka (legalább is, azóta sem láttam sehol). Sajnos egyik alkalommal kinyírt egy tigris és visszatöltésnél szomorúan tapasztaltam, hogy féltett járgányom köddé vált. Nem tudom minek erőltetik ezt a check point-os mentést, tiszta hülyeség, sokat ronat a hangulaton.